HeroQuest (Stephen Baker)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Sroczka
Posty: 289
Rejestracja: 19 gru 2017, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 31 times
Been thanked: 7 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: Sroczka »

Lipa pisze: 18 lis 2022, 20:49 A czy aplikacja jest niezbędna do grania?
Do gry solo tak, dla wielu graczy jest zbędna bo jeden z nich wciela się w tego złego
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 730
Rejestracja: 13 sie 2007, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: Gabriel »

Czy ktokolwiek wie czy w Polsce pojawią się zlokalizowane rozszerzenia do tej gry?
Kupię:Dark World: Dragon's Gate / Schwarze Auge Tal des Drachens (stary dungeon-crawler)
Awatar użytkownika
LordVinek
Posty: 38
Rejestracja: 04 lis 2020, 11:34
Been thanked: 28 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: LordVinek »

Właśnie też mam pytanie czy do gry były wydane lub będą jakiekolwiek dodatki w języku polskim. Dostałem podstawkę po polsku i głupio tak mieszać wersje językowe (przynajmniej ja nie lubię).
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 612
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: Gab »

Rebel lubi zaskakiwać, natomiast trzeba sobie szczerze powiedzieć, że gra naszego rynku raczej nie zdobyła na tyle by inwestować w dodatki. Nakład podstawki chyba był bardzo duży (lub sprzedaż mała - nie wiem), bo w praktycznie wszystkich sklepach gra "leżakuje".
azazelmo
Posty: 897
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 281 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: azazelmo »

Gab pisze: 23 sie 2023, 08:59 Rebel lubi zaskakiwać, natomiast trzeba sobie szczerze powiedzieć, że gra naszego rynku raczej nie zdobyła na tyle by inwestować w dodatki. Nakład podstawki chyba był bardzo duży (lub sprzedaż mała - nie wiem), bo w praktycznie wszystkich sklepach gra "leżakuje".
Ale to chyba jest gra Hasbro czy tam kogoś, a Rebel robi tylko dystrybucje? Co im klient zleci to wydadzą.
Awatar użytkownika
LordVinek
Posty: 38
Rejestracja: 04 lis 2020, 11:34
Been thanked: 28 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: LordVinek »

Dziękuję za odpowiedź.

Czyli w sumie bez szans na polskie dodatki (może kupić angielskie i zrobić nakładki wydrukowane po polski).
Chociaż podstawka wystarczy by grać sobie z córką. No i modele nie takie złe by pomalować :)
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 612
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: Gab »

azazelmo pisze: 23 sie 2023, 09:37
Gab pisze: 23 sie 2023, 08:59 Rebel lubi zaskakiwać, natomiast trzeba sobie szczerze powiedzieć, że gra naszego rynku raczej nie zdobyła na tyle by inwestować w dodatki. Nakład podstawki chyba był bardzo duży (lub sprzedaż mała - nie wiem), bo w praktycznie wszystkich sklepach gra "leżakuje".
Ale to chyba jest gra Hasbro czy tam kogoś, a Rebel robi tylko dystrybucje? Co im klient zleci to wydadzą.
Tak, masz rację - tam był taki specyficzny układ. tym bardziej ciężko wyrokować jaka przyszłość czeka ten tytuł w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 730
Rejestracja: 13 sie 2007, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: Gabriel »

Nie sądziłem, że Rebel to wydaje. Nie ma informacji na pudełku ani w instrukcji. Pisałem nawet do Avalon Hill na adres z instrukcji, ale wiadomo... (Rebel to by odpisał). Czyli Rebel może coś wiedzieć?
Kupię:Dark World: Dragon's Gate / Schwarze Auge Tal des Drachens (stary dungeon-crawler)
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: choczkins »

Ktoś coś, jakieś info czy dodatki będą wydane w pl?
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: HeroQuest (Stephen Baker)

Post autor: Darkstorm »

Słyszałem, że podstawka nie sprzedawała się jakoś super, więc raczej bym się nie spodziewał.
Ale nigdy nie wiadomo.
ODPOWIEDZ