Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Seraphic_Seal »

Siadła pierwsza gra, sama podstawka na 3 osoby. Przez kilka pierwszych rund tak patrzyliśmy na nasze plansze i zastanawialiśmy się, z jak bardzo ujemnymi wynikami skończymy xD ostatecznie nikt nie wziął żadnej wyspy, wzięliśmy tylko kilka szop i domów, a ostatecznie wyniki były między 82 a 97 (pewnie słabo).

Zastanawia mnie jedno - na niektórych wyspach mamy symbol jednego wikinga i każdego możliwego statku - z czego rozumiem można zdobyć go dowolną akcją związaną z wyspą. Więc dlaczego na niektórych wyspach nie ma zupełnie żadnego wydrukowanego symbolu?

Szkoda, że tyle błędów na poziome tłumaczenia i druku - jakieś losowe zdanie po angielsku w instrukcji, literówki zarówno w instrukcji jak i na kartach. No ale cóż, grać się da bez problemu
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Abizaas »

Seraphic_Seal pisze: 25 wrz 2023, 08:17 Szkoda, że tyle błędów na poziome tłumaczenia i druku - jakieś losowe zdanie po angielsku w instrukcji, literówki zarówno w instrukcji jak i na kartach. No ale cóż, grać się da bez problemu
Czy możesz podać szczegóły? Zbieram wszystkie błędy i może opublikujemy jakąś mini erratę na forum. Wszystkie dotychczasowe odkryte błędy poleciały do Rebela by poprawili to w następnych druku. Na ten moment są to jednak drobnostki które występowały w wcześniejszych drukach + literówka na karcie.
Seraphic_Seal pisze: 25 wrz 2023, 08:17 Zastanawia mnie jedno - na niektórych wyspach mamy symbol jednego wikinga i każdego możliwego statku - z czego rozumiem można zdobyć go dowolną akcją związaną z wyspą. Więc dlaczego na niektórych wyspach nie ma zupełnie żadnego wydrukowanego symbolu?
Z tego co kojarzę to u mnie nie ma wysp bez symbolu. Ogólnie ikony statków informują o tym, jaki trzeba mieć statek by kolonizować daną wyspę. Jeżeli są wszystkie 3 to można to zrobić dowolnym statkiem i najtańszą akcją (lub droższą, jeżeli najtańsza jest np. zajęta) EDIT: opisując to wprowadzam w błąd. Najlepiej zajrzeć na stronę 5 instrukcji Norwegów.
Seraphic_Seal pisze: 25 wrz 2023, 08:17 ostatecznie nikt nie wziął żadnej wyspy, wzięliśmy tylko kilka szop i domów, a ostatecznie wyniki były między 82 a 97 (pewnie słabo).
Ja czasem gram bez wyspy, często jest to poprawne zagranie, bo szybciej odblokujemy duże dochody pieniążków. W ostatniej rozgrywce wziąłem dwie wyspy. U nas dobre wyniki mieszą się w zakresie 120-150vp z rekordowym 167VP, ale w pierwszych rozgrywkach raczej trudno osiągnąć 120+vp, trzeba wyczuć tempo rozgrywki.
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2023, 12:01 przez Abizaas, łącznie zmieniany 1 raz.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
bourbon
Posty: 108
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:26
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 32 times
Been thanked: 23 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: bourbon »

Spoiler:
jesli ktos nie koszulkuje kart to polecam to rozwiazanie:
https://boardgamegeek.com/thread/216786 ... t-odin-and

razem z 3 tackami zmiescilo sie wszystko w pudle od podstawki
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Gromb »

Używanie gumek to bardzo zły pomysł. Z czasem parcieją, następuje degradacja gumy, często przy tym, gumka przykleja się do powierzchni i wchodzi w reakcje. Z autopsji, nie polecam.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1945 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: warlock »

Mam gumki z jakiegoś sklepu papierniczego i z Rossmanna, karty w mojej Agricoli są zagumkowane od ponad 6 lat i absolutnie nic się z nimi nie dzieje, więc nie demonizujmy, nie wszystkie są złe ;). Ale to fakt że zdarzają się takie które potrafią się wtopić w dany materiał po latach, trzeba po prostu mieć zaufanie do produktu :D.
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: XLR8 »

Abizaas pisze: 25 wrz 2023, 06:11
XLR8 pisze: 24 wrz 2023, 22:11
Spoiler:
Ostatnio na stole u nas ląduje tyle eleganckich euro z minimalnym upkeepem, że ten kolos przy nich to słoń w fabryce porcelany.
Mozesz podac jakies dwa trzy przyklady takich gier?

Z tym sloniem to racja, jak masz gorszy dzien to jeszcze jest pijany.
Z najnowszych to: Barcelona, Revive i Federation.

U mnie wszystko się mieści do pudełka z podstawki i używam wszystkich trzech tacek ja zasoby.
Jedynie karty są bez koszulek.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Trolliszcze »

Seraphic_Seal pisze: 25 wrz 2023, 08:17 Siadła pierwsza gra, sama podstawka na 3 osoby. Przez kilka pierwszych rund tak patrzyliśmy na nasze plansze i zastanawialiśmy się, z jak bardzo ujemnymi wynikami skończymy xD ostatecznie nikt nie wziął żadnej wyspy, wzięliśmy tylko kilka szop i domów, a ostatecznie wyniki były między 82 a 97 (pewnie słabo).
Uczta... to typowy snowball, wyspy są must have, żeby robić dobre wyniki. W ogóle się początkowo nie przejmujecie planszetkami głównymi, tylko zbierajcie wysepki i domy - zyski z nich w późniejszych rundach z łatwością zapełnią Wam planszę główną.
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Abizaas »

Trolliszcze pisze: 25 wrz 2023, 10:00 Uczta... to typowy snowball, wyspy są must have, żeby robić dobre wyniki.
W mojej opinii są dwie strategie. Jedna którą opisałeś w poście, a druga to rushowanie wysokich przychodów przez zapełnienie całej planszy głównej, by na koniec punktować za co nam się podoba z możliwością wczesnych emigracji. Zapełnienie całej planszy i wysp/chat na koniec jest możliwe, bo można wcześnie zacząć hodowlę zwierząt i je poobracać - wtedy przychód kafelków z wysp nie jest dla nas tak istotny. Nasz rekordowy wynik (167) był uzyskany z dwoma wyspami, ale obie były brane dopiero w dwóch ostatnich rundach.

Strategia "bez wyspy" jest też opisana dokładniej na bgg:
https://boardgamegeek.com/thread/232648 ... norwegians

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Trolliszcze »

Abizaas pisze: 25 wrz 2023, 10:11W mojej opinii są dwie strategie. Jedna którą opisałeś w poście, a druga to rushowanie wysokich przychodów przez zapełnienie całej planszy głównej, by na koniec punktować za co nam się podoba z możliwością wczesnych emigracji. Nasz rekordowy wynik (167) był uzyskany z dwoma wyspami, ale obie były brane dopiero w dwóch ostatnich rundach.

Strategia "bez wyspy" jest też opisana dokładniej na bgg:
https://boardgamegeek.com/thread/232648 ... norwegians
Ciekawe, nie wiedziałem o tym. W naszej grupie początkowe partie wskazywały na to, że kto idzie w wyspy ten wygrywa, więc naturalnie wszyscy gracze dążyli w kolejnych rozgrywkach do maksowania tej strategii. U nas maksymalny wynik niemal identyczny (168), choć już nie pamiętam przebiegu gry - ale wnioskując z tego, co pisałem wyżej, na 99% była to strategia oparta o wyspy :D

Wiem, że ludzie wyciskają nawet ponad 200 punktów (widziałem posty na BGG), ponieważ jednak nie lubię psuć sobie zabawy w odkrywanie nowych strategii, nigdy się nie wczytywałem, jak to robią.

EDIT: Jedyne zagrożenie, jakie dostrzegam w opisanej przez Ciebie partii, to że w tych ostatnich rundach nie będzie już wysepek do wzięcia, jeśli inni się na nich skupią.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: arturmarek »

Uściślijcie czy wyniki z Norwegami czy bez. Wydaje mi się, że z Norwegami osiąga się wyższe wyniki ze względu na tę jedną mega akcję z ostatniej kolumny w każdej rundzie.

Co do strategii, to ja nie jestem wielkim mistrzem tej gry, ale przeważnie w pierwszej rundzie staram się na planszy głównej osiągnąć dochód 2 i bonus miodu. Jako, ze miód jest czerwony, to pozwala nam się wyżywić z samych żniw bez dodatkowych akcji ani srebra przez bardzo długo.
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Abizaas »

Ja bez Norwegów średnio mam ochotę siadać do tej gry, więc wszystkie moje wypowiedzi dotyczą Norwegów, ale postaram się o tym uprzedzić w przyszlych postach. Z Norwegami na pewno łatwiej o lepszy wynik, mamy choćby chaty rzemieślnicze i dodatkową kolumnę akcji.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Trolliszcze »

arturmarek pisze: 25 wrz 2023, 10:53Uściślijcie czy wyniki z Norwegami czy bez.
Z Norwegami. Bez Norwegów z tego, co widzę, mój najwyższy wynik to 146 - i wydaje mi się, że bez Norwegów strategia na zero wysepek jest trudniejsza w realizacji.
Awatar użytkownika
Kajdi
Posty: 200
Rejestracja: 11 cze 2013, 19:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 64 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Kajdi »

Abizaas pisze: 25 wrz 2023, 09:07
można to zrobić dowolnym statkiem i najtańszą akcją (lub droższą, jeżeli najtańsza jest np. zajęta).
Jesteś tego pewny? Bo mi się wydaje, że statek, owszem, można posłać bardziej wypasiony, ale pola akcji są na sztywno przypisane do konkretnych wysp.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: arturmarek »

Abizaas pisze: 25 wrz 2023, 10:55 Ja bez Norwegów średnio mam ochotę siadać do tej gry, więc wszystkie moje wypowiedzi dotyczą Norwegów, ale postaram się o tym uprzedzić w przyszlych postach. Z Norwegami na pewno łatwiej o lepszy wynik, mamy choćby chaty rzemieślnicze i dodatkową kolumnę akcji.
Tak się domyślałem, ale mam wrażenie, że ponizszy post odnosił się do gry w podstawkę.
Seraphic_Seal pisze: 25 wrz 2023, 08:17
Spoiler:
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Abizaas »

Kajdi pisze: 25 wrz 2023, 11:19
Abizaas pisze: 25 wrz 2023, 09:07
można to zrobić dowolnym statkiem i najtańszą akcją (lub droższą, jeżeli najtańsza jest np. zajęta).
Jesteś tego pewny? Bo mi się wydaje, że statek, owszem, można posłać bardziej wypasiony, ale pola akcji są na sztywno przypisane do konkretnych wysp.
Dzięki, poprawione! Jest to opisane dokładnie na 5 stronie Norwegów a ja wprowadziłem w błąd.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
dżodżo
Posty: 114
Rejestracja: 13 lip 2017, 19:12
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: dżodżo »

Jeszcze w temacie mini dodatków, dla osób ze starą podstawką. Kontaktowałem się z planszostrefą i jakiś zapas się znalazł, obydwa można już zamówić.

I tak a propos, jak podchodzicie do liczby wysp? wolicie grać z liczbą wysp zgodnie z domyślnym wariantem (4, 6, 8 wysp, zależnie od liczby graczy), czy po prostu wrzucić wszystko? Wyspy z tych dodatków dorzucacie w zamian za inne, czy dodajecie do puli? Jeśli gracie w Norwegów zgodnie z wariantem domyślnym, to czy używacie tylko wysp z dodatku w przypadku gry na 2 graczy? Tak niby instrukcja sugerue, trochę mnie zastanawia dlaczego nie wspomina w ogóle o wariancie losowania jednej z dostępnych wysp każdego rodzaju.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: arturmarek »

dżodżo pisze: 25 wrz 2023, 19:52 Jeszcze w temacie mini dodatków, dla osób ze starą podstawką. Kontaktowałem się z planszostrefą i jakiś zapas się znalazł, obydwa można już zamówić.

I tak a propos, jak podchodzicie do liczby wysp? wolicie grać z liczbą wysp zgodnie z domyślnym wariantem (4, 6, 8 wysp, zależnie od liczby graczy), czy po prostu wrzucić wszystko? Wyspy z tych dodatków dorzucacie w zamian za inne, czy dodajecie do puli? Jeśli gracie w Norwegów zgodnie z wariantem domyślnym, to czy używacie tylko wysp z dodatku w przypadku gry na 2 graczy? Tak niby instrukcja sugerue, trochę mnie zastanawia dlaczego nie wspomina w ogóle o wariancie losowania jednej z dostępnych wysp każdego rodzaju.
Ja gram dwuosobowo z wszystkimi 8 wyspami. Nie widzę sensu w ograniczaniu liczby wysp. W jakiejś mega rywalizacyjnej ekipie, turniejowo, to może dodaje aspekt polowania na jedyną wysoko punktującą wyspę po wzięciu Islandii (czy na co ona się tam zamienia w Norwegach).
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: brazylianwisnia »

Ograniczam wyspy bo zajmują za dużo miejsca a chce mieć możliwość szybkiego rzucenia okiem na każdą(nie trzymać w stosie). Z dodatkami jest tego za dużo by wrzucać wszystkie.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
kastration
Posty: 1218
Rejestracja: 08 kwie 2015, 21:37
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 108 times
Been thanked: 430 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: kastration »

Z wyspami ciekawa sprawa. Mam ich unikalnych...15 (czyli 30 łącznie skoro są dwustronne), jako że doszło kilka z dodatku fanowskiego. Uznając sandboxowość tej gry (jako jedną z największych zalet dla osób, z którymi gram) w zasadzie rzucamy wszystko jak leci, chyba że niekiedy się coś losowo wyrzuci, bo... czemu by nie. Jedyna zasada przy naszym stole to przynajmniej 3 wyspy na gracza, jako że i tak każdy, by mieć szansę wygrać idzie ostro w wyspy (planszę główną, oprócz 1-2 dochodu zapełniamy dopiero w ostatniej rundzie w grze 7-rundowej, 6-rundowych...nie gramy, to nie wiem). Mając 15 wysp nawet w grze 4-osobowej pozwala to zachować ten warunek. No i gry 4-osobowe uznaję za najciekawsze przy okazji, dużo się dzieje, można o te wyspy też faktycznie pokonkurować (po x grach klarują się sympatie i antypatie wyspowe) :D

Swojej polsko-niemieckiej wersji nie wymieniam (za duży sentyment plus kontent, vide: promo, fanowskie Galileo, a i też zużycie, które by kazało obniżyć cenę), jakkolwiek za sprzedaż trzymam kciuki, bo... tak znakomita gra powinna być po prostu dostępna dla kolejnych rzesz graczy. Świetna sprawa, że wraca, a przy okazji angażuje społeczność do dyskusji (choćby w tym wątku).
"Człowiek bez religii, jest jak ryba bez roweru"
Mia San Mia!
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Abizaas »

W mojej opinii warto grać z 4/6/8. Zwiększa to rywalizacje o poszczególne wyspy.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
Velsu
Posty: 150
Rejestracja: 19 kwie 2023, 18:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 37 times
Been thanked: 3 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Velsu »

Jakie mini dodatki sa w koncu w nowej podstawce? Tylko wyspa Żniwa czy te drugie wyspy też?
dżodżo
Posty: 114
Rejestracja: 13 lip 2017, 19:12
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: dżodżo »

Obydwa, z tym że bez promki Tierra del Fuego która jest w jednym z nich (tzn. w tym osobnym wydaniu)
Parasek
Posty: 43
Rejestracja: 23 sty 2012, 19:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 24 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Parasek »

W podstawce znajdziesz:
- Dodatek 1 (ale BEZ mapy "Tierra del Fuego")
- Dodatek 2 (czyli żniwa, jest w całości)

Dodatkowo, do podstawki NIE MA dodanych świątecznych kafli promo.
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: Seraphic_Seal »

Abizaas pisze: 25 wrz 2023, 09:07
Seraphic_Seal pisze: 25 wrz 2023, 08:17 Zastanawia mnie jedno - na niektórych wyspach mamy symbol jednego wikinga i każdego możliwego statku - z czego rozumiem można zdobyć go dowolną akcją związaną z wyspą. Więc dlaczego na niektórych wyspach nie ma zupełnie żadnego wydrukowanego symbolu?
Z tego co kojarzę to u mnie nie ma wysp bez symbolu. Ogólnie ikony statków informują o tym, jaki trzeba mieć statek by kolonizować daną wyspę. Jeżeli są wszystkie 3 to można to zrobić dowolnym statkiem i najtańszą akcją (lub droższą, jeżeli najtańsza jest np. zajęta) EDIT: opisując to wprowadzam w błąd. Najlepiej zajrzeć na stronę 5 instrukcji Norwegów.
Mea culpa, jedna wyspa ma po prostu tak długą nazwę, że ikony wikingów/statków są poniżej, a nie w prawym górnym rogu xdd
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3386
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Uczta dla Odyna / A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)

Post autor: psia.kostka »

(ciach - Curiosity)
"Dzień dobry,
Dziękujemy za wiadomość. Ze względu na proces produkcyjny, wskazane cechy planszy są charakterystyczne dla całego nakładu. Tym samym nie mamy możliwości wymiany planszy.
Informuję również, że jeżeli nie jest Pani zadowolona z jakości produktu, ma Pani prawo do jego zwrotu. Jeżeli jest Pani zainteresowana zwrotem, prosimy o informację."
zrodlo:
viewtopic.php?p=1593981#p1593981
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
ODPOWIEDZ