Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

psia.kostka pisze: 22 sty 2024, 05:11 Padlo tez, ze podcast nerdowski zostal zawieszony. Wiem, ze #nikogo, ale moze kazdy kiedys dorasta (w sumie troche sie postarzal chlop :P) i tez mozna pochwalic za to ;) jak juz postanowilem, ze musze cos pochwalic :lol:
W punkt. Tu jest nawet taki moment, gdzie gametroll o tym dorastaniu mówi. Dodaje, że ma świadomość swoich niedoskonałości i stara się nad nimi pracować:
Spoiler:
I to się udało :D
We wcześniejszych wypowiedziach już też wspominał, że zmienił sposób recenzowania (bo chyba co do tego były m.in. zarzuty, jeśli dobrze pamiętam, zresztą nie ma sensu wracać do przeszłości).
Więc kto tutaj pisał, że czeka na skruchę trolla, to ta historyczna chwila nadeszła :)

Szkoda, że ten sympatyczny pamiętnik nerda został zawieszony, bo dobrze się go słuchało, no ale nie da się robić wszystkiego.
Przekrojowe tematy na youtube wg mnie ciekawe, też z pozytywną energią. Choć rozumiem, że osoby zaawansowane mogą nie być grupą docelową.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 2332 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Słuchajcie, nie mam ochoty zabawy w kotka i myszkę. Za kolejny offtop przywalę upomnieniem i może jakimś czasowym banem na orzeźwienie. Skoro posty poleciały, to powinno Wam to dać do myślenia.
@psia.kostka @Irka
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Odnosnie lajwa WOSP Portalu:

Juz raz pochwalilem zaocznie, teraz po 2h moge potwierdzic, ze jest przyjemny przekaz by sobie posluchac w tle papierkowej roboty. Wydaje mi sie, ze takie swobodne gadki, gdzie IT jest sam, a temat nie jest jakis krytyczny (promocja sprzedazy, wtopy wydawnicze, komentarze do niepochlebnych opinii, odpowiedzi na niewygodne pytania z czatu) dziala najlepiej. Im wiecej interakcji, tym wiecej szans na potkniecie i zgrzyt.

Podobny odbior mialem w cyklu 20lat Portalu, od czego zaczalem sledzic ich kanal. Wtedy wlasnie irytowaly mnie wstawki Marka i dynamika miedzy nimi. Bo i nie bylo go przy tych zdarzeniach, wiec jego wtrety byly zbedne. W mojej ocenie to nie sluzy nagraniu, i "najzdrowiej" jest, gdy IT sobie plotkuje do szkielka, bez swiadkow i dialogow. Pewnie dlatego podcast 2pionki tez mi nie przypasowal, bo wchodzi niepotrzebna rywalizacja.

Forma bajania (gawedy ;)) wydaje sie optymalna. A moze tylko mi tak sie wydaje, bo sam wole taki strumien? Jednak przy interakcji mysle IT wpada na zle tory czasem, na czym traci. W bajaniu tego nie ma.

Heh, tak jak ten recenzent (raczej gry wojenne) z BGG na rozklekotanym krzesle obrotowym z fajką nagrywajacy z 20lat temu, znacie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2319
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 567 times
Been thanked: 912 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Galatolol »

Trzewik umie w gawędzenie.

Calandale dalej nagrywa.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: walkingdead »

O ile myślę, że Trzewik może być trudny w codziennej pracy, tak z jakiegoś powodu bardzo, bardzo lubię go słuchać w każdej formie.
Wielokrotnie już pisałam, że bardzo lubię działania marketingowe Portalu. Nie jestem psychofanką (nie mam aż tylu gier Portalu), ale lubię sposób ich działania i doceniam wiele ruchów.
W sumie ich kanał na yt to jest chyba jedna z niewielu planszówkowych rzeczy, które zdarza mi się słuchać w miarę regularnie.

Wiem, że to mocno niepopularne podejście, ale tak po prostu mam :mrgreen:
loaru
Posty: 302
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 65 times
Been thanked: 118 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: loaru »

Zauważyłem na fb, że pojawiło się sporo nowych influencerów i czasem zabawnie to wygląda jak jakiś post jednego autora komentują w większości inne fanpejdże :D Z perspektywy słuchacza i oglądającego zastanawiam się, po co miałbym oglądać 20-ty unboxing gry albo kolejne pierwsze wrażenia z jakiejś premiery. KPiB wybiło się na dramkach, Zaku zachwyca jakością nagrań i klimatem. A co ty, nowy influencerze, masz ciekawego dla swoich odbiorców?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3376
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

psia.kostka pisze: 31 sty 2024, 03:33 tak jak ten recenzent (raczej gry wojenne) z BGG na rozklekotanym krzesle obrotowym z fajką nagrywajacy z 20lat temu, znacie?
Galatolol pisze: 31 sty 2024, 09:41 Calandale dalej nagrywa.
Mozliwe. Troche zle to ujalem. Chodzilo mi o to, ze on nagrywal swoje "fajkowe pogadanki" chyba jako jeden z nielicznych w tamtym okresie. Tak jakby jedyny mial kamere na BGG ;) a przynajmniej ja takie odnioslem wrazenie, gdy szperalem po video roznych staroci, to czasem byl tylko jego "20letni" film jedyny. Tak go poznalem i w tym dziwactwie nieco polubilem.

BTW nie wiem czy to na forum czy BGG byla taka anegdotka, ze to musi byc stara gra, bo Tom Vasel zrobil recenzje tekstowa, a nie video :mrgreen: jeszcze zanim yt wystrzelil, to robil podcasty do sciagniecia z neta ;) (ciekawostka: mieszkal wtedy w Korei Pld, jako misjonarz/pastor/nauczyciel matematyki)
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2319
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 567 times
Been thanked: 912 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Galatolol »

psia.kostka pisze: 31 sty 2024, 17:38 BTW nie wiem czy to na forum czy BGG byla taka anegdotka, ze to musi byc stara gra, bo Tom Vasel zrobil recenzje tekstowa, a nie video :mrgreen: jeszcze zanim yt wystrzelil, to robil podcasty do sciagniecia z neta ;)
Co pasowałoby do tego, co mówił w filmiku ostatnio tu przytaczanym, że recenzje tak czy siak by robił, bo to go jara.

Jak już się odnoszę do tamtego nagrania: nic dziwnego, że odpowiedź na pytanie, ile razy się zagrało przed recenzją "zawsze będzie zła", skoro krążą słuchy, że on gra między pół a 3 razy :lol: (co niejako potwierdził kiedyś w AMA na reddicie)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

loaru pisze: 31 sty 2024, 17:13 Zauważyłem na fb, że pojawiło się sporo nowych influencerów i czasem zabawnie to wygląda jak jakiś post jednego autora komentują w większości inne fanpejdże :D Z perspektywy słuchacza i oglądającego zastanawiam się, po co miałbym oglądać 20-ty unboxing gry albo kolejne pierwsze wrażenia z jakiejś premiery. KPiB wybiło się na dramkach, Zaku zachwyca jakością nagrań i klimatem. A co ty, nowy influencerze, masz ciekawego dla swoich odbiorców?
Inne spojrzenie na dany tytuł i własna opinia?
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

Powiem Wam, że jak już na praw bardzo mało planszówkowej twórczości przyjmuję, to od parunastu lat nieprzerwanie z wielka przyjemnością słucham (w formie podkastu) TOP100 Dice Tower. Mam wrażenie, że jedynie Zee parę ostatnich lat trochę "z przymusu" robi tę topkę. Schyłkowy Sam też już był trochę zbyt "przwidywalny" i wszędzie mówił to samo, ale wtedy oglądałem wszystkie ich topki, nie tylko top100 of all time. Mike i Tom są tak zajarani jakby robili to po raz pierwszy. Natomiast szkoda, że nie ma głębszej analizy top100 widzów, tylko takie w dwóch zdaniach.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: walkingdead »

BOLLO pisze: 31 sty 2024, 19:20
loaru pisze: 31 sty 2024, 17:13 Zauważyłem na fb, że pojawiło się sporo nowych influencerów i czasem zabawnie to wygląda jak jakiś post jednego autora komentują w większości inne fanpejdże :D Z perspektywy słuchacza i oglądającego zastanawiam się, po co miałbym oglądać 20-ty unboxing gry albo kolejne pierwsze wrażenia z jakiejś premiery. KPiB wybiło się na dramkach, Zaku zachwyca jakością nagrań i klimatem. A co ty, nowy influencerze, masz ciekawego dla swoich odbiorców?
Inne spojrzenie na dany tytuł i własna opinia?
Te konta na fb, które mi migają to ostatnio były głownie jakieś malutkie i casualowe tytuły, które chyba wydawca wysyłał hurtowo, więc powtarzały się u każdej "nowej"osoby.
Opinii też tam nie uraczyłam tylko unboxing i prezentacja gry (o co w niej mniej więcej chodzi). Wszystko w szybkiej formie z dynamicznym montażem- żeby pasowało i na rolkę insta i tiktoka.
Zero treści własnej.

BLEH.
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Darkstorm »

Mnie skutecznie odpycha stado tiktokerów podniecających się sami sobą.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: walkingdead »

Nie wiem czy gdzieś mignęło na forum, więc podaję dalej :)

„Tomasz Kołodziejczak i Ignacy Trzewiczek, uznani twórcy i wydawcy, ogłaszają start KANAŁU FANTASTYCZNEGO – nowej platformy dla miłośników literatury, komiksów, gier i innych form szeroko pojętej fantastyki. Kanał zainauguruje swoją działalność 15 lutego, z trzema nowymi filmami tygodniowo, publikowanymi w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 9.30.
Ignacy i Tomasz – 30 lat pasji, profesjonalizmu i koleżeństwa
Znamy się od blisko 30 lat. Wiele godzin przegadaliśmy o przeczytanych książkach i komiksach, o rozegranych planszówkach i RPGach, o rynku wydawniczym i współpracy z twórcami. Teraz będziemy to robić także na KANALE FANTASTYCZNYM – mówi Ignacy Trzewiczek, współtwórca kanału.
Jesteśmy fanami – dodaje Tomasz Kołodziejczak – a jednocześnie zawodowcami działającymi na polskim i międzynarodowym rynku, jako twórcy i wydawcy prozy, gier i komiksów, a także organizatorzy konwentów i promotorzy fantastyki w mediach. Osobiście poznaliśmy wielu najważniejszych polskich i światowych twórców i wydawców. Na KANALE FANTASTYCZNYM będziemy dzielić się z widzami naszymi fanowskimi opiniami i wspomnieniami oraz profesjonalnym doświadczeniem i wiedzą”.

https://www.youtube.com/@KanalFantastyczny
toblakai
Posty: 1270
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 222 times
Been thanked: 227 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: toblakai »

walkingdead pisze: 01 lut 2024, 13:41[...] z trzema nowymi filmami tygodniowo, publikowanymi w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 9.30.[...]
Czego tu by o Trzewiku nie powiedzieć, to jeżeli chodzi o tworzenie treści to jest jakiś tytan pracy. 2Pionki, BoardGamesInsider, materiały na kanał Portalu i teraz jeszcze dodatkowe 3 odcinki tygodniowo (może nie zawsze w duecie).

I z tego co pamiętam to wciąż pisze okazjonalnie na Board games that tell stories
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bruno »

Pisze, pisze!
Szkoda tylko, że podcast o historii RPG w Polsce leży odłogiem...
Spoiler:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Kiler
Posty: 121
Rejestracja: 07 sie 2010, 18:26
Lokalizacja: Starachowice/Warszawa/Wałcz/Piła/Stargard
Has thanked: 4 times
Been thanked: 24 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Kiler »

Bruno pisze: 01 lut 2024, 21:55 Pisze, pisze!
Szkoda tylko, że podcast o historii RPG w Polsce leży odłogiem...
Spoiler:
Tutaj kawał historii rpg w Polsce :D

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=147
Spoiler:
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

loaru pisze: 31 sty 2024, 17:13 Zauważyłem na fb, że pojawiło się sporo nowych influencerów i czasem zabawnie to wygląda jak jakiś post jednego autora komentują w większości inne fanpejdże :D Z perspektywy słuchacza i oglądającego zastanawiam się, po co miałbym oglądać 20-ty unboxing gry albo kolejne pierwsze wrażenia z jakiejś premiery. KPiB wybiło się na dramkach, Zaku zachwyca jakością nagrań i klimatem. A co ty, nowy influencerze, masz ciekawego dla swoich odbiorców?
A Barolek i Gandalf robią uczciwy kanał o planszowkach, bez głupich min, dramek, czy super jakości sprzętu i koszą konkurencję.
Jak ktoś jest w czym dobry, to widzowie docenia :)
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
azazelmo
Posty: 897
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 281 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: azazelmo »

VivoBrezo pisze: 02 lut 2024, 09:46 (…)
A Barolek i Gandalf robią uczciwy kanał o planszowkach, bez głupich min, dramek, czy super jakości sprzętu i koszą konkurencję.
Jak ktoś jest w czym dobry, to widzowie docenia :)
Prawda, ale ciut, ciut mogliby podciągnąć się technicznie. Czasem praca kamery zawodzi, czasem oświetlenie (w Nucleum np.), ale merytorycznie bardzo fajnie i przyjemnie się ich słucha. A i dużo jest tych ujęć planszy z boku podczas tłumaczenia - dla mnie to trochę utrudnia odbiór, ale może to tylko ja. Wolałbym, żeby siedzieli obok siebie i wtedy pokazywali planszę ze swojej perspektywy.
Awatar użytkownika
_Berenice_
Posty: 763
Rejestracja: 17 lis 2012, 14:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 62 times
Been thanked: 478 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: _Berenice_ »

Dobra, było tutaj kiedyś o tiktoku, że większości użytkowników taka forma nie pasuje, więc czas na temat planszówkowy w poważnych :wink: tradycyjnych mediach. Udało mi się przepchać w robocie w "Plusie Minusie" temat o planszówkach, do kupienia od dziś, wszystkie teksty będą też internecie, ale za paywallem ;) Mój artykuł jest wprowadzający, ale padam tam kilka kontrowersyjnych tez o Talismanie i o tym, że nigdy nie polecam Osadników z Catanu. Jest też wywiad z Wojtkiem Chuchlą, czyli Wcetem z Rebela oraz tekst o RPG znanego z forum gry-planszowe, wielu inicjatyw planszówkowych, wydawnictw, wielu inicjatyw planszówkowych i wydanictw i nie tylko Kuby Polkowskiego. Zapraszam zatem do czytania, wiadomo im lepiej się rozejdzie, tym większe szanse na podobne tematy w przyszłości.

Okłada dla graczy z pewnością pozostawia wiele do życzenia, no ale tutaj wpływ miałam niewielki, a przekonanie jest takie, że tylko klasyczne elementy przyciągną czytelników.

Ja wiem, że na forum się trochę powtarzam z tym tematem, ale bardzo mi zależy, aby numer się rozszedł, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie :wink: :wink: :wink: :lol:
Obrazek
Moja kolekcja

Planszówkowy PKS - gdzie planszówki kupujemy sami, a wy decydujecie, czy również chcecie wydać na nie swoje pieniądze!

ZnadPlanszy.pl - zapraszamy też do naszego bloga, gdzie także dzieją się różniste rzeczy :>
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: ixi24 »

Mam pytania na temat Game Trolla.

1. Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Piotrek w jednym materiale zapowiada gry od Fox Games na luty, które nawet samo wydawnictwo jeszcze nie zapowiedziało? (nowe: Escape Room, Kryminalne zagadki) To współpraca z wydawnictwem czy jak to wygląda?

2. Druga sprawa jak można, aż tak clicbajtować i pod tytułem filmu " Co jest grane? Galakta masakruje zapowiedziami!" przedstawić zapowiedzi Galakty z tamtego roku, które właśnie otrzymały aktualizacje jako nowości i dopiero co zapowiedziane tytuły.
Czy on serio myśli, że to nowo zapowiedziane gry, czy uważa nas za aż takich głupków ;) ? Ciekawe...
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 560
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 244 times
Been thanked: 293 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: andrzejstrzelba »

ixi24 pisze: 04 lut 2024, 10:30 Czy on serio myśli, że to nowo zapowiedziane gry, czy uważa nas za aż takich głupków ;) ? Ciekawe...
Myślę że to nie jest kanał dla doświadczonych graczy / geek'ów. Moim zdaniem jest on skierowany do osób wchodzących w świat planszówek i amatorów planszówkowych.
To by też tłumaczyło dlaczego z tak dużą ilością subskrypcji nie wygrywa konkursów na najlepszego YouTube'era.
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 535 times
Been thanked: 423 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: miker »

ixi24 pisze: 04 lut 2024, 10:30 Mam pytania na temat Game Trolla.

1. Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Piotrek w jednym materiale zapowiada gry od Fox Games na luty, które nawet samo wydawnictwo jeszcze nie zapowiedziało? (nowe: Escape Room, Kryminalne zagadki) To współpraca z wydawnictwem czy jak to wygląda?

2. Druga sprawa jak można, aż tak clicbajtować i pod tytułem filmu " Co jest grane? Galakta masakruje zapowiedziami!" przedstawić zapowiedzi Galakty z tamtego roku, które właśnie otrzymały aktualizacje jako nowości i dopiero co zapowiedziane tytuły.
Czy on serio myśli, że to nowo zapowiedziane gry, czy uważa nas za aż takich głupków ;) ? Ciekawe...
Wiele zostało tu napisane na temat GTTV. Chyba nie ma sensu tworzyć kolejnej gównoburzy. Moim zdaniem oglądanie jego filmów to strata czasu.
A dlaczego?
1. Błędy merytoryczne w rozgrywkach
2. Ukryta/ukrywana współpraca z wydawnictwami
3. Zajebistość, zajebistość i jeszcze raz zajebistość... bez pokrycia

Jak już bardzo chcesz oglądać polecajki na polskich kanałach, to wybierz coś innego. Nie będzie to może krystaliczna współpraca, ale zdecydowanie lepsza - serio, cokolwiek.
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: ixi24 »

Nie chce tworzyć gównoburzy, ale oglądam prawie całą scenę planszówkową na yt. Tutaj miałem już tak mocny zgrzyt, że musiałem się tym podzielić.
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 242 times
Been thanked: 358 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Otorek »

1. Jego materiały z zapowiedziami są koordynowane z wydawcami. Wysyłają mu materiały i info, a on je po prostu zbiera do kupy i przedstawia.

2. Tak samo tutaj, Galakta nie zdążyła tego jeszcze wydać więc zbiorczo informuje o wszystkim, czym tu się irytować? Clickbaitami? Szkoda zdrowia się nimi przejmować.
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 637
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 243 times
Been thanked: 355 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Nilis »

Przeczytałem artykuł w Plus i Minus "rozrywka pełna paradoksów". Gdybym nie grał w planszówki i przeczytalbym go nie znając tematu zapamiętał bym głównie z niego że wybór gry na start to ogromny ból głowy, z partnerem nie pograsz bo coś nie zagra i będziecie mieć inne odczucia a te historie banalne o tym że warto grać w planszówki to... nie do końca prawda. Dobrze że człowiek nie czyta gazet
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
ODPOWIEDZ