Ostatnio zagrałem w... z mojej półki wstydu.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
kinioo
Posty: 629
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:25
Has thanked: 64 times
Been thanked: 57 times

Re: Ostatnio zagrałem w... z mojej półki wstydu.

Post autor: kinioo »

W...Aeon's End.

Tak, wiem, ciężko w to uwierzyć.

Kiedyś kupiłem - bo, ponoć świetny deckbuilder do gry solo.

Przeleżała na połce dobre 2-3 lata.

W końcu się zdecydowałem, oj....jakie to jest dobre!!

K.
Sorki za brak polskich znakow....
Awatar użytkownika
cactusse
Posty: 479
Rejestracja: 10 sty 2012, 15:50
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 391 times
Been thanked: 330 times

Re: Ostatnio zagrałem w... z mojej półki wstydu.

Post autor: cactusse »

W tym roku z "Półki Możliwości" odkurzyłem :

- Long Live the Queen (4 lata) - Pierwsze wrażenie kiepskie, być może trzeba być bardziej ogranym by unikać sytuacji na jakie trafiliśmy. Kompaktowe pudełko, więc wraca na półkę do ponownego odkurzenia za kilka lat.

- Villagers (2-3 lata) - Słabe, ale spróbuje jeszcze z dodatkiem. Z perspektywy czasu widzę, że trzeba było pominąć KSa i kupić sobie polską wersję na wyprzedaży ;-) .

- Age of Civilization (2-3 lata) - Super. Małe, zgrabne, szybkie, fajne, aż sobie druknąłem insert i nabrałem ochoty na kolejną część (Age of Galaxy) .

- Pandemic Legacy Sezon 2 (2 lata) - Bomba, cała kampania za mną, definitywnie warto było kupić.

- Schotten Totten 2 (rok) - Bardzo fajne. Przypomniało mi, że mam masę świetnych starszych gier poupychane po półkach, które warto odświeżyć.

- Aton (9 miesięcy) - Bardzo miłe zaskoczenie, szczególnie, że gra wygląda koszmarnie. Jedna z najlepszych małych gier od Queen Games.

- Claim (9 miesięcy) - Sprytne i przyjemne, trochę żal, że nie kupiłem laaata temu, ale też fajnie bo zgarnąłem za śmieszną cenę.

- Tales of Arabian Nights (7 miesięcy) - Niesamowita przygoda. Definitywnie muszę kiedyś znaleźć czas, wybrać się do klubu planszówkowego i wciągnąć w rozgrywkę starą gwardię.

- Sniper Elite (4 miesiące) - Rewelacja. Nie sądziłem, że znajdzie się jeszcze jakaś skradanka która dociągnie do "Listów z Whitechapel", a tu taka niespodzianka.
ODPOWIEDZ