Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Zmij »

Ardel12 pisze: 03 maja 2023, 19:17 Zazdroszczę każdemu, który wejdzie w ten system teraz i będzie miał tą przygodę przed sobą. Naprawdę dla mnie jest to genialny produkt.
Na szczęście jeszcze przed nami akt 2 i 3 i to jeszcze w tym roku!:)Do tego Vile Variations kusi żeby akt 1 rozegrać jeszcze raz z nowymi kartami przeciwników
Sixshot
Posty: 220
Rejestracja: 16 lis 2022, 20:37
Has thanked: 29 times
Been thanked: 17 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Sixshot »

Zmij pisze: 03 maja 2023, 21:27
Ardel12 pisze: 03 maja 2023, 19:17 Zazdroszczę każdemu, który wejdzie w ten system teraz i będzie miał tą przygodę przed sobą. Naprawdę dla mnie jest to genialny produkt.
Na szczęście jeszcze przed nami akt 2 i 3 i to jeszcze w tym roku!:)Do tego Vile Variations kusi żeby akt 1 rozegrać jeszcze raz z nowymi kartami przeciwników
Co jest takiego wyjątkowo genialnego w tym produkcie ? Możesz to bardziej opisać dlaczego akurat ta gra jest lepsza od innych DC ?
Co tworzy tą wyjątkowość ? Jakaś mechanika ? czy barwny świat ?

To ja mam pytania / Czy w ta gre gra sie od początku do konca tymi samymi wybranymi na początku postaciami ? Czy w trakcie gry pojawiają się nowe postacie które potem można wymieniać ? Jak wygląda mechanika śmierci postaci ?
Ostatnio zmieniony 03 maja 2023, 21:57 przez Sixshot, łącznie zmieniany 2 razy.
gogovsky
Posty: 2209
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: gogovsky »

Sixshot pisze: 03 maja 2023, 21:54
Zmij pisze: 03 maja 2023, 21:27
Ardel12 pisze: 03 maja 2023, 19:17 Zazdroszczę każdemu, który wejdzie w ten system teraz i będzie miał tą przygodę przed sobą. Naprawdę dla mnie jest to genialny produkt.
Na szczęście jeszcze przed nami akt 2 i 3 i to jeszcze w tym roku!:)Do tego Vile Variations kusi żeby akt 1 rozegrać jeszcze raz z nowymi kartami przeciwników
Co jest takiego wyjątkowo genialnego w tym produkcie ? Możesz to bardziej opisać dlaczego akurat ta gra jest lepsza od innych DC ?
Co tworzy tą wyjątkowość ? Jakaś mechanika ? czy barwny świat ?

To ja mam pytania / Czy w ta gre gra sie od początku do konca tymi samymi wybranymi na początku postaciami ? Czy w trakcie gry pojawiają się nowe postacie które potem można wymieniać ? Jak wygląda mechanika śmierci postaci ?
Itemizacja/ budowanie postaci. Możesz być magiem z 2 młotami bojowymi :D Ilość skilli/item poraża :D System działania przeciwników/ system totemów które w line of sight dodają nowe kafle/przeciwników/zmieniaja plansze dodają usuwają ściany itd. Wymagający bossowie.

Bez spoilerów, ale będą nowe postacie wchodzić,a stare nie zawsze będą dostępne :p
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
9Tomek2
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:10
Been thanked: 1 time

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: 9Tomek2 »

Ja w takim razie dziękuję za te 3 rozbudowane odpowiedzi. Pomocne i dość zachęcają do kupna. Tylko krcze to z 1250zl za samą podstawkę :shock: :shock:
feniks_ciapek
Posty: 2290
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1596 times
Been thanked: 931 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: feniks_ciapek »

Bez przesady. Przy dołożeniu do istniejącego pledge’a to 260 USD z przesyłką, czyli po dzisiejszym kursie jakieś niecałe 1100 zł.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6128
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: pan_satyros »

Jeszcze jedno pytanie do osób, które już pograły lub nawet ukończyły 1 Akt. Czy zakładając jednorazowe przejście kampanii i brak powrotów, obecna różnorodność wrogów prosi się o zakup Vile Variation? Czy z wiedzą jaką już posiadacie, świadomie wprowadzilibyście taką różnorodność, zakładając tylko jedno przejście gry?

To w sumie jedyny dodatek poza aktami, który rozważam, stąd wątpliwości, czy aby zamiast różnorodności nie wniesie rozchwiania balansu i zwolnienia tempa rozgrywki (przez ciągle uczenie się wrogów) 🤔
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Ardel12 »

pan_satyros pisze: 04 maja 2023, 08:15 Jeszcze jedno pytanie do osób, które już pograły lub nawet ukończyły 1 Akt. Czy zakładając jednorazowe przejście kampanii i brak powrotów, obecna różnorodność wrogów prosi się o zakup Vile Variation? Czy z wiedzą jaką już posiadacie, świadomie wprowadzilibyście taką różnorodność, zakładając tylko jedno przejście gry?

To w sumie jedyny dodatek poza aktami, który rozważam, stąd wątpliwości, czy aby zamiast różnorodności nie wniesie rozchwiania balansu i zwolnienia tempa rozgrywki (przez ciągle uczenie się wrogów) 🤔
Gra ciągle miesza względem terenów, liczby wrogów jak i mixów wrogów nas atakujących, więc ja jak już zacząłem odczuwać lekkie znużenie danym przeciwnikiem to albo znikał na kilka scenariuszy albo pojawiał się w innej grupie. Najszybciej bodaj znudziła mnie wodna Loa, która robi za taką trochę wieżyczkę strzelniczą i nie ma rozbudowanego drzewka AI. Pająki, które występowały najczęściej z kolei dzięki świetnemu ich przedstawieniu w ogóle nie nużyły i zawsze pobudzały do rozkminy. Dla tych co ograją jedynie akt1 moim zdaniem nowe zachowania są zbędne. W dodatku nauczenie się zachowań sprawia, że gra jest płynniejsza, więc jakbym ja wracał do akt2/3 obecnie to po takiej przerwie jaką miałem bym i tak tego nie potrzebował. Grając po kolei we wszystkie 3 akty na pewno bym zakupił.

W sumie jak dla mnie to z całego tego ogromu rzeczy jakie można dokupić, to dla mnie sensowny pakiet to akt1-3 + nowe zachowania.
gogovsky
Posty: 2209
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: gogovsky »

Najważniejszym dodatkiem do gry jest apka gdzie Pani czyta fabułe :D Middara to moje Top 1, ale jakbym miał sam czytać tę tomiszcze to bym wylewu dostal i nawet monopoly było by wyżej :D
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Zmij »

pan_satyros pisze: 04 maja 2023, 08:15 Jeszcze jedno pytanie do osób, które już pograły lub nawet ukończyły 1 Akt. Czy zakładając jednorazowe przejście kampanii i brak powrotów, obecna różnorodność wrogów prosi się o zakup Vile Variation? Czy z wiedzą jaką już posiadacie, świadomie wprowadzilibyście taką różnorodność, zakładając tylko jedno przejście gry?

To w sumie jedyny dodatek poza aktami, który rozważam, stąd wątpliwości, czy aby zamiast różnorodności nie wniesie rozchwiania balansu i zwolnienia tempa rozgrywki (przez ciągle uczenie się wrogów) 🤔
Jeżeli planujesz tylko raz rozegrać kampanię to wg mnie nie ma potrzeby kupować tego dodatku, tak jak kolega wczesniej wspomniał, skład potworów sie zmienia co chwilę jak również w trakcie kampanii przeciwnicy też leveluja i podmienia się ich kartę na nowa
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Zmij »

Sixshot pisze: 03 maja 2023, 21:54
Zmij pisze: 03 maja 2023, 21:27
Ardel12 pisze: 03 maja 2023, 19:17 Zazdroszczę każdemu, który wejdzie w ten system teraz i będzie miał tą przygodę przed sobą. Naprawdę dla mnie jest to genialny produkt.
Na szczęście jeszcze przed nami akt 2 i 3 i to jeszcze w tym roku!:)Do tego Vile Variations kusi żeby akt 1 rozegrać jeszcze raz z nowymi kartami przeciwników
Co jest takiego wyjątkowo genialnego w tym produkcie ? Możesz to bardziej opisać dlaczego akurat ta gra jest lepsza od innych DC ?
Co tworzy tą wyjątkowość ? Jakaś mechanika ? czy barwny świat ?

To ja mam pytania / Czy w ta gre gra sie od początku do konca tymi samymi wybranymi na początku postaciami ? Czy w trakcie gry pojawiają się nowe postacie które potem można wymieniać ? Jak wygląda mechanika śmierci postaci ?
Zapraszam do lektury pierwszej strony tego tematu gdzie jest masa szczegółowych opisów (m.in. moich) wrażeń z gry. Pokrótce wymienię główne zalety:
-swietna mechanika walki oparta na kościach w połączeniu z deterministycznym zachowaniem przeciwników
-wysoki ale nie przesadzony poziom trudnosci
-calkowita dowolność rozwoju postaci
-ciekawe misję bardzo różniące się celami
-masa przedmiotów i wiele drzewek rozwoju
-stopniowa eksploracja mapy
-epickie walki z bosami
gogovsky
Posty: 2209
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: gogovsky »

Dodalbym, że całkiem spoko fabuła, a nie o nie pojawił się nekromanta chce opanować świat/miasto/krainę powstrzymamy go :D
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Mr_Fisq »

Gdyby tylko te grafiki nie wyglądały jak rodem z shounena... ale chyba i tak jest lepiej niż w Kingdom Death: Monster?
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
loaru
Posty: 302
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 65 times
Been thanked: 118 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: loaru »

Czy prawdą jest, że ciężko się w ten tytuł gra solo?
gogovsky
Posty: 2209
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: gogovsky »

loaru pisze: 04 maja 2023, 17:34 Czy prawdą jest, że ciężko się w ten tytuł gra solo?
Na 4 postacie z możliwym combosami dostaniesz wylewu 1000% jak postacie mogą wykonywać 4-6 ataków w jednej turze :p
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Zmij »

loaru pisze: 04 maja 2023, 17:34 Czy prawdą jest, że ciężko się w ten tytuł gra solo?
Na 4 postacie będzie ogrom rzeczy do ogarnięcia, chyba trochę za dużo żeby to było przyjemne (a mówię to z perspektywy osoby grającej w KDM i ATO solo) ale opublikowano wariant dla 2-3 postaci wiec wtedy spokojnie do ogarnięcia z tym ze ciężko powiedzieć jak z balansem tego wariantu, link do alternatywnych zasad dla zainteresowanychTU
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Ardel12 »

Mr_Fisq pisze: 04 maja 2023, 16:55 Gdyby tylko te grafiki nie wyglądały jak rodem z shounena... ale chyba i tak jest lepiej niż w Kingdom Death: Monster?
Oj tak, jak rozneglizowane anime laski świecące tym i owym na kolejnych stronach Ci nie pasują to Middara odpada. Dla mnie stylem przypomina Fairy Tail. Magiczny świat, ciekawi przeciwnicy i pełno cycków xD

W KDM podobnie tylko mroczniej, ale też liczba grafik z ocalałymi jest mniejsza, więc i liczba cycków na liczbę stron mniejsza. Moim zdaniem więcej tej golizny widzę w KDM w kolejnych aktualizacjach niż w podstawce.Dodatkowo nowe modele też epatują seksem i można wyciągnąć wniosek, że podstawka też wali nim na lewo i prawo a tak nie jest.

Choć shounen to to też nie tylko kobiece kształty, ale i dość typowa kreska, która jak razi was w anime/manga no to Middara tego nie odmieni. Ja akurat lubię.
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Zmij »

Mr_Fisq pisze: 04 maja 2023, 16:55 Gdyby tylko te grafiki nie wyglądały jak rodem z shounena... ale chyba i tak jest lepiej niż w Kingdom Death: Monster?
Kwestia gustu, KDM jak dla mnie ma znakomite grafiki. Gore i psychodela aż z nich kipi ale taki jest ten świat, brutalny i pokrecony
Middara z kolei to klasyczna, trochę cukierkowa manga - przyjemnie się patrzy ale raczej niczym nie zaskakuje jak ktoś choć trochę obcował z manga/anime
Sixshot
Posty: 220
Rejestracja: 16 lis 2022, 20:37
Has thanked: 29 times
Been thanked: 17 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Sixshot »

Kurde coraz bardziej ślinka cieknie na ta middare... waham sie cały czas miedzy nią a ATO .. kase wywalić na oba tytuły to tak słabo chyba ze sie okaże ,że ATO da rade na raty ;p ( tak sobie tłumacze ) ..ale jak bym kupił takie dwa wielkie pudła to mnie żona z domu wyrzuci . Mówicie ze w Middarze dużo cycków ..to dobre i niedobre bo to kolejny tytuł który przed dziećmi trzeba chować
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: japanczyk »

Sixshot pisze: 04 maja 2023, 20:34 Kurde coraz bardziej ślinka cieknie na ta middare... waham sie cały czas miedzy nią a ATO .. kase wywalić na oba tytuły to tak słabo chyba ze sie okaże ,że ATO da rade na raty ;p ( tak sobie tłumacze ) ..ale jak bym kupił takie dwa wielkie pudła to mnie żona z domu wyrzuci . Mówicie ze w Middarze dużo cycków ..to dobre i niedobre bo to kolejny tytuł który przed dziećmi trzeba chować
To zależy co lubisz
Jak lubisz kampanie to bierz ATO, a jak pojedynki z bossami to bierz ATO, a jak Dungeon crawlery pokroju descent to weź Middare
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Mr_Fisq »

Ardel12 pisze: 04 maja 2023, 19:15 Choć shounen to to też nie tylko kobiece kształty, ale i dość typowa kreska, która jak razi was w anime/manga no to Middara tego nie odmieni. Ja akurat lubię.
Problemem w sumie nie jest kreska (Fullmetal nawet dało się oglądać) tylko fanserwis. Coś jak stare vs nowe NGE.
Zmij pisze: 04 maja 2023, 19:55 Kwestia gustu, KDM jak dla mnie ma znakomite grafiki. Gore i psychodela aż z nich kipi ale taki jest ten świat, brutalny i pokrecony
ja psychodelę trochę inaczej indetyfikuję, ale "każdemu jego trip" ;)
Zmij pisze: 04 maja 2023, 19:55 Middara z kolei to klasyczna, trochę cukierkowa manga - przyjemnie się patrzy ale raczej niczym nie zaskakuje jak ktoś choć trochę obcował z manga/anime
Fanserwis nie jest zjawiskiem "zaskakującym" raczej zbędnym i niesmacznym. Ale znowu, co kto lubi.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Zmij »

Sixshot pisze: 04 maja 2023, 20:34 Kurde coraz bardziej ślinka cieknie na ta middare... waham sie cały czas miedzy nią a ATO .. kase wywalić na oba tytuły to tak słabo chyba ze sie okaże ,że ATO da rade na raty ;p ( tak sobie tłumacze ) ..ale jak bym kupił takie dwa wielkie pudła to mnie żona z domu wyrzuci . Mówicie ze w Middarze dużo cycków ..to dobre i niedobre bo to kolejny tytuł który przed dziećmi trzeba chować
W Middarze nie ma golizny, są conawyżej skąpo ubrane niewiasty wiec z dziećmi to na spokojnie, nie trzeba bardzo chować:)
Może rozważ najpierw zakup jednej pozycji a po przejsciu (lub odbiciu sie) sprzedać i kupić drugą. Middara zapewne bedzie jakis czas po reprincie w ich sklepie internetowym z hubem w EU.
Sixshot
Posty: 220
Rejestracja: 16 lis 2022, 20:37
Has thanked: 29 times
Been thanked: 17 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Sixshot »

Zmij pisze: 04 maja 2023, 20:57
Sixshot pisze: 04 maja 2023, 20:34 Kurde coraz bardziej ślinka cieknie na ta middare... waham sie cały czas miedzy nią a ATO .. kase wywalić na oba tytuły to tak słabo chyba ze sie okaże ,że ATO da rade na raty ;p ( tak sobie tłumacze ) ..ale jak bym kupił takie dwa wielkie pudła to mnie żona z domu wyrzuci . Mówicie ze w Middarze dużo cycków ..to dobre i niedobre bo to kolejny tytuł który przed dziećmi trzeba chować
W Middarze nie ma golizny, są conawyżej skąpo ubrane niewiasty wiec z dziećmi to na spokojnie, nie trzeba bardzo chować:)
Może rozważ najpierw zakup jednej pozycji a po przejsciu (lub odbiciu sie) sprzedać i kupić drugą. Middara zapewne bedzie jakis czas po reprincie w ich sklepie internetowym z hubem w EU.
No właśnie pytanie jak to jest. Teraz jest do kupienia na ich stronie podstawka 1 akt w cenie 200$ + jakies 80$ za vat + transport
Czy te z hubem w EU wychodzi taniej ? I pytanie czy teraz napewno sie tak pojawi ? Teraz widzę że jest czas do końca maja na ich stronce
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: Zmij »

Sixshot pisze: 04 maja 2023, 21:00
No właśnie pytanie jak to jest. Teraz jest do kupienia na ich stronie podstawka 1 akt w cenie 200$ + jakies 80$ za vat + transport
Czy te z hubem w EU wychodzi taniej ? I pytanie czy teraz napewno sie tak pojawi ? Teraz widzę że jest czas do końca maja na ich stronce
Teraz jest otwarty PM na stronie backerkit i tu mozna skladac tzw late pledge. Na mysli mialem ich sklep internetowy https://middara.com/collections/all po poprzednim reprincie mozna bylo z niego kupic bezposrednio podstawkę i wszelkie inne dobra. Tu juz nie ma Vatu ale co i za ile bedzie to wie tylko Succubus.
9Tomek2
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:10
Been thanked: 1 time

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: 9Tomek2 »

W sumie to jeszcze tylko jedno pytanie. Pamiętacie może czy cena podstawki była wyższa u nich w sklepie niż podczas kampanii? Wiem że nie zagram za szybko (najpierw trzeba pomalować modele z innych gier :) ), więc może warto poczekać, a dodatkowo jeszcze trochę zaoszczędzić (w sklepie odejdzie VAT). Natomiast jeżeli cena miałaby później wzrosnąć to równie dobrze można kupić teraz.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Middara: Unintentional Malum (C. Helme, B. Lundberg, B. Moncur, I. Tate)

Post autor: japanczyk »

9Tomek2 pisze: 04 maja 2023, 23:36 W sumie to jeszcze tylko jedno pytanie. Pamiętacie może czy cena podstawki była wyższa u nich w sklepie niż podczas kampanii? Wiem że nie zagram za szybko (najpierw trzeba pomalować modele z innych gier :) ), więc może warto poczekać, a dodatkowo jeszcze trochę zaoszczędzić (w sklepie odejdzie VAT). Natomiast jeżeli cena miałaby później wzrosnąć to równie dobrze można kupić teraz.
Tak, była wyzsza
Ludzie narzekali ze podnieśli cene ze 115$ do 160$
Teraz jest za 200, a ma być chyba za 250$ :shock:

Skad pomysł ze w sklepie odejdzie VAT? Mieszkacie w Polsce VAT co najwyżej może być wliczony w cenę wiec nie liczyłbym ze bedzie ona nizsza niż obecnie w backerkit
ODPOWIEDZ