Company of Heroes (N.N.)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
thorus197
Posty: 90
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:53
Lokalizacja: Bristol
Has thanked: 37 times
Been thanked: 22 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: thorus197 »

Braliście do swoich zestawów Emplacement pack ? Widziałem że Brytyjczycy mają je u siebie, ale inne nacje już nie. Wiec zastanawiam sie czy warto wydać kolejne 16 dolców na "Bajer" ktory moze nic nie zmienić w rozgrywce (jak TP3)
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Jeżeli masz Brytyjczyków to nie potrzebujesz dodatkowych. To pakiet bardziej pod starych wspierających.
Ja używam spokojnie tych umocnień dla innych frakcji jak potrzeba - jest ich pod dostatkiem.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

Jakieś nowości w temacie? Zmiany w zasadach czy balansie jednostek?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1902
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: tomuch »

Ponoć trochę zmian jest, np. ze snajperami. Ale nie siedzę tak głęboko, żeby się kompetentnie wypowiadać.
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Ja nie grałem na nowych zasadach, więc od strony mechanicznej się nie wypowiem ale na papierze zmiana polegająca na tym, że snajpier może tylko strzelać na dystansie od 3 to dramat. Trochę niegrywalna stanie się ta jednostka bo wystarczy podejść i koniec :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

Kiedyś widziałem posta na forum bgg gdzie ktoś wypisał listę zmian, ale nie mogę poszukać. Zapamiętałem kilka modyfikacji jeśli chodzi o piechotę, która może wykonywać akcję budowy/naprawy/odzyskiwania zdrowia będąc w budynku/transporcie, ale nie wiem czy to były oficjalne zasady. Posiadam wersję instrukcji 2.03 i to chyba jest stara instrukcja.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
ODPOWIEDZ