Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Arachion
Posty: 413
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:33
Has thanked: 407 times
Been thanked: 204 times

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: Arachion »

agt pisze: 10 lut 2024, 00:42
Arachion pisze: 08 lut 2024, 21:05 Po wyprzedaniu 40% kolekcji przed przeprowadzka, aby zostały tylko realnie pozycje które lubimy dla dwóch graczy. Po dekadzie czynnego grania kolekcja dostała swój regał pod wymiar w nowym domu.
Zgrabnie to wygląda. :)
A gdy kupisz coś nowego to będziesz coś sprzedawał?
Czy będzie postępowała aneksja regału na książki?
Dzięki, miło mi. Przejmowanie boku już się rozpoczęło.
Zrobiłem prosty projekt, miał być w miarę lekki, fronty dadają masywności ale niepozorny, ma dużo pomieścić i co najważniejsze - wytrzymały. Wzmocnienie płytą z tyłu.
W obrębie znajomych, nie obracam się wśród hobbistów więc nie chciałem aby pasja wychodziła na pierwszy plan ale też nie chciałem zagracić szafą.

Tam jest dużo jeszcze miejsca, wystarczy w miarę zakupów, kolejne kartoniki dodatków przenosić do garderoby, one mają zapewniać tylko optyczną kompletność.

A jak zaraz znowu wsadzicie mi do głowy na forum, kolejne genialne zakupy czegoś nowego to umiem bez sentymentu sprzedawać i robić miejsce. 90% książek z boku są do przeczytania i potem znikają na olx.
Z grami jest prawie podobnie, z każdą wiąże nadzieję na udaną partie - jak coś przestanie cieszyć to wyjedzie, w idealnym stanie do nowego gracza.
hipcio_stg pisze: 09 lut 2024, 20:18 Dorobić fronty i będą całkiem ładne te szafy.
Dzieciak był mały, to w poprzedniej lokalizacji, było za szybką i druga cześć w kredensie z kompletu, też za szybka. Teraz próbuje ufać.
Spoiler:
Edycja, dodam coś z historii:
Dość dawno temu...
Spoiler:
...potem urodziła się córka, to pojawiła się pleksi.
Spoiler:
Sucharzysta
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1803
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 334 times

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: hipcio_stg »

Ja z tymi frontami to generalnie rzuciłem. Nic personalnego, chociaż ja jestem zwolennikiem trzymania nawet najpiękniejszych kolekcji "za drzwiami". Zdjęcia tych kolekcji wyglądają jak sklepy z planszówkami. Jestem w stanie akceptować taki obrazek chyba tylko w przypadku specjalnego pokoju tylko do grania w planszówki. Duży stół, regał, dobre światło i nic więcej. W przypadku pokoju rodzinnego moja głowa nie akceptuje takich upiększaczy. To samo mam odnośnie do lego. Mam znajomych co mają poskładane klocki wszędzie! Rozumiem, że wydali krocie, ale serio te zakurzone zestawy muszą stać wszędzie? Niech wybiorą sobie cenniejsze eksponaty o stworzą przeszkloną oświetloną witrynę. Oj dziwak ze mnie. Moja kolekcja zapuszkowana za frontami ;)
salut
Posty: 126
Rejestracja: 19 lis 2023, 08:06
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: salut »

hipcio_stg pisze: 11 lut 2024, 19:34 Ja z tymi frontami to generalnie rzuciłem. Nic personalnego, chociaż ja jestem zwolennikiem trzymania nawet najpiękniejszych kolekcji "za drzwiami"....
Mam podobne zdanie ale głównie z tego powodu że za pierwszymi lepszymi drzwiczkami po paru MC nie ma praktycznie nawet grama kurzu.
Nie cierpię ścierać kurzu... Normalnie trzeba to robić praktycznie co tydzień żeby to jakoś wygladalo.
O ile starcie pustej półki czy blatu to nie problem to przy takich grach trzeba się lekko nawywijac albo wszystko wyciągać i wkładać.
Dziwię się właśnie z tego powodu popularności tych KALLAXow
Kupię: Link

Proszę nie wrzucać moich okazji na pepper.
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: Mortinista »

A to też wrzucę jedną z 3ech


Obrazek
Muszczu
Posty: 78
Rejestracja: 13 wrz 2022, 16:03
Has thanked: 11 times
Been thanked: 10 times

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: Muszczu »

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolekcja skromna ale już pojawia się problem w co by tu zagrać 😉 99% gram solo na zdjęciu nie ma jeszcze skrzyneczki z Arkhamem lcg
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 269
Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:46
Has thanked: 55 times
Been thanked: 45 times

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: Malibu »

W końcu przyszła do mnie paczka z gierkami i mogłem uzupełnić mojego nowego Kallaxa :D

Obrazek
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: BOLLO »

Fajne macie te kolekcje takie schludne i niektórzy widać mają bardzo przemyślane zakupy. Super naprawdę gratuluje, miło zawiesić oko na waszych regałach, kalaxach, szafeczkach i innych gro-przechowywalniach.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Zdjęcia kolekcji gier planszowych

Post autor: eveni »

U niektórych już na przemyślane zakupy za późno i teraz zostaję nam tylko ogarnianie chaosu :lol:
ODPOWIEDZ