[Warszawa] Inne miejsca do grania

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
lith
Posty: 56
Rejestracja: 05 mar 2008, 09:31

[Warszawa] Inne miejsca do grania

Post autor: lith »

Mam prośbę o korzystanie z tego wątku do celu umawiania się na granie w innych niż regularne miejsca, jak Politechnika, czy Smocze Gniazdo. Można też dyskutować o takich miejscach. Dziękuję za uwagę! /geko

Wiem, że w weekend są spotkania na politechnice, a we wtorki w bibliotece na koszykowej. Chodzi mi o miejsca, gdzie można pójść ze znajomymi, rozłożyć planszę na sporym i jednolitym stole, zamówić coś do jedzenia, tudzież napoje wyskokowe i czuć się swobodnie. Ważne jest też oświetlenie, co wie każdy kto próbował grać w pubach :)
Sam mogę zarekomendować "paradox" na tyłach ambasady kanadyjskiej. Pewnie wszyscy go znacie. Jednak jest tam nie najlepszy dojazd i stoły są kiepskie do grania. Zdarzało mi się grać w "vegas". Jest to pub z bilardem, rzutkami i piłkarzykami niedaleko metra imielin. Często gra się tam w karty, kości, widziałem też jenge i MtG. Planszówki przynosiłem jak dotąd tylko ja bądź moi znajomi. Jednak pub ma tę wadę, że jest tam ciemno i dość duszno. Ot taka mordownia w piwnicy :) za to stoły są prawie idealne.
Jutro spróbuję zagrać pewnie w "studencie" przy metrze politechnika. Macie może jakieś przetestowane kawiarnie/puby/restauracje, które moglibyście polecić do grania?
Awatar użytkownika
puniek
Posty: 182
Rejestracja: 23 kwie 2008, 20:03
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: [WWA]miejsca do grania

Post autor: puniek »

w ciągu roku szkolnego, pub student był zatłoczony o każdej porze dnia i nocy, do tego atmosfera była gęsta od dymu, ogólnie mordownia niezła. Nie jestem pewien jak jest teraz, czekam na wrażenia :)
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: [WWA]miejsca do grania

Post autor: yosz »

To ja polecę "Monsoon Cafe" http://www.monsooncafe.pl/ - dobre oświetlenie, można wypić kafkę, drinka, piwo jakieś inne frykasy. Kuchnia niestety tylko do 17. Duże stoły tylko nie jest ich dużo: trzy bodajże większe i reszta to okrągłe dwuosobowe... ale co najlepsze kawiarnia posiada własne gry (np. Wsiąść do pociągu: Europa, Konfrontację, Fasolki, łamigłówki itd itp) więc do grania są przyzwyczajeni ;) jedyny minus to że nie ma klimatyzacji.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
sebastianbl1
Posty: 182
Rejestracja: 28 lip 2008, 11:42
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: sebastianbl1 »

A moze byli by chetni na jutro zeby pograc w centrum? Mamy fajne miejsce u kumpla w knajpie na Smolnej 40 przy Nowym Swiecie. Sa duze stoly, dobry klimat i bedziemy mieli jasno i jak dobrze pojdzie nawet swoja salke.
Kto by sie pisal na 16? Najpierw ustalmy kto by chcial a potem pewnie z latwoscia :) ustalimy co pozniej.
Moje propozycje:

Gra o tron :)
Twilight Imperium
Puerto Rico
Wysokie Napiecie

Kto zainteresowany? Deadline jutro (niedziela) 12.00 na zapisy, no chyba ze juz jak sie zbierzemy to ktos do nas sie dolaczy. Licze na 4 osoby oprocz mnie.

seba
Awatar użytkownika
blue cat
Posty: 15
Rejestracja: 15 cze 2009, 14:38
Lokalizacja: praska strona Wisły

Re: [Warszawa] Inne miejsca do grania

Post autor: blue cat »

up
szkoda żeby wątek umarł

może ktoś zna i może polecić fajne miejsce do grania na Pradze?
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: [Warszawa] Inne miejsca do grania

Post autor: Filippos »

blue cat pisze:up
szkoda żeby wątek umarł

może ktoś zna i może polecić fajne miejsce do grania na Pradze?
Kocie ja tez jestem z Pragi i z tego co wiem nie ma żadnych zorganizowanych spotkań planszówkowych po lepszej stronie Wisły :?
Natomiast jeśli takowe znajdziesz lub zorganizujesz daj znać proszę. :)
Ale nie krępuj się i wpadaj na politechnikę w piątek lub: w poniedziałek do blioteki na koszykowej, w środy do sklepu wargamer, lub w czwartki i niedziele do kawiarni Herba-thea przy polach mokotowskich (odpowiednie wątki w tym dziele).
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Daro
Posty: 14
Rejestracja: 17 cze 2009, 17:42

Re: [Warszawa] Inne miejsca do grania

Post autor: Daro »

Zapraszam od najbliższego wtorku od g. 19.00 do Klubo-Galerii Pawiarnia.

Pozdrawiam
Darek

http://www.pawiarnia.pl
Awatar użytkownika
blue cat
Posty: 15
Rejestracja: 15 cze 2009, 14:38
Lokalizacja: praska strona Wisły

Re: [Warszawa] Inne miejsca do grania

Post autor: blue cat »

Filippos
od razu mi raźniej gdy ktoś jest z mojej części miasta :D
dzięki za odzew i informacje
do końca czerwca niestety jestem w robocie zarobiona
ale potem już na pewno zajrzę w któreś z poleconych miejsc
ale
będę śledzić wątek,
Daro właśnie polecił pawiarnię
kto wie
może coś się na naszej Pradze wykluje :?:
Awatar użytkownika
gigi
Posty: 823
Rejestracja: 24 lip 2006, 16:19
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Inne miejsca do grania

Post autor: gigi »

tez jestem z Pragi ,dokladnie okolice ronda wiatraczna.
Niedaleko mnie(podskarbinska) jest park ,w ktorym mozna sobie pograc w sloneczny dzien;)
ODPOWIEDZ