Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Svensky95
Posty: 34
Rejestracja: 12 paź 2021, 01:46
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Post autor: Svensky95 »

Witam. Szukam dungeona z dobrym i satysfakcjonującym rozowojem postaci. Musi mieć też duża ilość kart przedmiotów do wyekwipowania. Lubię w grach znajdować/zdobywać nowe przedmioty które w pewnym sensie podnoszą mój poziom rozwoju postaci. Chodzi mi o karty broni, zbroi, czarów itp.
Grałem w Dark Souls i tam jest to wymyślone bardzo dobrze, a ilość przedmiotów do znalezienia jest duża. Czytałem że w Massive Darkness 2 również jest wiele ekwipunku, ale tam niestety po każdym "rozdziale" zebrane przedmioty przepadają i kolejną mapę przechodzi się z podstawowym ekwipunkiem, co niestety skreśla tę grę dla mnie na starcie.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Post autor: Yuri »

" Folklore the Affliction", no i "Shadows of Brimstone" przychodzą mi do głowy.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
_Ukasz
Posty: 197
Rejestracja: 24 wrz 2020, 08:37
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 40 times
Been thanked: 70 times

Re: Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Post autor: _Ukasz »

Na chwilę obecną podpowiem to co Yuri czyli Folklore The Affliction bo w Shadows of Brimstone nie grałem.

Jak masz możliwość i finanse. Polecam wesprzeć Łowcy AD 1492
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1222 times
Been thanked: 1429 times

Re: Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Post autor: Cyel »

Machina Arcana kręci się w dużym stopniu wokół ekwipunku w ogromnej różnorodności. Wprawdzie też resetuje się drużynę między misjami, ale te są dużo dłuższe niż w Massive Darkness, więc jest sporo czasu na nacieszenie się lootem.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Heimdall
Posty: 15
Rejestracja: 02 paź 2021, 17:01

Re: Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Post autor: Heimdall »

Mam machinę arcana z 2 dodatkami i powiem, że ilość zawartości (ekwipunek, potwory, bohaterowie) jest olbrzymia. Levelowania i rozwoju postaci jako tako nie ma, ale ilość kombinacji ekwipunku całkowicie to rekompensuje. Gra trochę przypomina serię diablo-mamy ochotę farmić poziom i odkrywać wszystko co się da żeby znaleźć nowe, lepsze przedmioty. Ogólnie jest podział na różne klasy postaci, zwłaszcza z dodatkami gra oferuje wg. Mnie Regrywalność na setki godzin.
Polecam
Kurzynsky
Posty: 138
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 51 times
Been thanked: 26 times

Re: Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Post autor: Kurzynsky »

Massive Darkness 2! LOot sypie się jak w diablo ;)
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1222 times
Been thanked: 1429 times

Re: Dungeon Crawler z dużą ilością ekwipunku

Post autor: Cyel »

Kurzynsky pisze: 19 gru 2023, 00:16 Massive Darkness 2! LOot sypie się jak w diablo ;)
A czytałeś w ogóle oryginalny post?
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
ODPOWIEDZ