Portal Games - plany wydawnicze 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

Cześć! Jak wyglądała końcówka tygodnia w Portal Games?

Po pierwsze, 1 grudnia w sklepach planszówkowych pojawiła się potężna gra Vitala Lacerdy. O Weather Machine i pierwszych wrażeniach graczy z rozgrywki dowiecie się tutaj: https://portalgames.pl/pl/weather-machi ... z-dzisiaj/

Po drugie, pojawiły się dodruki kolekcji Tajemnicze Domostwo oraz Marvel United.

Po trzecie, wystartowaliśmy z Adwentowym Kalendarzem Portal Games, w którym codziennie o 15 można odkryć nową niespodziankę: https://portalgames.pl/pl/kalendarz-adwentowy2022/ Jeżeli jeszcze nie zaglądaliście, to dzisiaj macie aż cztery "czekoladki" to odkrycia :)

Po czwarte, w piątek na PlanszówkachTV ogłosiliśmy grudniowe przedsprzedaże dodatków do Waszych ulubionych gier. Jeżeli przegapiliście ten odcinek, to zaległości możecie nadrobić tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Erncz2G-jqQ

Po piąte, odpaliliśmy konkurs na grupie Fani Portal Games, w którym do wygrania jest "Czerwona Katedra".

Po szóste i ostatnie, do końca dnia trwa Cyber Monday, a to doskonała okazja, aby przetestować nasze gry mobilne. Tak - jeszcze są tańsze o połowę :)


PS. Widzimy, że macie ogrom pytań dotyczących dodruków, dodatków i wielkich powrotów! Rozumiemy to w pełni, natomiast nie wszystko możemy zdradzić. Najlepszym sposobem na dowiedzenie się nieco wydawniczych sekretów to zadanie pytań bezpośrednio na Mikołajkowym LIVE Prezesowi. Niewygodne i trudne pytania - są mile widziane :) LIVE będzie pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=zc0g-92n1aI
Awatar użytkownika
Beowulfik
Posty: 274
Rejestracja: 30 sie 2019, 21:16
Has thanked: 204 times
Been thanked: 31 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Beowulfik »

Kwestia dodruku funkcjonującej od jakiegoś czasu na rynku "Wiecznej wojny" to naprawdę sekret wydawniczy? :)

Czy ktoś mógłby w takim razie zadać to pytanie na mikołajkowym live? Byłbym niezmiernie wdzięczny, bo ja nie będę mógł zrobić tego osobiście.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

Cześć! Przed weekendem premiera Weather Machine, dodruki kolekcji Marvel United i Tajemniczego Domostwa, grudniowe przedsprzedaże… A co Was czeka w tym tygodniu?
👉 specjalny Mikołajkowy LIVE z charytatywnymi aukcjami i pakietem ogłoszeń-niespodzianek
👉 czwartkowa premiera “Zapomnianych Mórz”
👉 mini-wywiad z Weroniką Spyrą, współautorką gry Batman: Wszyscy Kłamią
👉 gameplay “Zapomnianych Mórz”
👉 piątkowe Planszówki TV
👉 codzienne czekoladki w Adwentowym Kalendarzu Portal Games

Czy wspominaliśmy dodatkowo, że nowa armia wkroczy do aplikacji Neuroshimy Hex już 16 grudnia? No to wspominamy!
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

To już dzisiaj! Punktualnie o 17.00 startuje specjalny Mikołajkowy LIVE z Ignacym Trzewiczkiem. Podrzucamy link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=zc0g-92n1aI
Chrostek84
Posty: 74
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Chrostek84 »

Widać, że prezes przestał interesować się piłką nożną. O 17.00 to się zaczyna druga połowa meczu Maroko - Hiszpania. Live mógł się zacząć od 18.00.
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2360
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: karawanken »

I co z błędami w Oath?
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: shuji »

karawanken pisze: 06 gru 2022, 21:16 I co z błędami w Oath?
Nic
Awatar użytkownika
nimsarn
Posty: 306
Rejestracja: 04 lis 2005, 16:54
Lokalizacja: Z buszu! W centrum Zielonej Góry
Has thanked: 502 times
Been thanked: 174 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: nimsarn »

To może się tu - bo nie mam pomysłu gdzie - zapytam:
Jakie są szanse na wydanie dodatku do Tawantinsuyu - "Złota Era (tłumaczenie własne ;) )?
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

nimsarn pisze: 09 gru 2022, 12:06 To może się tu - bo nie mam pomysłu gdzie - zapytam:
Jakie są szanse na wydanie dodatku do Tawantinsuyu - "Złota Era (tłumaczenie własne ;) )?
Szanse zawsze są, natomiast o żadnych planach wydawniczych na kolejny rok nie mówimy ani słowa przed PortalConem :)
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

Cześć!
W mijającym tygodniu naprawdę sporo się działo!

Zaczęliśmy wtorkowym Mikołajkowym LIVE'm Prezesa, podczas którego udało się zebrać ponad 5500 zł dla Ewy. Dziękujemy! Podczas transmisji ogłosiliśmy parę nowości, w tym nowe tytuły, które trafią do przedsprzedaży w przyszłym roku: https://portalgames.pl/pl/nowe-ogloszenia-portal-games/

W środę zamieściliśmy mini-wywiad z Weroniką Spyrą, czyli współautorką gry Batman: Wszyscy Kłamią oraz wpadł nowy felieton o Thorgalu.

Czwartek to premiera "Zapomnianych Mórz", dlatego aby poczytać więcej o grze oraz zobaczyć gameplay Karola i Marka podrzucamy Wam ten link zbierający wszystkie materiały w jednym miejscu: https://portalgames.pl/pl/zapomniane-mo ... z-dzisiaj/

W tym tygodniu ruszyliśmy również z Akcją Dodruk, w której to Wy decydujecie, która gra powróci do sprzedaży. Więcej info o Akcji podrzucamy tutaj: https://portalgames.pl/pl/akcja-dodruk-rozpoczeta/

A jak piątek, to nie mogło zabraknąć Planszówek TV, które możecie obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=DX6mtQNx8sg
Jednocześnie piątek, to czas konkursu - za chwilkę odpalimy zadanie!

PS. Kiedy ostatni raz zaglądaliście do kalendarza? Sporo niespodzianek tam czeka! https://portalgames.pl/pl/kalendarz-adwentowy2022/
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: anitroche »

Ale się zdziwiłam, że na liście do dodruku jak znajdzie się 350 chętnych jest gra Najeźdźcy ze Scytii. Myślałam, że ta gra dobrze się sprzedała (patrze też że rozgrywka w teb tytuł, to jeden z lepiej klikających się materiałów u mnie na kanale, czyli gdzieś ludzie interesują się grą) i że dodruk to będzie robiony normalnie, jak przy serii zachodniego królestwa, a tu takie zaskoczenie.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
MaciekK5454
Posty: 358
Rejestracja: 09 sie 2020, 20:44
Has thanked: 170 times
Been thanked: 193 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: MaciekK5454 »

anitroche pisze: 09 gru 2022, 21:34 Ale się zdziwiłam, że na liście do dodruku jak znajdzie się 350 chętnych jest gra Najeźdźcy ze Scytii. Myślałam, że ta gra dobrze się sprzedała (patrze też że rozgrywka w teb tytuł, to jeden z lepiej klikających się materiałów u mnie na kanale, czyli gdzieś ludzie interesują się grą) i że dodruk to będzie robiony normalnie, jak przy serii zachodniego królestwa, a tu takie zaskoczenie.
Nom bardzo kibicuję, jako fan gier Shema, żeby dodruk jednak wypalił i żeby Portal wydał też kolejne jego gry, tym bardziej że mam wrażenie, że każda następna jest nieco lepiej policzona od poprzedniej. Weyfarers od South Tigris jakby wyszło w Polsce biorę w ciemno (no nie do końca w ciemno, bo sporo juz obejrzałem sobie materiałow). Niewydane dotąd u nas dodatki do Zachodnich Królestw też. Jednak te 350 zapisow obawiam się że może być jednak zbyt wysokim progiem dla najeźdźców.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: arturmarek »

anitroche pisze: 09 gru 2022, 21:34 Ale się zdziwiłam, że na liście do dodruku jak znajdzie się 350 chętnych jest gra Najeźdźcy ze Scytii. Myślałam, że ta gra dobrze się sprzedała (patrze też że rozgrywka w teb tytuł, to jeden z lepiej klikających się materiałów u mnie na kanale, czyli gdzieś ludzie interesują się grą) i że dodruk to będzie robiony normalnie, jak przy serii zachodniego królestwa, a tu takie zaskoczenie.
Myślę, że to błędne założenie, ze ten system wydawniczy musi wiązać się ze nie najlepszą sprzedażą gry. Pewnie dlatego, że kojarzy się z dodatkami do The Others, gdzie chyba rzeczywiście były mocne naciski bardzo małej liczby graczy i Portal chcąc "udobruchać" tę garstkę wpadł na pomysł "progów wydawniczych".

Ignacy od dawna mówił o załamaniu rynku dystrybucji (chodziło o US, a tutaj jest Polska, ale eksperymentować można) i o potrzebie opracowania nowych sposobów sprzedaży. Wiadomo też, że Portal bardzo mocno próbuje zwiększyć pulę graczy kupujących bezpośrednio od nich. Może wiedzą, że "normalnie" sprzedaliby 100* pudełek z dodruku bezpośrednio od siebie, wiedzą, że chcą dodrukować 2000* pudełek. Jeśli udałoby się sprzedać 250 pudełek więcej bezpośrednio to będzie dowód na to, ze istnieje pula klientów, która "da się namówić" do kupna bezpośrednio od Portalu, ale kupuje gdzie indziej.

To pewnie temat na inną dyskusję, ale sam jestem takim klientem, że z grubsza śledzę przedsprzedaże Portalu i nieraz dam się skusić. Jednak przeważnie czekam aż wyląduje w sklepie z dwóch powodów. Po pierwsze wolę kupować gry, które już chwilę są na rynku i poczytam opinie graczy, walczę z fomo i hypem. Po drugie, w sklepie przeważnie jest trochę taniej.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: eveni »

Ciekawe jak będzie wyglądała dystrybucja tych dodruków (o ile dojdą do skutku). Czy będzie tylko możliwy zakup że sklepiku Portalu czy gry trafią również do innych sklepów.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

Cześć w nowym tygodniu! Święta coraz bliżej, powoli już wypatrujemy urlopu na horyzoncie, ale zanim chwilka wolnego to działamy dalej. Przed Wami okres pełen dodruków i powrotów Waszych ulubionych dodatków, nowe czekoladki w kalendarzu i wkroczenie nowej armii do aplikacji Neuroshimy. Ok, a co jeszcze?

👉 opis talii w Jakubie Wędrowyczu
👉 porady taktyczne dla armii Mississippi
👉 prezentacja kolekcji Death May Die i Bloodborne
👉 wywiad z Joanką Kijanką
👉 premiera Mississippi w aplikacji Neuroshima Hex
👉 weekendowy gameplay
👉 piątkowe Planszówki TV
👉 i wiele więcej!

Jednocześnie przypominamy, że nadal punktualnie o 15.00 wrzucamy kolejną niespodziankę do świątecznego kalendarza Portal Games: https://portalgames.pl/pl/kalendarz-adwentowy2022/

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o zeszłotygodniowej premierze "Zapomnianych Mórz", które nadal czekają na nowych właścicieli.


PS. Też trzymamy kciuki za powodzenie "Akcji Dodruk" :)
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: shuji »

Mythic posprzedawało swoje marki do różnych wydawnictw. Steam watchers poszło do CMON. Astrolodzy przewidują wydanie tego w PL jako neuroshima :)
Atk
Posty: 1395
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Atk »

shuji pisze: 13 gru 2022, 11:15 Mythic posprzedawało swoje marki do różnych wydawnictw. Steam watchers poszło do CMON. Astrolodzy przewidują wydanie tego w PL jako neuroshima :)
Mój ziomek ma zestaw fantasy brawl i jako fan bijatyk twierdzi, że ta bije wszystkie jak dotąd wydane w pl.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

Cześć! Kolekcja Zombicide uzupełniona! Od dzisiaj w Waszych ulubionych sklepach z planszówkami będzie czekało jeszcze więcej umarlaków. Zielona Horda, Wulfsburg i Nie zazna spokoju, kto przeklęty już czekają na nowych właścicieli.

Więcej info o powracających pudłach i całej kolekcji ZC znajdziecie tu: https://portalgames.pl/pl/dodruk-dodatk ... zombicide/
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: Propi »

tomp pisze: 16 gru 2022, 18:26 dostał ktoś wersję z uszkodzonymi planszetkami?
na planszówkach tv padła informacja, że gra oath zostałą wycofana z dystrybucji
Link
Proszę wybaczyć moją nieufność, ale brzmi to trochę tak, jakby pod osłoną "uszkodzonych planszetek" miała się odbyć wymiana elementów, na które zwracali uwagę odbiorcy - chociaż na uszkodzenia nie zwrócił uwagi nikt ;-)

Ciekawy rozwój sytuacji. Intryga się zagęszcza!
tsodo
Posty: 124
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 46 times
Been thanked: 33 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: tsodo »

Propi pisze: 16 gru 2022, 22:31
tomp pisze: 16 gru 2022, 18:26 dostał ktoś wersję z uszkodzonymi planszetkami?
na planszówkach tv padła informacja, że gra oath zostałą wycofana z dystrybucji
Link
Proszę wybaczyć moją nieufność, ale brzmi to trochę tak, jakby pod osłoną "uszkodzonych planszetek" miała się odbyć wymiana elementów, na które zwracali uwagę odbiorcy - chociaż na uszkodzenia nie zwrócił uwagi nikt ;-)

Ciekawy rozwój sytuacji. Intryga się zagęszcza!
W oświadczeniu ze strony głównej portalu
https://portalgames.pl/pl/oath-wstrzymujemy-sprzedaz/
Jest jasno napisane, że będą naprawiać również błędy wskazane przez odbiorców gry, więc o żadnym ukrywaniu tego pod osłoną uszkodzeń nie ma mowy.
Już naprawdę nie szukajmy taniej sensacji.

Czasami mam wrażenie, że cokolwiek by Portal nie zrobił to zawsze jest to odbierane negatywnie.
vanbear
Posty: 39
Rejestracja: 30 sie 2021, 15:15
Has thanked: 4 times
Been thanked: 27 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: vanbear »

tsodo pisze: 17 gru 2022, 09:02
Propi pisze: 16 gru 2022, 22:31
tomp pisze: 16 gru 2022, 18:26 dostał ktoś wersję z uszkodzonymi planszetkami?
na planszówkach tv padła informacja, że gra oath zostałą wycofana z dystrybucji
Link
Proszę wybaczyć moją nieufność, ale brzmi to trochę tak, jakby pod osłoną "uszkodzonych planszetek" miała się odbyć wymiana elementów, na które zwracali uwagę odbiorcy - chociaż na uszkodzenia nie zwrócił uwagi nikt ;-)

Ciekawy rozwój sytuacji. Intryga się zagęszcza!
W oświadczeniu ze strony głównej portalu
https://portalgames.pl/pl/oath-wstrzymujemy-sprzedaz/
Jest jasno napisane, że będą naprawiać również błędy wskazane przez odbiorców gry, więc o żadnym ukrywaniu tego pod osłoną uszkodzeń nie ma mowy.
Już naprawdę nie szukajmy taniej sensacji.

Czasami mam wrażenie, że cokolwiek by Portal nie zrobił to zawsze jest to odbierane negatywnie.
Ja jednak popieram @Propi w tym stwierdzeniu. Ogólnie fajnie, że zakomunikowali w poście na blogu (który prawdopodobnie mało kto czyta) o poprawianiu komponentów, ale z tego co widzę to na live nie poruszyli tego tematu, wręcz go unikali, a całe to gadanie o tych mitycznych uszkodzonych planszetkach wygląda jak zwykłe umywanie rączek, zrzucanie winy na dostawcę i wymówka do wycofania sprzedaży. Gdybym zobaczył odrobinę skruchy z ich strony i usłyszał chociaż raz na żywo, że "no dobra, tutaj zepsuliśmy, nie dopatrzyliśmy i nie dopilnowaliśmy, przepraszamy" to bym całość odbierał dużo pozytywniej.

Niestety ale Portal sam sobie wyrobił taką opinię swoją niechlujnością, jak też widać w tym przypadku, całkowicie nie bez powodu, więc negatywny odbiór i sceptycyzm wg mnie jest całkowicie na miejscu.

Wiem, że bije ode mnie w tym wątku niesamowicie negatywna aura, ale jestem tym wszystkim zdeczka poirytowany i zażenowany. Byłem bardzo nahajpowany na tę grę, bo jestem wielkim fanem Roota, a to zostało tak koncertowo spartolone. Tłumaczenie zasad w pierwszej rozgrywce przez te wszystkie błędy to była udręka, ekipa już się sparzyła i jak wiedzą, że co rundę mam mówić "wiem, że tak jest w instrukcji, ALE" to już wolą grać w Twilight Imperium.
tsodo
Posty: 124
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 46 times
Been thanked: 33 times

Re: Oath: Chronicles of Empire and Exile (Cole Wehrle)

Post autor: tsodo »

Dr. Nikczemniuk pisze: 17 gru 2022, 12:03
tsodo pisze: 17 gru 2022, 09:02 Czasami mam wrażenie, że cokolwiek by Portal nie zrobił to zawsze jest to odbierane negatywnie.
Portal robi popsute gry to jest pozytyw czy negatyw bo ja już nie wiem :?: :?
Cały problem polega na tym, że rzucamy się jak szczyrbaty na orzechy na każdą "nową" grę podczas gdy rynek jest zawalony dobrymi sprawdzonymi grami, których nie chcemy kupować. No to faktycznie skoro rzucamy się na te wszystkie nowości jak młode pelikany to nie ma co narzekać, kupujmy i chwalmy wydawców, że wydają, nie ważne, że buble, cieszmy się z zakupów :D
Nie udawaj proszę, że nie wiesz o co mi chodzi.
Ja odpowiedziałem na posta, w którym kolega doszukuje się teorii spiskowych w tym, że wycofali ze sprzedaży cała partię i ukrywają naprawę błędów w tłumaczeniu pod niby uszkodzonymi elementami.

A dowodem na to jest to, że na forum nikt nie napisał o uszkodzeniach. No naprawdę solidny :)
Drugim dowodem jest to, że w planszówkach tv nie powiedział o tym prezes, pomimo umieszczonego jasnego oświadczenia na głównej stronie wydawnictwa.

Popełnili błędy w tłumaczeniu i za to należy im się krytyka.
Ale twierdzenie, że nie powinni nic już wydawać i inne farmazony z wcześniejszych stron to już gruba przesada.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Portal Games »

Cześć! Tak jak pisaliśmy w oświadczeniu na stronie - pracujemy nad powrotem Oath i przepraszamy wszystkich graczy za zaistniałą sytuację. Więcej info o oświadczeniu znajdziecie tutaj: https://portalgames.pl/pl/oath-wstrzymujemy-sprzedaz/ O wszystkich aktualizacjach związanych z grą będziemy Was informować na bieżąco.

Tymczasem działamy dalej w ostatnim tygodniu przed Świętami i chcielibyśmy się z Wami podzielić tym, co będzie się działo. Przygotowaliśmy dla Was fajne materiały, w tym:
  • znaleziska z BGG dla gry Zapomniane Morza
  • poradnik strategiczny do Tajemniczego Domostwa
  • gameplay Suburbii
  • unboxing Aeon’s End: Nowy Początek
  • Planszówki TV z niespodzianką!
  • ostatnie niespodzianki w świątecznym kalendarzu
Jednocześnie przypominamy Wam o wszystkich grudniowych nowościach, które zawitały w naszym sklepiku. Wszystkie znajdziecie tutaj: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/nowosci

Jeżeli przegapiliście piątkowe Planszówki TV to tutaj możecie nadrobić zaległości: https://www.youtube.com/watch?v=yfKFr3OSEKo&t

Dodatkowo, zachęcamy Was do obserwowania wydarzenia na FB o nadchodzącym PortalConie, gdzie udostępniamy kolejne atrakcje konwentu: https://bit.ly/Portalcon2023-wydarzenieFB

Jednocześnie przypominamy, że w piątek miała miejsce premierę armia Mississippi w aplikacji Neuroshima Hex. Zachęcamy do testowania!
Atk
Posty: 1395
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Atk »

Mogę się mylić, bo teraz nie pamiętam o jaką grę chodziło, ale jeśli nie w planszówkachtv to może w 2pionki była mowa, że fabryka przyznała się, że się cięła tępym nożem. Uszkodzenia były tak duże, że cofnęli gry do poprawy.

Z drugiej strony w jakich czasach ja żyję. Wydawca wydaje grę, wycofuje ja, bo ma błędy, informuje że póki nie zostanie poprawiona to wstrzymuje sprzedaż, a ludzie zamiast się cieszyć, że nie dostają popsutej gry, szukają na siłę problemów.
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: khuba »

Atk pisze: 19 gru 2022, 22:09 Mogę się mylić, bo teraz nie pamiętam o jaką grę chodziło, ale jeśli nie w planszówkachtv to może w 2pionki była mowa, że fabryka przyznała się, że się cięła tępym nożem. Uszkodzenia były tak duże, że cofnęli gry do poprawy.
Chodzi o Podwodne Miasta -była o tym mowa na ostatnich Planszówkach TV, też dostałem taki egzemplarz z preorderu (a nie kupowałem u nich) plansza była nieładnie postrzępiona na krawędziach - kilka osób na fb też ten problem zgłaszało. Po świętach odezwę się do nich o poprawiony egzemplarz (z tego co komunikowali wysyłają bez problemu) .
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Zablokowany