Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

antonio3333 pisze: 09 sie 2022, 16:32 Hej Czachy :D
Jak tam statusy waszych produkowanych gier?
będziemy się updatować w next week, jak będziemy wszyscy już po wypoczynkach i będziemy wiedzieć kiedy ruszyły lub kiedy dojadą co niektóre pociągi
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: EsperanzaDMV »

CzachaGames czy to prawda, że nie planujecie druku dwóch błędnych kart do Twisted Fables, tak jak to miało miejsce przy poprzednim babolu?
Skąd taka zmiana polityki - jedne karty poprawiamy, bo jest błąd, a te już nie? Z czysto technicznej perspektywy - jak sobie to wyobrażacie, jak mam wydrukować sam dwie karty, by miały identyczną gramaturę, nasycenie, by się nie odróżniały na tle innych kart? Mam sobie mazaczkiem poprawić czy jak? Z przykrością to piszę, ale brzmi to naprawdę średnio poważnie.
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomwro »

EsperanzaDMV pisze: 11 sie 2022, 11:32 CzachaGames czy to prawda, że nie planujecie druku dwóch błędnych kart do Twisted Fables, tak jak to miało miejsce przy poprzednim babolu?
Skąd taka zmiana polityki - jedne karty poprawiamy, bo jest błąd, a te już nie? Z czysto technicznej perspektywy - jak sobie to wyobrażacie, jak mam wydrukować sam dwie karty, by miały identyczną gramaturę, nasycenie, by się nie odróżniały na tle innych kart? Mam sobie mazaczkiem poprawić czy jak? Z przykrością to piszę, ale brzmi to naprawdę średnio poważnie.
I masz racje i nie. Problem dotyczy pięciu kart nie dwóch (dwóch typów). Co do druku to chyba dość nieopłacalne drukowanie kilku kart. Tym bardziej że to byłby już drugi fix... No i jeden znak "mazaczkiem" to nie taki głupi pomysl(nie żebym bronił czache, ale z plusa całkiem łatwo zrobić gwiazdkę :D )
TF ma potencjał, tłumacz chciał zachować spójność z orginałem i spójność międy kartami, ale sprawia to, że często karty są dość nieintuicyjne, pomijając już fakt baboli w druku...
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11038
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3380 times
Been thanked: 3271 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

to w druga strone - z gwiazdki plusa trzeba zrobic ;-)
fix pack by sie przydał, ale de facto wystarczy dac znac ze jesli sie pojawia gwiazdka na akrtach to jest to plus i tyle
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Czacha Games pisze: 10 sie 2022, 09:39
antonio3333 pisze: 09 sie 2022, 16:32 Hej Czachy :D
Jak tam statusy waszych produkowanych gier?
będziemy się updatować w next week, jak będziemy wszyscy już po wypoczynkach i będziemy wiedzieć kiedy ruszyły lub kiedy dojadą co niektóre pociągi
statusy na naszej grupie dziś zaktualizowaliśmy :idea:
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

japanczyk pisze: 11 sie 2022, 12:16 to w druga strone - z gwiazdki plusa trzeba zrobic ;-)
fix pack by sie przydał, ale de facto wystarczy dac znac ze jesli sie pojawia gwiazdka na akrtach to jest to plus i tyle
Z plusa trzeba zrobić gwiazdkę :)
Niestety nie jesteśmy w stanie na ten moment wydrukować błędnych kart, stąd udostępniliśmy pliki pdf. Wiemy, że to nie jest idealne rozwiązanie, ale nic w tej chwili innego nie możemy zaproponować.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
mirukan
Posty: 1581
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1076 times
Been thanked: 87 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: mirukan »

Fajny masz urlop :( . Niektórzy muszą natychmiast i już ech....
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1658
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 362 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: nidhog »

BOLLO pisze: 11 sie 2022, 23:31
EsperanzaDMV pisze: 11 sie 2022, 11:32 CzachaGames czy to prawda, że nie planujecie druku dwóch błędnych kart do Twisted Fables, tak jak to miało miejsce przy poprzednim babolu?
Skąd taka zmiana polityki - jedne karty poprawiamy, bo jest błąd, a te już nie? Z czysto technicznej perspektywy - jak sobie to wyobrażacie, jak mam wydrukować sam dwie karty, by miały identyczną gramaturę, nasycenie, by się nie odróżniały na tle innych kart? Mam sobie mazaczkiem poprawić czy jak? Z przykrością to piszę, ale brzmi to naprawdę średnio poważnie.
Coraz bardziej sie boje druku BlackRoseWars...ilez tam kart mozna spartolić.....
I ile czasu by to przejrzeć :)
Moje zbiórki - szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
adman
Posty: 242
Rejestracja: 05 sty 2015, 12:22
Lokalizacja: k/Olsztyna
Been thanked: 18 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: adman »

Czacha Games
We wrześniu poprzedniego pytałem Was o One Deck Galaxy.
Wtedy planowaliście polską edycję.
Czy plan jest nadal aktualny? I czy będzie to pełna wersja, jak na KS?

Czy lepiej podłączać się do kogoś i nabyć swoją kopię teraz na kickstarterze?
sprzedam: duzy zestaw x-wing 1.0 i inne wynalazki
kupię: dodatek do gears of war...
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: EsperanzaDMV »

Czacha Games pisze: 11 sie 2022, 13:46 Niestety nie jesteśmy w stanie na ten moment wydrukować błędnych kart, stąd udostępniliśmy pliki pdf. Wiemy, że to nie jest idealne rozwiązanie, ale nic w tej chwili innego nie możemy zaproponować.
"na ten moment", "w tej chwili" - czyli możemy liczyć, że te poprawione karty kiedyś dotrą do właścicieli Twisted Fables, czy to tylko taki "chłyt marketingowy" i prawdziwa odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie brzmi "nigdy"?
prib4
Posty: 226
Rejestracja: 20 mar 2021, 21:12
Has thanked: 21 times
Been thanked: 103 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: prib4 »

EsperanzaDMV pisze: 13 sie 2022, 11:53 "na ten moment", "w tej chwili" - czyli możemy liczyć, że te poprawione karty kiedyś dotrą do właścicieli Twisted Fables, czy to tylko taki "chłyt marketingowy" i prawdziwa odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie brzmi "nigdy"?
NIe chcę być czarnowidzem ale jak sobie przejrzysz parę stron wcześniej odpowiedzi odnośnie baboli na kartach Skytear ... NIe jestem hejterem czy coś, doceniam projekty czachy ale wspomniane wypowiedzi będę przytaczał przy każdej możliwej okazji bo to po prostu zasługuje na całkowite potępienie.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 898
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 277 times
Been thanked: 278 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Dako »

Pozostaje mieć nadzieje, że Black Rose Wars będzie po takim czasie oczekiwania dopracowane na 100% ;)
PS
A jeśli nawet nie (jakim cudem?).
To poprawią i to bez względu na koszty.
W końcu mają (gdzieś/kiedyś) wydać taki Black Rose Wars: Rebirth...
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: fitzroy »

BRW IV kwartał? Można widzieć jaka jest przyczyna? Bo skoro mialo byc w marcu to coś ewidentnie nie pykło.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

fitzroy pisze: 17 sie 2022, 13:41 BRW IV kwartał? Można widzieć jaka jest przyczyna? Bo skoro mialo byc w marcu to coś ewidentnie nie pykło.
Informowaliśmy o wszystkim na tyle na bieżąco na ile mogliśmy. Teraz już tylko czekamy aż dojedzie pociąg...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

EsperanzaDMV pisze: 13 sie 2022, 11:53
Czacha Games pisze: 11 sie 2022, 13:46 Niestety nie jesteśmy w stanie na ten moment wydrukować błędnych kart, stąd udostępniliśmy pliki pdf. Wiemy, że to nie jest idealne rozwiązanie, ale nic w tej chwili innego nie możemy zaproponować.
"na ten moment", "w tej chwili" - czyli możemy liczyć, że te poprawione karty kiedyś dotrą do właścicieli Twisted Fables, czy to tylko taki "chłyt marketingowy" i prawdziwa odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie brzmi "nigdy"?
taaak.... napiszę to jeden raz :)
Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim taka forma może odpowiadać. Jednak zdaję sobie również sprawę z tego, że gdybym jednoznacznie określił, że na taki wydruk nie ma szans, a w bliżej nieokreślonej przyszłości jednak udałoby się go zrealizować, to również poleciałyby na nas gromy. No bo jak to tak możemy wprowadzać w błąd :roll: Więc z dwojga złego... /Kuba/
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
mirukan
Posty: 1581
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1076 times
Been thanked: 87 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: mirukan »

Czacha Games pisze: 18 sie 2022, 14:01
EsperanzaDMV pisze: 13 sie 2022, 11:53
Czacha Games pisze: 11 sie 2022, 13:46 Niestety nie jesteśmy w stanie na ten moment wydrukować błędnych kart, stąd udostępniliśmy pliki pdf. Wiemy, że to nie jest idealne rozwiązanie, ale nic w tej chwili innego nie możemy zaproponować.
"na ten moment", "w tej chwili" - czyli możemy liczyć, że te poprawione karty kiedyś dotrą do właścicieli Twisted Fables, czy to tylko taki "chłyt marketingowy" i prawdziwa odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie brzmi "nigdy"?
taaak.... napiszę to jeden raz :)
Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim taka forma może odpowiadać. Jednak zdaję sobie również sprawę z tego, że gdybym jednoznacznie określił, że na taki wydruk nie ma szans, a w bliżej nieokreślonej przyszłości jednak udałoby się go zrealizować, to również poleciałyby na nas gromy. No bo jak to tak możemy wprowadzać w błąd :roll: Więc z dwojga złego...
A ja powoli mam wrażenie że specjaliści od czarnego PR opłacani pewnie przez "konkuręŁcję" cały czas kombinują jak Czaszkom zaszkodzić. Wszyscy wiedzą jak funkcjonujecie ale żądania mają takie jakbyście sami drukowali , w swojej drukarni , na swoim "papierze" itd. Wszyscy znamy uwarunkowania chorego UE rynku . Jeśli kupujący chcą gry bez zarzutu to tylko u wytwórcy i sprzedawcy "miejscowego" tyle że koszty są ogromne a kupujący nie zamierza i pokryć więc ... mamy jak mamy. Pytanie w jaki sposób np. Czaszki są w stanie dyscyplinować wykonawców z innych krajów ? Zresztą głosowanie portfelem dla kupującego jest najzdrowsze :D . Albo jako kupujący akceptujemy niską cenę i "średnią" jakość towaru albo za luksus płaćmy. Wywieranie presji na producenta średniej jakości np. aut że za tą cenę którą proponują nie kupiliśmy np. Ferrari jest mocno słabe. Pisanie do ludzi będących na urlopie o np. poprawki w dodruku gdy wiadomo że urlop się skończy za tydzień czy dwa jest po prostu żenujące. No chyba że pracuje się dla konkurencji i za wpis otrzymuje wynagrodzenie :wink: . Ot takiej jakości firmy "reklamowe jak np. ta co w reklamie informuje o "upławach z pochwy" i cudownym leku na nie lub o "kupie po pachy" niestety emitują te durne reklamy w godzinach posiłków.
Gatzky
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:47
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Gatzky »

mirukan pisze: 18 sie 2022, 14:22
Zdaję
A ja powoli mam wrażenie że specjaliści od czarnego PR opłacani pewnie przez "konkuręŁcję" cały czas kombinują jak Czaszkom zaszkodzić.
...

No chyba że pracuje się dla konkurencji i za wpis otrzymuje wynagrodzenie :wink:
Od kiedy firmy płacą w branży planszowkowej za negatywny feedback innych firm? Chyba mnie dużo ominęło- można gdzieś to zobaczyć?
Chyba że to "jasne jak słońce" i wystarczy "włączyć myślenie".
Torquemada666
Posty: 801
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 254 times
Been thanked: 128 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Torquemada666 »

Gatzky pisze: 18 sie 2022, 14:39
mirukan pisze: 18 sie 2022, 14:22
Zdaję
A ja powoli mam wrażenie że specjaliści od czarnego PR opłacani pewnie przez "konkuręŁcję" cały czas kombinują jak Czaszkom zaszkodzić.
...

No chyba że pracuje się dla konkurencji i za wpis otrzymuje wynagrodzenie :wink:
Chciałem oświadczyć, że wszystkie moje narzekania na tłumaczenie Twisted Fables, od początku do końca są szczere i nie poparte opłatami konkurencji :D Ale ma to swoje pozytywne skojarzenia :) Oglądając, rewelacyjny serial Zwycięska Dynastia na HBO, regularnie wspominam tłumacza Twisted Fables np. czytając tłumaczenie "strzał do kosza", albo ile ktoś zrobił "tablic", zamiast zbiórek :)

Jeśli ktoś czeka, to właśnie rozpoczęli wysyłkę Endeavor, pojawiła mi się paczka w przygotowaniu, w aplikacji inpost.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 482
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 860 times
Been thanked: 204 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: JollyRoger90 »

Torquemada666 pisze: 18 sie 2022, 15:37 Jeśli ktoś czeka, to właśnie rozpoczęli wysyłkę Endeavor, pojawiła mi się paczka w przygotowaniu, w aplikacji inpost.
Czy zawartość Endeavor z drugiego rzutu była tożsama z pierszym drukiem? Chodzi mi o tę najbardziej wypasioną wersję, z dodatkiem i minidodatkami?
Za ile PLN taki zestaw byl?
Torquemada666
Posty: 801
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 254 times
Been thanked: 128 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Torquemada666 »

Wydaje mi się, że bez minidodatku. Ja za podstawkę i dodatek zapłaciłem w przedsprzedaży 359 zł.

https://czachagames.pl/index.php/produk ... ekspansji/
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: EsperanzaDMV »

mirukan pisze: 18 sie 2022, 14:22A ja powoli mam wrażenie że specjaliści od czarnego PR opłacani pewnie przez "konkuręŁcję" cały czas kombinują jak Czaszkom zaszkodzić. Wszyscy wiedzą jak funkcjonujecie ale żądania mają takie jakbyście sami drukowali , w swojej drukarni , na swoim "papierze" itd. Wszyscy znamy uwarunkowania chorego UE rynku . Jeśli kupujący chcą gry bez zarzutu to tylko u wytwórcy i sprzedawcy "miejscowego" tyle że koszty są ogromne a kupujący nie zamierza i pokryć więc ... mamy jak mamy. Pytanie w jaki sposób np. Czaszki są w stanie dyscyplinować wykonawców z innych krajów ? Zresztą głosowanie portfelem dla kupującego jest najzdrowsze :D . Albo jako kupujący akceptujemy niską cenę i "średnią" jakość towaru albo za luksus płaćmy. Wywieranie presji na producenta średniej jakości np. aut że za tą cenę którą proponują nie kupiliśmy np. Ferrari jest mocno słabe. Pisanie do ludzi będących na urlopie o np. poprawki w dodruku gdy wiadomo że urlop się skończy za tydzień czy dwa jest po prostu żenujące. No chyba że pracuje się dla konkurencji i za wpis otrzymuje wynagrodzenie :wink: . Ot takiej jakości firmy "reklamowe jak np. ta co w reklamie informuje o "upławach z pochwy" i cudownym leku na nie lub o "kupie po pachy" niestety emitują te durne reklamy w godzinach posiłków.
A ja powoli mam wrażenie, że ktoś wspiera tutaj bylejakość i błędy i chce je usprawiedliwiać i wszystkich do nich przyzwyczajać zamiast naprawiać i działać tak, by błędów w ogóle nie było (albo było ich jak najmniej). Może inne nastawienie życiowe, ale dla mnie nie ma znaczenia, czy kupiłem auto (boże, znowu porównania planszówek do aut, ale niech będzie) wartości Forda Fiesty, czy Mustanga GT - od obu wymagam, by były sprawne i bez wad. Nie ma znaczenia, co kupuję i za ile - zawsze należy wymagać towaru bez wad. Wiadomo, błędy się zdarzają, ale to właśnie rolą wytwórcy/producenta/dystrybutora jest, by tę wadę/błąd usunąć/naprawić. Nie powiem co mnie strzela, jak widzę argument właśnie w stylu "niska cena, to i jakość niska, deal with it" - ale to ja ustalam tę cenę, to moja wina, że ktoś nie doszacował kosztów ryzyka potencjalnego błędu? Jako kupujący nie targuję się, tylko decyduję czy cena X jest dla mnie ok czy nie ok - ale za pełnowartościowy produkt, pozbawiony wad! Przy każdym zakupie planszówki mam zakładać "ciekawe ile ta gra będzie miała niedoróbek, błędów?"? No nie. Kupiłem w ciemno all-in Twisted Fables za 250zł bo zachwycił mnie cały artwork tej gry i nie żałuję, bo jestem zachwycony grą - jakby ten zestaw kosztował i z 400zł, to pewnie i tak bym go wtedy kupił. Ówczesna cena była niesamowicie korzystna, teraz już w dodruku jest już "normalniejsza" - czy to jednak ma oznaczać, że nie mam prawa wymagać towaru pozbawionego wad? Zresztą, dla Ciebie wydanie 250zł to może być godzina pracy, może dniówka, a dla kogoś tydzień ciężkiej pracy sprzedając gofry nad morzem i licząc na napiwki - dla takiej osoby tamte 250zł to wcale mogła nie być taka niska cena. To rozumiem, że wg. Ciebie taka osoba już nie ma prawa nic wymagać, bo "gra była tania"?

Co do wywierania presji na kogoś na urlopie - ale czy ktoś kazał komukolwiek tutaj odpisywać w wątku już natychmiast? O jakim wywieraniu presji mówisz, gdzie? Przecież nikt nie napisał "wymagamy odpowiedzi tu i teraz", ja się szczerze nastawiałem na odpowiedź jak urlopowicze wrócą, zaskoczyła mnie taka szybka odpowiedź (to też nie świadczy najlepiej o work-life balance w Czacha Games :>). Żenujące to właśnie jest pisanie, że w wątku wydawnictwa z pytaniami nie można zadawać pytań, bo ktoś jest na urlopie - rozumiem, że wszyscy powinniśmy łaskawie poczekać z naszymi tematami, aż Kuba czy ktokolwiek inny z wydawnictwa ogłosi "I'M BACK!"? No ludzie, czytam to zdanie jeszcze raz z tym co jest żenujące i ręce opadają...

Także podsumowując - nie, nie jestem z żadnego innego wydawnictwa :lol: nie prowadzę krucjaty przeciwko Czacha Games (a nawet wprost przeciwnie, wydatki jakie ponoszę na gry tego wydawcy w ostatnim czasie windują go na czołowe miejsce wydawnictw, na których gry wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze - do samego Twisted Fables dokupiłem jeszcze maty, a jeszcze doszło BRW), i życzę im jak najlepiej, bo wydają świetne gry. Jedyne, o co apeluję, to przyłożenie się (jeszcze bardziej :P) do kwestii jakości. A Kubie dziękuję za wszystkie odpowiedzi - rozumiem, że w takim razie tli się gdzieś iskierka nadziei na poprawione karty i jeśli kiedyś się pojawią, to się zgłoszę, ale jeśli ich nie będzie, to muszę to jakoś przeżyć, zrozumiałem teraz przekaz takiego "bezpiecznego" komunikatu ;) No i przede wszystkim doceniam, że poświęciłeś chwilę na urlopie na odpisanie, mimo iż mam wrażenie nikt tego nie oczekiwał, że tak szybko odpiszesz i każdy byłby ok, gdybyś odpisał wróciwszy z odpoczynku ;) A wszystkim pozostałym proponuję przestać doszukiwać się niecnych intencji tam, gdzie ich nie ma, to naprawdę pomaga w życiu.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4509
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1364 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

Torquemada666 pisze: 18 sie 2022, 15:37
EsperanzaDMV pisze: 19 sie 2022, 10:44
Panowie, ale spokojnie. Mirukan to forumowy troll, wiekszosc jego komentarzy znajduje się w off-topie, bo tylko się kłóci z innymi na tematy światopoglądowe na forum planszówkowym. Przy grach podobnie - co widać wyżej. Nie ma co się denerwować i tłumaczyć, a jego polecam zablokować to będziecie spokojniejsi :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
mirukan
Posty: 1581
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1076 times
Been thanked: 87 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: mirukan »

EsperanzaDMV pisze: 19 sie 2022, 10:44 A ja powoli mam wrażenie, że ktoś wspiera tutaj bylejakość i błędy i chce je usprawiedliwiać i wszystkich do nich przyzwyczajać zamiast naprawiać i działać tak, by błędów w ogóle nie było (albo było ich jak najmniej)
Nie nie wspieram niczego tylko wydaje mi się że skoro widać iż niektórzy się starają działać bardziej "transparentnie" i z szacunkiem dla klienta to zamiast ich w tym wspierać to nawet gdy informują że chcieli by odpoczęć na urlopie to dalej podejmuje się działania by musieli "być w pracy" i odpowiadać bo jak nie odpowiedzą to zyskają łatkę że lekceważą klientów. Co do "bylejakości" to powtarzam najbardziej skuteczne jest głosowanie portfelem :) . Jak uważam że towar kiepski lub sprzedający "za dużo woła" to nie kupuję. Nie stać mnie też nie kupuję. Ferrari nie kupiłem bo mnie nie stać a nie wypisuję że "byle jakie".
mirukan
Posty: 1581
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1076 times
Been thanked: 87 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: mirukan »

Hardkor pisze: 19 sie 2022, 11:34
Torquemada666 pisze: 18 sie 2022, 15:37
EsperanzaDMV pisze: 19 sie 2022, 10:44
Panowie, ale spokojnie. Mirukan to forumowy troll, wiekszosc jego komentarzy znajduje się w off-topie, bo tylko się kłóci z innymi na tematy światopoglądowe na forum planszówkowym. Przy grach podobnie - co widać wyżej. Nie ma co się denerwować i tłumaczyć, a jego polecam zablokować to będziecie spokojniejsi :)
Dzięki :) każdy ma prawo do swojej subiektywnej oceny. I przepraszam że piszę w off-topie :lol: nie wiedziałem że to dyskredytuje merytoryczną treć moich wypowiedzi :)
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Emil_1 »

Od kiedy jest Jakub po stronie pijaru jest lepiej.
Możesz pokazać Kuba ten post Przemkowi to da Ci może jakąś premię czy coś :D
Miłego dnia! :)
ODPOWIEDZ