Planszówkowe prezenty, które otrzymaliśmy na święta

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Planszówkowe prezenty, które otrzymaliśmy na święta

Post autor: shod »

Cyel pisze: 12 sty 2021, 09:55
shod pisze: 30 gru 2020, 13:09 jednemu znajomemu żona zabroniła już wychodzić na spotkania planszówkowe...to dopiero jest problem....
Wielki Scotcie! Dlaczego? No i przede wszystkim: Jak? :shock:
Dlaczego? Żona nie podziela zainteresowania tym tematem...nie wiem czy w ogóle ma jakąś pasję, hobby. Najczęściej z takimi osobami jest problem, bo nie potrafią zrozumieć pasji innych. Pewnie dochodzi do tego problem taki, że mąż wychodzi na spotkania ze znajomymi na tyle godzin....zamiast siedzieć w domu.
Jak? [w sensie technicznie? ;)] zapewne szantaż...groźby...może nawet rozwodem? szczegółów nie znam, ale wiem, że to poważne już stadium.
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1222 times
Been thanked: 1429 times

Re: Planszówkowe prezenty, które otrzymaliśmy na święta

Post autor: Cyel »

shod pisze: 13 sty 2021, 08:10 Jak? [w sensie technicznie? ;)] zapewne szantaż...groźby...może nawet rozwodem? szczegółów nie znam, ale wiem, że to poważne już stadium.
No właśnie technicznie pytałem, bo to, że ktoś komuś coś każe lub zabrania, kojarzy mi się z nierówną relacją typu pan i sługa albo rodzic i dziecko a nie relacją równorzędnych partnerów o takich samych prawach.

No ale oczywiście jeśli oznacza to przemoc psychiczną w stylu kontrolowanie, zakazy, fochy czy szantaż to wyraźny znak, żeby się jak najszybciej z takiej toksycznej relacji wymiksować zanim przyzwolenie na takie zachowania doprowadzi do ich eskalacji.

Sorki za offtop (ale skoro w temacie Bollo można wymieniać gry na określoną literę, to czemu nie ;))
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Planszówkowe prezenty, które otrzymaliśmy na święta

Post autor: BOLLO »

Jeżeli chodzi o moje pasje to rodzina raczej wie żeby mi nie robic prezentów bo jestem wybredny i sporo rzeczy mam lub wypatruje samodzielnie tej konkretnej co sprawia mi frajde jak znajdę ja i to jeszcze w jakiejś okazyjnej cenie. Wole dopinać wszystko samodzielnie bo wtedy i pretensje mam do samego siebie.
A co do samych prezentów to gwiazdor przyniósł sporo.

- Torba War Box wypakowana na maxa
- Podwodne Miasta
- Roll Player
- Small World
- Kingdomino Duel
- Architekci Zachodniego Królestwa
- TM Preludium
- Escape Room
- 2x Ksiązki Paragrafowe.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Planszówkowe prezenty, które otrzymaliśmy na święta

Post autor: BOLLO »

Wrzucam bardzo wzruszajacy prezent ktory dostalem na prezent od swojej rodziny z okazji urodzin.

T-shirt od zony
Logo DreamDice z pianki od corki Dagmary
Prototyp jakies gry planszowej od Liliany
DreamDicowe kulki mocy na slodko od corek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bardzo sie wzruszylem tymi prezentami. Widac bylo ze rodzina wlozyla serce w to co wiedza ze sprawia mi radosc.

A zwieczeniem tego dnia byla epicka jak zawsze partia w Nemesis.
Awatar użytkownika
vikingowa
Posty: 575
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:42
Has thanked: 455 times
Been thanked: 307 times

Re: Planszówkowe prezenty, które otrzymaliśmy na święta

Post autor: vikingowa »

BOLLO pisze: 13 lut 2023, 15:18
Koszulka genialna! Prezenty widać, że szczere i od serca...
No i oczywiście wszystkiego najlepszego!!!
ODPOWIEDZ