Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Post autor: Gizmoo »

Tuż obok trwa gorąca dyskusja dotycząca planszowego Diablo, a jakoś wszyscy zdają się już nie pamiętać, że pionierem w tej planszówkowej adaptacji był Silver Lynx Games z Warszawy.

Wprawdzie nie zdobyli licencji od Blizarda, ale cała koncepcja była żywcem zaczerpnięta z cyfrowego Diabełka. Powstała kampania, zakończona zresztą sukcesem. Projekt pod znamiennym tytułem "Down to Hell" się ufundował i jak ktoś nie pamięta - wyglądał tak:



Gra miała być dostarczona do wspierających w kwietniu 2021. Ostatni update strony kampanii miał miejsce w sierpniu 2022. Od tego momentu panuje cisza. Wspierający są wkurzeni i podejrzewają scam, i są prawie pewni, że gry nie zobaczą na swoich półkach. Podobno refund też jest niemożliwy.

Ktoś wie może co się stało?

Czy Silver Lynx Games jeszcze istnieje i planuje dowieźć do końca Down to Hell?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Post autor: japanczyk »

Najpierw niech Hard West dostarcza - swoja pierwsza kampanie ;-)
Wg update'ow juz sa na finiszu produkcji ;-)
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Post autor: Gizmoo »

japanczyk pisze: 08 lis 2023, 14:30 Wg update'ow juz sa na finiszu produkcji
Tymczasem Ania czekająca na pledge'a Down to Hell, dostaje najnowszy update od Silver Lynx Games:

Obrazek

Oni od dłuższego czasu nie dają znaku życia w tej kampanii, dlatego piszę. Ciekaw jestem, czy ktoś z naszego forum wspierał DTH i jakie ma odczucia związane z komunikacją z SLG.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Post autor: Neoptolemos »

W kampanii, może nie, ale na fejsbuczku 5 dni temu odpowiadali na komentarz sprzed roku. Update niedługo :lol:
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 242 times
Been thanked: 358 times

Re: Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Post autor: Otorek »

Myśle, że odpowiedź na pytanie jakie ma odczucia? Jest tylko jedna - negatywne. No chyba, że po prostu masz rozrywkę ze słuchania krzywdy innych.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Post autor: Gizmoo »

Nie mam rozrywki. Wręcz jestem przybity tym, co czytam. Byłem bardzo bliski wsparcia Down to Hell i zawsze kibicuję wydawnictwom z Polski.

Po prostu jestem ciekawy, co się wydarzyło. Ktoś na pewno zna ludków ze studia. Świat planszówkowy za duży nie jest i może ktoś ma newsy z pierwszej ręki i zna twórców i tajemnicę tego, dlaczego milczą. W komentarzach do Kampanii lecą straszliwe bluzgi. Czymś takie ataki muszą być podyktowane, chyba? Kompletnie nie znam sprawy, ale nawet jak projekt gdzieś po drodze grzęźnie, to nie unika się kontaktu ze wspierającymi. Dlatego jestem ciekawy co się tam odjaniepawliło.

Tym bardziej, że za rogiem mamy zbliżające sie Diablo, a to właśnie dzieło Silver Lynx Games miało być pierwszy i najlepiej oddawać na planszy zabawę w hack n slash.
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Jakie są losy Down to Hell i Silver Lynx Games?

Post autor: karp »

https://rejestr.io/krs/416758/silver-lynx-games

Co prawda nie ma tam Mateusza Stępień, który jest wymieniony na stronie głownej, ale bardzo mi się podoba jego zdjęcie sprzed 3 dni, na jego instagramie. :)

https://www.instagram.com/mojzeszzz/
ODPOWIEDZ