Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Luko_b
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:14
Has thanked: 151 times
Been thanked: 63 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Luko_b »

280 Euro za allin w kampanii (z 2 reki widze, ze 2k+), ogrome pudla, masa figurek i to ma byc do szybkiego grania przy piwie (albo z nie grajacymy osobami)? No fajnie macie :) Dice Throne albo Zombicide sa do grania przy piwie.

Cyfrowy pierwowzor wcale nie byl szybki ani latwy. Byl ogromna i gleboka gra, blednie liczylem na cos podnego.
Planszowy start swiat to wykastrowane IP. Ufundowal sie - jasne, zarobil kupe kasy - jasne. Tylko co z tego?
Stary swiat nie powinien byc lekka gra do piwa, powinien byc ogroma gra (nie pod wzgledem ilosci pudelek) z ogromnym swiatem , wyborami majacymi znaczenie, rozbudowana i skomplikowana. Szkoda, ze jest Runeboundem.
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1593
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 723 times
Been thanked: 1078 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: ave.crux »

Ardel12 pisze: 08 kwie 2023, 07:58
No to może mój kolega grał z zamulaczami :D W rundach gdzie każdy gracz walczy z potworem albo innym graczem to jednak się ciągnie. Opcji wiele się nie ma, więc też za bardzo nie ma o czym myśleć, ale samo mielenie swoje trwa i tak(a ja np. mam te 3 karty i przejdę się szybko przez 3 lokacje wykonując to w parę sekund). Graliśmy też tak, że jak poprzedni gracz dochodzi bodaj do 3 fazy(dociąg kart i kupno z wystawki) to kolejny już grał, więc ścinaliśmy chyba co się dało.
Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć to fakt, ale nie odczułem tego downtime na 3. Za to na 5ciu nawet jako fan tytułu mocno się nudziłem. Też scinalismy przy kupnie z wystawki. Nie mniej jednak grałem z jednym zamulaczem który się zastanawiał nad nie wiadomo czym.

Nie martw się, ja nie lubię on mars :D
Będzie dodatek właśnie z umiejkami i słabościami stworów dla backerow.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 473
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 154 times
Been thanked: 157 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: sopel82 »

Luko_b pisze: 08 kwie 2023, 09:08 280 Euro za allin w kampanii (z 2 reki widze, ze 2k+), ogrome pudla, masa figurek i to ma byc do szybkiego grania (…) Ufundowal sie - jasne, zarobil kupe kasy - jasne. Tylko co z tego?
Stary swiat nie powinien byc lekka gra do piwa, powinien byc ogroma gra (nie pod wzgledem ilosci pudelek) z ogromnym swiatem
Właściwie od początku bylo wiadomo jaka to gra tj gra ze stosunkowo niskim progiem wejścia, nie dla kogoś kto oczekuje zaawansowanej głębokiej przygody. I dla mnie ma to sens, bo nawet po komentarzach w kampanii widać, że kupiło to masę osób, które w planszowki dużo nie grają. Po prostu to czego ty oczekiwałeś od początku nie pokrywalo się z tym co planowali twórcy gry (i prawdopodobnie też szeroki rynek).

Na marginesie, fakt, że to jest Stary Świat i CDP nie pozwolił na Geralta może świadczyć, że to nie ostatnia gra planszowa dla Wiedźmina, zwlascza ze kampania była jednak finansowo dużym sukcesem. Może doczekasz się takiej gry jakiej chcesz, ale jeszcze nie teraz ;)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2023, 09:51 przez sopel82, łącznie zmieniany 1 raz.
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: RUNner »

Luko_b pisze: 08 kwie 2023, 09:08 Stary swiat nie powinien byc lekka gra do piwa, powinien byc ogroma gra (nie pod wzgledem ilosci pudelek) z ogromnym swiatem , wyborami majacymi znaczenie, rozbudowana i skomplikowana.
I rozgrywką trwającą 6+ godzin? Złożoność mechaniki + głębia fabularna = dłuuuugi czas rozgrywki. Tego nie da się przeskoczyć. Kto by to kupił? Maniacy komputerowego pierwowzoru już na etapie instrukcji by wymiękli. Do tego długi setup i masz pusto przy stole. Planszówka to nie to samo co pc, do którego siadasz i grasz. Robisz save i wracasz na drugi dzień. Gracze pc w większości by się od tego odbili. Od początku było jasne, że gra celuje w szerokie grono odbiorców, a to oznaczało spore uproszczenia. GoB chciało skusić graczy planszowych i komputerowych. I to się zapewne powiodło patrząc na skalę wsparcia.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3354
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1033 times
Been thanked: 2010 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Ardel12 »

Luko_b pisze: 08 kwie 2023, 09:08 280 Euro za allin w kampanii (z 2 reki widze, ze 2k+), ogrome pudla, masa figurek i to ma byc do szybkiego grania przy piwie (albo z nie grajacymy osobami)? No fajnie macie Dice Throne albo Zombicide sa do grania przy piwie.
Jeszcze w zeszłym bodaj roku na koniec dało się kupić w niezłych cenach w Rebelu, teraz jest wysyp "okazji" i ceny są po prostu z czapki. Podstawkę szybko się rozkłada. W sumie jeśli ją posortujesz składając, to wygląda dla mnie na parę minut rozkładania. Setup jest prosty.
ave.crux pisze: 08 kwie 2023, 09:09 Nie martw się, ja nie lubię on mars
Będzie dodatek właśnie z umiejkami i słabościami stworów dla backerow.
Sam nie wiem czy go do końca lubię czy nie. To taka dziwna miłość :D
O to brzmi ekstra.
RUNner pisze: 08 kwie 2023, 09:51 I rozgrywką trwającą 6+ godzin? Złożoność mechaniki + głębia fabularna = dłuuuugi czas rozgrywki. Tego nie da się przeskoczyć. Kto by to kupił? Maniacy komputerowego pierwowzoru już na etapie instrukcji by wymiękli. Do tego długi setup i masz pusto przy stole. Planszówka to nie to samo co pc, do którego siadasz i grasz. Robisz save i wracasz na drugi dzień. Gracze pc w większości by się od tego odbili. Od początku było jasne, że gra celuje w szerokie grono odbiorców, a to oznaczało spore uproszczenia. GoB chciało skusić graczy planszowych i komputerowych. I to się zapewne powiodło patrząc na skalę wsparcia.
No właśnie jestem ciekaw tej wypowiedzi, ale w kontekście nowej kampanii CTG TES. Spełnia to te same kryteria. Szeroka publika i raczej dla graczy komputerowych. Wygląda dla mnie na wzięcie po trochu z każdej ich gry i sklejenia tego w uproszczonej formie. Acz póki produktu nie ogram to przy obecnych danych to strzelanie.
Zgadzam się, że celowali w taki target. Nie każda giera musi być jak MK. Z drugiej strony napawają mnie otuchą słowa, że może będą kolejne tytuły. Może one będą np. głebsze i skupią się na jakiejś kampanii(może system jak z Solomona Kane, że my go wspieramy by tutaj pasował).
Luko_b
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2020, 10:14
Has thanked: 151 times
Been thanked: 63 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Luko_b »

Zgadza sie, od poczatku bylo wiadome czym ta gra ma byc. Ja nie mam pretensji, bardziej jest mi smutno bo chcialbym, zeby to wlasnie byla ogromna na gra 6h+ grania :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: BOLLO »

Asia wrzuciła na szybko unboxing więc kto chcę już się poślinić to zapraszam:
manicminer
Posty: 823
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: manicminer »

Ogólnie nic specjalnego, plansza rzuca się w oczy i grafiki na niektórych kartach, figurki raczej średnie i chyba ten brak ostrości to specjalnie, bo niektóre efektu wow nie robią i zostały umieszczone z tyłu. Gra wygląda jak kopia Runebound 3.
Zważywszy ile pieniędzy wpłynęło i że tutaj za bardzo tony tekstu nie ma, to wizualnie słabo i chyba większość kasy popłynęła do CD Projekt i Woźniaka.
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Pomnik »

Grałem trochę w gwinta i strasznie kłuje mnie w oczy to że sporo grafik jest po prostu przybliżonymi grarfikami z gwinta xD
Nie mam problemu że i tu i tu są takie same ale już mogli sobie ten zoom odpuścić (rozładowanie tarczy wygląda chyba najgłupiej z pokazanych)
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: BOLLO »

Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 14:56 Grałem trochę w gwinta i strasznie kłuje mnie w oczy to że sporo grafik jest po prostu przybliżonymi grarfikami z gwinta xD
Nie mam problemu że i tu i tu są takie same ale już mogli sobie ten zoom odpuścić (rozładowanie tarczy wygląda chyba najgłupiej z pokazanych)
W Gwinta nie grałem a tutaj chciałem powiedzieć "o jakie fajne grafiki..." Jak widać co gracz to inna opinia. :mrgreen:
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Pomnik »

BOLLO pisze: 19 kwie 2023, 15:01
Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 14:56 Grałem trochę w gwinta i strasznie kłuje mnie w oczy to że sporo grafik jest po prostu przybliżonymi grarfikami z gwinta xD
Nie mam problemu że i tu i tu są takie same ale już mogli sobie ten zoom odpuścić (rozładowanie tarczy wygląda chyba najgłupiej z pokazanych)
W Gwinta nie grałem a tutaj chciałem powiedzieć "o jakie fajne grafiki..." Jak widać co gracz to inna opinia. :mrgreen:
Ja jestem pewien że mi to przeszkadza dlatego, że w niego grałem xD
Gdybym nie miał świadomości że taka Magiczna Pułapka to jakieś 10% oryginalnej grafiki to też by mi w sumie nie przeszkadzało (chociaż nawet bez kontekstu to niektóre z nich wyglądają jak część całości)
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: BOLLO »

Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 15:08
BOLLO pisze: 19 kwie 2023, 15:01
Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 14:56 Grałem trochę w gwinta i strasznie kłuje mnie w oczy to że sporo grafik jest po prostu przybliżonymi grarfikami z gwinta xD
Nie mam problemu że i tu i tu są takie same ale już mogli sobie ten zoom odpuścić (rozładowanie tarczy wygląda chyba najgłupiej z pokazanych)
W Gwinta nie grałem a tutaj chciałem powiedzieć "o jakie fajne grafiki..." Jak widać co gracz to inna opinia. :mrgreen:
Ja jestem pewien że mi to przeszkadza dlatego, że w niego grałem xD
Gdybym nie miał świadomości że taka Magiczna Pułapka to jakieś 10% oryginalnej grafiki to też by mi w sumie nie przeszkadzało (chociaż nawet bez kontekstu to niektóre z nich wyglądają jak część całości)
Ahhh...tera to widzę. a co już się zobaczy to j€ż się nie odzobaczy. Faktycznie szkoda że tak poucinane zostały tak ładne ilustracje. Ale powiem ci że ostatnio jak gram bo mało czasu poświęcam na kontemplowanie grafik na kartach. A czasem to wole wręcz na nie nie patrzeć (Podwodne Miasta).
Krzychu26PL
Posty: 84
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:41
Has thanked: 49 times
Been thanked: 8 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Krzychu26PL »

Szczerze, jak byście mnie zapytali co tam jest na tych kartach po grze na OMG we Wrocławii to powiem szczerze, że nie mam pojęcia. I tak patrzy się na lewą krawędź albo dół karty z opisem :D dla mnie grafiki były poprostu ładne i pasujące do gry. Nie ma co nad nimi kontemplować.

Co innego design kości, (w szczególności te premium) bo to jest kryminał pod względem przejrzystości :)
Damon22
Posty: 205
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 94 times
Been thanked: 42 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Damon22 »

Krzychu26PL pisze: 19 kwie 2023, 15:41 Co innego design kości, (w szczególności te premium) bo to jest kryminał pod względem przejrzystości :)
Kości są odwzorowaniem kostek z gry komputerowej Wiedźmin 2.
Krzychu26PL
Posty: 84
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:41
Has thanked: 49 times
Been thanked: 8 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Krzychu26PL »

Damon22 pisze: 19 kwie 2023, 15:51 Kości są odwzorowaniem kostek z gry komputerowej Wiedźmin 2.
Nie grałem w W2, ale w takim razie jest więcej ludzi w kolejce do kryminału :D
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3394
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: psia.kostka »

Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 14:56 już mogli sobie ten zoom odpuścić
Pelna grafika z Ciri jest uzyta w innym miejscu, np na okladce boxa z SG
Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 15:08 Magiczna Pułapka to jakieś 10% oryginalnej grafiki
No i gdzie tu problem? Karta opisuje jakies czary-mary i ilustracja pokazuje zblizenie na dlon robiaca cos a'la magicznego. Czy lepiej byloby zamowic 15 nowych grafik z "czarujaca dlonia", ktora moglyby byc watpliwej jakosci lub w innym stylu?

Nie mam pretensji, ze ktos kupujac prawa do uzycia obrazu Bitwa pod Grunwaldem robi wycinki pojedynczych rycerzy w wielu miejscach, a nie tylko pelna grafika na okladke.

Kosci nie uzywalem, ale moze zamiast skupiac wzrok na drobnych cyfrach, lepiej odczytywac "symbolike wielokątów"?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 965
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 229 times
Been thanked: 233 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Moonday »

Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 14:56 Grałem trochę w gwinta i strasznie kłuje mnie w oczy to że sporo grafik jest po prostu przybliżonymi grarfikami z gwinta xD
Nie mam problemu że i tu i tu są takie same ale już mogli sobie ten zoom odpuścić (rozładowanie tarczy wygląda chyba najgłupiej z pokazanych)
Dla mnie to jest spoko, bo kadry są logicznie zaprojektowane. Jak mam przedmiot "kusza" to na obrazku jest kusza, którą ktoś trzyma i wcale nie muszę widzieć tej postaci, bo przecież chodzi o sam przedmiot. Podobnie jest ze znakami. Wolę tak wykadrowane ilustracje, które są piękne, niż obrazki rodem z grafik wygenerowanych przez AI, jak w innej grze polskiego autora, której kampania ma niebawem ruszyć.
Mi całość graficznie podoba się bardzo, figurki też wyglądają bardzo dobrze a plansza to małe dzieło sztuki. Jaram się strasznie :D
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Pomnik »

psia.kostka pisze: 19 kwie 2023, 15:59 No i gdzie tu problem? Karta opisuje jakies czary-mary i ilustracja pokazuje zblizenie na dlon robiaca cos a'la magicznego. Czy lepiej byloby zamowic 15 nowych grafik z "czarujaca dlonia", ktora moglyby byc watpliwej jakosci lub w innym stylu?

Nie mam pretensji, ze ktos kupujac prawa do uzycia obrazu Bitwa pod Grunwaldem robi wycinki pojedynczych rycerzy w wielu miejscach, a nie tylko pelna grafika na okladke.

Kosci nie uzywalem, ale moze zamiast skupiac wzrok na drobnych cyfrach, lepiej odczytywac "symbolike wielokątów"?
Problem jest w tym, że:
Grałem trochę w gwinta i strasznie kłuje mnie w oczy to że sporo grafik jest po prostu przybliżonymi grarfikami z gwinta xD
Nic się w międzyczasie nie zmieniło. xD
Nie traktuje to jako jakiegoś minusa czy hurr durr, niegrywalna gra. Po prostu uważam te zoomy za dziwne i tyle xD
A boxa z SG nie będę miał, bo brałem BB :v
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 473
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 154 times
Been thanked: 157 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: sopel82 »

Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 19:18 A boxa z SG nie będę miał, bo brałem BB :v
Prawdopodobnie i tak będziesz miał, tylko sobie przełożysz potem do BB ;)
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Miszon »

Podsumowując wasze opinie: ladnie, prosto, długo, nieco nudno. Taki Talisman killer? ;)
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Krzychu26PL
Posty: 84
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:41
Has thanked: 49 times
Been thanked: 8 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Krzychu26PL »

Miszon pisze: 19 kwie 2023, 20:13 Podsumowując wasze opinie: ladnie, prosto, długo, nieco nudno. Taki Talisman killer? ;)
Dałbym bardziej: ładnie, prosto, długo, satysfakcjonująco i z bananem na twarzy :)
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 473
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 154 times
Been thanked: 157 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: sopel82 »

sopel82 pisze: 19 kwie 2023, 20:05
Pomnik pisze: 19 kwie 2023, 19:18 A boxa z SG nie będę miał, bo brałem BB :v
Prawdopodobnie i tak będziesz miał, tylko sobie przełożysz potem do BB ;)
Jednak nie. Mój błąd. GOB napisali, że Jeśli zamówiłeś Big Boxa, to Twoje zamówienie nie musi czekać na Stretch Goale - są one częścią Big Boxa.
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3394
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: psia.kostka »

Grafika Ciri z boxa SG jest tez na jednym z dwoch kartonowych wieczek w BB.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
peterps1
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2020, 14:26
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: peterps1 »

Wersja deluxe zawiera figurki, zwykła nie. Czy one coś poza estetyką wnoszą do gry? Wie Cię czy są jeszcze jakieś inne róż nice pomiędzy wersjami?
Awatar użytkownika
Sarna
Posty: 304
Rejestracja: 21 lut 2013, 19:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 98 times
Been thanked: 39 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Sarna »

Figurki nic poza estetyką nie wprowadzają do gry. Co do różnic w zawartości deluxe - standard, to są to jeszcze plastikowe żetony znaczniki szkół wiedżminów i plastikowy znacznik zamkniętej karczmy, które w standardzie są w postaci tekturowych żetonów.
ODPOWIEDZ