Siatkarskie Challengers!

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
olocop
Posty: 325
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 42 times
Been thanked: 140 times

Siatkarskie Challengers!

Post autor: olocop »

Nie podpisuję tego nagłówkiem (P&P), bo nie mam plików gotowych do wydruku dla każdego.

Ale do rzeczy...

Jakiś czas temu słuchałem sobie jednej z topek chłopaków (a raczej już statecznych mężczyzn w kwiecie wieku) z Gradania, gdzie Ciuniek wypowiadał się o "Challenges!". Ogólnie konkluzja była taka, że gdyby zmienić jej setting na piłkarski, to byłby to fajny menadżer drużyny.
To zdanie utkwiło mi w głowie, a jako że moja rodzina to sami siatkarscy kibice, postanowiłem wprowadzić słowa w czyn.
Przerobiłem karty na drużyny i parki na boiska (nie posiadam polskiego wydania gry, więc tłumaczenia robiłem ze zdjęć z sieci). Na kartach startowych umieściłem członków naszej rodziny, dlatego też mamy unikalną kopię ;) (i dlatego nie przygotowywałem plików do udostępnienia). Jestem całkiem zadowolony z rezultatu i może w przyszłości, jeśli czas pozwoli i będę miał dostęp do materiałów, to przerobię sobie również "Challengers 2". Na razie chciałbym się po prostu pochwalić :)

PS: Rogów kart nie zaokrąglałem, bo przyciąłbym na grafiki. Chodziło o jak największy tekst i grafikę w stosunku do takiego rozmiaru karty by na A4 zmieściło się ich 12.

Rozgrywka (tutaj akurat 3-os+robot):
Obrazek

Talia A:
Obrazek

Talia B:
Obrazek

Talia C:
Obrazek

Robot:
Obrazek
"Wojna? Kataklizm? Po co? Diabły te przysłały Europie coś, co się nazywa: Mah-jong. Mah-jong jest to taka chińska gra, w którą umiał grać dobrze jeden stuletni mandaryn, ale się wreszcie powiesił" Kornel Makuszyński, "Wycinanki",1925
Awatar użytkownika
olocop
Posty: 325
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 42 times
Been thanked: 140 times

Re: Siatkarskie Challengers!

Post autor: olocop »

Poprawione załączenie zdjęć.
"Wojna? Kataklizm? Po co? Diabły te przysłały Europie coś, co się nazywa: Mah-jong. Mah-jong jest to taka chińska gra, w którą umiał grać dobrze jeden stuletni mandaryn, ale się wreszcie powiesił" Kornel Makuszyński, "Wycinanki",1925
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Siatkarskie Challengers!

Post autor: JollyRoger90 »

Świetna sprawa :) Widać napracowanko, szacun
ODPOWIEDZ