Battle for Rokugan - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
Michałku
Posty: 390
Rejestracja: 06 paź 2008, 18:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 16 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Battle for Rokugan - pytania i wątpliwości

Post autor: Michałku »

Czy limit jednego żetony na granicy między prowincjami dotyczy tylko danego gracza czy wszystkich grających? Czy gracze mogą nawzajem zaatakować swoje prowincje kładąc rozkazy ataku obok siebie na tej samej granicy? Instrukcja jest mało precyzyjna a w internetach znalazłem różne interpretacje.

Czy można położyć rozkazy na kilku granicach jednej prowincji? W sensie czy mogę z jednej prowincji zaatakować w kilku kierunkach?

Czy jeśli atakuję z danej prowincji to mogę w niej również położyć żeton obrony? Czyli mieć jeden żeton w środku prowincji i jeden na granicy?
Ogólnopolskie Forum A Game Of Thrones
Awatar użytkownika
kempy
Posty: 722
Rejestracja: 17 paź 2011, 16:59
Has thanked: 20 times
Been thanked: 85 times

Re: Battle for Rokugan - pytania i wątpliwości

Post autor: kempy »

Nekromancja. Ale może się komuś przyda.

> Czy limit jednego żetony na granicy między prowincjami dotyczy tylko danego gracza czy wszystkich grających?

Wszystkich. Może być tylko jeden Combat token na każdej granicy.

> Czy gracze mogą nawzajem zaatakować swoje prowincje kładąc rozkazy ataku obok siebie na tej samej granicy?

Nie j/w.

> Czy można położyć rozkazy na kilku granicach jednej prowincji? W sensie czy mogę z jednej prowincji zaatakować w kilku kierunkach?

Tak.

> Czy jeśli atakuję z danej prowincji to mogę w niej również położyć żeton obrony? Czyli mieć jeden żeton w środku prowincji i jeden na granicy?

Tak.
Legend of the Five Rings CCG
- [ Sun and Moon Discord ] -

Oracle of the Void Database ◄
ODPOWIEDZ