To ja go tnę / Here to Slay (Ramy Badie)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: To ja go tnę (Ramy Badie)

Post autor: Lothrain »

Gosiek pisze: 08 sty 2022, 15:46
Lothrain pisze: 07 sty 2022, 23:37Zmęczyła nas okrutnie i poszła na podpałkę.
W jakim składzie osobowym było aż tak źle?
Ja na razie zagrałam kilka partii w 2 osoby i to zdecydowanie za mała grupa, żeby się dobrze bawić. Czekam na okazję przetestowania gry w większej ekipie, bo wydaje się, że jako szybki i zabawny filler powinna się u nas sprawdzić.
Pięć osób siedziało i się szachowalo przez dluuuugi czas rozwalając wszystko, co zbliżało kogokolwiek do zwycięstwa.
superthulee
Posty: 79
Rejestracja: 12 sie 2016, 00:14
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time

Re: To ja go tnę (Ramy Badie)

Post autor: superthulee »

Czy ktoś jeszcze może się podzielić jak gra chodzi na 2 osoby?
Awatar użytkownika
yaro_
Posty: 274
Rejestracja: 31 gru 2018, 09:44
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 64 times
Been thanked: 109 times

Re: To ja go tnę (Ramy Badie)

Post autor: yaro_ »

Działać - działa, ale zabawy w tym niewiele :)
Sloth
Posty: 385
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: To ja go tnę (Ramy Badie)

Post autor: Sloth »

yaro_ pisze: 26 lis 2023, 18:22 Działać - działa, ale zabawy w tym niewiele :)
Ja gram głównie we dwoje. Pomijając że nie bardzo możesz użyć zdolności jednego z przywódców to gra się przyjemnie. Był czas że graliśmy po 4-6 partii pod rząd gdyż na dwoje to właśnie jest bardzo szybka gra. Grafiki ładne, combosy na podstawowym poziomie, kosteczki robią Swoje. Naprawdę bardzo szybka rozgrywka. 3 potwory możesz ubić w kilka minut jak karty podejdą. U Nas jest już od 2 lat ??? I jeszcze nie poszła w obieg a gry u mnie oprócz tych co naprawdę podchodzą to szybko wracają na rynek. Dodatku już nie kupiłem ze względu na fatalne wykonanie. Do zabawy na dwoje za 6 dych w sam raz.
ODPOWIEDZ