Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
qreqorek
Posty: 418
Rejestracja: 26 maja 2015, 22:42
Has thanked: 191 times
Been thanked: 521 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: qreqorek »

Golfang pisze: 25 sty 2023, 10:54
gogovsky pisze: 25 sty 2023, 10:51
Golfang pisze: 25 sty 2023, 10:35
tak masz rację pomyliłem 800 z 700... nadal cena powalająca
Gra kosztuje 160 euro? Więc ile powinna kosztować ?:p
Nie można przeliczać tego w ten sposób - że tam 160Euro to u nas * 4,7. Zawsze ceny gier są dostosowywane do rynku - dlatego np w Rosji wszystko jest taniej, u nas terż było taniej niż na zachodzie dotychczas. A tutaj proszę SCD dali wyższe niż na zachodzie (bo SCD chyba 850 jest?)
To jest kwestia modelu businessowego. CTG nie daje licencji i mówi "se drukujcie" (tak jest z Aeons End i Portal ma lekko inne komponenty i jest to u nas taniej). CTG drukuje samo w ich sprawdzonych fabrykach. Portal zrobi jedynie tłumaczenie i będzie pośrednikiem. Zapewne dostaną discount, ale muszą zarobić. CTG sprzedaje gry samodzielnie, nie można ich znaleźć w żadnym sklepie. A Portal ma model businessowy w kraju taki, że jest producentem i gry daje do sklepów. Czyli dochodzi nam pośrednik "Portal" i pośrednik Sklep, a koszt produkcji jest stały + shipping i obsługa do PL.
Awatar użytkownika
ScorpZero
Posty: 432
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:41
Has thanked: 177 times
Been thanked: 114 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: ScorpZero »

Irr3versible pisze: 25 sty 2023, 10:57choć w splice and dice nie wierzę :P Ten produkt średnio się przyjął i mam wrażenie, że jest częście kupowany jako ciekawostka czy chęć posiadania kompletu niż do gry.
Sam w TMB właśnie wchodzę praktyczne all-in i Splice and Dice + Lab Rats to jest to, co sobie darowałem. Jakoś pomysł robienia sobie bossa mi nie podchodzi i postać-postacie też jak dla mnie zbyt udziwnione. :⁠-⁠D
Awatar użytkownika
qreqorek
Posty: 418
Rejestracja: 26 maja 2015, 22:42
Has thanked: 191 times
Been thanked: 521 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: qreqorek »

ScorpZero pisze: 25 sty 2023, 11:34
Irr3versible pisze: 25 sty 2023, 10:57choć w splice and dice nie wierzę :P Ten produkt średnio się przyjął i mam wrażenie, że jest częście kupowany jako ciekawostka czy chęć posiadania kompletu niż do gry.
Sam w TMB właśnie wchodzę praktyczne all-in i Splice and Dice + Lab Rats to jest to, co sobie darowałem. Jakoś pomysł robienia sobie bossa mi nie podchodzi i postać-postacie też jak dla mnie zbyt udziwnione. :⁠-⁠D
Ja akurat sobie bardzo cenię Splice & Dice. Po rozegraniu kilkudziesięciu rozgrywek znam już Tyranów i wiem, jakie skile trzeba przeciw któremu rozwijać. Splice & Dice pozwala mi po pierwsze pobawić się komponentami w jakby inną grę. Buduję Tyrana zmagając się z nową mechaniką, by na końcu zmierzyć się z ProtoTyranem. Najmilsze wspomnienia mam, gdy zabrałem Undertow i Splice & Dice na wakacje w góry. Do południa piesze wycieczki, po południu rozrywka umysłowa. Tak powstał Tyran "Szczeliniec", którego teraz mogę włączać do klasycznych rozgrywek w TMB i mierzyć się z nim na końcu :D
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: anitroche »

Nie wierzyłam, że ktoś podejmie się ryzyka wydania TMB w Polsce i bardzo fajnie, że Portal próbuje. Byłoby super jakby gra się przyjęła. Sama już wcześniej rozważałam zakup angielskiej wersji, ale ostatecznie po obejrzeniu kilku rozgrywek odpuściłam, bo to raczej nie dla mnie gra za takie pieniądze, ale mam takie nietypowe pytanie do Was - fanów tej serii. Być może znalazłaby się tytaj jakiś masochista z Warszawy lub Trójmiasta, który zgodziłby się pożyczyć mi swój egzemplarz podstawki na 3-4 tygodnie (i spędzić ten czas pewnie na obgryzaniu paznokci i myślach, co się dzieje z jego ukochaną grą, czy myję ładnie rączki przed każdą rozgrywką i czy śpiewam jej kołysanki przed snem itp. ;)), żebym mogła nagrać rozgrywkę i wrzucić na YouTube?

Wiem, wiem, mogę prosić Portal o egzemplarz, ale - choć pewnie i tak by mi nie dali, bo mój kanał jest za mały (mam mega nadzieję, że jednak wyślą do Barolka i Gandalfa, bo Prezes na Portalconie mówił, że dostali sporo wiadomości, żeby im wysyłać gry, bo chłopaki robią super rozgrywki) - z tego co wiem Portal daje bardzo krótkie terminy na przygotowanie materiałów i też pewnie nie mają zbyt wielu egzemplarzy recenzenckich, więc dość szybko trzeba by grę wysłać do kolejnej osoby, a ja bym chciała na spokojnie jednak zagrać parę razy przed nagraniem i stąd to moje pytanie. Piszę to z nikłą nadzieją na sukces, ale sobie pomyślałam, że co mi tam - zapytam, a nóż widelec się uda znaleźć taką dobrą duszę :D. Dodam tylko, że po grę pofatyguje się odebrać i oddać osobiście, co by żadne ryzyko wysyłki nie wchodziło w grę i oczywiście będę ją traktowała jak świętość, zrobię ołtarzyk w domu i nie pozwolę nikomu dotykać bez wcześniejszego wzięcia prysznica itp. ;).
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Yuri »

anitroche pisze: 25 sty 2023, 11:46 ...Byłoby super jakby gra się przyjęła....
"Rzucę" liczbą dla zobrazowania skali zainteresowania. Sam dla osób z forum wziąłem < 20 sztuk, więc jakieś zainteresowanie jest :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Kal-El83 »

Nie wiem czy jestem ślepy, czy jaki ptak, ale nigdzie nie widzę informacji ilu złoli jest w tym „startowym” zestawie co Portal wypuszcza. Mógłby ktoś poratować informacją ?
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2424
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 525 times
Been thanked: 456 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

Azazelek pisze: 25 sty 2023, 17:16 Nie wiem czy jestem ślepy, czy jaki ptak, ale nigdzie nie widzę informacji ilu złoli jest w tym „startowym” zestawie co Portal wypuszcza. Mógłby ktoś poratować informacją ?
“Złoli” czyli baddies (zwykli wrogowie) czy Tyrantów (czyli bossów)?
Tyrantów jest siedmioro, baddies jest koło 60 sztuk, ale niektóre się powtarzają wiec unikalnych jest kilkadziesiąt.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Kal-El83 »

Z braku znajomości materii, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło o bossów oczywiście. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2424
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 525 times
Been thanked: 456 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Jiloo »

Azazelek pisze: 25 sty 2023, 17:33 Z braku znajomości materii, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło o bossów oczywiście. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Jasne, dopytałem, bo słowo „złol” moim zdaniem idealnie się przekłada na „baddie”.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 860 times
Been thanked: 631 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: bajbaj »

Jiloo pisze: 25 sty 2023, 17:37
Azazelek pisze: 25 sty 2023, 17:33 Z braku znajomości materii, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło o bossów oczywiście. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Jasne, dopytałem, bo słowo „złol” moim zdaniem idealnie się przekłada na „baddie”.
Skrobnąłem długiego maila do Portalu w sprawie tłumaczeń i m.in. nawiązałem do nazewnictwa. Bardzo ich prosiłem, zachęcając oczywiście do skorzystania z tłumaczenia kolegów, aby niezależnie od decyzji nie umieszczali w grze generycznych bossów, ale zostawili właśnie złolce vel. złole oraz tyranów.

Taka uwaga w sprawie, a nie do kogoś😃
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 665
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 151 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Tyrek »

Ja mam tylko nadzieję, że wydanie PL Portalu nie doprowadzi do zbanowania i nakazu usunięcia z sieci fanowskiej wersji przygotowanej przez kolegów - to tłumaczenie to kawał dobrej roboty i niesamowite serce fanów.

Cieszę się, że jakiś wydawca podjął rękawicę. Oby tylko bez szkody dla innych.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: yosz »

Wczoraj na live PN z Grzegorzem z Portalu była o tym rozmowa. W skrócie:

- Portal dogadał się w sprawie licencji niedługo przed Portalkonem więc nie mieli za dużo czasu na rozpoczęcie prac
- Jedną z opcji którą rozważają jest skorzystanie z tłumaczenia z BGG - wzięcia w całości czy to wzorowaniu się na tym tłumaczeniu (mam nadzieję oczywiście że po "dogadaniu" się z osobami tłumaczącymi
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Curiosity »

Tyrek pisze: 25 sty 2023, 18:26 Ja mam tylko nadzieję, że wydanie PL Portalu nie doprowadzi do zbanowania i nakazu usunięcia z sieci fanowskiej wersji przygotowanej przez kolegów
Mamy oficjalną zgodę "na piśmie" od CTG, na nieodpłatne rozpowszechnianie wersji fanowskiej.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 860 times
Been thanked: 631 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: bajbaj »

qreqorek pisze: 25 sty 2023, 11:45
ScorpZero pisze: 25 sty 2023, 11:34
Irr3versible pisze: 25 sty 2023, 10:57choć w splice and dice nie wierzę :P Ten produkt średnio się przyjął i mam wrażenie, że jest częście kupowany jako ciekawostka czy chęć posiadania kompletu niż do gry.
Sam w TMB właśnie wchodzę praktyczne all-in i Splice and Dice + Lab Rats to jest to, co sobie darowałem. Jakoś pomysł robienia sobie bossa mi nie podchodzi i postać-postacie też jak dla mnie zbyt udziwnione. :⁠-⁠D
Ja akurat sobie bardzo cenię Splice & Dice. Po rozegraniu kilkudziesięciu rozgrywek znam już Tyranów i wiem, jakie skile trzeba przeciw któremu rozwijać. Splice & Dice pozwala mi po pierwsze pobawić się komponentami w jakby inną grę. Buduję Tyrana zmagając się z nową mechaniką, by na końcu zmierzyć się z ProtoTyranem. Najmilsze wspomnienia mam, gdy zabrałem Undertow i Splice & Dice na wakacje w góry. Do południa piesze wycieczki, po południu rozrywka umysłowa. Tak powstał Tyran "Szczeliniec", którego teraz mogę włączać do klasycznych rozgrywek w TMB i mierzyć się z nim na końcu :D
Poza tym, co już napisał qreqorek, warto dodać, że S&D, to w zasadzie modularny dodatek do TMB. Po pierwsze, mamy grę w grze w tworzenie tyrana (a w zasadzie dwa podejścia do ich tworzenia - w labie i podczas standardowej gry). Po drugie, mamy dodatkowe 30 złoli (z czego 22 jest dualnych, należących do dwóch "gatunków") i kilku tyranów, którzy wyznaczyli niejako kierunek rozwoju gry z tyranami w TMB. Chodzi o dodatkowe cechy tyrana, które wpływają na całą rozgrywkę i każde wydarzenie. Taki Amanight, o ile dobrze pamiętam, zainfekował jakimiś zarodnikami całe Obendar i w całej kampanii walczymy z tą infekcją, w każdym wydarzeniu będzie najpewniej potrzeba, aby któryś z gearlocków odpuścił turę i doprowadził się do porządku. Ostatnio CTG dodało właśnie taki dodatek do podstawki w kampanii Unbreakable - dodatkowe karty tyranów, które miałyby sprawić, że droga ku każdemu z nich jest przesiąknięta ich specyfiką. Tj. te same wydarzenie w drodze np. do Noma i Goblin Kinga, grając tą samą ekipą i tego samego dnia, nawet gdybyśmy walczyli z tymi samymi złolami, to i tak będzie nieco inne ze względu na specyficzny i nieustający wpływ danego tyrana na nas każdego dnia.

Gdy się przyjmie, że to dodatek modularny, to zupełnie inaczej wygląda opłacalność jego posiadania. Już dodatkowe 30 żetonów złoli (7 - 20pkt, 8 - 5 pkt, 7 - 1 pkt do każdej gry + 2 x 4 - po 3 pkt, tj. po 4 mechy i krellny do Undertow) mogłoby spokojnie kosztować 150 PLN, a to przecież połowa obecnej ceny S&D. Za kolejne 150 PLN mamy w zasadzie dwie gry w tworzenie tyrana i dodatkowych tyranów. Dla mnie to znakomita cena za tyle tak zróżnicowanego contentu.
Spoiler:
Awatar użytkownika
ScorpZero
Posty: 432
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:41
Has thanked: 177 times
Been thanked: 114 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: ScorpZero »

Eh, dobra, to przy następnej zbiórce wezmę. Przekonaliscie mnie. Tylko niech się portfel najpierw trochę zregeneruje. :mrgreen:
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Dhel »

To ja tylko dorzucę, by portfel jeszcze bardziej obciążyć, Lab Rats są fantastyczni :D . Bardziej skomplikowani niż podstawowe gearlocki, coś poziom Stanzy. Bardzo mocni i jak tylko uda się dodatkowego znaleźć w trakcie przygody (zaczynamy z 2) to jest to maszynka do mielenia przeciwników.
A pod opiniami powyżej odnośnie S&D się podpisuje. To jest zaawansowany dodatek, który jak już mamy wszystkie pozostałe jest bardzo dobry i wart kupienia jeśli TMB często wraca na stół.
flissak
Posty: 266
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 79 times
Been thanked: 46 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: flissak »

Ryszard Chojnowski(Rysław)(Gloomhaven) jest w kontakcie z Portalem w sprawie tłumaczenie TMB :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Curiosity »

flissak pisze: 26 sty 2023, 16:50 Ryszard Chojnowski(Rysław)(Gloomhaven) jest w kontakcie z Portalem w sprawie tłumaczenie TMB :)
W sumie to nie wiem, czy się cieszyć czy smucić. Portal, po co Wam Rysław, skoro tłumaczenie macie już gotowe?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Sajmonella »

flissak pisze: 26 sty 2023, 16:50 Ryszard Chojnowski(Rysław)(Gloomhaven) jest w kontakcie z Portalem w sprawie tłumaczenie TMB :)
Skąd takie wieści ? Oglądam dużo jego filmów, ale nigdzie nie słyszałem o TMB. A tak w ogóle to smuteg, bo dokładnie dwa tygodnie temu dotarła do mnie wersja angielska z dodatkami i mam mętlik w głowie :D
Eberhard
Posty: 32
Rejestracja: 16 sty 2012, 18:02
Has thanked: 64 times
Been thanked: 16 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Eberhard »

Curiosity pisze: 26 sty 2023, 18:44
flissak pisze: 26 sty 2023, 16:50 Ryszard Chojnowski(Rysław)(Gloomhaven) jest w kontakcie z Portalem w sprawie tłumaczenie TMB :)
W sumie to nie wiem, czy się cieszyć czy smucić. Portal, po co Wam Rysław, skoro tłumaczenie macie już gotowe?
Cieszyć się bo to znaczy że Portal podchodzi do tego poważnie 🙂
flissak
Posty: 266
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 79 times
Been thanked: 46 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: flissak »

Było pytanie na Twitterze. Ja jestem za tym, żeby samą mechanikę i zasady czerpał od ludzi którzy rzeczywiście zjedli na tym zęby, jednak językowo- cały flaw- bardziej wierzę w niego niż nawet najbardziej zagorzałych fanów z dobrymi chęciami. To jest człowiek z naprawdę bogatym słownictwem.
Awatar użytkownika
ScorpZero
Posty: 432
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:41
Has thanked: 177 times
Been thanked: 114 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: ScorpZero »

Spoiler:
Ciesz się. Nie musisz czekać roku, nie będziesz miał błędów... :⁠-⁠D

Właśnie wszyscy się zachowują jakby gra miała zaraz wyjść, a przecież mamy styczeń dopiero. No, luty - powiedzmy. :wink:
Ostatnio zmieniony 26 sty 2023, 19:38 przez ScorpZero, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: polwac »

flissak pisze: 26 sty 2023, 19:33 Było pytanie na Twitterze. Ja jestem za tym, żeby samą mechanikę i zasady czerpał od ludzi którzy rzeczywiście zjedli na tym zęby, jednak językowo- cały flaw- bardziej wierzę w niego niż nawet najbardziej zagorzałych fanów z dobrymi chęciami. To jest człowiek z naprawdę bogatym słownictwem.
Widziałeś polskie fanowskie tłumaczenie?
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: gogovsky »

polwac pisze: 26 sty 2023, 19:37
flissak pisze: 26 sty 2023, 19:33 Było pytanie na Twitterze. Ja jestem za tym, żeby samą mechanikę i zasady czerpał od ludzi którzy rzeczywiście zjedli na tym zęby, jednak językowo- cały flaw- bardziej wierzę w niego niż nawet najbardziej zagorzałych fanów z dobrymi chęciami. To jest człowiek z naprawdę bogatym słownictwem.
Widziałeś polskie fanowskie tłumaczenie?
nie, ale się wypowiem :D
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Muerto
Posty: 89
Rejestracja: 18 gru 2018, 23:35
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Re: Too Many Bones (Josh J. Carlson, Adam Carlson)

Post autor: Muerto »

Jeśli Rysław będzie tłumaczył to wchodzę w pl. Ale coś mnie martwi, że potężne ego prezesa wie lepiej i nie skorzysta ani z usług Rysława ani z pracy fanów :). Obym się mylił. :wink:
5% rabatu w grybezpradu.eu, 3% w 3trolle.pl
ODPOWIEDZ