Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Sloth »

lazarro pisze: 01 maja 2022, 15:39 Zamówiłem wersję sklepową z dodatkiem Old Blood. Czy w środku jest wypraska na figurki i inne elementy? Jakie macie opinie i porównania do innych dungeon crawlerów?
Nie wiem jak z dodatkiem gdyż go nie posiadam, natomiast podstawka nie zawiera wypraski.
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: akahoshi »

Czy ta gra jest tak słaba, czy o co chodzi?
Na youtube można zaleźć raptem trzy filmy w naszym języku, z czego 2 to recenzje, a 1 to pokazanie zawartości pudeł.
Recenzji pisanych w zasadzie też ze świecą szukać.

Ktoś ma? Grał? Jakie wrażenia?
Do jakiej gry można porównać? Może do Gears of War?
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Sloth »

akahoshi pisze: 14 lip 2022, 13:42 Czy ta gra jest tak słaba, czy o co chodzi?
Na youtube można zaleźć raptem trzy filmy w naszym języku, z czego 2 to recenzje, a 1 to pokazanie zawartości pudeł.
Recenzji pisanych w zasadzie też ze świecą szukać.

Ktoś ma? Grał? Jakie wrażenia?
Do jakiej gry można porównać? Może do Gears of War?
Wiesz co, gra nie jest słaba.
Natomiast sądzę iż, szereg ludzi jest mało pozytywnie nastawionych do produktów wydawnictwa(wydawnicto jako takie ma u mnie ogromny plus za postawę prokliencką) wskutek wcześniejszych sytuacji z wydawanymi grami.

Kolejna rzecz, sklejanie. Ja wiem że, dla niektórych możliwość sklejenia i pomalowania to ekstaza sama w sobie ale, ja po sklejeniu modeli, następnie wstępnych próbach malarskich poczułem się tak zmęczony, że po prostu sprzedałem grę. Z potężną stratą(chyba na żadnej grze nie dostałem tak w dupę) gdyż nie chciało mi się jej nawet na półce trzymać. Żeby nie było, rozłożyłem na stole itp. Po prostu miałem już taki przesyt. Kolejna lekcja dla mnie. Kupuj gotowy produkt. Gdybym chciał sklejać to kupiłbym sobie czołg w skali 1/35.
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: akahoshi »

U mnie akurat ze sklejaniem nie byłoby żadnego problemu - od kilkunastu lat kleję i maluję broń pancerną w skali 1/35 :D .

Wracając do tematu.
Zauważ, że nawet Ty w swoim poście praktycznie nic nie napisałeś o samej grze, o przygotowaniu, rozgrywce (pomijam fakt, że sprzedałeś bez rozegrania choć jednej partii) itp. tylko skupiłeś się (jak i koledzy na poprzedniej stronie) na tych nieszczęsnych figurkach.
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: RUNner »

akahoshi pisze: 14 lip 2022, 13:42 Czy ta gra jest tak słaba, czy o co chodzi?
Bo to jest gra w sklejanie figurek ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Zmij »

Rozegrałem z 5 misji z podstawki tak więc może napiszę kilka słów o wrażeniach z rozgrywki. Póki co pokonywanie scenariuszy nie było bardzo wymagające ale zawsze gramy taktycznie zastanawiając się nad konsekwencjami działań, wg mnie grając na luzaka gra szybko by nas ukarała. Rozgrywka jest dynamiczna i dość intuicyjna a instrukcja jest dobrze napisana i ma indeks. Niestandardowe jak na DC jest to że mapa i umiejscowienie przeciwników (nawet tych którzy pojawią się w ramach posiłków gdy uruchomimy alarm) są znane od początku misji co daje możliwość zaplanowania działań. Zachowania przeciwników są też znane bo postępują zgodnie z instrukcją na karcie. Losowość występuje tylko przy rzutach koscmi podczas walki (wiele broni i przedmiotów daje możliwość wpływania na kości) i podczas dociagu kart ekwipunku czy wydarzeń. Generalnie jest to solidna gra z ciekawą mechanika i wymagająca taktycznego podejścia, granie w nią sprawia mi duża przyjemność, dałbym jej 8/10 ale zaznaczam że posiadam wersję z KS z wieloma dodatkowymi bohaterami, kartami i tokenami 3d
Lista rzeczy które mi się w grze podobają:
-jakosc komponentow- karty i figurki super jakosci
-Ciekawy system bazujący na punktach akcji które możemy dowolnie wydawać na ruch, atak czy akcje specjalne dodatkowo jest możliwość wyczerpania bohatera uzyskując więcej punktów akcji kosztem ich mniejszej ilości w kolejnej turze co często ratuje życie w podbramkowych sytuacjach.
-Karty wydarzeń wprowadzające poboczne questy w misji
-sporo broni i przedmiotów, bronie dodatkowo mają specjalne tryby z których można korzystać posiadając właściwy rodzaj amunicji
-w wersji KS jest naprawdę dużo zawartości zwiększającej znacząco regrywalnosc np generator map dla osób które ograły standardowe misje z podstawki i dodatków oraz sporo dodatkowych bohaterów
-determinizm zachowań przeciwników
Co mi się średnio podoba:
-ze 2 zasady są mniej intuicyjne i muszę co jakiś czas zaglądnąć do instrukcji żeby się upewnić że dobrze gramy (dotyczących wyczerpania i przeładowania)
-rozlozenie chwilę trwa, zwłaszcza znalezienie przeciwników z właściwymi numerkami i ich kart (każda figurka, nawet tego samego rodzaju ma swój numer na podstawce i odpowiadającą mu kartę)
-bardzo mało kart do cichej eliminacji przeciwników przez co praktycznie zawsze uruchamiamy alarm
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Gromb »

A czy ktoś się orientuje, jak rozpoznać wersję językową. Niektóra pudełka mają wszystkie tłumaczenia na denku i wtedy są International multi językowe?
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: kiniol1 »

Gromb pisze: 15 lip 2022, 17:55 A czy ktoś się orientuje, jak rozpoznać wersję językową. Niektóra pudełka mają wszystkie tłumaczenia na denku i wtedy są International multi językowe?
Jest naklejka z polską flagą w rogu pudełka.
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: akahoshi »

O! I o to mi chodziło.
Wielkie dzięki Zmij.
Jesteś w stanie porównać do jakiejś innej gry? Np. wspomnianej wyżej przeze mnie Gears of War?
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: choczkins »

akahoshi pisze: 16 lip 2022, 06:30 O! I o to mi chodziło.
Wielkie dzięki Zmij.
Jesteś w stanie porównać do jakiejś innej gry? Np. wspomnianej wyżej przeze mnie Gears of War?
A czy nie jest ona bardziej podobna do Reichbusters?
Takie skojarzenie mi się nasuwa 😉
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Yuri »

Czytałem na BGG porównanie że wygrywa w takim pojedynku Wolfenstein, że niby Reichbusters ma niefajna mechanikę właśnie halasu/zagrożenia i że Blazkowitz robi to lepiej.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Gromb »

Też przeleciałem recenzje z BGG i zapał mocno opadł. Więcej jest narzekania niż, chwalenia. I oczywiście jedyny słuszny wybór to wersja KS.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Yuri »

Zdecydowanie. Jeżeli ktokolwiek się chce za ten tytuł zabierać to też uderzalbym w KSa, ale odpuściłbym addon z terenami 3d. Gdy myślałem nad tym tytułem i robił research to te tereny są moooocno nie praktyczne, ograniczają widoczność i pole manewru. I są zwyczajnie drogie.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: choczkins »

Yuri pisze: 16 lip 2022, 10:25 Zdecydowanie. Jeżeli ktokolwiek się chce za ten tytuł zabierać to też uderzalbym w KSa, ale odpuściłbym addon z terenami 3d. Gdy myślałem nad tym tytułem i robił research to te tereny są moooocno nie praktyczne, ograniczają widoczność i pole manewru. I są zwyczajnie drogie.
Nie patrzyłem ze strony praktycznej, ale plansza 3D do tego pomalowana, dla mnie to miodzio +100 do zaje..ści 😉
Zawsze chciałem zagrać w takiego pełnowymiarowego DC.
Obrazek

Fajnie to wygląda, zdjęcie z FB
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Yuri »

Jak celowałem w ten tytuł to te tereny skresilem po namyśle z przytoczonych wcześniej powodów. Rozumiem o czym mówisz, ma to swoje plusy, ale jak dla mnie minusy przeważają. A wiemy dobrze, że jestem duży planszowkowy gadzeciaz i wszelkie druki 3d do mnie mocno przemawiają :) ale tutaj po prostu więcej to szkodzi niż pomaga.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Zmij »

akahoshi pisze: 16 lip 2022, 06:30 O! I o to mi chodziło.
Wielkie dzięki Zmij.
Jesteś w stanie porównać do jakiejś innej gry? Np. wspomnianej wyżej przeze mnie Gears of War?
W gears nie gralem ale jak przeczytalem opis to raczej inna mechanika, tam się akcje wykonuje z kart a tu możesz robić cokolwiek póki Ci starczy punktów akcji. Grałem w wiele DC-Zombicide, Deep Madness, Middara, Gloomhaven i parę innych ale Wolfenstein jest dość niestandardowy i z wymienionych to najbliżej mu do Middary że względu na determinizm zachowań przeciwników oraz używanie punktów akcji ale należy zaznaczyć że to są nadal bardzo różne gry
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Zmij »

choczkins pisze: 16 lip 2022, 10:32 Nie patrzyłem ze strony praktycznej, ale plansza 3D do tego pomalowana, dla mnie to miodzio +100 do zaje..ści 😉
Zawsze chciałem zagrać w takiego pełnowymiarowego DC.

Fajnie to wygląda, zdjęcie z FB
Oprócz +100 do za....i to masz jeszcze w gratisie +30 min do setupu, +100 do niewygody w operowaniu figurkami na planszy i -100 do widoczności tokenów i numerków na bazach figurek😉
Już same drzwi czasem mnie wkurzają bo jak je otwierasz to musisz odsunąć figurki i tokeny które stoją przy nich, aktualnie gram tak że po otwarciu drzwi poprostu usuwam je z planszy
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: choczkins »

Fajnie, że zwracacie uwagę na to o czym nie pomyślałem, ale tak już mam jako fan plastiku 😆
Faktycznie setup dłuższy i widoczność wewnątrz może być słaba.
Myślałem też o tych terenach bo same kafle nie do końca mi odpowiadają graficznie.
Tak w ogóle to połączyłbym mechanikę z Wolfensteina z figurkami i kaflami z Reichbusters wtedy wyszłoby idealnie 😆
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Yuri »

choczkins pisze: 16 lip 2022, 11:00 Fajnie, że zwracacie uwagę na to o czym nie pomyślałem, ale tak już mam jako fan plastiku 😆
...
Jak najbardziej się z Tobą identyfikuje w tej kwestii, ale po prostu wszelkie ulepszenia, tuningi i inne plastiki MUSZĄ mieć też zachowany aspekt praktyczny i w żadnym razie nie mogą go....przesłaniać :D To żelazna zasada :)

EDIT: Poza tym te tereny są spokojnie dostępne na ebayu, jak zagrasz to ocenisz czy by Ci się przydały, czy nie.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: choczkins »

Yuri pisze: 16 lip 2022, 11:48
choczkins pisze: 16 lip 2022, 11:00 Fajnie, że zwracacie uwagę na to o czym nie pomyślałem, ale tak już mam jako fan plastiku 😆
...
Jak najbardziej się z Tobą identyfikuje w tej kwestii, ale po prostu wszelkie ulepszenia, tuningi i inne plastiki MUSZĄ mieć też zachowany aspekt praktyczny i w żadnym razie nie mogą go....przesłaniać :D To żelazna zasada :)

EDIT: Poza tym te tereny są spokojnie dostępne na ebayu, jak zagrasz to ocenisz czy by Ci się przydały, czy nie.
Tereny też są dostępne w retailu, chyba to to samo co w ks.
Ale faktycznie lepiej spróbować najpierw czy gra podejdzie a później upgrejdować 😉

Edit.
Jest jeszcze jedna sprawa. Czy może ktoś podać wymiary wszystkich kafli z dodatku 3D terrain?
I opisać zasadę jak się je łączy. Czy można używać samych ścian bez połączenia z podłogą?
To pytania w kontekście wykorzystania kafli w innych grach 😋
A i zdjęcia też mile widzane.
Z góry serdecznie dziękuję.
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 561
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 109 times
Been thanked: 202 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Zmij »

choczkins pisze: 16 lip 2022, 18:40 Edit.
Jest jeszcze jedna sprawa. Czy może ktoś podać wymiary wszystkich kafli z dodatku 3D terrain?
I opisać zasadę jak się je łączy. Czy można używać samych ścian bez połączenia z podłogą?
To pytania w kontekście wykorzystania kafli w innych grach 😋
A i zdjęcia też mile widzane.
Z góry serdecznie dziękuję.
Nie wiem czy jeszcze odpowiedź Cię interesuje, miałem przez chwilę te tereny ale przyznam szczerze że nie miałem na tyle zaparcia żeby z nich korzystać, sporo czasu się to składa. Nie ma też możliwości korzystania z samych ścian, wszystko jest łączone za pomocą konektorow do podłogi.
Kamienna czy drewniana podłoga jest dość uniwersalna i myślę że możnaby jej używać w innych grach
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 337
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 100 times
Been thanked: 39 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: choczkins »

Zmij pisze: 09 sie 2023, 20:46
choczkins pisze: 16 lip 2022, 18:40 Edit.
Jest jeszcze jedna sprawa. Czy może ktoś podać wymiary wszystkich kafli z dodatku 3D terrain?
I opisać zasadę jak się je łączy. Czy można używać samych ścian bez połączenia z podłogą?
To pytania w kontekście wykorzystania kafli w innych grach 😋
A i zdjęcia też mile widzane.
Z góry serdecznie dziękuję.
Nie wiem czy jeszcze odpowiedź Cię interesuje, miałem przez chwilę te tereny ale przyznam szczerze że nie miałem na tyle zaparcia żeby z nich korzystać, sporo czasu się to składa. Nie ma też możliwości korzystania z samych ścian, wszystko jest łączone za pomocą konektorow do podłogi.
Kamienna czy drewniana podłoga jest dość uniwersalna i myślę że możnaby jej używać w innych grach
Póki co jednak nie kupiłem terenów. Doszedłem do wniosku że bardziej interesuje mnie ich zastosowanie w innych grach. Skoro jednak nie można korzystać z samych ścian to ostatecznie sobie odpuszczę. Dzięki za "odgrzebanie" tematu i cenną odpowiedź 😉
Raynold1987
Posty: 11
Rejestracja: 02 sty 2019, 18:36
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 4 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: Raynold1987 »

Planuję kupić Wolfenstein, jest kilka sztuka na olx czy allegro, w folii - jak rozpoznać czy wersja ma komponenty PL skoro pudełka są multilanguage?
Awatar użytkownika
anonim
Posty: 232
Rejestracja: 01 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 48 times

Re: Wolfenstein: The Board Game / Wolfenstein: Gra Planszowa (Jakub S. Olekszyk)

Post autor: anonim »

Gdy rozpakowałem nowiusieńki dodatek Wolfenstein: The old Blood okazało się że mam 30 kart ekwipunku (10 kart powtórzonych 3 razy) gdy w instrukcji jest napisane że powinienem mieć 31 kart ekwipunku. Brakuje mi jednej karty czy w instrukcji jest błąd?
(S)Ghost Stories z dodatkiem Black secret, Pan tu nie stał.
ODPOWIEDZ