Legendary Encounters: The Matrix (Danny Mandel, Ben Cichoski)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Thrill-k3
Posty: 30
Rejestracja: 18 kwie 2020, 15:50
Has thanked: 32 times
Been thanked: 9 times

Re: Legendary Encounters: The Matrix (Danny Mandel, Ben Cichoski)

Post autor: Thrill-k3 »

Miśki, a jak z separatorami? @Curiosity z Twojego zdjęcia wnioskuję, że drukowałeś te z bgg, wersja ku której się skłaniam, ale może ktoś ma jeszcze jakąś inną wersję? Nie liczę pudełkowych standardowych :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 2332 times

Re: Legendary Encounters: The Matrix (Danny Mandel, Ben Cichoski)

Post autor: Curiosity »

Wydrukowałem to co było... a że nie ma dużo, to wybór jest w zasadzie jeden. Ja bym wolał żeby była wersja z samymi paskami z tytułami - wtedy wydruk zmieściłby się na jednej kartce a nie na 8.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 192
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 114 times
Been thanked: 73 times

Re: Legendary Encounters: The Matrix (Danny Mandel, Ben Cichoski)

Post autor: Neysmeey »

Ja też drukowałem te z BGG, a inna opcja dostępna jest np. tutaj: https://www.etsy.com/listing/1548854836 ... encounters
Profil na: Boardgamegeek
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary Encounters: The Matrix (Danny Mandel, Ben Cichoski)

Post autor: c08mk »

Curiosity pisze: 23 sty 2024, 10:48 ...Ja bym wolał żeby była wersja z samymi paskami z tytułami - wtedy wydruk zmieściłby się na jednej kartce a nie na 8.
Trzeba samemu zrobić projekt przekładek :) Nie jest to trudne ale za pierwszym razem jest czasochłonne. Starczy Word albo substytut. Wstawiasz tabelę, pola tekstowe i po próbach i błędach masz szablon, który sobie tylko później wypełniasz i kolorujesz według potrzeb. Jak dla mnie największą zaletą jest to, że nie jestem uzależniony od tego czy ktoś coś stworzy i umieści, a plus jest taki, że zapisuję informacje jakie lubię mieć na przekładkach.
minimati
Posty: 130
Rejestracja: 07 cze 2021, 04:32
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 80 times
Been thanked: 52 times

Re: Legendary Encounters: The Matrix (Danny Mandel, Ben Cichoski)

Post autor: minimati »

minimati pisze: 13 lis 2023, 17:12 Ja dostałem dziś telefon z planszomanii, że nie otrzymają żadnych egzemplarzy od dystrybutora z powodu braków, w związku z czym muszą anulować moje zamówienie.
Update: dostałem dzisiaj telefon z Planszomanii z pytaniem, czy dalej jestem zainteresowany zamówieniem LE: Matrix, które musiało być anulowane. Po moim potwierdzeniu na koncie pojawiło się zamówienie gotowe do odbioru. W związku z tym możliwe, że coś się odblokowało w temacie licencji/dostępności w Europie.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3375
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Legendary Encounters: The Matrix (Danny Mandel, Ben Cichoski)

Post autor: psia.kostka »

https://www.philibertnet.com/en/upper-d ... 7.html#img

Widze, ze jest jako nowa pozycja na (francuskim) sklepie w phili, ale juz "out of stock".
Wiec cos sie zadzialo.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
ODPOWIEDZ