Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
sasquach
Posty: 1830
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 586 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: sasquach »

Emil_1 pisze: 22 cze 2022, 18:51 Jaja sobie po prostu robią. Jak już mieli oddawać grę okazuje się, że nawet kart nie mają gotowych…
A może by warto przeczytać całego newsa i odkryć, że to nie wina Czachy?
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: BOLLO »

sasquach pisze: 23 cze 2022, 01:01
Emil_1 pisze: 22 cze 2022, 18:51 Jaja sobie po prostu robią. Jak już mieli oddawać grę okazuje się, że nawet kart nie mają gotowych…
A może by warto przeczytać całego newsa i odkryć, że to nie wina Czachy?
Nie czaje tych wszystkich waszych wpisow odnosnie Czachy i ich opozniej. Czy wymyslicie ze wydawca uwielbia sie pastwic nad nami przekazujac info o opoznieniu? Ze robi to celowo? Ze ma gry na magazynie ale droczy sie z nami i ma z tego beke? Ludzie opanujcie sie.....mysle ze Przemkowi najbardziej ze wszystkich zalezy zeby gra byla u graczy i juz w nia grali piszac pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: Emil_1 »

BOLLO pisze: 23 cze 2022, 07:02
sasquach pisze: 23 cze 2022, 01:01
Emil_1 pisze: 22 cze 2022, 18:51 Jaja sobie po prostu robią. Jak już mieli oddawać grę okazuje się, że nawet kart nie mają gotowych…
A może by warto przeczytać całego newsa i odkryć, że to nie wina Czachy?
Nie czaje tych wszystkich waszych wpisow odnosnie Czachy i ich opozniej. Czy wymyslicie ze wydawca uwielbia sie pastwic nad nami przekazujac info o opoznieniu? Ze robi to celowo? Ze ma gry na magazynie ale droczy sie z nami i ma z tego beke? Ludzie opanujcie sie.....mysle ze Przemkowi najbardziej ze wszystkich zalezy zeby gra byla u graczy i juz w nia grali piszac pozytywne opinie.
Opóźnienie? Nie ma sprawy - mówi się o nim przed terminem dostarczenia a nie po. To jest uczciwe. Może być 5 lat opóźnienia byle powiedziano o tym wcześniej.
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1625
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: nidhog »

Emil_1 pisze: 23 cze 2022, 08:30
BOLLO pisze: 23 cze 2022, 07:02
sasquach pisze: 23 cze 2022, 01:01
A może by warto przeczytać całego newsa i odkryć, że to nie wina Czachy?
Nie czaje tych wszystkich waszych wpisow odnosnie Czachy i ich opozniej. Czy wymyslicie ze wydawca uwielbia sie pastwic nad nami przekazujac info o opoznieniu? Ze robi to celowo? Ze ma gry na magazynie ale droczy sie z nami i ma z tego beke? Ludzie opanujcie sie.....mysle ze Przemkowi najbardziej ze wszystkich zalezy zeby gra byla u graczy i juz w nia grali piszac pozytywne opinie.
Opóźnienie? Nie ma sprawy - mówi się o nim przed terminem dostarczenia a nie po. To jest uczciwe. Może być 5 lat opóźnienia byle powiedziano o tym wcześniej.
Dokładnie tak.


Dodam jeszcze od siebie. Skoro druk nie ruszył, z różnych powodów. Jest tyle opóźnienia, a co za tym idzie bardzo dużo czasu na sprawdzenie plików. Czy w takim razie Czacha spożytkowała ten czas na sprawdzenie czy nie ma błędów? Czy tez będa sie tłumaczyc potem, że nie było czasu/nie mieli możliwości/ nie mieli wpływu.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: BOLLO »

nidhog pisze: 23 cze 2022, 08:40
Dodam jeszcze od siebie. Skoro druk nie ruszył, z różnych powodów. Jest tyle opóźnienia, a co za tym idzie bardzo dużo czasu na sprawdzenie plików. Czy w takim razie Czacha spożytkowała ten czas na sprawdzenie czy nie ma błędów? Czy tez będa sie tłumaczyc potem, że nie było czasu/nie mieli możliwości/ nie mieli wpływu.
Tego właśnie się najbardziej obawiam że czara goryczy się rozleje jak po takim opóźnieniu dostaniemy grę z błędami....
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: Black Rose Wars (Marco Montanaro)

Post autor: Xoltro »

BOLLO pisze: 23 cze 2022, 07:02
sasquach pisze: 23 cze 2022, 01:01
Emil_1 pisze: 22 cze 2022, 18:51 Jaja sobie po prostu robią. Jak już mieli oddawać grę okazuje się, że nawet kart nie mają gotowych…
A może by warto przeczytać całego newsa i odkryć, że to nie wina Czachy?
Nie czaje tych wszystkich waszych wpisow odnosnie Czachy i ich opozniej. Czy wymyslicie ze wydawca uwielbia sie pastwic nad nami przekazujac info o opoznieniu? Ze robi to celowo? Ze ma gry na magazynie ale droczy sie z nami i ma z tego beke? Ludzie opanujcie sie.....mysle ze Przemkowi najbardziej ze wszystkich zalezy zeby gra byla u graczy i juz w nia grali piszac pozytywne opinie.
Jeżeli wydawnictwo któryś raz deklaruje nierealne terminy dostaw tylko po to żeby je kilkukrotnie opóźniać to raczej nie są przekonujące tego typu wytłumaczenia. Ciekawe czy BRW R będzie we wrześniu 2022r.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Gizmoo »

Xoltro pisze: 24 cze 2022, 16:21 Jeżeli wydawnictwo któryś raz deklaruje nierealne terminy dostaw
1. Były realne i się zmieniły. W normalnym cyklu wydawniczym to się zdarza, a co dopiero przy produkcie, który jest zakorzeniony w crowdfundingu. A pamiętajmy o sytuacji geopolitycznej. Wojna w Ukrainie. Problemy z papierem. Lockdown fabryk przez Covid. Małpia ospa w TVP. Etc.

2. Płaczki, że grę dostanie się później są odrobinę niepoważne. Nie jest to towar pierwszej potrzeby i można poczekać. Tym bardziej, że jest w co grać. Można sobie ponarzekać, ale wieszać psy na wydawnictwie to jest przesada. Także można napisać: "Jest mi smutno z tego powodu, że nie będę miał już teraz BRW. Bardzo chciałem w to dzisiaj zagrać. Ze smutku idę się napić", ale pisanie tutaj o "nieuczciwości Czachy", to już jest przesada.

3. Oryginalnym wydawcą tytułu jest Ludus Magnus Studio. Wydawca, którego obsuwy są LEGENDARNE. Więc było można zrobić research i się dowiedzieć o tym wcześniej. Dowiedzieć się, że kolesie z LMS nie do końca ogarniają rzeczywistość.

Tyle. A w kwestii ogólnej i powtarzanej po wielokroć...

Crowdfunding ściśle związany jest z:

- Ryzykiem.
- Czekaniem.
- Opóźnieniami.

Rady na przyszłość:

- Nie wspierać gier na KS, czy Gamefound.
- Nie kupować gier w przedsprzedaży.
- Napić się melisy.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1625
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: nidhog »

Gizmoo - a jakimś stopniu masz rację, ale z mojej perspektywy małym stopniu.
Dlaczego?
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 16:54 1. Były realne i się zmieniły. W normalnym cyklu wydawniczym to się zdarza, a co dopiero przy produkcie, który jest zakorzeniony w crowdfundingu. A pamiętajmy o sytuacji geopolitycznej. Wojna w Ukrainie. Problemy z papierem. Lockdown fabryk przez Covid. Małpia ospa w TVP. Etc.
Nie, nie były - covid i problemy z logistyką wszelaką to nie problem ostatniego roku. To ciągnie się już dość długo. Ale to nie jest problem przynajmniej dla mnie, bo się nie czepiam opóźnień, a otoczki wokół.
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 16:54 3. Oryginalnym wydawcą tytułu jest Ludus Magnus Studio. Wydawca, którego obsuwy są LEGENDARNE. Więc było można zrobić research i się dowiedzieć o tym wcześniej. Dowiedzieć się, że kolesie z LMS nie do końca ogarniają rzeczywistość.
Tez tylko po części prawda, ale.. dlaczgo mając zapewnienia producenta czy wydawcy mam robić research? Ja wiem jak to działa. ALe się nie zgadzam z takim przedstawianiem sprawy. Bo taka postawa prowadzi do każdej obecnej patologii. Z politycznymi wyborami i obeicankami na czele. Po prostu - obiecałeś - wywiąż się. Nie jesteś pewny - nie obiecuj.
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 16:54
Crowdfunding ściśle związany jest z:

- Ryzykiem.
- Czekaniem.
- Opóźnieniami.
Nie zawsze i tak być nie powinno. TIndaya została zapowiedziana na grudzień. Obecny termin to październik. Można? Można.

Nie zgodzę się z tym jak to przedstawiasz, bo to zwykle przyzwyczajenie do bylejakości. Obiecali i nie ma, ale będzie. Trudno.
Ja się na to nie godzę. Jeżeli są powody, by się wydawnictwo nie wywiązało z obietnic, za które wzięło pieniądze, to niech rzetelnie informuje.

Wytłumaczę Ci na przykładzie, którym od razu odpowiem na kolejną część Twojej wypowiedzi.
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 16:54 2. Płaczki, że grę dostanie się później są odrobinę niepoważne. Nie jest to towar pierwszej potrzeby i można poczekać. Tym bardziej, że jest w co grać. Można sobie ponarzekać, ale wieszać psy na wydawnictwie to jest przesada. Także można napisać: "Jest mi smutno z tego powodu, że nie będę miał już teraz BRW. Bardzo chciałem w to dzisiaj zagrać. Ze smutku idę się napić", ale pisanie tutaj o "nieuczciwości Czachy", to już jest przesada.
Zamówiłeś pizzę o godzinie 12.
Pizzeria z drugiego końca Warszawy informuje Cię, że będą o 13.
Wiesz, że zawsze sa opóźnienia, kongestie w Warszawie, więc nastawiasz się na 14. W sumie spoko akurat na obiad.
Co pół godziny dostajesz informację, że będą opóźnienia - awaria gazu, brak wody, sosu brakło itd
Ostatecznie o 17:30 informują Cie, że będą o 19. Pizza gotowa i jadą.
Jesteś głodny bo czekałeś ale spoko. Jadą. Masz termin i zjesz wymarzoną pizzę.
o 18:55 dzwoni PIzzeria i Ci mówią, że Twoja pizza będzie o 21, bo nie mają sera do niej, ale już wydoili krowę, by ser zrobić.
Tak właśnie widzę Czachy info, ze nie wydrukowali jeszcze w momencie, gdy powiedzieli, ze gra gotowa i w zasadzie w terminie dostawy nagle nie jest
A teraz wyobraź sobie, ze dostajesz o 22 pizze, ale nie ma ekstra sera, a zamiast pieczarek jest marchewka.
Tak pewnie będzie, bo mimo opóźnień znając Czachę gra przyjdzie z błędami.
A i pamiętaj pizza towar luksusowy - mogłeś zjeść kanapkę



I proszę nie pisz
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 16:54 Rady na przyszłość:
- Nie wspierać gier na KS, czy Gamefound.
- Nie kupować gier w przedsprzedaży.
Dlacego? Ja chce kupić.
To porada w stylu: nie strujesz się jedzeniem, jak nie będziesz jadł.
Ludzie płacą i chcę rzetelnych informacji. Nieważny czy to gra z KS, jedzenie czy remont łazienki.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
suibeom
Posty: 790
Rejestracja: 18 cze 2019, 16:02
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 252 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: suibeom »

Spoiler:
nie akceptujesz żadnych wytłumaczeń ani wydawcy ani bardziej doświadczonych w bojach wspieraczkowych graczy, masz prawo, ale mam pytanie, czego konkretnie teraz oczekujesz od Czachy? Co mają zrobić, żebyś poczuł się usatysfakcjonowany? I błagam nie pisz o tym co mają zrobić w przyszłości, tylko tu teraz w tej konkretnej sprawie, która tak Cię uwiera.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Gizmoo »

nidhog pisze: 24 cze 2022, 17:57 Zamówiłeś pizzę o godzinie 12.
Analogia z pizzą jest nie tylko totalnie nietrafiona, co absurdalna.

1. Pizzę robi się na bieżąco, z przygotowanych składników.
2. Nie wysyłasz pizzy to fabryki w celu sprawdzenia poprawności komponentów, by następnie w wyniku braku zadowolenia nanieść poprawki.
3. Pizzę przygotowujesz z gotowych składników. Nic nie musi mieć form, odlewów, instrukcji.
4. Dostawca często powiązany jest z pizzerią. Nie jest osobną jednostką gopodarczą.
5. Czas dostawy możesz sprawdzić na bieżąco w google maps. To nie będzie tak, że nadejdzie tajfun i kontenery z pizzą utopią się w oceanie.

Nie chce mi się dalej kopać leżącej analogii, bo to nie ma sensu.

A jeżeli chodzi o komunikację na linii producent-klient, to jej oczywiście można ją było poprawić. Ale nie jest tak, że to zawiniona obsuwa powstała ze złej woli Czachy.
nidhog pisze: 24 cze 2022, 17:57 Nie jesteś pewny - nie obiecuj.
Gdyby nie było obietnic, nie byłoby crowdfundingu. ;)
nidhog pisze: 24 cze 2022, 17:57 Bo taka postawa prowadzi do każdej obecnej patologii.
To zawsze był "patologiczny" sposób dystrybucji - finansowe ryzyko produkcji przeniesione na kupującego. Ogólnoświatowa sytuacja zwyczajnie posypała całą resztę.
nidhog pisze: 24 cze 2022, 17:57 Nieważny czy to gra z KS, jedzenie czy remont łazienki.
No właśnie ważne. Wszystko - każda branża, każda dziedzina życia, związana jest z innymi realiami.

Tylko ślepiec nie bierze pod uwagę, że droga może być wyboista.

I będzie różnica, jak kupisz mrożoną pizzę z marketu, pójdziesz po pizzę do Janusza w twoim bloku, polecisz do Włoch i zjesz pizzę na Sycylii, zamówisz ją przez UberEats, czy wreszcie zainwestujesz w pizzę na Kickstarterze. ;)
venomik
Posty: 542
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: venomik »

Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 18:36 No właśnie ważne. Wszystko - każda branża, każda dziedzina życia, związana jest z innymi realiami.

Tylko ślepiec nie bierze pod uwagę, że droga może być wyboista.
Czytając posta od dołu myślałem, że to pojazd po wydawnictwach, które przy tej ilości opóźnień najwyraźniej wciąż nie biorą pod uwagę ewentualnych problemów, a tu jest ukryta rada dla kupujących. Rada w stylu 'ufasz wydawcy, głupi jesteś' ;]

Ja się wspieraczkami nie bawię, więc z boku stojąc mogę się jedynie cieszyć, że w innych dziedzinach życia nie dochodzi do takich patologii. I nie mam na myśli opóźnień ale faktu, że fakt, że w przypadku opóźnień tak samo (a od niektórych uzytkowników i mocniej) obrywa się klientom czekającym na opłacony produkt a nie wydawcy ;]
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1625
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: nidhog »

suibeom pisze: 24 cze 2022, 18:33 nie akceptujesz żadnych wytłumaczeń ani wydawcy ani bardziej doświadczonych w bojach wspieraczkowych graczy, masz prawo, ale mam pytanie, czego konkretnie teraz oczekujesz od Czachy? Co mają zrobić, żebyś poczuł się usatysfakcjonowany? I błagam nie pisz o tym co mają zrobić w przyszłości, tylko tu teraz w tej konkretnej sprawie, która tak Cię uwiera.
Wytłumaczeń czego? Opóźnień? te w pełni akceptuje. Bo wiem skąd się biorą.
Czego oczekuje? Rzetelnych informacji. Teraz i w przyszłości.
Oraz sprawdzenia porządnego plików z grą, by nie było błędów skoro jest tyle czasu.
Nie pisz mi proszę o bardziej doświadczonych w bojach wspieraczkowych graczach, bo skąd możesz mieć wiedzę o moich bojach ;)
Moja historia z Czacha i wspieraczkami jest bardzo długa. I zawiera się w niej kampania Czachy Klanów Kaledonii (sprzed 4 lat) oraz Gremlins Inc, a także ich super mailing .
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 18:36
Analogia z pizzą jest nie tylko totalnie nietrafiona, co absurdalna.
Jest trafiona. tylko nie zrozumiałeś sedna przekazu. Dlatego nie będę komentował Twoich zarzutów. Idąc Twoim tokiem rozumowania - czego bym nie użył w analogi zostanie storpedowane.
Czy to samochód na zamówienie, czy remont czy inny projekt na KS - zawsze się znajdzie coś by wykazać, że niesłuszna analogia. A jedyną słuszną analogią dla Ciebie byłaby kampania tej samej gry :)
Tak z definicji analogia – oznacza orzekanie o pewnych cechach jednego przedmiotu na zasadzie jego podobieństwa do innego przedmiotu lub równoległości występujących pomiędzy nimi innych cech
A cechy wspólne to opóźnienia i sposób informowania klienta.
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 18:36 A jeżeli chodzi o komunikację na linii producent-klient, to jej oczywiście można ją było poprawić. Ale nie jest tak, że to zawiniona obsuwa powstała ze złej woli Czachy.
Jeżeli chodzi o BRW nigdzie tak nie napisałem. Cały czas winię ich formę przekazu do klient końcowego.
Gizmoo pisze: 24 cze 2022, 18:36
nidhog pisze: 24 cze 2022, 17:57 Nieważny czy to gra z KS, jedzenie czy remont łazienki.
No właśnie ważne. Wszystko - każda branża, każda dziedzina życia, związana jest z innymi realiami.
WIdzisz i włąsnie to jest absurdalne, że wybierasz sobie część mojej wypowiedzi, tak, że jest wyrwana z kontekstu i odpowiadasz. Jakbyś nie zrozumiał.
Napisałem :
Ludzie płacą i chcę rzetelnych informacji. Nieważny czy to gra z KS, jedzenie czy remont łazienki.
I dalej to podtrzymuje. Nieważne od branży - klientowi należy się rzetelna infromacja.

A Twoja odpowiedż sugeruje, że w pewnych branżach można kłamać. W ogóle Twój przekaz tak trochę tym zalatuje:
To KS, opóźnienia są normalne, unikanie odpowiedzi też. Jak będzie to będzie.
A ja się z tym nie zgadzam.
Po raz kolejny powtarzam - nie zgadzam się na bylejakość. Bo jak zaczniemy to się w KS na stałe zakorzeni i nie wyjdziemy z tego nigdy.

Ja tak podsumuje trochę może swoja wypowiedź, bo ta dyskusja nie zaprowadzi nas nigdzie, jak będziemy się cietrzewić na siebie i wbijąc szpile tam gdzie nie trzeba.

Ja nie lubię Czachy. za to jaka była w przeszłości i za to, że nie naprawili pewnych błędów a zwyczajnie spróbowali to wyciszyć zakładając nowy temat z początkiem roku. Moim zdaniem póki co nie widać zmian na lepsze.
Mimo to dałem im po czasie kredyt zaufania, jakim było wsparcie the Breach oraz zakup polskiej wersji BRW mimo, ze spokojnie ogrywałem angielską.
Nie zobaczycie moich postów marudzących na Czachę na to co się dzieje z The Breach. Bo to nie ich wina.
Pewnie pojadę po nich jak po tym czasie BRW dojdzie pełne błedów. Oby nie
Ja im mimo niechęci życzę dobrze, bo robią ostatnio fajne rzeczy, tylko moim zdaniem zwyczajnie źle się za to zabierają.
Jak będą pisać coś co się pokrywa rzeczywistością, to nie będę się czepiał ;)
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
Montesque
Posty: 266
Rejestracja: 15 lip 2020, 18:26
Has thanked: 22 times
Been thanked: 78 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Montesque »

keldorn
Posty: 564
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 39 times
Been thanked: 22 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: keldorn »

tez sie niezle przejechałem na tej całej sprzedaży. Udało mi sie kupic z Sator boxem. Sator Box od października juz leży u mnie w folii i czeka... Zrezygnowałem juz z podstawki, kasa zagospodarowana na inne tytuły bo ile mozna czekac... Tylko tego satora szkoda...
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Dako »

Czacha pokazała na FB polską wersję BRW 8)
https://fb.watch/eXgwP-axyW/
Torquemada666
Posty: 788
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 250 times
Been thanked: 126 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Torquemada666 »

Polecam uważać przy wyrzuceniu kartonu z BRW od Czachy. Ja zupełnie zapomniałem, że miał być dodatek (Ordalia). Przy wyrzucaniu kartonu dopiero zauważyłem maleńkie pudełeczko w kartonie.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: japanczyk »

W sumie nie wiem gdzie, wiec tutaj wrzuce - insert e-Raptora
jakie ..... <- tutaj kryja sie niecenzuralne słowa

Wyglada to spoko, ale ktos kto robil instrukcje to powinien sie smazyc w piekle, a pomysl z tymi zatrzaskami, ktore sie wciska w niektore elementy ejst poroniony w opor :/

Zobaczymy jak z funkcjonalnoscia, ale szalu nie przewiduje, zaluje troche ze wzialem
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Hardkor »

japanczyk pisze: 08 wrz 2022, 01:00 W sumie nie wiem gdzie, wiec tutaj wrzuce - insert e-Raptora
jakie ..... <- tutaj kryja sie niecenzuralne słowa

Wyglada to spoko, ale ktos kto robil instrukcje to powinien sie smazyc w piekle, a pomysl z tymi zatrzaskami, ktore sie wciska w niektore elementy ejst poroniony w opor :/

Zobaczymy jak z funkcjonalnoscia, ale szalu nie przewiduje, zaluje troche ze wzialem
Twój pierwszy insert od nich, że tak mówisz czy po prostu ten do BRW jest aż taki tragiczny?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: japanczyk »

Pierwszy ktory składam, wczesniej kupilem juz z insertem Podwodne Miasta i Rebelie i szalu nie było
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Bardok »

Niby pierdoła, ale orientacja niektórych kart jest szalona - kilka kart ma nie odwrócony dół, kilka ma odwrócony sam tekst. Trochę zabrakło sprawdzenia.
Co do tłumaczenia - nie mam większych zarzutów - kilka dziwnie brzmiących sformuowań ale nic co by przeszkadzało.

Wczoraj już grałem z synem i nie żałuje :) Teraz tylko brak Sator boxa wkurza :D
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Rbsn
Posty: 198
Rejestracja: 27 gru 2016, 12:19
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 32 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Rbsn »

Bardok pisze: 08 wrz 2022, 08:04 Niby pierdoła, ale orientacja niektórych kart jest szalona - kilka kart ma nie odwrócony dół, kilka ma odwrócony sam tekst. Trochę zabrakło sprawdzenia.
Co do tłumaczenia - nie mam większych zarzutów - kilka dziwnie brzmiących sformuowań ale nic co by przeszkadzało.

Wczoraj już grałem z synem i nie żałuje :) Teraz tylko brak Sator boxa wkurza :D
Ale sprawdzałeś z oryginałem czy tylko z polską wersją? Bo niektóre typy kart (z tego co pamiętam Trapy/Pułapki) mają właśnie tekst w jedna stronę tylko, na początku wydawało się to dziwne ale tak ma być ;)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4474
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Hardkor »

japanczyk pisze: 08 wrz 2022, 01:39 Pierwszy ktory składam, wczesniej kupilem juz z insertem Podwodne Miasta i Rebelie i szalu nie było
E-raptor taki jest. Kwestia przyzwyczajenia. Słabe instrukcje, same inserty no są okej. I tak o niebo lepiej niż pierwsze przez nich zaprojektowane. Ja w tej chwili mam tylko do Nemesis i przyśpiesza trochę setup. Tak to jeszcze do GWT był dobry i reszta gier to bieda.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: japanczyk »

Ogólnie do BRW jest to insert ładny, nawet bym powiedzial, ze funkcjonalny
Ale w zestawieniu z Warboxem, z reDrewno czy np. Laseroxem czy nawet SaimLabs to ejst dno i metr mułu
UV print jest ładny
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Bardok »

Rbsn pisze: 08 wrz 2022, 09:05
Bardok pisze: 08 wrz 2022, 08:04 Niby pierdoła, ale orientacja niektórych kart jest szalona - kilka kart ma nie odwrócony dół, kilka ma odwrócony sam tekst. Trochę zabrakło sprawdzenia.
Co do tłumaczenia - nie mam większych zarzutów - kilka dziwnie brzmiących sformuowań ale nic co by przeszkadzało.

Wczoraj już grałem z synem i nie żałuje :) Teraz tylko brak Sator boxa wkurza :D
Ale sprawdzałeś z oryginałem czy tylko z polską wersją? Bo niektóre typy kart (z tego co pamiętam Trapy/Pułapki) mają właśnie tekst w jedna stronę tylko, na początku wydawało się to dziwne ale tak ma być ;)
Jest naprawdę różnie. Czasem odwórcony jest layout, a tekst nie, więc raczej obstawiam na błąd. Plus niektóre karty pułapek mają normalnie odwrócone. Może część z nich taka jest, nie mówię, że nie, ale dziwnie to wygląda i wygląda jak pomyłka.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: japanczyk »

Bardok pisze: 08 wrz 2022, 11:09 Jest naprawdę różnie. Czasem odwórcony jest layout, a tekst nie, więc raczej obstawiam na błąd. Plus niektóre karty pułapek mają normalnie odwrócone. Może część z nich taka jest, nie mówię, że nie, ale dziwnie to wygląda i wygląda jak pomyłka.
Wydaje mi sie, ze to nie pomylka
Porownam side-by-side z angielska wersja wieczorem
ODPOWIEDZ