Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
NeXuS AlphA
Posty: 220
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 86 times
Been thanked: 76 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: NeXuS AlphA »

Czacha Games pisze: 26 wrz 2022, 10:53
NeXuS AlphA pisze: 20 wrz 2022, 00:56
Irr3versible pisze: 15 wrz 2022, 15:55 1/ Czy będziecie wchodzić w dodatek i drukować go równocześnie czy dopiero po zakończeniu kampanii (czyli pewnie 2024...)
2/ Czy można liczyć, że zamówicie pudła Monstrum & Profundum Boxy przy okazji dodruku na KSa?
Dołączam się do pytań i dorzucę też kwestię dodatkowych akcesorii w postaci plastikowych tokenów.
Jak już kilkukrotnie mówiliśmy, oprócz ujawnionych już na ten moment planów wydawniczych, nic więcej nikt od nas nie wyciągnie :P - wszystko ogłosimy na naszym małym grudniowym show :)
Ekhm.. to uznajmy, że ja już taki mały list do Mikołaja napisałem :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Jakby ktoś jeszcze nie miał a chciał zapełnić swoją półkę, to jutro o 10.00 startujemy z drugą przedsprzedażą Black Rose Wars :mrgreen

Będą też dodatki Ukryte Kolce i Inferno :!:

Obrazek


https://czachagames.pl/index.php/black- ... e-inferno/

No i do każdej gry BRW dokładamy rozszerzenie Ordalia oraz karty pomocy :!:
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

Fajnie zrobiona strona. Duży plus, że instrukcja dodatku już przetłumaczona. Na dodatkowych magów kompletnie odpuszczam, bo nie widzę sensu grać w to w więcej niż osoby, ale nad inferno mocno się zastnowię.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Emil_1 »

Cena za interno troszkę za wysoka
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

Emil_1 pisze: 04 paź 2022, 07:55 Cena za interno troszkę za wysoka
Zobacz obecna cene BRW I będziesz znal odpowiedź
No ale cena niestety zagraniczna, kurs zlotowki nie rozpieszcze

Zaluje ze sprzedalem inferno chyba za 280, a hidden thorns za 80 XD
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Fajnie zrobiona stronka. Przejrzyste , czytelne. Oby się gra wyprzedała i tym razem. Pozostaje się jedynie cieszyć że wsparło się pierwszą kampanie ale to było półtora roku temu...wtedy wszyscy byliśmy bogaci. :(
miszcz
Posty: 177
Rejestracja: 14 sty 2011, 08:10
Been thanked: 59 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: miszcz »

Hardkor pisze: 04 paź 2022, 00:09 Fajnie zrobiona strona. Duży plus, że instrukcja dodatku już przetłumaczona. Na dodatkowych magów kompletnie odpuszczam, bo nie widzę sensu grać w to w więcej niż osoby, ale nad inferno mocno się zastnowię.
Polecam grę w więcej niż 4. Dzieje się.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1623
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: nidhog »

A ja jeszcze dodam, że warto się zastanowić nad pupilkami :)
Sa minidodatki familiars: Cerbery, Smoki, Hydry i Gryfy.
Mi szczególnie podobają się Cerbery, które pozwalają rzucać czary jakby one były źródłem czaru. Zdecydowanie wpływa to na dynamikę gry :)
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomp »

@Czacha Games
zdradźcie coś od siebie pod kątem nowej kampanii Deep Madness
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Świętować Dzień Gier Planszowych można i z nami :)

Obrazek

Dziś łapcie od nas 2️⃣5️⃣% #kuponik rabatowy - CZACHAGAMES_DGP22 -, obejmujący wszystko* co mamy w sklepie😁. To nie jest nasze ostatnie słowo, bo w końcu święto planszówek to nie tylko promki 🙂

*rabat ⚠️ nie dotyczy przedsprzedaży a sam rabacik obowiązuje jutro do południa ⌛️
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
NeXuS AlphA
Posty: 220
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 86 times
Been thanked: 76 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: NeXuS AlphA »

Wiemy już zatem, że będzie wydany dodatek i oba pudła - to dobra wiadomość :)

Pozostaje pytanie co z upgrade pack-ami :?:
Będą też w jakiejś opcji do zamówienia (np. tylko w okresie przedsprzedaży etc.) czy trzeba będzie myśleć o opcji Kickstarter?
Varth Dader
Posty: 214
Rejestracja: 30 sie 2019, 22:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 36 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Varth Dader »

Czy Black Rose Wars będzie dostępne po premierze w szerszej dystrybucji?
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomwro »

Varth Dader pisze: 20 paź 2022, 18:06 Czy Black Rose Wars będzie dostępne po premierze w szerszej dystrybucji?
Co masz na myśli? Już jest "po premierze" i nic takiego nie ma miejsca. Jak by nie było to BRW jest dość specyficznym i drogim tutulem.
Varth Dader
Posty: 214
Rejestracja: 30 sie 2019, 22:26
Has thanked: 45 times
Been thanked: 36 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Varth Dader »

tomwro pisze: 21 paź 2022, 02:33 Co masz na myśli? Już jest "po premierze" i nic takiego nie ma miejsca. Jak by nie było to BRW jest dość specyficznym i drogim tutulem.
Faktycznie nieprecyzyjne się wyraziłem, chodziło mi o szerszą dostępność po zakończeniu przedsprzedaży dodruku, bo tytuł był już wcześniej dostępny poza sklepem wydawcy, np. tutaj:
https://aleplanszowki.pl/strategiczne/9 ... olska.html
Ostatnio zmieniony 26 paź 2022, 10:50 przez Varth Dader, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
brutusss
Posty: 231
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:19
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 216 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: brutusss »

Droga Czacho,

Dziękujemy za pokazanie jak się traktuje wspierających wasze kampanie...

Nie wspomnę nawet o weekendowym rabacie i darmowej wysyłce...


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 paź 2022, 11:02 przez brutusss, łącznie zmieniany 1 raz.
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomwro »

To z kampani czy ostatnich przedsprzedaży czachowe ceny? Nie wiem jak w ich kampaniach, ale u wydawców w sklepach zawsze wszystko drożej. Kontent na pewno ten sam w pudłach?
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomwro »

Szanowna Czachulino. Czy coś ujawnicie o statusie Skytear Hordy?
prib4
Posty: 218
Rejestracja: 20 mar 2021, 21:12
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: prib4 »

Gdzie to się pojawiło? :O
Awatar użytkownika
brutusss
Posty: 231
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:19
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 216 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: brutusss »

tomwro pisze: 26 paź 2022, 10:55 To z kampani czy ostatnich przedsprzedaży czachowe ceny? Nie wiem jak w ich kampaniach, ale u wydawców w sklepach zawsze wszystko drożej. Kontent na pewno ten sam w pudłach?
Dokładnie ta sama zawartość, jeśli chodzi o Inferno i Hidden Thorns, licząc na szybko jakieś 50 zł taniej wyjdzie w Aleplanszówkach :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

prib4 pisze: 26 paź 2022, 10:58 Gdzie to się pojawiło? :O
Aleplanszowki. Są oni partnerem czachy.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

tomwro pisze: 26 paź 2022, 10:55 To z kampani czy ostatnich przedsprzedaży czachowe ceny? Nie wiem jak w ich kampaniach, ale u wydawców w sklepach zawsze wszystko drożej. Kontent na pewno ten sam w pudłach?
Na stronie Czachy informacja, że dodają 2 karty pomocy. W aleplanszowkach brak tej informacji, ale przy pierwszym druku dawali mimo to.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Spoiler:
Nie rozumiem oburzenia. Pierwsza kampania była prawie 1.5r temu i BRW była w granicach 350pln. Przed kolejna falą pandemii, przed podwyżkami i najważniejsze przed wojną na UA. Spodziewałeś się podobnych cen kiedy papier i celuloza jest już droższa o ok 400% i nadal wartość rośnie w górę?
Serio ale nie rozumiem tego....Ja np chciałem teraz wesprzeć dodatek do Destinies ale jak zobaczyłem cenę 200pln to po prostu podziękowałem i tyle. Nie wsparłem masy gier Portalu które chciałem mieć, nie kupiłem Pandemica SW....itd Dlaczego? Bo jest cholernie drogo, głosuję portfelem i wydawcy już na mnie nie mogą liczyć. Nie mam kasy simple. Moje miejsce musi zastąpić ktoś inny który będzie jak ja hojnie wspierać wydawnictwa lub one same pójdą po rozum do głowy i zaczną lecieć na mniejszych marżach aby jedynie utrzymać firmy i przeczekać te ciulowe czasy. Ale dajcie spokój już z tym Czacha to, Czacha tamto ...dziękujemy, tak się traktuje wspierających ... Przemek to głupek a Kuba to kupa....serio nie podoba wam się wydawnictwo nie wspierajcie ich ale nie zatruwajcie atmosfery tam gdzie nie potrzeba.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Pan_K »

BOLLO, chyba nie przyjrzałeś się dokładnie infografikom. 8)
To nie kwestia wojny, pandemii i innych dopustów. Do standardowe praktyki Czachy.

Ale może to ja czegoś nierozumiem... :roll:
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 311 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: aeiou871 »

Hardkor pisze: 26 paź 2022, 11:08
tomwro pisze: 26 paź 2022, 10:55 To z kampani czy ostatnich przedsprzedaży czachowe ceny? Nie wiem jak w ich kampaniach, ale u wydawców w sklepach zawsze wszystko drożej. Kontent na pewno ten sam w pudłach?
Na stronie Czachy informacja, że dodają 2 karty pomocy. W aleplanszowkach brak tej informacji, ale przy pierwszym druku dawali mimo to.
Jest informacja o kartach pomocy w nazwie produktu:
BLACK ROSE WARS (CORE BOX) (EDYCJA POLSKA) + KARTY POMOCY (PRZEDSPRZEDAŻ)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

BOLLO pisze: 26 paź 2022, 11:17
Spoiler:
Nie rozumiem oburzenia. Pierwsza kampania była prawie 1.5r temu i BRW była w granicach 350pln. Przed kolejna falą pandemii, przed podwyżkami i najważniejsze przed wojną na UA. Spodziewałeś się podobnych cen kiedy papier i celuloza jest już droższa o ok 400% i nadal wartość rośnie w górę?
Serio ale nie rozumiem tego....Ja np chciałem teraz wesprzeć dodatek do Destinies ale jak zobaczyłem cenę 200pln to po prostu podziękowałem i tyle. Nie wsparłem masy gier Portalu które chciałem mieć, nie kupiłem Pandemica SW....itd Dlaczego? Bo jest cholernie drogo, głosuję portfelem i wydawcy już na mnie nie mogą liczyć. Nie mam kasy simple. Moje miejsce musi zastąpić ktoś inny który będzie jak ja hojnie wspierać wydawnictwa lub one same pójdą po rozum do głowy i zaczną lecieć na mniejszych marżach aby jedynie utrzymać firmy i przeczekać te ciulowe czasy. Ale dajcie spokój już z tym Czacha to, Czacha tamto ...dziękujemy, tak się traktuje wspierających ... Przemek to głupek a Kuba to kupa....serio nie podoba wam się wydawnictwo nie wspierajcie ich ale nie zatruwajcie atmosfery tam gdzie nie potrzeba.
ej Bollo, bo ty chyba dziś jeszcze nie do końca na oczy widzisz. Kawę sobie zrób.

Chodzi o to, że czacha ledwo tydzien temu zamknęła swoją przedsprzedaż za 450 zł, a tu już jest za 426 zł + zniżki w aleplanszowkach :)

ALE już rzuciłem okiem i nie tylko nie ma kwestii kart pomocy (nie wiadomo czy aleplanszowki beda mialy, wczesniej mialy), ale tez brak Ordalii :P W takim wypadku roznica w cenie w pełni zasadna.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
ODPOWIEDZ