Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Irka pisze: 10 lis 2023, 17:06 Może pożyteczne, może nie. Ale czy prawdziwe? Czy dobre? To ma być koniunkcja 3 S.
No wiec uzylem wszystkich 3 i mialem w moim odczuciu prawdziwe i dobre koncepty do rozkminy, a zarazem pozyteczne. To w odpowiedzi uslyszalem (parafrazujac) "nie po to zerwalem sie ze smyczy wydawcow, by chodzic na smyczy widzow" :shock:
Dzis tu pospadaly jakies maski zdaje sie lub za dlugi jezyk wyszedl. Na szczescie nie jestem jedyny, ktoremu "cos nie halo" (thx guys!), wiec mozecie odwolac karetke psychiatryczna na moj adres 8)

Takie wiec sa uzyteczne sitka pana S, moze jednak mamy zbyt surowy klimat w PL na greckie madrosci? :mrgreen:

Problemem wątku jest to, ze wiele osob o nastawieniu zyciowym a'la Rahdo ("care bear") widzac flejm/drame, zaraz ucisza, zglasza, i omija. Nic z tych argumentow nie trafia, bo jest sciana na "negatywne komentarze". I poklepywanie po plecach moze trwac dalej. No spoko... W zwiazku z tym wnioski przedstawione przez miker i samuraj1369 nie zostana uslyszane i rozwazone. A gdyby jednak, to moze odplyw subow bylby zauwazalny. I jasne, ze ciezko ubic kanal, ale hasla ze "robie dla siebie i robie co mam ochote" mysle by zmiekly przy dramatycznym odplywie widzow.
Ale na to nie ma szans, bo bańka informacyjna care bear izoluje sie od "toksycznych tresci" i woli slodki matrix.

Co sprawia, że wydaje Ci się, że nie rozumiem, że to biznes?
To juz troche wchodzenie w osobiste kwestie, wiec lepiej nie drazyc.
Skrotowo, wydaje mi sie, ze jeszcze nie rotowalas przez swoj kallax setki pudelek 30x30x8, czyli staż w branzy, jej jasne i ciemne strony.
Tylko chcę sobie pogadać o hobby - o graniu
Da sie, szczegolnie jak klub geo-toksyczno-polityczny zszedl do podziemia i z offtopu nie atakuja wciaz wątki flejmiarskie.
Chcę się tym cieszyć, a coraz częściej mam wrażenie, że ten wątek to tylko pretekst do hejtowania pewnych osób.
Ja to rozumiem, ale czasem sie zderzamy z rzeczywistoscia, ktora nie jest perfumeria. To po co udawac?
Gdzie Ci słabi i nieogarnięci?

Np w watku o nowym wiesku od GoB
Jak już wyżej wspomniano, jak ktoś parę razy wtopi, to się nauczy, że recenzje nie zawsze odpowiadają jego gustom, niezależnie od tego, czy opłacone, czy nie.
Zrobmy tak, ci co chca sami przejsc "lekcje zycia", to niech ida na zakupowy chrzest ognia i wysylaja tam rowniez ochoczo swoich braci, siostry czy rodzicow. A jak ja mam ochote informowac i edukowac, ze jest inna droga, to prosze mi nie utrudniac i nie osmieszac. Dziekuje.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Neoptolemos »

samuraj1369 pisze: 10 lis 2023, 17:38
Gambit pisze: 10 lis 2023, 17:01
samuraj1369 pisze: 10 lis 2023, 16:55(każdy wie, że jedna, prawdziwa i mocno raniąca produkt recenzja wiąże się z zaprzestaniem dostawania następnych paczek.
To ciekawe co piszesz. Przekaż proszę tę ogólnodostępną wiedzę do Portalu, Galakty, czy do Rebela. Bo tam o tym chyba nie wiedzą. Jak zrobiłem mocno raniące ich gry recenzje, to jakoś kolejne paczki nadal dostawałem. Dziwne, czyż nie?
Można prosić tytuły tych recenzji?

Proszę bardzo: po słynnej negatywnej recenzji Mezo Gambit recenzował otrzymane od Portalu Diunę: Sekrety Rodu, Bonfire czy Clash of Cultures.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bruno »

Gambit pisze: 10 lis 2023, 10:33 Czy robię coś nie tak?
Czytasz za dużo postów w tym przesyconym toksyną wątku :wink:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

Gambit pisze: 10 lis 2023, 17:09 Najnowsza lista adresów ma ponad 30 pozycji. Ta, którą wysłałem do pierwszego odcinka u mnie miała około 20. Nie wiem czy niektórzy nie dostali (na przykład wpadło do spamu, bo mail miał dużą liczbę odbiorców w polu UDW), czy po prostu zignorowali.
Wiem, że to nie koncert życzeń, ale wspomnę jeszcze, że miło byłoby zobaczyć też panie (choć może już zaproszone, tylko nie dały rady lub coś nie doszło).

Ostatnio na radar wpadł mi Planszówkowy PKS - zainteresowali mnie deklaracją, że planszówki kupują sami, więc to może być ciekawy materiał do porównania. Tutaj kilka refleksji współzałożycielki podcastu.

A czy ktoś może wie, gdzie można jeszcze zobaczyć tę parę? -> Film Jakuba i gwiazda drugiego planu :D, tu gościnnie w (TOP15) wg widzów Planszowych Newsów.
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 198 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: menelobej »

Czekam na podobne emocje w wątku na forum pt. "Gra miesiąca - (tu nazwa miesiąca) 2023". Bo to nie możliwe, żeby tylu graczy miesiąc w miesiąc zachwalało gry euro o zwierzątkach - czy nie dosięgły ich przypadkiem macki Portalu lub Rebela?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

menelobej pisze: 10 lis 2023, 19:24 Czekam na podobne emocje w wątku na forum pt. "Gra miesiąca - (tu nazwa miesiąca) 2023".
Wiem, ze to letka prowokacja, ale zripostowanie jest dziecinnie proste.

1. Nie wchodze w tamten watek i nigdy go nie czytam, dlatego brak emocji. Gdyby diabel mnie nie pokusil, to w ten film tez bym nie wszedl :roll: Ale obiecuje w kolejne nie klikac i nie komentowac. Bedzie czysty Blue Pill bez toksyn :wink:
Bo to nie możliwe, żeby tylu graczy miesiąc w miesiąc zachwalało gry euro o zwierzątkach -
2. Slowo klucz: gracze.
Gracze graja w to co lubia i o tym opowiadaja i to ma sens.
Recenzenci w 95% graja w to, co przyszlo w paczce i opowiadaja to, co zawarli w umowach partnerskich z wydawcami, i jakie maja obecnie terminy. I swiadome sluchanie w co aktualnie graja nie ma wiekszego sensu.
czy nie dosięgły ich przypadkiem macki Portalu lub Rebela?
Dosiegly, jeszcze jak. Te macki sa gleboko w kieszeniach owych graczy. Roznica jest tylko wektor transferu pieniedzy.
Macka wysysa sianko z kieszeni gracza. Natomiast z recenzentem moze byc inaczej.

Chyba ze pytasz czemu wola grac w euro zwierzatka, zamiast w glosne nowosci?
No.... bo wola 8) a glosne hity kupione na hajpie tworzą coraz wyzszy stos wstydu. A nawet instrukcja nie przeczytana, bo juz hajp opadl, bo nowy miesiac i nowy fenomen do zamowienia.

Brzmi jak chomik w kolowrotku? A moze, co gorsza, brzmi znajomo? :D
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Neoptolemos pisze: 10 lis 2023, 17:44
samuraj1369 pisze: 10 lis 2023, 17:38
Gambit pisze: 10 lis 2023, 17:01

To ciekawe co piszesz. Przekaż proszę tę ogólnodostępną wiedzę do Portalu, Galakty, czy do Rebela. Bo tam o tym chyba nie wiedzą. Jak zrobiłem mocno raniące ich gry recenzje, to jakoś kolejne paczki nadal dostawałem. Dziwne, czyż nie?
Można prosić tytuły tych recenzji?

Proszę bardzo: po słynnej negatywnej recenzji Mezo Gambit recenzował otrzymane od Portalu Diunę: Sekrety Rodu, Bonfire czy Clash of Cultures.
Przy czym Diuna: Sekrety Rodu, też dostała mizerną ocenę. A Portal nadal chciał i chce ze mną współpracować.
Jeśli chodzi o Rebel, to Keyforge i Podróże przez Śródziemie. Galakta to Vampire Masquerade: Heritage (co prawda nie dostałem od nich, ale był to kij w szprychy polskiego wydania), albo The Shadow Planet. Do pakietu można dorzucić Lucrum Games i 3,5 dla Imperium. A nadal chcą ze mną współpracować.
Irka pisze: 10 lis 2023, 18:20 Wiem, że to nie koncert życzeń, ale wspomnę jeszcze, że miło byłoby zobaczyć też panie (choć może już zaproszone, tylko nie dały rady lub coś nie doszło).
Te Panie o których wiem, zostały już zaproszone. Choć za pierwszym razem nie uwzględniłem Asi z OnTable, cco jest wielkim przeoczeniem.
Irka pisze: 10 lis 2023, 18:20 Ostatnio na radar wpadł mi Planszówkowy PKS - zainteresowali mnie deklaracją, że planszówki kupują sami, więc to może być ciekawy materiał do porównania. Tutaj kilka refleksji współzałożycielki podcastu.
Dziękuję bardzo.. Bo to kolejna ekipa, którą przeoczyłem, a uważam, że powinienem ich zaprosić. Zaraz ich dodam do listy adresowej.
Rafal1970
Posty: 205
Rejestracja: 19 mar 2020, 09:48
Has thanked: 62 times
Been thanked: 24 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Rafal1970 »

Czy HUMIgraj jeszcze działa? Zajmował się często niszowymi grami i jego recenzje były wyjątkowe. Co z nim ?? Ktoś wie ?
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Rafal1970 pisze: 10 lis 2023, 22:28 Czy HUMIgraj jeszcze działa? Zajmował się często niszowymi grami i jego recenzje były wyjątkowe. Co z nim ?? Ktoś wie ?
Chyba nie. Ostatnie co widziałem, to że prowadzi sklep czy coś w tym stylu z bitewniakami (chyba). Ale głowy nie dam.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

Zostawić Was na chwilę samych i kilka stron do nadrobienia :P.
Zawsze mnie serdecznie bawią przy takich okazjach wpisy typu...zagraj/kup jeszcze 342 gry a zrozumiesz, te protekcjonalne tony...wezmę Cię za rękę i poprowadzę ku prawdzie, #kasta, #masoneria
I można trąbami głosić jak recenzent pracuje i na jakich warunkach. Nic to bo jaWiemBardziej...
Piękna, osobista laurka.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Reku_
Posty: 326
Rejestracja: 04 paź 2020, 12:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 42 times
Been thanked: 85 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Reku_ »

Rafal1970 pisze: 10 lis 2023, 22:28 Czy HUMIgraj jeszcze działa? Zajmował się często niszowymi grami i jego recenzje były wyjątkowe. Co z nim ?? Ktoś wie ?
Choć HUMIgraj raczej miał zawszę kiepski rzut na charyzmę to jedna też ceniłem jego zdanie. Opinią o Deep Madnes przekonał mnie do zakupu, a film z Feudum bardzo doceniam jako tutorial.
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Wender »

Gambit pisze: 25 paź 2023, 13:39
Andrzejzbrowaru pisze: 25 paź 2023, 13:35
Miszon pisze: 24 paź 2023, 13:05 Tego najbardziej szkoda, mógłby nic nie wrzucać, tylko to - to było w sumie tam najlepsze :-) . Dzięki tej serii poznałem kilka innych kanałów.
Może ktoś przejąłby format?
Rozmawiam z Piotrem o chwilowym "przezimowaniu" formatu u mnie, dopóki Granie w Chmurach nie wróci do stałego nadawania.
To fascynujące, jak każdy nawet najbardziej miły gest, potrafi się na forum przekształcić w kilkustronicową guanoburzę :?

Idealny dowód na twierdzenie, że każdy dobry uczynek będzie ukarany :lol:
toblakai
Posty: 1270
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 222 times
Been thanked: 227 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: toblakai »

Ostateczny upadek Forum będzie poprzedzony opuszczeniem go przez Gambita.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

toblakai pisze: 11 lis 2023, 11:12 Ostateczny upadek Forum będzie poprzedzony opuszczeniem go przez Gambita.
Forum opuszczali już więksi i lepsi ode mnie, a nadal stoi :)
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

detrytusek pisze: 11 lis 2023, 09:03
Zawsze mnie serdecznie bawią
Jak juz sie wychichrasz jak norka, to wroc do tego wpisu administracji:
Bardzo uprzejmie proszę o to, żebyście skończyli osobiste przygadywanie innym użytkownikom forum, nawet jeżeli uważacie, że wasze wypowiedzi są dowcipne i niegroźne. Dyskutujcie o recenzentach i recenzjach a nie o forumowiczach.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
venomik
Posty: 542
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: venomik »

Po przeczytaniu ostatnich 10-15 wypowiedzi myślałem, że wcześniejsza dyskusja była ciekawsza i bardziej burzliwa. A tu nudy :(

Ode mnie +1 do ograniczenia czasowego w grach miesiąca, ale mówię tu głównie pod kątem przydługich wstępów. Cały materiał od Kuby P. trwa mniej więcej tyle, ile innemu recenzentowi zajęły pogadanki o formacie i recenzentach, nim w ogóle poznaliśmy co jest u niego grą miesiąca.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

venomik pisze: 11 lis 2023, 12:24 Ode mnie +1 do ograniczenia czasowego w grach miesiąca, ale mówię tu głównie pod kątem przydługich wstępów. Cały materiał od Kuby P. trwa mniej więcej tyle, ile innemu recenzentowi zajęły pogadanki o formacie i recenzentach, nim w ogóle poznaliśmy co jest u niego grą miesiąca.
Myślę, że dość bezpiecznie można założyć, że przydługie wstępy u niektórych były spowodowane faktem chwilowego przeniesienia formatu na mój kanał. Mam wrażenie, że w kolejnych odcinkach będzie już tego mniej. Ewentualnie pojawią się ponownie, jak format wróci na kanał Piotrka i ludzie będą go witać :)
venomik
Posty: 542
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: venomik »

Gambit pisze: 11 lis 2023, 12:26 Myślę, że dość bezpiecznie można założyć (...)
Pewnie tak. Ale z drugiej strony sam wiesz, że czasem ciężko jest się strszczać i może odwrotnie, następnym razem kilka osób stwierdzi, że skoro odcinek wcześniej recenzent X, Y czy Z pozwolił sobie na takie wstępy i taką długość, to ja też pogadam więcej. Więc jeśli ktoś to nadzoruje to lepiej szepnąć słówko o tym, żeby nie przesadzać z długością oraz kmentarzami niedotyczacymi gry.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Taka szybka informacja dla osób, które to interesuje. Obecnie na liście adresowej do Gry Miesiąca, mam 39 osób. Myślę, że znakomitą większość na tej liście zawarłem, ale zawsze mógł mi się ktoś prześlizgnąć i o nim zapomniałem. Stąd prośba. Podrzućcie mi Wasze pomysły na to kto powinien się pojawić w tym cyklu. Żeby jednak nie zaśmiecać tego wątku, proszę info na priv. Z góry dziękuję.
venomik
Posty: 542
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: venomik »

A jesteś w stanie pokazać listę?
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5233
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1836 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

venomik pisze: 11 lis 2023, 13:09 A jesteś w stanie pokazać listę?
No właśnie się zastanawiam, czy upublicznienie takiej listy (i nie mam na myśli maili, tylko osoby i kanały) będzie ok wobec tych osób. Nie wiem, czy ktoś się nie wkurzy, że napisałem, że jest na liście, a fakt, że w materiale się nie pojawił, może być odebrany przez widzów negatywnie. Może ktoś mądrzejszy mnie uświadomi.
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 440
Rejestracja: 15 gru 2017, 13:28
Lokalizacja: W-wa
Has thanked: 417 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gosiek »

@Gambit
Ja raczej widzę przy okazji pokazania listy szansę na kolejny kałszkwał w stylu "ten to jest zły człowiek bo chwalił grę X, a tamtej nie lubię bo obsmarowała moje ulubione euro, no i w ogóle dlaczego ich zaprosiłeś". Szkoda nerwów.
A i jakaś niespodzianka "kto się pojawi" zawsze może widzów przyciągnąć.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

venomik pisze: 11 lis 2023, 12:32
Gambit pisze: 11 lis 2023, 12:26 Myślę, że dość bezpiecznie można założyć (...)
Pewnie tak. Ale z drugiej strony sam wiesz, że czasem ciężko jest się strszczać i może odwrotnie, następnym razem kilka osób stwierdzi, że skoro odcinek wcześniej recenzent X, Y czy Z pozwolił sobie na takie wstępy i taką długość, to ja też pogadam więcej. Więc jeśli ktoś to nadzoruje to lepiej szepnąć słówko o tym, żeby nie przesadzać z długością oraz kmentarzami niedotyczacymi gry.
To może po prostu dać limit czasowy, jak w Oskarach, i niech każdy dla siebie zdecyduje, czy zmieści się w tym jeszcze dodatkowy komentarz. Choć myślę, że poprzednio to było właśnie z tego powodu, że to pierwszy odcinek po przerwie.
Tak czy owak - już się bardzo cieszę na kolejne, dziękuję wszystkim, którzy wezmą udział oraz twórcom :D
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kwiatosz »

Gambit pisze: 11 lis 2023, 13:14
venomik pisze: 11 lis 2023, 13:09 A jesteś w stanie pokazać listę?
No właśnie się zastanawiam, czy upublicznienie takiej listy (i nie mam na myśli maili, tylko osoby i kanały) będzie ok wobec tych osób. Nie wiem, czy ktoś się nie wkurzy, że napisałem, że jest na liście, a fakt, że w materiale się nie pojawił, może być odebrany przez widzów negatywnie. Może ktoś mądrzejszy mnie uświadomi.
Wyślij mi listę na PW, ja ją tu wrzucę jako moje propozycje i sprawa załatwiona :mrgreen:
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

Byłoby ciekawie gdyby każdy z listy Gambita nakręcił swój film w przyszłym miesiącu, nawet te max. 3 minuty :lol:
ODPOWIEDZ