Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Curiosity »

Mr_Fisq pisze: 20 sty 2024, 17:20 Pandemic Legacy: Sezon 0 - dograliśmy z żoną sezon 1. Mimo mieszanych odczuć na temat grudnia, gra przypadła nam do gustu na tyle, by kupić kolejną część. Sezon 2 jest dalej niedostępny, więc mimo początkowej niechęci przyjrzałem się sezonowi zero. Recenzje Gradania i Gambita przekonały mnie by się nie zniechęcać.
Sezon 2 jest sporo słabszy od 1. Zatem skoro Sezon 1 Ci się nie do końca podobał (jak? dlaczego? to jest petarda!), to "dwójką" byłbyś pewnie zawiedziony.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

Curiosity pisze: 21 sty 2024, 00:42 Sezon 2 jest sporo słabszy od 1
Ludzie gadaja, ze jest inny, wiec jesli odmiennie obaj oceniacie s1, to moze s2 akurat by podszedl :) ale to tylko szansa, inny tor dedukcji, nie gralem.

@Mr Fisq
Wkleilem dobra promke pod Ciebie, ale widac sie spoznilem :?

Ad s2
Ciekawe czy posucha z s2 to kwestia wyczucia przez rebel braku odpowiedniego popytu w PL, braku druku miedzynarodowego do podpiecia (czyli moda na P legacy minela?), czy moze tez koszt produkcji s2 jest inny, zbyt wysoki, by to moglo wejsc ponownie u nas?
Ceny gier w serii P mocno spadly w sklepach, czy szykuje sie jakas nowosc w linii?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
K@mil
Posty: 291
Rejestracja: 03 cze 2020, 09:03
Been thanked: 69 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: K@mil »

psia.kostka pisze: 21 sty 2024, 01:11
Ciekawe czy posucha z s2 to kwestia wyczucia przez rebel braku odpowiedniego popytu w PL, braku druku miedzynarodowego do podpiecia (czyli moda na P legacy minela?), czy moze tez koszt produkcji s2 jest inny, zbyt wysoki, by to moglo wejsc ponownie u nas?
Ceny gier w serii P mocno spadly w sklepach, czy szykuje sie jakas nowosc w linii?
Myślę, że rynek się nasycił.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Mr_Fisq »

Curiosity pisze: 21 sty 2024, 00:42 Sezon 2 jest sporo słabszy od 1. Zatem skoro Sezon 1 Ci się nie do końca podobał (jak? dlaczego? to jest petarda!), to "dwójką" byłbyś pewnie zawiedziony.
Zdania są podzielone odnośnie 2'ki.
Co do 1'ki to finał (grudzień) wypadł słabo, bo robiłem go na dwa razy (przegrana+wygrana) i ostatnia rozgrywka to była formalność - najłatwiejsza partia z całej gry, i to popsuło ogólne wrażenie.
psia.kostka pisze: 21 sty 2024, 01:11 @Mr Fisq
Wkleilem dobra promke pod Ciebie, ale widac sie spoznilem :?
Wygarnąłem raptem 10PLN drożej, z inną grą której już nie było w żadnym innym sklepie, także dałem sobie radę ;)
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
toblakai
Posty: 1270
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 222 times
Been thanked: 227 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: toblakai »

Yamatai - zawsze mnie ciakwił ten duchowy następca Five Tribes. Koncepcja wyglada obiecująco, zobaczymy jak będzie w praniu.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

Ostatnio kupilem "Wojna o Pierscien - Bitwy Trzeciej Ery" (eng), bo sie znalazla taka oferta na forum :D

I bardzo dobrze, bo tak dlugo wpatrywalem sie na ekranie w mape MiddleEarth (i bitwy o Rohan i Gondor), ze przejezdzajac rowerem obok Arkadia-Westfield, ze zdziwieniem odczytalem Westfold?? :lol:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Yuri »

Ehhhh... no nie planowałem tego, ale wiem że kiedyś bym żałował, że nie kupiłem...

- Star Wars: Rebelia
- Star Wars: Rebelia Imperium u Władzy
- dodatek fanowski z 34 dodatkowymi misjami z MB Print
- dodatek fanowski z 8 nowymi misjami i 8 nowymi statkami od MB Print + "Łotrzy i Bandyci" do SW Armada jako dawcy statków

Akurat pomaluje nim mój padawan podrośnie :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Darkstorm »

Scythe legendary Big Box, z wszystkimi dodatkami insertem i czym się tam dało. Bo udało się wreszcie wypróbować tę zacną gierkę i wsiadła od razu i do tego pojawiła się super okazja by kupić.
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Mortinista »

Darkstorm pisze: 24 sty 2024, 10:06 Scythe legendary Big Box, z wszystkimi dodatkami insertem i czym się tam dało. Bo udało się wreszcie wypróbować tę zacną gierkę i wsiadła od razu i do tego pojawiła się super okazja by kupić.
Jakie są wymiary ? Mam wszystkie dodatki, a mam opcję kupić sam box i nie wiem czy wejdzie na półkę.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 404
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 590 times
Been thanked: 385 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: kuleczka91 »

Dzięki uprzejmości użytkownika @japanczyk udało się kupić w ekstra cenie Erę Innowacji wraz z drewnianymi książkami. Początkowo miał być zakup Pax Renaissance z mini dodatkiem, ale jak zaczęłam czytać instrukcję z tej gry i nie rozumieć o czym czytam to stwierdziłam, że zrobię anulację zamówienia i w zamian poleci zakup Ery Innowacji :lol: :roll:
targa
Posty: 53
Rejestracja: 05 lip 2020, 23:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: targa »

Rozszerzyłem pledge HexploreIt! o wszystko, czego mi brakowało (maty, przesłonki, karty postaci), bo wiem, że gdybym nie wziął, to i tak bym żałował. Poza tym raczej spokojnie, jeszcze wziąłem "Strażników Xobos" (dobra gra, doceniana, ale słabo reklamowana). Zastanawiam się nad Conanem od Monolith, ale chyba odpuszczę, bo musiałbym kupić all in. Dziś przyszedł też pełen zestaw dodatków fanowskich do TotU razem z pudełkiem (niestety - trochę wgniecionym), w zeszłym miesiącu wsparłem HOLAS all in w wersji z pomalowanymi bohaterami, póki co wszystko. Ostatnio skromnie, bo obiecałem sobie, że będę się ograniczał.
kamiya
Posty: 119
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: kamiya »

Zamki Burgundii - tak wiem klasyk. Żona powiedziała, że chce mi kupić coś niedrogiego i co chciałbym mieć na półce.

Pax Reneissance - nigdy nie grałem w Paxy. Więc wygląda to na skok od razu na głęboką wodę :) Ale pierwsza rozgrywka na TTS zachęciła
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 560
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 244 times
Been thanked: 293 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: andrzejstrzelba »

Ostatnio kupiłem starego Nemesisa (na prezent więc jeszcze malowałem), bo zastój w branży 😋, a skoro nie jestem recenzentem, który cały czas musi ogrywać nowości 😋 to po co ryzykować z nowym tytułem, kiedy takie perełki można poznać.
Przez tydzień ferii zagraliśmy 18 partii w 3 osoby plus 1 partię w 4 osoby i jesteśmy absolutnie zachwyceni.
Uwielbiamy kooperacyjny Shadows of Brimstone jednak tutaj (u nas) zdrada goni zdradę. Wrzucenie granatu to pomieszczenia z innym graczem który już ma 2 głębokie rany czy próba zamknięcia go i wystrzelenia w kosmos daje ogrom frajdy.
Tylko raz we trójkę dolecieliśmy na Ziemię, a wskaźnik czasu ani razu nie dotarł do końca.
Praktycznie wszystkie zwycięstwa osiągaliśmy się "na styk" co daje bardzo dużo satysfakcji. Dodatkowo być może ze względu na to że nasza współpraca nie działa na 100%, zwycięstw jest stosunkowo mało. Najlepszy gracz na 19 partii wygrał 5 razy, drugi 4 razy i trzeci 3 razy, natomiast 9 razy wszyscy przegraliśmy.
Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Mrukar
Posty: 157
Rejestracja: 06 cze 2021, 13:48
Has thanked: 134 times
Been thanked: 73 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Mrukar »

Massive Darkness 2 - bo chciałem lżejszy lochołaz, bo kojarzy sie z Diablo, bo figurki, bo Ciuniek zachwalał, bo Portal dał zniżkę 15% na zakupy :D
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Shodan »

Hostage negotiator - bo szukałem czegoś do szybkich rozgrywek solo, a kolega @Leviathan przyciągnął moją uwagę materiałami na Wojennik TV.
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 396 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Leviathan »

Shodan pisze: 28 sty 2024, 17:27 Hostage negotiator - bo szukałem czegoś do szybkich rozgrywek solo, a kolega @Leviathan przyciągnął moją uwagę materiałami na Wojennik TV.
Życzę wielu udanych rozgrywek. Reklamacji nie przyjmuję :D
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

Leviathan pisze: 28 sty 2024, 20:41
Shodan pisze: 28 sty 2024, 17:27 Hostage negotiator - bo szukałem czegoś do szybkich rozgrywek solo, a kolega @Leviathan przyciągnął moją uwagę materiałami na Wojennik TV.
Życzę wielu udanych rozgrywek. Reklamacji nie przyjmuję :D
To sie tak mowi na wizji, ale jak zostaniesz zakladnikiem w piwnicy Crazy Gamera, to narracja sie zmienia :mrgreen: (kolega mi mowil :P)

A ja kupilem Brazil za 90zl (stan: mint, w koszulkach premium :shock: ), dzieki polecajce w wątku o pieknie wydanych grach. Potwierdzam, elegancko w pudelku!
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

Era innowacji - chyba uległam wszechobecnemu hajpowi. Dodatkowo miałam urodziny i ostatnio sporo mniej kupuje, więc egzemplarez nabyłam. Po dwóch rozgrywkach jestem lekko zawiedziona, za wysoko ustawiłam poprzeczkę oczekiwań względem pierwowzoru. W mojej opinii - 7/10 fajny mózgożer tylko nie oceniam jej jako ulepszoną TM (oceniam je na zbliżonym poziomie). Pogranie w Erę zachęciło mnie, aby w koncu ograć dodatki to TM, wiec ogólnie zakup na plus :wink:
agt
Posty: 1180
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 628 times
Been thanked: 320 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: agt »

psia.kostka pisze: 28 sty 2024, 20:54 To sie tak mowi na wizji, ale jak zostaniesz zakladnikiem w piwnicy Crazy Gamera, to narracja sie zmienia :mrgreen: (kolega mi mowil :P)
W Twojej piwnicy tak mówił? ;)

Czaszki z Sedlec - bo nie miałam wcześniej przyjemności poznać, a pisali na forum, że można sobie fajnie popykać. I pykam sobie solo (bo polska edycja ma od razu w pudełku taką możliwość) na koniec dnia, kiedy znów nie uda się skutecznie posadzić Rodziny wokół stołu z planszówką. Nie bez przyjemności pykam, a krótkie to i zawsze się uda zrealizować - nawet gdy na większy a wymarzony tytuł solo sił już brak.
Nie ukrywam, że wolałabym jednak tematykę dekorowania świątecznego drzewka (też w perspektywie grania rodzinnego), ale ta wersja nie jest i nie była dostępna w sprzedaży, więc nie było opcji wyboru.

(Zastanawiam się też nad tym Hostage negotiatorem, ale obawa czy językowo udźwignę mnie powstrzymuje. Póki co. :) )
Ostatnio zmieniony 28 sty 2024, 23:47 przez agt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lopek43
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:01
Has thanked: 66 times
Been thanked: 40 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Lopek43 »

Dungeon Saga Origins - bo brak czasu na jakieś mega wypasione produkcje a młodemu Hero Quest podszedł jak grałem Overlordem (wreszcie nie Coop!) a czytałem że DSO jest troszkę bardziej "skomplikowany" od HQ na plus mam już tereny od Mantic w kolekcji.. - no i te figurki mi się podobają do malowania będą dla Nas jak znalazł.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

agt pisze: 28 sty 2024, 21:35 (Zastanawiam się też nad tym Hostage negotiatorem, ale obawa czy językowo udźwignę mnie powstrzymuje. Póki co. :) )
Pozycz od jakiegos Crazy Gamera/Collectora z okolicy :twisted:
(Tylko sprawdz czy nie interesuje sie motylami ;))

Tam ilosc tekstu jest symboliczna, z tego co pamietam.
Spoiler:
Ostatnio kupiliśmy...bo... udalo sie odpalic rabat -25% w Portalu, dosc spora wartosc zamowienia (czyli wiele cebulionow przychytrzonych), ale dawno nie mialem takiej olbrzymiej dziury w paczce :shock: Ale (chyba) wszystko na miejscu, mimo ze smialo mozna bylo gmerac w zawartosci na dwie rece :P
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1945 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: warlock »

Domaine, bo 7 lat temu grałem w Lowenherza na cztery osoby i pamiętam że negocjacje zabiły płynność (i czas) tej gry, a Domaine ma zupełnie inny system zagrywania kart, pozbawiony aspektu negocjowania. Być może grałem w niewłaściwym gronie i należałoby zrobić powtórkę z Lowenherza (tym bardziej, że ma chyba ciekawszą przestrzeń decyzyjną), ale stwierdziłem, że spróbuję teraz "zestrimlowajnego" Domaine ;). Uwielbiam interaktywne gry z prostymi zasadami, a tym bardziej takie starocie - więc sprawdzić trzeba ;).
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Gizmoo »

Dawno nie było mnie w tym wątku, więc mały update w kwestii postanowień noworocznych...

Miało nie być dużo zakupów w 2024 i... Już się zesrało... :lol:

AMUN-RE 20th ANNIVERSARY EDITION - bo... Wiele dobrego słyszałem o tej grze, obejrzałem kilka recenzji, uwielbiam ilustracje Vincenta Dutrait'a, a dodatkowo skusiło mnie wydanie deluxe, z figurkami i innymi bajerami. Mały spoiler - potwornie siadło. Warte każdej złotówki!

ANUNNAKI: DAWN OF GODS - bo... Dwójka super uznanych autorów, 4X od Danilo Sabii, pięknie wydane. Biłem się długo z myślami, czy kupować w ciemno, ale w końcu się złamałem. Warte każdej złotówki.

THUNDERSTONE QUEST NEW HORIZONS - bo... W amerykańskim sklepie AEG była taka promocja, że grzechem byłoby nie wziąć! 10 dolców, za pełną zawartość wydania KS!? :shock: :shock: :shock: Dzięki uprzejmości japanczyka, udało się pozyskać egzemplarz dla siebie. Swoją drogą cieszę się, że nie wziąłem podczas kampanii. Plułbym sobie totalnie w brodę, bo tak dla przypomnienia, to New Horizons kosztowało na Kickstarterze 65 dolców + horrendalne koszty przesyłki!

THE GAME - bo... Zagrałem i z miejsca kupiłem. Kooperacyjna karcianka o super prostych zasadach, to coś, dzięki czemu mogę namówić swoją kobietę na granie. A w ogóle to fajny filerek, w który mogą zagrać nawet tacy gamerzy, dla których waga 3.0 to gra rodzinna. :lol:

I to tyle... Koszmarnie dużo, jak na pierwszy miesiąc w roku. A na 100% w lutym pójdzie kasa na dodatek do Ruination i duża szansa na wsparcie Creature Caravan. :cry:
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

Styczeń znacząco spokojniejszy od grudnia. Limit wszedł, to i zakupy mocno ograniczyłem.

Pax Ren + dodatek + monetki - w paxa grałem już w tamtym roku i wyczekiwałem sprzedaży by móc zakupić swój egzemplarz. Gra mi się bardzo podoba. Pomimo wielu zasad i wyjątków można wiele ogarnąć fabularnie. Gra świetnie chodzi na dwie osoby i w ogóle nie ma się poczucia przeciągania liny. Raczej planujemy tak by uniemożliwić przeciwnikowi wygraną na X by samemu wygrać na Y. Prowadzi to do ciekawych zagrywek i każda partia jest inna. Gorąco polecam!

High Frontier 4 All - Spectral Factories + High Frontier 4 All - Tools 1 - brakujące dodatki do HF. Gra zassała mnie niczym czarna dziura. Mało która gra powoduje po partii głębokie przemyślenia jak należało rozegrać dane akcje, a tutaj to się zdarza nawet w trakcie :D Czekam na 5 moduł, którego kampania trwa, ale cena za wysyłkę, która wynosi tyle co moduł skutecznie mnie ostudziła. Spokojnie poczekam na retail, bo i też nic nie zyskuję przez zakup na kampanii.

Tyle. Na dodatki limitu nie mam, ale też nie bardzo mam co dokupować :D Na pewno chcę dorwać monetki do Pax Pamira i resztę dodatków do SoB oraz AToE, ale tutaj mi się nie spieszy. Czas skupić się na posiadanych tytułach :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Yuri »

Ardel12 pisze: 01 lut 2024, 00:29 Styczeń znacząco spokojniejszy od grudnia. Limit wszedł, to i zakupy mocno ograniczyłem.

Pax Ren + dodatek + monetki - w paxa grałem już w tamtym roku i wyczekiwałem sprzedaży by móc zakupić swój egzemplarz. Gra mi się bardzo podoba. Pomimo wielu zasad i wyjątków można wiele ogarnąć fabularnie. Gra świetnie chodzi na dwie osoby i w ogóle nie ma się poczucia przeciągania liny. Raczej planujemy tak by uniemożliwić przeciwnikowi wygraną na X by samemu wygrać na Y. Prowadzi to do ciekawych zagrywek i każda partia jest inna. Gorąco polecam!

High Frontier 4 All - Spectral Factories + High Frontier 4 All - Tools 1 - brakujące dodatki do HF. Gra zassała mnie niczym czarna dziura. Mało która gra powoduje po partii głębokie przemyślenia jak należało rozegrać dane akcje, a tutaj to się zdarza nawet w trakcie :D Czekam na 5 moduł, którego kampania trwa, ale cena za wysyłkę, która wynosi tyle co moduł skutecznie mnie ostudziła. Spokojnie poczekam na retail, bo i też nic nie zyskuję przez zakup na kampanii.

Tyle. Na dodatki limitu nie mam, ale też nie bardzo mam co dokupować :D Na pewno chcę dorwać monetki do Pax Pamira i resztę dodatków do SoB oraz AToE, ale tutaj mi się nie spieszy. Czas skupić się na posiadanych tytułach :)
Ile sa warte monety od Pamira?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
ODPOWIEDZ