Odjechane jednorożce Unstable Unicorns - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
demora
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2021, 10:07

Re: Odjechane jednorożce Unstable Unicorns - pytania i wątpliwości

Post autor: demora »

Czy mogę zniszczyć kartę kary w swojej stajni. Czy tylko poświęcenie daje możliwość pozbycia się karty kary?
meDarq
Posty: 78
Rejestracja: 13 sty 2020, 22:23
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

Re: Odjechane jednorożce Unstable Unicorns - pytania i wątpliwości

Post autor: meDarq »

Czy chodzi Ci o te karty może?
REBEL.pl pisze: 19 lip 2022, 14:21
meDarq pisze: 23 cze 2022, 12:12
REBEL.pl pisze: 08 mar 2022, 13:28Jeszcze nie. Poinformujemy jak tylko się coś wyklaruje.
Odjechane Jednorożce:
Czy pół roku, to wystarczający czas na wyjaśnienie błędu w tłumaczeniu i dosłanie poprawionych kart? Wiem, że na pewno o temacie pamiętacie i nie trzeba Wam co pół roku o tym przypominać :)
Errata dostępna w tym miejscu: https://files.rebel.pl/files/instrukcje ... orozce.pdf
demora
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2021, 10:07

Re: Odjechane jednorożce Unstable Unicorns - pytania i wątpliwości

Post autor: demora »

meDarq pisze: 23 lip 2022, 23:46 Czy chodzi Ci o te karty może?
REBEL.pl pisze: 19 lip 2022, 14:21
meDarq pisze: 23 cze 2022, 12:12Odjechane Jednorożce:
Czy pół roku, to wystarczający czas na wyjaśnienie błędu w tłumaczeniu i dosłanie poprawionych kart? Wiem, że na pewno o temacie pamiętacie i nie trzeba Wam co pół roku o tym przypominać :)
Errata dostępna w tym miejscu: https://files.rebel.pl/files/instrukcje ... orozce.pdf
Mam na myśli to, że w instrukcji pod hasłem NISZCZENIE jest napisane:

"Umieścić kartę że stajni innego gracza na stosie kart odrzucinych"

Wynika wg mnie z tego że mając kartę z opcją ZNISZCZ mogę jedyne dogadać się z kimś aby usunąć karę z jego stajni. Nie mogę tego wykonać na swojej stajni aby pozbyć się kary?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Odjechane jednorożce Unstable Unicorns - pytania i wątpliwości

Post autor: REBEL.pl »

demora pisze: 24 lip 2022, 11:09Wynika wg mnie z tego że mając kartę z opcją ZNISZCZ mogę jedyne dogadać się z kimś aby usunąć karę z jego stajni. Nie mogę tego wykonać na swojej stajni aby pozbyć się kary?
Nie dogadać, wybierasz gracza i po prostu ją usuwasz. Nie możesz usunąć tak swojej karty, gdyż własne karty się poświęca w wyniku działania słowa kluczowego "POŚWIĘĆ".
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
ODPOWIEDZ