(Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
nolify
Posty: 242
Rejestracja: 03 cze 2023, 20:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 100 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: nolify »

Ok, czyli z komentarzy kampanii dowiadujemy się, że będą SG w polskiej wersji. Może mi ktoś jednak podpowiedzieć co dokładnie Lucky Duck mają na myśli w drugim zdaniu?

W komentarzach Dobra Morda pyta: "Czy polska wersja zawiera jakieś SG z kickstartera?"

LDG: "Tak, polska wersja będzie zawierać wszystkie Stretch Goals z drugiej kampanii (czyli z dodatków). Gra podstawowa jest oparta na drugiej edycji Townsfolk Tussle, która z kolei zawiera SG z pierwszej kampanii."

Czyli mamy ładną odpowiedź na konkretne pytanie. Tylko o co chodzi dalej w tej wypowiedzi? O jakiej podstawowej wersji mowa? Ja rozumiem to tak, że SG z pierwszej już są w pudle, ale polska wersja będzie miała również SG z drugiej kampanii.
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Wender »

nolify pisze: 07 wrz 2023, 17:39 Ok, czyli z komentarzy kampanii dowiadujemy się, że będą SG w polskiej wersji. Może mi ktoś jednak podpowiedzieć co dokładnie Lucky Duck mają na myśli w drugim zdaniu?

W komentarzach Dobra Morda pyta: "Czy polska wersja zawiera jakieś SG z kickstartera?"

LDG: "Tak, polska wersja będzie zawierać wszystkie Stretch Goals z drugiej kampanii (czyli z dodatków). Gra podstawowa jest oparta na drugiej edycji Townsfolk Tussle, która z kolei zawiera SG z pierwszej kampanii."

Czyli mamy ładną odpowiedź na konkretne pytanie. Tylko o co chodzi dalej w tej wypowiedzi? O jakiej podstawowej wersji mowa? Ja rozumiem to tak, że SG z pierwszej już są w pudle, ale polska wersja będzie miała również SG z drugiej kampanii.
Będą stretch goale z obu kampanii. Z wywiadu wynikało, że nie będzie tylko elementów oznaczonych jako KS Exclusive.

Natomiast, nie rzuciło mi się w oczy nic co było by oznaczone jako Exclusive...
Rafmix
Posty: 67
Rejestracja: 16 lis 2021, 16:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 20 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Rafmix »

Lucky Duck Games pisze: 07 wrz 2023, 13:03 Możemy potwierdzić, że Deluxe Upgrade Kit będzie dostępny w naszej ofercie 8)
Co do Escalation - będziemy informować na bieżąco.
Trzymam kciuki za Escalation.
Pierwowzór andromedy świetnie działa solo, szkoda aby jego następca nie miał dostępnego trybu solo w wersji pl.
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Kisun »

Ks ex to w drugiej kampanii były monety i przypinki, które widzę na wspieram więc można powiedzieć, że nawet ekskluzywy są dostępne. LDG wspomniał, że będą wszystkie sg, które odblokowały się na drugiej kampanii ks. W tej drugiej kampanii wszystkie sg dotyczyły tylko dodatków :), bo kampania, o czym łatwo zapomnieć, dotyczyła dodatków. Podstawka była dostępna ale nie miała żadnych dodatkowych sg.
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Marbel »

Kiedy jest oficjalna premiera Turing Machine? Na Spodku dla mnie zabrakło w sobotę, więc zamówiłem w Aleplanszówkach. Jednak oni twierdzą, że czekają na oficjalną premierę jeszcze.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Dako »

Marbel pisze: 12 wrz 2023, 11:32 Kiedy jest oficjalna premiera Turing Machine? Na Spodku dla mnie zabrakło w sobotę, więc zamówiłem w Aleplanszówkach. Jednak oni twierdzą, że czekają na oficjalną premierę jeszcze.
https://planszowenewsy.pl/2023/09/piram ... mes/11043/
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Marbel »

Dako pisze: 12 wrz 2023, 11:49
Marbel pisze: 12 wrz 2023, 11:32 Kiedy jest oficjalna premiera Turing Machine? Na Spodku dla mnie zabrakło w sobotę, więc zamówiłem w Aleplanszówkach. Jednak oni twierdzą, że czekają na oficjalną premierę jeszcze.
https://planszowenewsy.pl/2023/09/piram ... mes/11043/
Czyli 2 tygodnie. Tym bardziej mnie bierze wściekłość że nie udało się kupić na Spodku.
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: TTR_1983 »

Teraz to już kwestia kilku dni, aż sklepy dostaną towar i zaczną go rozsyłać.
Chonik2
Posty: 57
Rejestracja: 02 sty 2013, 11:37
Has thanked: 28 times
Been thanked: 5 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Chonik2 »

Uwielbiam LDG, ale kwestia braku konkretnej daty premiery tytułu jakoś mnie bólu i pod tym względem Kaczki kuleją...a szkoda, bo na pewno by się dało. Osoby, które kupiły grę bezpośrednio w sklepie Kaczek też gry jeszcze nie mają? :(
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: rand »

Dorgie kaczki, czy interesujecie się nową wersją Amazonii- Canopy Evergreen? Czy jesteście zadowoleni z tego jak sprzedała się Amazonia? Osobiście, bardzo lubie te gre i nowa wersja, dedykowana na więcej osób wygląda co najmniej intrygująco. W dalszym ciągu jest to to samo ale z nowymi pomysłami. Z chęcią sięgnąłbym po te grę w wersji polskiej :wink:
Awatar użytkownika
Morkai
Posty: 53
Rejestracja: 05 sie 2022, 10:40
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Morkai »

Planujecie może wydać dodatek do IKI, czyli "Akebono"?
=][= WH40k =][= X-wing, Magic, Cthulhu...
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Lucky Duck Games »

rand pisze: 19 wrz 2023, 15:32 Dorgie kaczki, czy interesujecie się nową wersją Amazonii- Canopy Evergreen? Czy jesteście zadowoleni z tego jak sprzedała się Amazonia? Osobiście, bardzo lubie te gre i nowa wersja, dedykowana na więcej osób wygląda co najmniej intrygująco. W dalszym ciągu jest to to samo ale z nowymi pomysłami. Z chęcią sięgnąłbym po te grę w wersji polskiej :wink:
Tak, mamy na radarze.
Morkai pisze: 28 wrz 2023, 14:11 Planujecie może wydać dodatek do IKI, czyli "Akebono"?
Niestety nie planujemy wydania dodatku do IKI
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: xilk »

Widzę coraz częściej informacje, że:
1. Wychodzą nowe promo karty do gry Flamecraft.
2. Planowana jest nowa gra w świecie Flamecraft lub/i odnowiona wersja Flamecraft z nowymi komponentami (inne figurki, zmienione monety, czy figurki smoków).

Moje pytania:
1. Czy jest szansa na pojawienie się tych kilku promo kart w Waszym sklepie? Przyznam szczerze, że polowanie na nie to problem, bo nie jeżdżę po targach/spotkaniach.
2. Czy jeśli będzie faktycznie nową gra w świecie Flamecraft, to czy jest szansa, że będziecie odpowiedzialni za tłumaczenie jej na język polski?
3. Jeśli będą nowe komponenty deluxe tzn. nowe monety, figurki, czy większe surowce, to czy trafią też do Waszego sklepu?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: japanczyk »

Lucky Duck Games pisze: 06 paź 2023, 01:41 Niestety nie planujemy wydania dodatku do IKI
:(
Awatar użytkownika
skibo
Posty: 93
Rejestracja: 18 paź 2021, 12:37
Has thanked: 58 times
Been thanked: 19 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: skibo »

Planujecie może wydać dodatek do IKI, czyli "Akebono"?
Niestety nie planujemy wydania dodatku do IKI
Cześć Kaczki, a samo tłumaczenie instrukcji dodatku Iki wchodzi w grę?
Tijaczer
Posty: 195
Rejestracja: 09 gru 2021, 09:34
Has thanked: 56 times
Been thanked: 17 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Tijaczer »

Coś wiadomo o bliżej określonej dacie premiery upadku imperium?
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: rand »

Cieszy mnie, że macie na radarze Canopy Evergreen, wiem że nic pewnego ale zawsze to już jakaś informacja i można wstrzymać się przed wsparciem angielskiej wersji.

Z Zupełnie innej beczki, umknął mi temat Wyspy Kotów w wersji fill and write. Czy to będzie jeszcze wydane, czy zrezygnowaliście, szukałem jakiś informacji ale nic znaleźć nie mogę ;-)
Awatar użytkownika
mBird
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2017, 15:33
Lokalizacja: Wadowice
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: mBird »

Chciałbym zapytać o Pagana. Według ostatniego info z początku września, gra miała być odbierana z fabryki ok. 10-20 października. Wszystko poszło zgodnie z planem? Termin wydania gry w Polsce na grudzień jest wciąż aktualny? Kiedy możemy poznać więcej szczegółów? Dziękuję.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Lucky Duck Games »

rand pisze: 11 paź 2023, 11:28 Cieszy mnie, że macie na radarze Canopy Evergreen, wiem że nic pewnego ale zawsze to już jakaś informacja i można wstrzymać się przed wsparciem angielskiej wersji.

Z Zupełnie innej beczki, umknął mi temat Wyspy Kotów w wersji fill and write. Czy to będzie jeszcze wydane, czy zrezygnowaliście, szukałem jakiś informacji ale nic znaleźć nie mogę ;-)
Co do kociego rolanda to temat w zawieszeniu. Cena produkcji poszła mocno do góry i gra byłaby bardzo droga. Nie mówimy nie, ale gra w zamrażarce.
mBird pisze: 20 paź 2023, 09:41 Chciałbym zapytać o Pagana. Według ostatniego info z początku września, gra miała być odbierana z fabryki ok. 10-20 października. Wszystko poszło zgodnie z planem? Termin wydania gry w Polsce na grudzień jest wciąż aktualny? Kiedy możemy poznać więcej szczegółów? Dziękuję.
Z naszej strony poszło bez problemów, gorzej po stronie oryginalego wydawcy. Liczyliśmy na grudzień, ale wszystko wskazuje na to, że raczej będzie to styczeń/luty. Ale jeszcze nie tracimy nadziei, bo gra powinna być lada dzień gotowa.
Chonik2
Posty: 57
Rejestracja: 02 sty 2013, 11:37
Has thanked: 28 times
Been thanked: 5 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Chonik2 »

Kaczuchy, El Grande udało się odebrać? Kiedy przedsprzedaż? :)
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Tringa »

Kiedy wysyłka Destinies: Witchwood? 1,5 tygodnia temu dostałam maila, żeby potwierdzić adres, bo wysyłka w ciągu 48h. Za 2 tygodnie mam przeprowadzkę...
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4473
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Hardkor »

Kiedy w ogóle nowy dodatek do Destinies pojawi się w sklepach innych niż wasz?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Lucky Duck Games »

Chonik2 pisze: 02 lis 2023, 21:15 Kaczuchy, El Grande udało się odebrać? Kiedy przedsprzedaż? :)
W nadchodzącym tygodniu. Gra jest już u nas na magazynie, oficjalna premiera na AleGramy :)
Tringa pisze: 02 lis 2023, 21:19 Kiedy wysyłka Destinies: Witchwood? 1,5 tygodnia temu dostałam maila, żeby potwierdzić adres, bo wysyłka w ciągu 48h. Za 2 tygodnie mam przeprowadzkę...
Do końca tego tygodnia powinny zacząć wychodzi gry z magazynu do backerów.
Hardkor pisze: 02 lis 2023, 21:51 Kiedy w ogóle nowy dodatek do Destinies pojawi się w sklepach innych niż wasz?
Jak dojdzie do backerów to zaczniemy wysyłkę do hurtu.
KlausMitffoch
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2021, 10:02
Been thanked: 3 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: KlausMitffoch »

Odebrałem Wiedźmina las ale lipa.........
1. w aplikacji nie ma scenariuszy po polsku
2. w instrukcji jest mowa o czterech scenariuszach, a w aplikacji (po angielsku) są tylko trzy
3. co zrobić z Nie wszystko złoto? - brak jakiejkolwiek informacji w pudełku czy w aplikacji
4. dodatki Przeciwności i Cechy postaci nie do końca spolszczone (instrukcje dotyczące dodatków w aplikacji są po angielsku)

Zawód spory. Wspieram kampanię, przepłacam kasę długo przed otrzymaniem gry i dostaję grę niekompletną, niegrywalną (no chyba że w obcym języku, ale ja wspierałem polski).

Kiedy mogę się spodziewać ogarnięcia tematu i kiedy będę mógł zagrać?
W kampanii była mowa o sierpniu 2023.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Tringa »

+1 ode mnie. Ucieszyłam się, że gra w końcu przyszła, chcieliśmy wieczorem zagrać i się nie da. :/
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Zablokowany