Lotti Karotti

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
kdsz
Posty: 1401
Rejestracja: 17 gru 2010, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 455 times
Been thanked: 303 times

Lotti Karotti

Post autor: kdsz »

Zastanawiam się nad "Lotti Karotti" dla mojej córki (prawie 3 lata).

Mała jest dość ograna. Najbardziej lubi "Misia, pszczoły i miód", "W ogrodzie", "Po cichutku, powolutku" i "Nogi stonogi" (w ten ostatni tytuł nie daje jeszcze rady grać w pełni samodzielnie). Potrafi jako tako liczyć, więc uznałem, że powinna sobie poradzić z "Lotti Karotti". Z grubsza orientuję się o co chodzi w tej grze, ale proszę o opinie jak się spisuje "w praniu"
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Lotti Karotti

Post autor: ja_n »

U nas Lotti Karotti sprawdziła się bardziej jako zabawka niż jako rzeczywista gra. Dużo więcej, chętniej i fajniej grało się w Kiki Ricky.
wajwa
Posty: 2223
Rejestracja: 18 sty 2008, 10:24
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 252 times
Been thanked: 396 times
Kontakt:

Re: Lotti Karotti

Post autor: wajwa »

A u mnie Lotti Karotti to jest hit :wink:
Gramy w wiele różnych tytułów (mniej lub bardziej poważnych :wink: ) , a jednak młodemu kupę frajdy sprawia fakt , że czyjś zajączek ląduje w dziurze :D
Oczywiście na ogół szukamy gier , które sprawią , że nasze pociechy będą mądrzejsze , bystrzejsze , ale nie należy zapominać o tym , że tak naprawdę najważniejsza jest dobra zabawa - ta gra z pewnością jej dostarcza :wink:
Pomimo , że momentami mam tej gierki dość - polecam 8)
Always look on the bright side of life
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: Lotti Karotti

Post autor: konev »

ja_n pisze:U nas Lotti Karotti sprawdziła się bardziej jako zabawka niż jako rzeczywista gra. Dużo więcej, chętniej i fajniej grało się w Kiki Ricky.
To samo u mnie. Kiki Ricky to był hit już od 2.5 roku natomiast Lotti Karotti w ogóle się nie sprawdziło.
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
aniolbezserca
Posty: 143
Rejestracja: 04 sty 2022, 19:34
Has thanked: 16 times
Been thanked: 36 times
Kontakt:

Re: Lotti Karotti

Post autor: aniolbezserca »

Wydaje mi się, że zamiast 48 kart lepiej sprawdziłaby się ośmiościenna kostka.
Ku Przygodzie 5e! [blog]
ODPOWIEDZ