Onirim (Shadi Torbey)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
ENDryu
Posty: 815
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 138 times
Been thanked: 28 times

Re: Onirim (Shadi Torbey)

Post autor: ENDryu »

bdm pisze: 05 sty 2023, 09:40
Thorin pisze: 24 lis 2019, 20:34 Posiada ktoś tłumaczenie zasad do dodatków - najlepiej wszystkich 7?
Szukam i szukam i nie umiem znaleźć - jeśli ktoś może udostępnić, albo podlinkować gdzie mogę pobrać tłumaczenie, z góry dziękuję.
Pewnie już znalazłeś wszak minęły ponad trzy lata ale w razie czego służę pomocą.

Początkowo byłem zachwycony tą grą (wariant solo) ale po wejściu apki nie zagrałem już ani razu kartami. Ciągłe tasowanie jest mega uciążliwe. Apka z kolei super, często gram. Szybka, satysfakcjonująca rozgrywka.
Też tak mialem do momentu jak w appce cos się skoślawiło z widokiem - jak robię podgląd 5 kart z draw pile'a przy pomocy klucza, to widzę tylko 4 karty :shock: :roll:
bdm
Posty: 580
Rejestracja: 18 mar 2019, 13:41
Has thanked: 382 times
Been thanked: 63 times

Re: Onirim (Shadi Torbey)

Post autor: bdm »

ENDryu pisze: 05 sty 2023, 15:02
bdm pisze: 05 sty 2023, 09:40
Thorin pisze: 24 lis 2019, 20:34 Posiada ktoś tłumaczenie zasad do dodatków - najlepiej wszystkich 7?
Szukam i szukam i nie umiem znaleźć - jeśli ktoś może udostępnić, albo podlinkować gdzie mogę pobrać tłumaczenie, z góry dziękuję.
Pewnie już znalazłeś wszak minęły ponad trzy lata ale w razie czego służę pomocą.

Początkowo byłem zachwycony tą grą (wariant solo) ale po wejściu apki nie zagrałem już ani razu kartami. Ciągłe tasowanie jest mega uciążliwe. Apka z kolei super, często gram. Szybka, satysfakcjonująca rozgrywka.
Też tak mialem do momentu jak w appce cos się skoślawiło z widokiem - jak robię podgląd 5 kart z draw pile'a przy pomocy klucza, to widzę tylko 4 karty :shock: :roll:
A to dziwne. U mnie jest wszystko ok.
Próbowałeś przeinstalować aplikację?
ENDryu
Posty: 815
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 138 times
Been thanked: 28 times

Re: Onirim (Shadi Torbey)

Post autor: ENDryu »

bdm pisze: 05 sty 2023, 15:06
ENDryu pisze: 05 sty 2023, 15:02
bdm pisze: 05 sty 2023, 09:40
Pewnie już znalazłeś wszak minęły ponad trzy lata ale w razie czego służę pomocą.

Początkowo byłem zachwycony tą grą (wariant solo) ale po wejściu apki nie zagrałem już ani razu kartami. Ciągłe tasowanie jest mega uciążliwe. Apka z kolei super, często gram. Szybka, satysfakcjonująca rozgrywka.
Też tak mialem do momentu jak w appce cos się skoślawiło z widokiem - jak robię podgląd 5 kart z draw pile'a przy pomocy klucza, to widzę tylko 4 karty :shock: :roll:
A to dziwne. U mnie jest wszystko ok.
Próbowałeś przeinstalować aplikację?
O proszę, śmiga :)
Alextasha
Posty: 265
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: Onirim (Shadi Torbey)

Post autor: Alextasha »

A czy apka posiada wszystkie dodatki? Bo na Steam są chyba tylko 3 warianty gry
SPRZEDAM >> *click*
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Onirim (Shadi Torbey)

Post autor: c08mk »

Alextasha pisze: 05 sty 2023, 16:53 A czy apka posiada wszystkie dodatki? Bo na Steam są chyba tylko 3 warianty gry
Apka ma 3 dodatkiŁ Glyphs, Crossroads ... i The door to ...
Z tego co pamętam jeden dodatek można było kiedyś otworzyć za free.
ODPOWIEDZ