One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
MrAtrion
Posty: 651
Rejestracja: 01 lip 2017, 13:38
Has thanked: 86 times
Been thanked: 43 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: MrAtrion »

Opłaca się wejść w ten tytuł solo teraz? Tylko 2 tytuły wydali a na bgg widzę parę wyszło chyba. Las da się połączyć z 1 częścią? Jest sens?
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: litk »

Obie części są jakby niezależne, można je łączyć bez problemu. W pudełkach są chyba wszystkie te dodatkowe karty, jedynie czego jeszcze nie wydano w PL jak i w EN to Abyssal Depths, co być może nastąpi.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: seki »

Wg mnie warto poznać choć tytuł jest specyficzny i niektórych odrzuci brakiem klimatu. Nie przejmował bym się brakiem jakiejś części na naszym rynku. Ja lasu nie kupowałem a w pierwszą część lata temu rozegrałem ponad trzydzieści partii głównie w trybie kampanii.
Rumcajs
Posty: 161
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:24

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: Rumcajs »

Czy jest gdzieś dostępna polska instrukcja w formacie PDF do KP. Las Cieni ?
Może ktoś posiada i mógłby ją podesłać. Z góry dziękuję.
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: litk »

Rumcajs pisze: 22 lut 2022, 10:39 Czy jest gdzieś dostępna polska instrukcja w formacie PDF do KP. Las Cieni ?
Może ktoś posiada i mógłby ją podesłać. Z góry dziękuję.
Sprawdzę w domu czy posiadam, ale mimo wszystko polecam instrukcję anglojęzyczną z tego linku https://www.onedeckdungeon.com/index.php# z dwóch powodów, po pierwsze dlatego, że ta od czachy to jakiś mess, a po drugie to najnowsza oficjalna wersja zasad, która zawiera zarówno zasady podstawowe jak i dodatku. Z tego co widzę to w linku jest nawet nowsza - 1.8, bo na stronie mowa o 1.7.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2022, 14:59 przez litk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1945 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: warlock »

Nie ucz się Lasu Cieni z polskiej instrukcji, jak już wyżej wspomniano - dla mnie polskie tłumaczenie to dramat, nie dało się zrozumieć kilku koncepcji.
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: samuraj1369 »

Dzień dobry, czy nie zaplątała się komuś paczka z poprawionymi kartami do podstawki? Pisałem do Czachy, ale już nie mają :/
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: seki »

samuraj1369 pisze: 30 paź 2023, 17:45 Dzień dobry, czy nie zaplątała się komuś paczka z poprawionymi kartami do podstawki? Pisałem do Czachy, ale już nie mają :/
Mieli chyba niewiele. Ja nigdy nie dostałem choć grę kupowałem w kampanii wspieraczkowej. Jak po jakimś czasie dowiedziałem się, że jakieś karty kiedykolwiek podobno były to też już nie było możliwości uzyskania.
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: One Deck Dungeon / Karciane Podziemia (Chris Cieslik)

Post autor: Kisun »

Rozsyłali tylko karty postaci i z tego co pamiętam też nie wszystko tam było do końca tak jak powinno. Kart małych z brakującymi ikonkami do łączenia z podstawką leśną czy innymi brakami ostatecznie nie dodrukowali.
ODPOWIEDZ