Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
SwistakCZC
Posty: 166
Rejestracja: 16 lis 2018, 19:10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 96 times
Been thanked: 26 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: SwistakCZC »

Nie rozumiem tego narzekania na wyscig, gralismy z zona na czillu, dobry zestaw postaci - co najmniej 1 z 2 mocno mobilna/szybka i zawsze sie dalo tak zarzadzac zeby zwolnic uplyw czasu i zdazyc zebrac wiekszosc tokenow. Poswiecilem jedynie chwile na zbudowanie postaci z dobraniem klas.

Mechanika testow jest satysfakcjonujaca. Do tego walka w apce jest przyjemna, lepsza niz np w Posiadlosci, gdzie trzeba czytac tekst zeby wiedziec ile obrazen sie zadalo.

Nie zgadzam sie z Gambitem gra jest w porzadku, lekka przygodowka. Mi jej wystarczylo po 3 kampaniach ale jakby zostala na polce to pewnie bym wrocil po czasie.
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Seraphic_Seal »

SwistakCZC pisze: 03 sty 2023, 22:26 Nie rozumiem tego narzekania na wyscig, gralismy z zona na czillu, dobry zestaw postaci - co najmniej 1 z 2 mocno mobilna/szybka i zawsze sie dalo tak zarzadzac zeby zwolnic uplyw czasu i zdazyc zebrac wiekszosc tokenow. Poswiecilem jedynie chwile na zbudowanie postaci z dobraniem klas.

Mechanika testow jest satysfakcjonujaca. Do tego walka w apce jest przyjemna, lepsza niz np w Posiadlosci, gdzie trzeba czytac tekst zeby wiedziec ile obrazen sie zadalo.

Nie zgadzam sie z Gambitem gra jest w porzadku, lekka przygodowka. Mi jej wystarczylo po 3 kampaniach ale jakby zostala na polce to pewnie bym wrocil po czasie.
Podejrzewam, że dla ludzi mających pierwszy kontakt z tym tytułem faktycznie w kilku pierwszych misjach (a już szczególnie pierwszej) wyścig z czasem może być sporym zaskoczeniem i zirytować. Po kilku scenariuszach większość pewnie już nauczy się to trochę kontrolować, a przynajmniej wie już czego się spodziewać
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
SwistakCZC
Posty: 166
Rejestracja: 16 lis 2018, 19:10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 96 times
Been thanked: 26 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: SwistakCZC »

Seraphic_Seal pisze: 05 sty 2023, 07:22
SwistakCZC pisze: 03 sty 2023, 22:26 Nie rozumiem tego narzekania na wyscig, gralismy z zona na czillu, dobry zestaw postaci - co najmniej 1 z 2 mocno mobilna/szybka i zawsze sie dalo tak zarzadzac zeby zwolnic uplyw czasu i zdazyc zebrac wiekszosc tokenow. Poswiecilem jedynie chwile na zbudowanie postaci z dobraniem klas.

Mechanika testow jest satysfakcjonujaca. Do tego walka w apce jest przyjemna, lepsza niz np w Posiadlosci, gdzie trzeba czytac tekst zeby wiedziec ile obrazen sie zadalo.

Nie zgadzam sie z Gambitem gra jest w porzadku, lekka przygodowka. Mi jej wystarczylo po 3 kampaniach ale jakby zostala na polce to pewnie bym wrocil po czasie.
Podejrzewam, że dla ludzi mających pierwszy kontakt z tym tytułem faktycznie w kilku pierwszych misjach (a już szczególnie pierwszej) wyścig z czasem może być sporym zaskoczeniem i zirytować. Po kilku scenariuszach większość pewnie już nauczy się to trochę kontrolować, a przynajmniej wie już czego się spodziewać
Pewnie racja, ale dobrze o tym pogadać na forum, żeby się ktoś nie zraził przez kupnem po postach o słabej mechanice wyścigu :) nie mówię też że mam stuprocentową rację, może ktoś lubi eksplorację na 100% w swoim tempie i nie siadzie WP. Choć większość gier tego typu ma taką mechanikę (przykłady naz ostatnio granych Posiadłość Szaleństwa, Time Stories, Horror w Arkham LCG, Łowcy ad 2114).
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Seraphic_Seal »

SwistakCZC pisze: 08 sty 2023, 12:21
Spoiler:
Pewnie racja, ale dobrze o tym pogadać na forum, żeby się ktoś nie zraził przez kupnem po postach o słabej mechanice wyścigu :) nie mówię też że mam stuprocentową rację, może ktoś lubi eksplorację na 100% w swoim tempie i nie siadzie WP. Choć większość gier tego typu ma taką mechanikę (przykłady naz ostatnio granych Posiadłość Szaleństwa, Time Stories, Horror w Arkham LCG, Łowcy ad 2114).
No tak, bo jednak taka niepisana zależność jest taka, że w grze chodzi o spełnienie celu, a spełnienie tego celu ma stanowić pewne wyzwanie. Mało jest tytułów, które będą w pełni sandboxami bez zamkniętych ram. A jeśli to wyzwanie nie objawi się w pierwszej kolejności przez w miarę wymagającą walkę, to pewnie tak jak w przypadku JiME padnie na ograniczone zasoby - w tym przypadku tym zasobem jest czas. Który odgórnie jest właśnie limitowany, ale gracze dostają też narzędzia do optymalizacji jego zużycia. Gra z nieco innej kategorii, ale przecież nawet zapewne dobrze znany wszystkim polskim graczom Robinson też przecież w ten sposób funkcjonuje - scenariusz daje nam określoną liczbę tur na wygraną.
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Fujis
Posty: 98
Rejestracja: 01 lut 2022, 17:20
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Fujis »

Cześć :D dostałem podstawke w prezencie od żony i zastanawiam się nad optymalnym teamem na 2. Podoba mi się Bilbo włamywacz i próbowałem z zestawem z Beravorom tropicielem i chyba taki zestaw może być co nie ?
Wszędzie polecaja Legolasa bo jest op ale nie wiem czy chce grać op klasa.
Może polecacie jeszcze jakieś kombinacje na 2 ?
Znalazłem kilka na necie ale większość wymaga dodatków.
Tak jak mówiłem podoba mi się zestaw Bilbo włamywacz Beravora tropiciel
Myślałem może jeszcze nad Elena gdzieś jakos ja wcisnąć do kogoś ale sam nie wiem czy będzie ok.
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: arian »

Fujis pisze: 04 maja 2023, 09:59 Myślałem może jeszcze nad Elena gdzieś jakos ja wcisnąć do kogoś ale sam nie wiem czy będzie ok.
Ja grałem Gimli i Eleną i taki zestaw sprawdził mi się bardzo dobrze. Grałem też Gimlim i Bilbem, ale wydaje mi się, że Beravora jako mocna postać do walki sprawdzi się dobrze jako podmiana za krasnoluda.
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 534
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 119 times
Been thanked: 387 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Gribbler »

Polecam Legolasa, mocny w ataku
grzesiekmwo
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2022, 16:12
Been thanked: 4 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: grzesiekmwo »

Robię risercz na temat dużych dodatków i nigdzie nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedzi. Chcę kupić JEDEN duży dodatek, no i pytanie do Was... który dodatek lepszy? Nie mogę się zdecydować, w sieci nie ma żadnych porównań. Jeśli już musze wybierać, to który bardziej polecacie?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: psia.kostka »

Nie znam sie :D , ale czy to nie jest przypadkiem kampania? Wiec takie mix&match moze wcale nie jest mozliwe?
Zakladam, ze 3czesc to grand finale.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2023, 10:05 przez psia.kostka, łącznie zmieniany 1 raz.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Backero »

To nie kampania, wszystkie duże dodatki można przechodzić dowolnie, nie są ze sobą powiązane ani mechanicznie ani fabularnie, to oddzielnie historie. W aplikacji zawsze wybierasz, jakie dodatki masz dostępne i takie elementy są Ci wtedy udostępniane, takie jak przedmioty, bohaterowie, klasy czy (częściowo) potwory.

Fabularnie Ci nie powiem, bo to kwestia indywidualna. "Cieniste Ścieżki" są bardziej przygodowe, a "Zarzewie Wojny" nieco bardziej żołnierskie. Mechanicznie natomiast bardziej polecam "Zarzewie Wojny", bo dodaje o wiele ciekawsze ciekawsze elementy: przedmioty 4 poziomu (więc pod koniec historii można zrobić prawdziwych koksów), wierzchowce i mechanikę porwania, a także najbardziej unikalną postać zmiennokształtną. Natomiast "Cieniste Ścieżki" chyba jedynie trudny teren i mechanikę zdeprawowania. Jeżeli ktoś z Waszej grupy szczególnie sobie upodobał jakąś postać z uniwersum Władcy Pierścieni, to też warto zwrócić na to uwagę. Dla mnie na przykład to też ważna kwestia, jeśli już gram w znane uniwersum.

Mój wybór by padł więc na "Zarzewie Wojny".
Scofied_PL
Posty: 19
Rejestracja: 06 gru 2017, 17:21
Lokalizacja: Łęczna/Lublin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Scofied_PL »

Czy ktoś się orientuje do kiedy może trwać promocja na dodatkowe kampanie w aplikacji do gry WoP Podróże przez Śródziemie? Obecnie jest promocja i nie wiem kiedy się kończy, a cena spadła z 33 na 17 zł.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6127
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: pan_satyros »

Scofied_PL pisze: 26 gru 2023, 12:58 Czy ktoś się orientuje do kiedy może trwać promocja na dodatkowe kampanie w aplikacji do gry WoP Podróże przez Śródziemie? Obecnie jest promocja i nie wiem kiedy się kończy, a cena spadła z 33 na 17 zł.
Jeśli czasy promocji pokrywają się z tymi na Steam, to do 4.01.

Swoją drogą ktoś ogrywał te DLC?
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: _leigam_ »

Oo widze ze wczesniej byla spora podwyzka, pierwszy chyba za 23 kupilem.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Freshus
Posty: 294
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:00
Has thanked: 50 times
Been thanked: 109 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Freshus »

Spoiler:
Ograłem to pierwsze z Wilkami i to po drugim dodatku. Na ten moment nie ograłem tylko tego 3 dlc. I według mnie są bardzo udane. Ale ja jestem z tych, którym podstawka podeszła.

Więc jeżeli podobała Ci się podstawka to kampanie z DLC są mega fajne. Są tym samym, ale więcej i czasami lepiej. Misję potrafią się rozgałęziać, więc regrywalnosc jest jeszcze większą, bo np. W tej z wilkami To można 2/3 misję chyba pominąć.

Jak Ci nie siadła podstawka z jakiegoś powodu, to dlc tego raczej nie zmienią :)
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1099
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 646 times
Been thanked: 523 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Harun »

Zainteresowanych dlc zachęcam do lektury wątku na BGG o fanowskim programie i dlc.

Mam kłopot aby skopiować cały link. Tytuł wątku to
Custom Scenario Editor and Companion App - Create Your Journey!

Według jednego z użytkowników jego przygoda dlc jest w pełni grywalna. Sam nie testowałem, jeśli ktoś z Was spróbuje, zachęcam do podzielenia się opinią o dlc i samej fanowskiej aplikacji.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: yosz »

Proszę:
boardgamegeek.com/thread/2488415/custom-scenario-editor-and-companion-app-create-yo/page/1
https://boardgamegeek.com/thread/248841 ... -yo/page/1
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
grik81
Posty: 40
Rejestracja: 21 lis 2023, 10:22
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: grik81 »

Właśnie wszedłem tutaj, żeby zapytać o kwestię zabugowania dlc i widzę, że ten wątek jest w trakcie. Jak to wygląda z perspektywy, które je ogrywały? Faktycznie jest tak jak piszą w recenzjach na steamie?
grik81
Posty: 40
Rejestracja: 21 lis 2023, 10:22
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: grik81 »

Który według Was insert, z dostępnych w sprzedaży, jest najlepszy? Ktoś z Was je jakoś porównywał pod kątem funkcjonalności itp?

Z tego co widzę to są e-raptora, Folded Space i Feldherr. Nic innego nie znalazłem.

Widziałem, że niektórzy robią swoje inserty, ale to sobie zostawiam jako ostateczność - za mało czasu, który wolę poświęcić na grę.
Fujis
Posty: 98
Rejestracja: 01 lut 2022, 17:20
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Fujis »

Też dołączam się do pytania z insertem i czy wiecie czy jest szansa na dodruk cieniste ścieżki ? Chyba że ma ktoś na sell ? Ale od razu mówię nie w cenie jak ten ktoś na olx za 650….
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: Pomnik »

grik81 pisze: 10 sty 2024, 08:08 Który według Was insert, z dostępnych w sprzedaży, jest najlepszy? Ktoś z Was je jakoś porównywał pod kątem funkcjonalności itp?

Z tego co widzę to są e-raptora, Folded Space i Feldherr. Nic innego nie znalazłem.

Widziałem, że niektórzy robią swoje inserty, ale to sobie zostawiam jako ostateczność - za mało czasu, który wolę poświęcić na grę.
Druk 3d z etsy, w 2 pudełkach zmieścisz wszystko
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
grik81
Posty: 40
Rejestracja: 21 lis 2023, 10:22
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: grik81 »

Fujis pisze: 17 sty 2024, 19:32 Też dołączam się do pytania z insertem i czy wiecie czy jest szansa na dodruk cieniste ścieżki ? Chyba że ma ktoś na sell ? Ale od razu mówię nie w cenie jak ten ktoś na olx za 650….
Z tego co wiem to już nie będzie dodruków. FFG przerzuciło się na Descenta a Podróże traktuje jako zamknięty temat.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: psia.kostka »

grik81 pisze: 17 sty 2024, 21:10 FFG przerzuciło się na Descenta a Podróże traktuje jako zamknięty temat.
Nie no, nie ma co straszyc. Imperial Assault jest zamknietym tematem od lat, a dalej sa klepane dodruki figsow i pudelek. Co tez jest godne podziwu, ze wzgledu na skomplikowana licencje StarWars.

Ja uwazam, ze druki beda. Czy polskie tez? Tez, choc eng oczywiscie pewniejsze do obstawienia :P Nawet fakt posiadania DLC, ktore wymagaja tych pudelek, by sie sprzedac. A przeciez koszt DLC juz poniesiono. Teraz krecisz korbka za free i zapychasz rynki zbytu.

Edit: no jedyna ewentualnosc jaka widze, to wlasnie licencja na gry planszowe w swiecie LOTR i jej utrata. Ale FFG robi obecnie reprinty karcianki LOTR LCG, wiec licencjodawca i licencjobiorca mysle obopolnie sa zadowoleni.

Ale w StarWarsach byly osobne licencje na miniatures games i board games, wiec who knows...
Nie panikujmy, bedzie dobrze 8)

Edit2: no dobra, jest druga ewentualnosc - klapa sprzedazowa. Wtedy moga tez ubic serie, ktorej swiat juz nie chce. Mimo ze Polacy by chcieli i kupili te kilka tysiecy pudelek ;)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
grik81
Posty: 40
Rejestracja: 21 lis 2023, 10:22
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: grik81 »

Spoiler:
Prawda. Nie wiadomo jak będzie. Ja na wszelki wypadek wolałem kupić używkę jeszcze w sensownej cenie.
Pisałem w tej kwestii do Rebela, ale odpowiedzi brak.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2024, 00:32 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: cytowanie
imrowai
Posty: 150
Rejestracja: 09 lis 2018, 21:29
Has thanked: 22 times
Been thanked: 16 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: imrowai »

Pozwolę sobie dodać krótkie przemyślenia od siebie. Szukając gry przygodowej trafiłem oczywiście na "Władcę...".
Jestem po 3 scenariuszach (2 wygrane), zacząłem od trybu przygodowego ale szło coś za łatwo, mało satysfakcjonujące. Zacząłem od nowa na poziomie normalnym i tu znów ta gra już nie jest fajną przygodą , jak dla mnie, a mocną grą pod kombinowanie i optymalizacje.
Postać ma talię 15 kart na 2 akcje, w tym tylko 4 karty z sukcesem, jak jeszce przygotuje się jedną z tych kart sukcesowych to szansa na pozytywny dociąg spada drastycznie. W sytuacji gdy chcemy np wykonać dwa ataki, do tego dojdzie kontra, to na te 3 akcje w tali czekają 3 sukcesy...
Tak jest natchnienie, ale w trybie normalnym nie wpada ono jakoś specjalnie często, są karty przygotowane co może poratują sytuację ale jakoś to dla mnie mało.
Dla gracza który szuka gry przygodowej by wieczorem dla relaksu zagrać równocześnie będącej jednak wyzwaniem to jest trochę za ciężko. Nie wiem może
brak 3 akcji, może jakby w tali było że 2-3 sukcesy więcej to byłby złoty środek? Bo przyznaję że cała reszta jest fajna, mapka, apka, klimat.
Dodam że gram solo na 2 postacie (Aragorn i Bilbo) i jeszce powalczę... Może złapie flow i zacznie to się lepiej układać...
Awatar użytkownika
strid3rr
Posty: 484
Rejestracja: 24 wrz 2017, 21:53
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 61 times
Been thanked: 167 times

Re: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie (Nathan Hajek, Grace Holdinghaus)

Post autor: strid3rr »

imrowai pisze: 21 lut 2024, 22:03 Może złapie flow i zacznie to się lepiej układać...
Wątpię, raczej będziesz to robił z sentymentu do uniwersum ;)
ODPOWIEDZ