Kaskadia / Cascadia (Randy Flynn)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
aro_1987
Posty: 19
Rejestracja: 25 paź 2017, 18:37
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Re: Kaskadia / Cascadia (Randy Flynn)

Post autor: aro_1987 »

Tutaj miesza się wszystkie kafelki terenów i losuje z nich odpowiednią ilość, dlatego ja zostawiłem obydwa pudełka bo mi wygodniej losować i układać z tej kartonowej rynienki (teraz już dwóch).
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Kaskadia / Cascadia (Randy Flynn)

Post autor: litk »

tomuch pisze: 03 sty 2024, 21:27
litk pisze: 03 sty 2024, 20:33 Ja często z pudełek odrzucam nadmiar żetonów do gier z większą ilością osób niż będę kiedykolwiek grać, zawsze robi się luźniej.
Też tak chciałem zrobić, ale większość nowych żetonów jest na tyle fajna, że wymieszałem je ze starymi kafelkami. Wprowadzają inny podział terenów, którego nie ma w podstawce.
Można chociaż tokeny, szyszki i notes, to już coś :)
Awatar użytkownika
Arachion
Posty: 413
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:33
Has thanked: 407 times
Been thanked: 204 times

Re: Kaskadia / Cascadia (Randy Flynn)

Post autor: Arachion »

W paru procentach zdarzają się braki w grach ale żeby instrukcja była nie Polska - mój pierwszy raz.
Ewenement czy ktoś też tak miał w dodatku?
Spoiler:
Sucharzysta
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: Kaskadia / Cascadia (Randy Flynn)

Post autor: Jdn »

Arachion pisze: 04 sty 2024, 19:33 W paru procentach zdarzają się braki w grach ale żeby instrukcja była nie Polska - mój pierwszy raz.
Ewenement czy ktoś też tak miał w dodatku?
Spoiler:
Trzeba uczyć się nowych języków. Masz okazję i motywację by to zrobić jako wyzwanie noworoczne ;)
ODPOWIEDZ