Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Lukers
Posty: 67
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Lukers »

Ja jestem po jednej rozgrywce w samą podstawkę i jest to gra jakiej się spodziewałem czyli lekka +. Teraz muszę znaleźć tylko czas na ogranie dodatków, które podobno znacznie podnoszą radość z gry. Trochę słabo, że wypraska na karty jest taka byle jaka. Nawet w koszulkach Sloyca standard ciężko mi było upchnąć wszystkie karty. Dlatego postanowiłem stworzyć własny insert

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zachęcam do zakupu. Stworzyliśmy dwie wersje A: dla kart w koszulkach do 90 mikronów oraz B: 100 mikronów:
https://www.luckygraw.pl/sklep/gry-plan ... -na-karty/
W razie pytań chętnie udzielę więcej informacji
themref
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2020, 06:41
Has thanked: 8 times
Been thanked: 10 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: themref »

Lukers pisze: 23 cze 2023, 19:29 Ja jestem po jednej rozgrywce w samą podstawkę i jest to gra jakiej się spodziewałem czyli lekka +. Teraz muszę znaleźć tylko czas na ogranie dodatków, które podobno znacznie podnoszą radość z gry. Trochę słabo, że wypraska na karty jest taka byle jaka. Nawet w koszulkach Sloyca standard ciężko mi było upchnąć wszystkie karty. Dlatego postanowiłem stworzyć własny insert

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zachęcam do zakupu. Stworzyliśmy dwie wersje A: dla kart w koszulkach do 90 mikronów oraz B: 100 mikronów:
https://www.luckygraw.pl/sklep/gry-plan ... -na-karty/
W razie pytań chętnie udzielę więcej informacji
Jeny, w końcu jakiś insert się pojawił na rynku. 😃 Mega, ale pytanie czy pomieści on wersję z wspieram.to? Czy to jest tylko dla wersji sklepowych?
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Pomnik »

themref pisze: 24 cze 2023, 15:38
Lukers pisze: 23 cze 2023, 19:29 Ja jestem po jednej rozgrywce w samą podstawkę i jest to gra jakiej się spodziewałem czyli lekka +. Teraz muszę znaleźć tylko czas na ogranie dodatków, które podobno znacznie podnoszą radość z gry. Trochę słabo, że wypraska na karty jest taka byle jaka. Nawet w koszulkach Sloyca standard ciężko mi było upchnąć wszystkie karty. Dlatego postanowiłem stworzyć własny insert

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zachęcam do zakupu. Stworzyliśmy dwie wersje A: dla kart w koszulkach do 90 mikronów oraz B: 100 mikronów:
https://www.luckygraw.pl/sklep/gry-plan ... -na-karty/
W razie pytań chętnie udzielę więcej informacji
Jeny, w końcu jakiś insert się pojawił na rynku. 😃 Mega, ale pytanie czy pomieści on wersję z wspieram.to? Czy to jest tylko dla wersji sklepowych?
Tylko Big Boxy.
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
themref
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2020, 06:41
Has thanked: 8 times
Been thanked: 10 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: themref »

Pomnik pisze: 24 cze 2023, 15:39
Tylko Big Boxy.
No to coś dla mnie, dzięki bardzo za info. Teraz trzeba kupić. :D
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3383
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: psia.kostka »

themref pisze: 24 cze 2023, 15:42 Teraz trzeba kupić. :D
Popaczaj na allegro, juz tam byly jakies projekty wczesniej.

Ale na przyszlosc moze nie reklamujmy w tym wątku konkretnych produktow, szczegolnie wlasnych. Thx.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
batoro7047
Posty: 76
Rejestracja: 27 sty 2022, 22:38

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: batoro7047 »

Mam wersje standard. Jakie dodatki warto dokupić głównie zależy mi na solo lub 2 osoby ?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3383
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: psia.kostka »

batoro7047 pisze: 24 cze 2023, 17:06 zależy mi na solo
No to pewnie dodatek, co rozwija opcje solo/coop :roll:
lub 2 osoby ?
co najlepsze na 2 osoby? ale zgrywus! :lol: To pytanie o planszowy sens zycia.

Apel do przyszlych pytalskich:
Poczytajcie forum od czasowki okolo 2-3 tyg wstecz, gdy dostarczano wspieraczki i ludzie komentowali wrazenia, bo inaczej utoniemy w banalnych pytaniach od leniuszkow.

Do solo -> Dziki Gon (dostepny w Ciri Box ze SG wspieraczki), ewentualnie sklepowe Legendarne Lowy
Dla 2os -> chcecie byc czarodziejami, to Magowie; chcecie podrozowac i przygod na wyspach, to Skellige :mrgreen:

Dla rozsądnych -> ograj podstawke dobrych kilka razy (ewentualnie dodaj SG jesli je masz), wtedy rozpoznasz jakich dalszych wyzwan poszukujesz w grze.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: polwac »

Pojawił się FAQ(tylko w języku angielskim :lol: ) w dzisiejszej aktualizacji -> LINK
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Kisun »

Czyli wybrałem wersję polską, a mam korzystać z FAQ angielskiego? Coraz mniej rozumiem politykę GoOnBoard. Po co w ogóle aktualizacja na zagram w postaci tłumaczenia aktualizacji z ks? Wspierajacych po polsku to nie dotyczy, a jeżeli wspierali na ks, to tam mają tę aktualizację. Podziękowania również po angielsku, super. Jakoś przed kampanią i w jej trakcie chciało im się zachęcać w naszym języku.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Dako »

Kisun pisze: 25 cze 2023, 09:27 Czyli wybrałem wersję polską, a mam korzystać z FAQ angielskiego? Coraz mniej rozumiem politykę GoOnBoard. Po co w ogóle aktualizacja na zagram w postaci tłumaczenia aktualizacji z ks? Wspierajacych po polsku to nie dotyczy, a jeżeli wspierali na ks, to tam mają tę aktualizację. Podziękowania również po angielsku, super. Jakoś przed kampanią i w jej trakcie chciało im się zachęcać w naszym języku.
Oj tam, oj tam.
Trochę cierpliwości ;)
Ale jeśli nie pojawi w najbliższym tygodniu wówczas będzie można narzekać...
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4473
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Hardkor »

Kisun pisze: 25 cze 2023, 09:27 Czyli wybrałem wersję polską, a mam korzystać z FAQ angielskiego? Coraz mniej rozumiem politykę GoOnBoard. Po co w ogóle aktualizacja na zagram w postaci tłumaczenia aktualizacji z ks? Wspierajacych po polsku to nie dotyczy, a jeżeli wspierali na ks, to tam mają tę aktualizację. Podziękowania również po angielsku, super. Jakoś przed kampanią i w jej trakcie chciało im się zachęcać w naszym języku.
Możesz też nie korzystać z FAQ żadnego. Nie odbieraj sobie możliwości :) Wrzucili tam też inne rzeczy niż FAQ, więc wrzucają aktualizację.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1593
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 723 times
Been thanked: 1078 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: ave.crux »

Kisun pisze: 25 cze 2023, 09:27 Podziękowania również po angielsku, super. Jakoś przed kampanią i w jej trakcie chciało im się zachęcać w naszym języku.
Podziękowania są po polsku. Miniaturka jest po angielsku.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Atk »

Kisun pisze: 25 cze 2023, 09:27 Czyli wybrałem wersję polską, a mam korzystać z FAQ angielskiego? Coraz mniej rozumiem politykę GoOnBoard. Po co w ogóle aktualizacja na zagram w postaci tłumaczenia aktualizacji z ks? Wspierajacych po polsku to nie dotyczy, a jeżeli wspierali na ks, to tam mają tę aktualizację. Podziękowania również po angielsku, super. Jakoś przed kampanią i w jej trakcie chciało im się zachęcać w naszym języku.
O nie świat się zawalił, namawiają do nauki języka 🙆

Serio to są problemy 21 wieku? Zazdroszczę
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 443
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: lukkk »

Atk pisze: 25 cze 2023, 13:24
Kisun pisze: 25 cze 2023, 09:27 Czyli wybrałem wersję polską, a mam korzystać z FAQ angielskiego? Coraz mniej rozumiem politykę GoOnBoard. Po co w ogóle aktualizacja na zagram w postaci tłumaczenia aktualizacji z ks? Wspierajacych po polsku to nie dotyczy, a jeżeli wspierali na ks, to tam mają tę aktualizację. Podziękowania również po angielsku, super. Jakoś przed kampanią i w jej trakcie chciało im się zachęcać w naszym języku.
O nie świat się zawalił, namawiają do nauki języka 🙆

Serio to są problemy 21 wieku? Zazdroszczę
Jak ktoś ma obecnie problem z j.angielskim to tylko się cieszyć, że to nie chińskie jest językiem międzynarodowym :)
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Kisun »

Ale zdajecie sobie sprawę, że wiele pytań może wynikać (i już wiadomo że parę wynika) z błędnego lub nieprecyzyjnego tłumaczenia z języka ang? Tu nie chodzi o tłumaczenie ang FAQ, a przygotowanie takiego, który wyjaśnia problemy właśnie w polskiej wersji plus oczywiście wątpliwości nazwijmy je ogólne, dotyczące każdej wersji niezależnie od języka.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: EsperanzaDMV »

A masz jakieś przykłady takich problemów spowodowanych nieprecyzyjnym tłumaczeniem Rebela, których nie ma w tym anglojęzycznym FAQ? Przecież nikt nie napisał, że nie pojawi się takowe w polskiej wersji - cierpliwości. Mieli jedno FAQ gotowe, to mieli czekać aż skończą FAQ dla wszystkich wersji językowych? Swoją drogą, rozumiem że zwrot FAQ też źle że został użyty, powinno być CZP (Często Zadawane Pytania)? :wink:
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Pomnik »

EsperanzaDMV pisze: 25 cze 2023, 23:30 A masz jakieś przykłady takich problemów spowodowanych nieprecyzyjnym tłumaczeniem Rebela, których nie ma w tym anglojęzycznym FAQ? Przecież nikt nie napisał, że nie pojawi się takowe w polskiej wersji - cierpliwości. Mieli jedno FAQ gotowe, to mieli czekać aż skończą FAQ dla wszystkich wersji językowych? Swoją drogą, rozumiem że zwrot FAQ też źle że został użyty, powinno być CZP (Często Zadawane Pytania)? :wink:
Efekt lokacji:
ANG:
In that Location, the Player may trash one, chosen card
from their hand, and gain one card from the 6 cards
available on the Game Board.
POL:
Na tym obszarze możesz usunąć z gry 1 wybraną przez siebie kartę ze swojej ręki, aby kupić 1 kartę z puli od-krytych kart akcji na planszy.
Czemu problem? Bo kupujesz w Fazie III, wtedy działa modyfikator kosztu. Przy zyskiwaniu nie bierzesz go pod uwagę.

ANG:
You start a game of Dice Poker as normal – you pay
1 Gold, roll 5 Dice, and then you may perform one reroll
of any number of those Dice
POL:
Grę w kościanego pokera przeprowadź według standar-dowych zasad. Wpłać 1 żeton złota do puli pokerowej, rzuć 5 kośćmi i raz przerzuć dowolną liczbę kości (jeśli chcesz).
Czym jest pula pokera (tryb solo)? Co się z nią potem dzieje?

Jedno Rebelowi oddam - są conajmniej 2 pytania w FAQ które nie mają sensu dla polskiej wersji bo ogarnęli to w tłumaczeniu.
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: EsperanzaDMV »

Pierwsza kwestia nadaje się pod erratę do polskiej wersji, nie do FAQ, natomiast druga jak najbardziej. Ciekawe, jak macie więcej takich przykładów, to dawajcie.
Natomiast widzę znowu słowo "gain" powoduje problemy. Przynajmniej nie jest to tak tragicznie przetłumaczone jako "Zyskaj 1 obrażenie" (w domyśle: do zadania przeciwnikowi xD) jak w Twisted Fables :D
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: BOLLO »

Co ja się tu dowiaduję. Folijki na karty stały się dobrem luxusowym i aktualnie sprzedawane są po 75pln/paczke. Wiedzmin zamieszał na rynku nie ma co :-)

A abstrahując od tego chciałem jedynie napisać ze jestem po 2 rozgrywkach i mam pozytywne odczucia. Widzę słabe i mocne strony gry ale patrząc na całokształt to jest to czego szukałem. Prosta przygotówka zastępująca mi Talizmana i o to mi chodziło. Jeszcze nie wydaję werdyktu bo chciałbym sprawdzić jeszcze parę rzeczy ale jest naprawdę dobrze. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Dako »

BOLLO pisze: 26 cze 2023, 10:55 Co ja się tu dowiaduję. Folijki na karty stały się dobrem luxusowym i aktualnie sprzedawane są po 75pln/paczke. Wiedzmin zamieszał na rynku nie ma co :-)
Wybacz ale ten wpis jest trochę delikatnie rzecz pisząc spóźniony...
I to tak o 2 tygodnie ;)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: BOLLO »

Dako pisze: 26 cze 2023, 11:46
BOLLO pisze: 26 cze 2023, 10:55 Co ja się tu dowiaduję. Folijki na karty stały się dobrem luxusowym i aktualnie sprzedawane są po 75pln/paczke. Wiedzmin zamieszał na rynku nie ma co :-)
Wybacz ale ten wpis jest trochę delikatnie rzecz pisząc spóźniony...
I to tak o 2 tygodnie ;)
Przepraszam mam plecy w kazdej dziedzinie planszówkowej więc dla mnie to świeży news tym bardzej że zobaczyłem iż po pierwszej grze mam nieźle poniszczone karty (chyba jednak ta jakość nie jest taka dobra jak myślałem) i wtedy zrodził się pomysł "ok trzeba wiesia jednak zakoszulkować"....no to poczekam sobie trochę z tymi koszulkami. :mrgreen:
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Pomnik »

BOLLO pisze: 26 cze 2023, 11:56
Dako pisze: 26 cze 2023, 11:46
BOLLO pisze: 26 cze 2023, 10:55 Co ja się tu dowiaduję. Folijki na karty stały się dobrem luxusowym i aktualnie sprzedawane są po 75pln/paczke. Wiedzmin zamieszał na rynku nie ma co :-)
Wybacz ale ten wpis jest trochę delikatnie rzecz pisząc spóźniony...
I to tak o 2 tygodnie ;)
Przepraszam mam plecy w kazdej dziedzinie planszówkowej więc dla mnie to świeży news tym bardzej że zobaczyłem iż po pierwszej grze mam nieźle poniszczone karty (chyba jednak ta jakość nie jest taka dobra jak myślałem) i wtedy zrodził się pomysł "ok trzeba wiesia jednak zakoszulkować"....no to poczekam sobie trochę z tymi koszulkami. :mrgreen:
Paladiny są w miarę normalnych cenach
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3383
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: psia.kostka »

BOLLO pisze: 26 cze 2023, 11:56 zobaczyłem iż po pierwszej grze mam nieźle poniszczone karty
[...]
i wtedy zrodził się pomysł "ok trzeba wiesia jednak zakoszulkować"
Nic osobistego, ale nie pierwszy raz sie z tym spotykam i mnie to zaskakuje. Nie rozumiem tej logiki:
Wpadlem w poslizg na lodzie i owinąłem samochod wkolo drzewa, to jednak kupie zimowe opony.
Moze jest lepszy sposob? :mrgreen:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1593
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 723 times
Been thanked: 1078 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: ave.crux »

Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1625
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: nidhog »

BOLLO pisze: 26 cze 2023, 11:56
Spoiler:
Zagadaj Lisek2000. ma jescze Paladiny z kampanii koszulki do Wieśka

psia.kostka pisze: 26 cze 2023, 12:05
Spoiler:
Nic osobistego, ale nie pierwszy raz sie z tym spotykam i mnie to zaskakuje. Nie rozumiem tej logiki:
Wpadlem w poslizg na lodzie i owinąłem samochod wkolo drzewa, to jednak kupie zimowe opony.
Moze jest lepszy sposob? :mrgreen:
To jest totalnie nie trafiona dygresja. Karty nie powinny się niszczyć po 1 rozgrywce.
I o ile ja osobiście gry koszulkuje bezwzględnie przed pierwszą grą, to uważam, że powinny jednak wytrzymac kilka - kilkanaście gier zanim zaczną się niszczyć.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
ODPOWIEDZ