Anno 1800 (Martin Wallace)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Uncle_Grga
Posty: 560
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Anno 1800 (Martin Wallace)

Post autor: Uncle_Grga »

No też coś widziałem i delikatnie przesunąlem grę z must have na rezerwową.. ale jej nie skreslam. Spogladam badawczo. W procesie decyzyjnym bardziej kuleją logistyka i finanse.. co sprawia grę wyborem drugiej waznosci.. nie ma gdzie trzymać.. nie ma za co kupić.. 😉

Co do trzeciej strony.. u mnie wręcz przeciwnie. Ja dopiero poznaję MW.. niedawno na ten przykład odkryłem Akry.. I tyle co złego o niej pisano.. bullshit.. fajna gra. Wallace dla mnie to akurat argument in plus..
Awatar użytkownika
Arachion
Posty: 413
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:33
Has thanked: 407 times
Been thanked: 204 times

Re: Anno 1800 (Martin Wallace)

Post autor: Arachion »

Myślę o zakupie tylko jedno pytanie mnie nachodzi -
Skąd tak wysoko na bgg kiedy jest tyle narzekania na tytuł i taka cisza w wątku?
Sucharzysta
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Anno 1800 (Martin Wallace)

Post autor: dwaduzepe »

Arachion pisze: 07 lis 2021, 19:34 Myślę o zakupie tylko jedno pytanie mnie nachodzi -
Skąd tak wysoko na bgg kiedy jest tyle narzekania na tytuł i taka cisza w wątku?
ja wiem czy narzekania? co ogladalem lub czytalem recenzje to pozytywne
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Anno 1800 (Martin Wallace)

Post autor: XLR8 »

Ktoś pograł więcej razy i może napisać coś więcej? Ciągle gdzieś tam wisi na liście zakupowej, a moja luba lubi mielenie kontraktów.
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1186
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: Anno 1800 (Martin Wallace)

Post autor: veljarek »

Bardzo dobra gra. Kupowałem na podstawie sentymentu do wersji PC i tu duże zaskoczenie. Gra jest super dla mnie i mojej ekipy.
Ma dwie wady, czas rozkładania oraz nierownowazne karty, ale ich ilość niweluje to.
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
bosik111
Posty: 296
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:53
Has thanked: 8 times
Been thanked: 32 times

Re: Anno 1800 (Martin Wallace)

Post autor: bosik111 »

Gra jest bardzo solidna, jak ludzi z twojej grupy nie przerazi plansza przypominająca arkusz excela to jest duża szansa że zostanie w kolekcji na dłużej. Chodzą też słuchy o dodatku który ma podszlifowac słabsze strony, ale na razie nie ma jeszcze konkretów.
burak66
Posty: 20
Rejestracja: 05 sty 2013, 08:42
Has thanked: 2 times

Re: Anno 1800 (Martin Wallace)

Post autor: burak66 »

Hej.
Z góry przepraszam jeżeli to niewłaściwe miejsce.
Byłby ktoś z forumowiczów tak miły i podesłał skan dobrej jakości z karty pomocy gracza? Mam wersję niemiecka....
Z góry dzieki
ODPOWIEDZ