Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

mat_eyo pisze: 03 lis 2023, 08:54

W końcu zostawią tych nieszczęsnych mutantów i wrócą, miejmy nadzieję, do ciekawych postaci. Avengersi dostali 1.5 dużego dodatku, Strażnicy Galaktyki to samo, Pająki 1, a mutanci aż 3 (dla mnie o 4 za dużo). Najchętniej widziałbym powrót do street level. W filmie Infinity War Dr Strange spojrzał w przyszłość i widział tyle jej wariantów, ile różnych kart ze swoją ilustracją ma już w grze Daredevil ;) W filmie Avengersi wygrywali w jednym z tych wariantów, to nadal o 1 więcej niż liczba pojawień się Daredevila w grze jako bohater. Widziałbym pudełko Daredevil + Electra (Punisher w dodatkach) vs Kingpin, Bullseye czy złoczyńcy, którzy byli w Sinister Motives jako Sinister Six (Kraven, Doc Op, Electro itd.).
A kogo to będą wydawać rezerwowych C-listers? Kto, z naprawdę dużych bohaterów został poza wspomianym Daredevilem? Ich model wydawniczy zaklada 5 postaci w cyklu po deluxie i 1 scenariusz, nie na odwrót. Dlatego Mutanci mieli aż 3 boxy bo to praktycznie uniwersum wewnątrz Marvela z ktorego można czerpać i Avengers nie dotknąć.

Kolejny Pajęczy Box kogo by przedstawił skoro wszyscy wielcy już są? BlackCat to raz ale kogo poza tym - musimy uzbierać 6/7 postaci.

Tzn poza FF, bo to bylby bardzo mocny set Deluxe+cykl.

Kogo tam w cyklu mamy?
Iceman, Jubilee, Nighcrawler i totalnoe generyczny facet.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 784 times
Been thanked: 1226 times
Kontakt:

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: mat_eyo »

DD, Punisher, Electra, Luke Cage, Jessica Jones, Iron Fist, czyli cały skład Defenders. Jest z czego wybierać, zwłaszcza że przy MTS pokazali, że mogą łączyć uniwersa. Jeśli brak jest herosów ze street level (choć nie wydaje mi się), to można połączyć cykl z pajęczakami, oni do takiego poziomu pasują. Akurat spiderverse jest pełne postaci i ostatnio bardzo popularne :)

Twórcy już kilka razy pokazali, zarówno przy bohaterach jak i złoczyńcach, że nie boją się sięgać po mniej znane postacie. Poza tym dowolny bohater Marvela trzeciego sortu jest lepszy od mutantów :D

Ja rozumiem, że spora część ludzi ich lubi i fajnie, dostali 3 cykle. Serio, wystarczy już, czas na coś sensownego dla pozostałych fanów.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

Moje top 2 z całego Marvela wciąż się nie pojawiły:
-Punisher
-Moon Knight
poza nimi mogą dać:
-Ghost Rider
-Daredevil
-Cage
-Iron first
-Shang chi
-Elektra
-F4
-Silver Surfer
-Nick Fury
-Blade
-Richard Rider
-Sentry
-Black Cat
-Namor
-Black Bolt
-Beta Ray Bill
-Toxin
-Venom Eddie
-Man-Thing

To takcy co mi przyszli do głowy. Licze na to, że najbliższe 3 cykle to będą Street, F4 i Midnight Suns. Później może Young Avengers, może zahacza o multiwersum z Alt herosami, jakiś 1-2 uzupełniające cykle o brakujące postaci i to by było na tyle.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: c08mk »

Do listy powyżej dorzuciłbym Gwenpool, bo to jest najlepsza postać pod nowy aspekt Pool.

Z nowości ostatnio ogrywam X-23 i jest to chyba pierwsza postać, która mnie na dobre wciągnęła w system. Dobrze komponuje się z każdym aspektem, w szczególności z Protection, które ma leczenie->efekt. Podczas gry licznik życia chodzi w tą i z powrotem - postać sama sobie zadaje obrażenia, broni ataki ale ma silne recovery i karty na leczenie w talii. X-23 bazuje na statystykach podstawowych przez co w praktyce zacząłem używać kart aspektowych, które do tej pory leżały w pudełku, bo bardziej się opłacało zagrać jakiś silny event niż podkręcać bazową statystykę. Podsumowując postać jest silna ale nie nie jest OP samograjem. Budowa talii wymaga trochę wysiłku ale jak się złoży dobry zestaw kart to gra jest satysfakcjonująca.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

brazylianwisnia pisze: 03 lis 2023, 11:16 Moje top 2 z całego Marvela wciąż się nie pojawiły:
-Punisher
-Moon Knight
poza nimi mogą dać:
-Ghost Rider
-Daredevil
-Cage
-Iron first
-Shang chi
-Elektra
-F4
-Silver Surfer
-Nick Fury
-Blade
-Richard Rider
-Sentry
-Black Cat
-Namor
-Black Bolt
-Beta Ray Bill
-Toxin
-Venom Eddie
-Man-Thing
Ten "Street" brzmi całkiem sensownie bo faktycznie mogą nasypać postaci na cały cykl. Wątpię, że go rozwodnią na 2 ale kto ich tam wie. Fantastic Four to murowany kandydat na kolejny, ale poza tym to raczej bida. Nie wiem jakim kluczem mieliby to łączyć. A pojedyńcze postacie, nie ważne jak zasłużone, nie pociągną cyklu.

Parę lat temu Marvel, z mizernym skutkiem co ważne, próbował promować Inhumans zamiast X-Men. Nie wiem czy FFG pójdzie podobną drogą, ale tam też mieliby materiał na jeden, w miarę spójny, cykl.

X-Menami FFG rozbiło bank. Następny cykl na pewno trochę wyhamuje ( może nie względem 3ciego) ale jako evergreen produkt będzie się trzymał samą licencją przez lata. Nie wiem czy to samo można powiedzieć o pozostałych cyklach.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: c08mk »

szczudel pisze: 03 lis 2023, 13:40
brazylianwisnia pisze: 03 lis 2023, 11:16 Moje top 2 z całego Marvela wciąż się nie pojawiły:
-Punisher
-Moon Knight
poza nimi mogą dać:
-Ghost Rider
-Daredevil
-Cage
-Iron first
-Elektra
-Silver Surfer
Ten "Street" brzmi całkiem sensownie bo faktycznie mogą nasypać postaci na cały cykl. ...
W tych oznaczonych jest tylko jedna heroina co jest niepoprawne politycznie ;) Musi być 50/50 inaczej nie przejdzie przez cenzurę :lol:
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

Dorzucą jakąś Misty Knight albo właśnie Jessicę Jones i się będoe zgadzać.
Obstawiałbym tak:
Pudło Luke i Misty ( aby było nie za fajnie). Cykl: Daredevil, Punisher, Elektra i Iron Fist.
Odrzuty czyli Moon Knight i Ghost Rider, uzupełnione czymś dobrze multiKulti ( Shang i dr. Voodoo) będą podstawą jakiegoś cyklu Mystic i gotowe.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

Punisher, moon knight, blade, Venom, Man-Thing pasowaliby do Midnight Sons. Reszta która nie zalapie się do Street Heroes czy F4 mogą być zmieleni razem bez powodu jak cykl Avengers + Guardians albo Pająki + Champions. Rzeczywiście jeszcze Gwenpool pewne będzie. Na F4 głównie czekam przez Galactusa i Dr Dooma...
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

Midnight Sons to jakiś mało znaczący crossover, nie wiem dlaczego usilnie próbujesz zaczarować, że coś z tego będzie. Jedna mało popularna gra nie wyciągnie tego na salony. Nie będzie. Zapomnij.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: brazylianwisnia »

szczudel pisze: 03 lis 2023, 15:29 Midnight Sons to jakiś mało znaczący crossover, nie wiem dlaczego usilnie próbujesz zaczarować, że coś z tego będzie. Jedna mało popularna gra nie wyciągnie tego na salony. Nie będzie. Zapomnij.
Moim zdaniem jest na to spora szansa. MCU idzie też w tym kierunku więc darmowa reklama(Werewolf By night > Moon Knight > Blade + Black Knight > Midnight Sons) i to idealne by zebrać postacie powiązane z potworami i jednoczesnie te które nie zmieszczą się w cyklu ulicznych bohaterów. Street myślę że będzie Misty Knight, Elektra, Jessica Jones, Daredevil, Cage, Iron Fist/Shang Chi co powoduje, że gdzieś trzebaby upchać Moon Knighta i Punishera.. Moim zdaniem jest dużo większa szansa, że zobaczymy cykl z potworami i wspomnianymi przeze mnie bohaterami niż Inhumans czy Eternals.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2023, 20:16 przez brazylianwisnia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: EsperanzaDMV »

Ayaram pisze: 03 lis 2023, 07:37(...)Oprócz tego kilka fajnych karcioch z Sidekickiem na czele, no i to co tygryski lubią najbardziej (narzekać ;) ) - buff Stranga :lol:
Pytanie początkującego gracza - o którym buffie mówisz?
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: c08mk »

EsperanzaDMV pisze: 03 lis 2023, 17:15
Ayaram pisze: 03 lis 2023, 07:37(...)Oprócz tego kilka fajnych karcioch z Sidekickiem na czele, no i to co tygryski lubią najbardziej (narzekać ;) ) - buff Stranga :lol:
Pytanie początkującego gracza - o którym buffie mówisz?
Pewnie chodzi o Bloodgem i Basic Spell. W sumie to z innymi Mistykami też to powinno lepiej czy gorzej działać.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

brazylianwisnia pisze: 03 lis 2023, 14:54 Na F4 głównie czekam przez Galactusa i Dr Dooma...
Tak sobie myślę, że ten F4 to może być wypchany po brzegi zawartością cykl. Wiadomo, 4ka. W cyklu dodatkowko Silver Surfer. Galactus w cyklu jako standalone scenariusz. Będzie się działo.

W międzyczasie przyglądnąlem się uważniej kartom Angela i Psylocke i nie wiem co za tęga głowa wymyśliła aby im nie dać traita: X-men. No jednemu z orginalnej 5ki poskąpili.

Co więcej Caliban sugerował, że może będzie jeszcze wsparcie X-Factor, a jak wiemy 3cie pudło wraca do X-men ( w której Magik nie jest X-Force :P). Chyba coś im się odwidziało albo zostawili sobiw furtkę na przyszłość.
JamesCC
Posty: 15
Rejestracja: 08 cze 2019, 21:09
Been thanked: 5 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: JamesCC »

F4 ma zdecydowanie większy potencjał, jeżeli chodzi o wrogów niż bohaterów w cyklu. Wątpię żeby wprowadzili dzieci(Franklin i Valeria), a trzeba kimś wypełnić pakiety. Można typować Silver Surfera, a poza tym? Może Moon Girl, Namor albo Inhumans jeżeli będą chcieli ich ruszyć.
szczudel pisze: 05 lis 2023, 19:56 Co więcej Caliban sugerował, że może będzie jeszcze wsparcie X-Factor, a jak wiemy 3cie pudło wraca do X-men ( w której Magik nie jest X-Force :P). Chyba coś im się odwidziało albo zostawili sobiw furtkę na przyszłość.
3cie pudło może wrócić do X-men, ale patrząc na karty z nowego dodatku są w nim zarówno karty z tagiem
X-force jak i takie, które wymagają posiadania X-men lub X-force, więc może jeszcze zobaczymy coś ciekawego. Poza tym dla mnie ciekawsze wydaje się, że nie wszyscy mutanci mają dostęp do bardzo silnych X-men kart.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: EsperanzaDMV »

brazylianwisnia pisze: 03 lis 2023, 11:16 Moje top 2 z całego Marvela wciąż się nie pojawiły:
-Punisher
-Moon Knight
poza nimi mogą dać:
(...)
-Venom Eddie
Moje ulubione postacie w Marvela to gdybym miał tak wymieniać z głowy: Spiderman, Venom, Deadpool i Wolverine. Jak zobaczyłem, że jest paczka z Venomem, to myślałem że jest to właśnie Eddie Brock i się trochę rozczarowałem faktem, że jest to jednak "tylko" Agent Venom, czyli Flash Thompson. Jednak jest to inny "charakter" Venoma niż Eddie, bardziej (przynajmniej tak zapamiętałem z komiksów, może błędnie) oparty o technologię/bronie niż samą siłę i zdolności samego Venoma. Myślicie, że jest szansa na drugiego Venoma, czyli właśnie wersję Eddiego Brocka?
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

Ja uważam, że jest. Venom był swego czasu tak popularny, że miał swoje własne komiksy. Samo MC ma mechanikę kilku takich samych alter ego naraz na stole, więc tylko czekać jak wypuszczą jakiś Symbiontowy cykl.
Awatar użytkownika
ScorpZero
Posty: 432
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:41
Has thanked: 177 times
Been thanked: 114 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: ScorpZero »

Heh, jak zacząłem MC kupować to też miałem taki raczej zawód po odpakowaniu Venoma - no nie tego się spodziewałem. :wink:

W sumie to fajnie jakby wydali jakiś set, w którym można by zagrać "tymi złymi" i skopać tyłki Avengersom. Jakieś Marvel Villains, czy coś. Grałbym. :mrgreen:
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: szczudel »

Zrobią Axis i gotowe ;)
venomik
Posty: 542
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: venomik »

Ja akurat się cieszyłem, że to nie będzie Eddie Brock, mimo że zawsze lubiłem tę postać, szczególnie po tym jak świat symbiontów został rozwinięty i jak bardzo dużą przemianę przeszedł Venom, ze złoczyńcy do superbohatera (w sumie przecież nawet nick mam taki, bo jak zakładałem 20 lat temu gdzieś konto to Venom był wiecznie zajęty ;) ).

Ale sporym zawodem dla mnie było to, że w ogóle w talii gracza nie czuć tego, że mamy do czynienia z symbiontem. Właściwie wszystkie umiejętności można dać dowolnej postaci, która świetnie strzela (Punisher na przykład) i niczego nie trzeba zmieniać poza nazwami.
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1342
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 552 times
Been thanked: 281 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Atamán »

No ale Nemesis Venoma jest bardzo oryginalny :) Przy grze solo, gdy Shadows of the Past wyjdzie zanim wystawiasz Multiguna, to robi się gorąco :O
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1535
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Ayaram »

venomik pisze:Ale sporym zawodem dla mnie było to, że w ogóle w talii gracza nie czuć tego, że mamy do czynienia z symbiontem. Właściwie wszystkie umiejętności można dać dowolnej postaci, która świetnie strzela (Punisher na przykład) i niczego nie trzeba zmieniać poza nazwami.
Jak dla mnie Venom to kombinacja dwóch elementów. Pierwsza to właśnie "postać która świetnie strzela". 2ga to elementy nawiązujące do zdolności spider-mana - tylko nie tego komiksowego co do karcianego. Spider-sense to pasywka pająka, project rebirth to wariacja na temat cioci May, a Grasping Tendrils to takie webbed up kopnięte do fazy obrony.
venomik
Posty: 542
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: venomik »

Zgoda. Ale to niczego nie zmienia w kwestii tego, co pisałem.
Jest sporo bohaterów posiadający zdolności (bohatera czy na jego kartach), które są świetnie wpisane w tę konkretną postać, jej komiksowe umiejętnosci, historię, etc. Często naprawdę trzeba by się nagimnastykować chcąc taką mechanikę zaimplementować u innych postaci (patrz: ant-man).
Oczywiście są też postacie ze zdolnościami, które spokojnie możnaby przenieść na kogoś innego i nic by tu nie zgrzytało.

Spodziewałem się, że Venom będzie należał do tej pierwszej grupy. Wszak twórcy mieli tutaj szerokie pole do popisu - Agent Venom to dwa oddzielne żywe byty, złączone w jedną postać (ale nie na stałe). Na dodatek Flash nie ma nóg i bez symbionta jego zdolności mogą być ostro ograniczone (zdaję sobie sprawę, że na obrazku alter-ego Flash ma już sztuczne nogi podarowane przez Parkera/Octaviusa, zależy jak patrzeć - ale przecież mogli korzystać z wersji wcześniejszej). Dlatego też zdolności oparte o 'dobrze strzela' to dziwnie mało jak na taką postać.
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1535
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 185 times
Been thanked: 566 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: Ayaram »

venomik pisze:Spodziewałem się, że Venom będzie należał do tej pierwszej grupy. Wszak twórcy mieli tutaj szerokie pole do popisu - Agent Venom to dwa oddzielne żywe byty, złączone w jedną postać (ale nie na stałe).
To ten koncept w przypadku "Brockowskiego Venoma" bardzo ciekawie jest rozwiązany w fanowskim Venomie. Mamy tam na alter-ego po prostu symbiota, który sam z siebie nie może zmienić się na stronę Hero dopóki nie znajdzie sobie "żywiciela", wtedy możemy już zmienić się na Venoma, gdzie staty uzależnione są od tego kogo "zjedliśmy". Zjeść możemy każdego sojusznika, albo non-elite miniona. Brock w tym wszystkim pełni rolę osobistego sojusznika Venoma, który normalnie wystawiony jest bardzo słaby, za to ma dodatkowe bonusy, gdy go "zjemy" Venomem
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: EsperanzaDMV »

No to pozostaje czekać, aż wydawca skopiuje pomysł z fanowskiej postaci - już chyba tak bywało z jakimiś postaciami, dobrze kojarzę że finalne postacie w grze widać było że były inspirowane pomysłami fanowskimi? Coś takiego mi się kojarzy.

Mam ten sam problem z Agentem Venomem co venomik - jak gram innymi postaciami to czuję, że moja talia jest w jakiś sposób pod nie spersonalizowana (jak zbieranie zbroi Iron Mana czy kostiumu Czarnej Pantery etc., wiecie o co chodzi) a tutaj czuć niewykorzystany potencjał. Jakby zrobili takiego Venoma jak piszesz że był w wersji fanowskiej, to kupiłbym w ciemno - na ten moment po przejrzeniu kart Agenta Venoma odpuściłem, mimo mojej gigantycznej sympatii do symbiota.
venomik
Posty: 542
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Marvel Champions: The Card Game (Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace)

Post autor: venomik »

Ayaram pisze: 09 lis 2023, 07:18 ten koncept w przypadku "Brockowskiego Venoma" bardzo ciekawie jest rozwiązany w fanowskim Venomie
Podrzucilbys linka?
ODPOWIEDZ