Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
HorribleNick
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 9 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: HorribleNick »

Lambrso pisze: 21 lis 2022, 14:48 Czy da się w miarę miło i rozsądnie zagrać w grę na dwóch (2) graczy?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Mam kilka rozgrywek za sobą, ale odradzam raczej. Interakcja między graczami to jedna z głównych cech, a w odróżnieniu do nawet Roota, nie bardzo jest to czym zastąpić. Zagrać na dwie osoby można, ale chyba nie ma zbyt po co. Jedna osoba łatwo się może rozpędzić i odjechać, a za taką cenę wiele znacznie lepszych na dwie imo.
Gra ma bota którego można użyć jako postać, ale nigdy nie przemogłem się, więc być może on ratuje.
Awatar użytkownika
Lolas
Posty: 485
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 110 times
Been thanked: 114 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Lolas »

psia.kostka pisze: 20 lis 2022, 21:00 "Matko Bosko, co to się staneło?"
https://www.facebook.com/wydawnictwopor ... 5030684686
Spoiler:
To jakiś miks kart na zdjęciu. Sprawdziłem i karta z harfą jest wydrukowana po polsku.
Drmv
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2021, 03:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Drmv »

Spoiler:
Awatar użytkownika
Yar-Chan
Posty: 31
Rejestracja: 10 wrz 2020, 15:02
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Yar-Chan »

Oglądam sobie swój egzemplarz. Żeton Tytułu Wiernego Przysiędze/Uzurpatora.

Tytuł - Przebudzenie: jeśli jesteś Banitą, odwróć tytuł.

Uzurpator - Przebudzenie: jeśli jesteś Banitą, odwróć tytuł.

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Drmv
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2021, 03:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Drmv »

:cry:
Yar-Chan pisze: 26 lis 2022, 20:17 Oglądam sobie swój egzemplarz. Żeton Tytułu Wiernego Przysiędze/Uzurpatora.

Tytuł - Przebudzenie: jeśli jesteś Banitą, odwróć tytuł.

Uzurpator - Przebudzenie: jeśli jesteś Banitą, odwróć tytuł.

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Sprawdziłem, u mnie też. Nawet w instrukcji się to pojawia. Może to w wersji anglojęzycznej jest błąd?

Obrazek

Obrazek

Spoko to tylko nieścisłości w instrukcji, niewidoczny napis parocentymetrowy na neoprenowej macie i przejęzyczenie na kafelku z warunkiem zwycięstwa. No biggie, naprawi sie w dodruku, będzie można kupić jeszcze jedną kopie gry za 400zł. A jak w niej też będą błędy to połączy się nasze puzzle za 800zł w jeden zestaw bez błędów.

Szkoda.
Awatar użytkownika
Qnnrad
Posty: 218
Rejestracja: 02 sie 2012, 22:47
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 185 times
Been thanked: 186 times
Kontakt:

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Qnnrad »

Niestety, w angielskiej wersji czerwony kafelek Uzurpator mówi, tyle że w języku Szekspira:
"Przebudzenie: Osiągasz zwycięstwo!
Zapobiegasz rzutom kością Końcową."
Drmv
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2021, 03:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Drmv »

Portal wysyłał kiedyś "zestawy naprawcze" czy promuje samodzielność konsumenta?
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Propi »

Czy naprawdę kluczowy żeton gry jest spaprolony?

Brak napisu Oath na macie jestem w stanie przeżyć bo to estetyczna pierdółka - fajna, ale pomijalna.

Żeton definiujący warunek zakończenia gry... Już trochę inna para kaloszy.
vanbear
Posty: 39
Rejestracja: 30 sie 2021, 15:15
Has thanked: 4 times
Been thanked: 27 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: vanbear »

Panie Portal, już po prostu witki opadają, przecież to jest kwestia pięciu sekund zweryfikowanie tak rażącego błędu w tak ważnym elemencie gry.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2022, 17:27 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
mzdxtvtpxodyezkhfe
Posty: 28
Rejestracja: 21 paź 2021, 09:14
Has thanked: 33 times
Been thanked: 10 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: mzdxtvtpxodyezkhfe »

Spokojnie, jak Portal Games powiedział, że zweryfikuje ile "nieścisłości" narobili tym razem to zweryfikuje. Nie musimy im tego co pół roku przypominać xD
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 454
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: wrojka »

Jak coś to jest strona z wszystkimi kartami (i FAQ dla każdej)

https://oathcards.seiyria.com/

Pamiętam, że z pół roku temu wychwyciłem na materiałach promocyjnych błąd w Plague Engines (miał złą kolejność symboli Arcane/Monet). Może ktoś dać znać czy to poprawili? :D
Drmv
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2021, 03:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Drmv »

wrojka pisze: 04 gru 2022, 10:55 Jak coś to jest strona z wszystkimi kartami (i FAQ dla każdej)

https://oathcards.seiyria.com/

Pamiętam, że z pół roku temu wychwyciłem na materiałach promocyjnych błąd w Plague Engines (miał złą kolejność symboli Arcane/Monet). Może ktoś dać znać czy to poprawili? :D
Spoiler:
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 457
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 243 times
Been thanked: 374 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: SetkiofRaptors »

Na marginesie wkurzaj mnie takie doprecyzowanie jak "ty tez". Niszczy to jednoznaczność języka bo wprowadza niepewność gdy gdzieś nie ma nadmiarowego ujednoznacznienia. "Każdy gracz" znaczy KAŻDY. Jak coś jest każdy poza tobą, albo "każdy przeciwnik". Choć patrząc po niektórych pytaniach o zasady czasem to ludzie faktycznie mają problem z precyzyjnym językiem.
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Propi »

SetkiofRaptors pisze: 04 gru 2022, 21:01 Na marginesie wkurzaj mnie takie doprecyzowanie jak "ty tez". Niszczy to jednoznaczność języka bo wprowadza niepewność gdy gdzieś nie ma nadmiarowego ujednoznacznienia. "Każdy gracz" znaczy KAŻDY. Jak coś jest każdy poza tobą, albo "każdy przeciwnik". Choć patrząc po niektórych pytaniach o zasady czasem to ludzie faktycznie mają problem z precyzyjnym językiem.
Jeszcze można iść w stronę "wszyscy gracze", "gracze" i "pozostali gracze", ale faktycznie jest to przestrzeń do częstych błędów i niejednoznaczności.
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 454
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: wrojka »

Propi pisze: 04 gru 2022, 21:06
SetkiofRaptors pisze: 04 gru 2022, 21:01 Na marginesie wkurzaj mnie takie doprecyzowanie jak "ty tez". Niszczy to jednoznaczność języka bo wprowadza niepewność gdy gdzieś nie ma nadmiarowego ujednoznacznienia. "Każdy gracz" znaczy KAŻDY. Jak coś jest każdy poza tobą, albo "każdy przeciwnik". Choć patrząc po niektórych pytaniach o zasady czasem to ludzie faktycznie mają problem z precyzyjnym językiem.
Jeszcze można iść w stronę "wszyscy gracze", "gracze" i "pozostali gracze", ale faktycznie jest to przestrzeń do częstych błędów i niejednoznaczności.
Jest też opcja zapisu "WSZYSCY gracze", wtedy to słowo jest wyszczególnione i gracze przy pierwszym spotkaniu z kartą będą szukać tego szerszego znaczenia.
Niektóre starsze karty w Hearthstone tak mają
Spoiler:
Awatar użytkownika
Zerthin
Posty: 34
Rejestracja: 06 sty 2019, 12:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 51 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Zerthin »

Zaku BoardGames wrzucił fajny materiał o grze (instrukcję):
https://www.youtube.com/watch?v=gKiIKsMD3Xw
Awatar użytkownika
kokosowy14
Posty: 323
Rejestracja: 22 sie 2021, 10:13
Has thanked: 160 times
Been thanked: 70 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: kokosowy14 »

Zgłosiłem Portalowi błędy w wydaniu polskim napisali, że przyjrzą się sprawie i zweryfikują. Nie było przez dłuższy czas odpowiedzi, dosyłałem nowe błędy w miarę ich odkrywania. Natomiast jak napisałem o zwrot to odpowiedź była natychmiastowa. Chociaż tyle dobrego, że nie było problemu ze zwrotem rozpakowanej gry.
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Propi »

kokosowy14 pisze: 06 gru 2022, 11:24 Zgłosiłem Portalowi błędy w wydaniu polskim napisali, że przyjrzą się sprawie i zweryfikują. Nie było przez dłuższy czas odpowiedzi, dosyłałem nowe błędy w miarę ich odkrywania. Natomiast jak napisałem o zwrot to odpowiedź była natychmiastowa. Chociaż tyle dobrego, że nie było problemu ze zwrotem rozpakowanej gry.
Zwróciłeś przez błędy czy po prostu nie spodobała się?

Mnie ten brak komunikacji zastanawia mocno i smuci - bo tytuł jest głośny, ważny, duży i drogi - nie tylko na naszym poletku, ale na światowym rynku. A tu błąd się ściele gęsto, ale bez reakcji wydawcy. Dziwne zagranie.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: japanczyk »

kokosowy14 pisze: 06 gru 2022, 11:24 Zgłosiłem Portalowi błędy w wydaniu polskim napisali, że przyjrzą się sprawie i zweryfikują. Nie było przez dłuższy czas odpowiedzi, dosyłałem nowe błędy w miarę ich odkrywania. Natomiast jak napisałem o zwrot to odpowiedź była natychmiastowa. Chociaż tyle dobrego, że nie było problemu ze zwrotem rozpakowanej gry.
A podrzucisz tutaj w watku wszytskie bledy ktore znalazles?
Awatar użytkownika
kokosowy14
Posty: 323
Rejestracja: 22 sie 2021, 10:13
Has thanked: 160 times
Been thanked: 70 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: kokosowy14 »

Propi pisze: 06 gru 2022, 11:30
kokosowy14 pisze: 06 gru 2022, 11:24 Zgłosiłem Portalowi błędy w wydaniu polskim napisali, że przyjrzą się sprawie i zweryfikują. Nie było przez dłuższy czas odpowiedzi, dosyłałem nowe błędy w miarę ich odkrywania. Natomiast jak napisałem o zwrot to odpowiedź była natychmiastowa. Chociaż tyle dobrego, że nie było problemu ze zwrotem rozpakowanej gry.
Zwróciłeś przez błędy czy po prostu nie spodobała się?

Mnie ten brak komunikacji zastanawia mocno i smuci - bo tytuł jest głośny, ważny, duży i drogi - nie tylko na naszym poletku, ale na światowym rynku. A tu błąd się ściele gęsto, ale bez reakcji wydawcy. Dziwne zagranie.
Przez błędy. Na początku się zdenerwowałem bo były błędy w instrukcji i to dość istotne bo rozłożenie gry później zobaczyłem zdjęcie tutaj umieszczone z ich materiałów karty reliktu po angielsku. Napisałem im o tym to tylko jak wspomniałem napisali, że się przyjrzą sprawie i wysłali zdjęcie polskiej karty reliktu, że jest ok. Natomiast jak wysłałem później, że jest błąd na macie i na żetonie przysięgi to nie było żadnej reakcji. Stwierdziłem, że ta cała sytuacja całkiem odebrała mi chęć do gry. Jakby była jakaś reakcja typu doślemy poprawione żetony itd to pewnie bym nie zwracał.
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: ariser »

To trochę odetchnąłem z ulgą, bo czaję się na Oath i planuje sobie sprawić po nowym roku. Bałem się, że będę musiał na dodruk czekać. :mrgreen: Nie żebym pochwalał bylejakość, ale takie pierdółki to kupię ze spokojnym sercem. Żeton mogliby poprawić. :mrgreen:
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
kokosowy14
Posty: 323
Rejestracja: 22 sie 2021, 10:13
Has thanked: 160 times
Been thanked: 70 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: kokosowy14 »

japanczyk pisze: 06 gru 2022, 11:32
kokosowy14 pisze: 06 gru 2022, 11:24 Zgłosiłem Portalowi błędy w wydaniu polskim napisali, że przyjrzą się sprawie i zweryfikują. Nie było przez dłuższy czas odpowiedzi, dosyłałem nowe błędy w miarę ich odkrywania. Natomiast jak napisałem o zwrot to odpowiedź była natychmiastowa. Chociaż tyle dobrego, że nie było problemu ze zwrotem rozpakowanej gry.
A podrzucisz tutaj w watku wszytskie bledy ktore znalazles?
Na poprzedniej stronie opisywałem dokładniej błędy w instrukcji w skrócie:
Błąd w opisie komponentów mało znaczący,
Błąd w rozłożeniu kart obszarów dosyć istotny bo trzeba grę rozłożyć w ściśle określony sposób
Błąd na macie a mianowicie brak tytułowego "Oath" w prawym dolnym rogu,
Błąd na żetonie tytułowej przysięgi a mianowicie na stronie Uzurpatora gdzie zamiast napisu, że jak masz żeton po tej stronie w fazie przebudzenia to wygrywasz jest taki sam tekst jak po stronie Oathkeepera czyli obróć żeton na drugą stronę.

Błędy nie są jakieś rażące ale jest ich sporo moim zdaniem ale jakby Portal szybko zareagował tak jak Lucrum przy Imperium czy Galaktyka przy Zatoce Kupców to nie byłoby problemu a tak to jest jak jest.
adeks9
Posty: 83
Rejestracja: 28 sie 2020, 13:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 47 times
Been thanked: 11 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: adeks9 »

Mam swój egzemplarz, ale jeszcze nie miałem czasu się wczytywać. Z tego co piszecie jest tych błędów faktycznie trochę. Nie są kluczowe dla rozgrywki, ale jednak warte naprawienia i uwagi.

Z tego co widzę Portal stosuje metodę rozwiązywania problemów poprzez przeczekanie. Been there, done that, ale niestety jeśli się przesadzi, to może mocno zaszkodzić.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: japanczyk »

Jak dla mnie to poki co istotnym bledem jest zeton przysiegi i błąd w rozłożeniu kart obszarów dosyć istotny bo trzeba grę rozłożyć w ściśle określony sposób

Reszta to jakas nieistotna kosmetyka (brak napisu z nazwa gry na macie? serio?), wiec nie to zebym bronbil portal bo jak zwykle dali ciala, ale nie przesadzajmy nagle, ze jest tu jakies zatrzesienie bledow
Awatar użytkownika
Zerthin
Posty: 34
Rejestracja: 06 sty 2019, 12:19
Has thanked: 69 times
Been thanked: 51 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Zerthin »

Dobra. Wrzucam znalezione przeze mnie (oraz na tym forum - sam nigdy nie zajrzał bym do Mechanicznego księcia) błędy.

Przyznaję, że nie do końca wiem jak to sformatować, żeby było czytelne

Link do Excela, w który mi się to wygodnie wpisywało:
https://1drv.ms/x/s!AulGahuy2OyCgUT1NRJ ... c?e=qTndvJ

Jeśli znajdziecie coś więcej albo jesteście w stanie obalić/poprawić lepiej błędy, które tu listuję - dawajcie znać!
Lista w następny poniedziałek leci jeszcze do Portalu na maila, żeby nie mogli powiedzieć, że nie widzieli (skoro tutaj głównie Marketing zagląda i na tym kończy się kontakt) :(

MIEJSCE BŁĘDU | JEST | POWINNO BYĆ | NOTATKA
Planszetka Banity (każda)- PRZEBUDZENIE | obróć tytuł Wiernego przysiędze | obróć tytuł Wiernego Przysiędze | cała reszta nomenklatury gry pisze Przysiędze z wielkiej litery
Planszetka Banity (każda) - Akcja przeszukanie | 1 DOBIERZ | DOBIERZ |
Planszetka Banity, obywatela (każda) i kanclerza - Akcja handel | [symbol przychylności] za odpowiadającego doradcę | [symbol przychylności] za każdego odpowiadającego doradcę |
Planszetka Banity, obywatela (każda) i kanclerza - Akcja handel | [symbol sekretu] za odpowiadającego doradcę | [symbol sekretu] za każdego odpowiadającego doradcę |
Mapa myśli Mechanicznego Księcia - ramka po prawej stronie prawego dolnego kwadratu | Can't Play Card? | Nie można zagrać (karty?)? | Nie zamierzam nigdy uczyć się zasad mechanicznego księcia - możliwe że w każdej ramce brakuje słowa 'karty', a możliwe, że wynika to z kontekstu. Nie zmienia faktu nieprzetłumaczonego zdania. Bardzo proszę kogoś kto przebrnął przez tą ścianę tekstu o weryfikację!
Tytuł Wiernego Przysiędze - kafelek (i każde wystąpienie terminu | Tytuł Wiernego Przysiędze | Wierny Przysiędze | Albo tak. Albo czemu gra nie operuje wszędzie na nomenklaturze TYTUŁU UZRURPATORA? W angielskiej wersji jest po prostu OATHKEEPER a nie OATHKEEPER TITLE (co jest nazwą samego kafelka ale nie występuje na kafelku)
Uzurpator - kafelek | PRZEBUDZENIE: jeśli jesteś... | PRZEBUDZENIE: Zwyciężasz! |
Mata gry | Brak logo gry w prawym dolnym rogu mapy | Logo gry w prawym dolnym rogu mapy | Słowo interior. Nie wybaczę. Jest tyle fajnych tłumaczeń na Hinterland i wybieracie Interior...
Strona www | Na 06.12.2022 brakuje instrukcji przeczytaj mnie najpierw | Powinna być instrukcja | Ludzie widzą tą ścianę tekstu w instrukcji i się poddają.
Sztandar Miłości Ludu - strona: ciżba | PRZEBUDZENIE: (...) onajmniejszej | PRZEBUDZENIE: (...) o najmniejszej |
Instrukcja - Najpierw Przeczytaj Mnie - strona 6 - krok 2 | na ilustracji od d do e | na ilustracji od a do e | O dziwo na karcie jest dobrze
Instrukcja - Najpierw Przeczytaj Mnie - strona 25 - ODPOCZYNEK - ostatnie zdanie | Odładam żeton Przychylnosci z Namiotów do banku Nomady | Odładam żetony Przychylnosci z Namiotów i Starszyzny do banku Nomady |
191 (bestia) - Tęsknota za Naturą | z dowolnego banku | z dowolnych banków |
117 (ład) - Pogłówne | twoim regionie | regionie z twoim pionkiem | Zgodnie z 5.1.4.I twoim Regionie to dowolny region którym rządzę, a tu ma być region w którym jest mój pionek
141 (dom) - Rymarze | zyskujes | zyskujesz | I w ogóle DOM. Potężny aspekt o który opiera się świat. A Hearthguard to będzie Straż Pożarna? Przecież już mieliśmy Interior. Może da się z tego coś jednak wykrzesać (huehue)
143 (dom) - Herold | po zakończeniu Najazdu jednego gracza na innego gracza | po zakończeniu Najazdu innego niż ty gracza na dowolnego gracza |
172 (nomada) - Rączy Rumak | masz do trzech Chorągwi | masz 3 lub mniej Chorągwi | do 3 włącznie? W obecnym tłumaczeniu zaczyna się dyskusja kiedy gracz ma równo 3 chorągwie
ODPOWIEDZ