1944: Wyścig do Renu / Race to the Rhine (Jaro Andruszkiewicz, Waldek Gumienny)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
mk20336
Posty: 1551
Rejestracja: 02 sty 2019, 09:46
Has thanked: 72 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: 1944: Race to the Rhine / Wyścig do Renu (Jaro Andruszkiewicz, Waldek Gumienny)

Post autor: mk20336 »

First Look at Keep’em Rolling!Gra wojenna w stylu euro, skupiająca się na logistyce? Tak, to dokładnie Keep’em Rolling: Race to the Rhine od PHALANX! Dziś przyjrzymy się zawartości pudełka, wkrótce kolejne materiały!

LINK: First Look at Keep’em Rolling!

Obrazek
Mój blog, serdecznie zapraszam!
https://theboardgameschronicle.com/
mk20336
Posty: 1551
Rejestracja: 02 sty 2019, 09:46
Has thanked: 72 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: 1944: Race to the Rhine / Wyścig do Renu (Jaro Andruszkiewicz, Waldek Gumienny)

Post autor: mk20336 »

First Impressions for Keep’em Rolling! from PHALANX

Dzisiaj dzielę się moimi pierwszymi wrażeniami odnośnie jednej z najnowszych publikacji PHALANX – Keep’em Rolling! Ta gruntownie odnowiona gra Race to the Rhine ma wiele nowych elementów / rozwiązań. Zapraszam!

LINK: First Impressions for Keep’em Rolling! from PHALANX

Obrazek
Mój blog, serdecznie zapraszam!
https://theboardgameschronicle.com/
Sapieha
Posty: 54
Rejestracja: 01 wrz 2021, 11:38
Has thanked: 37 times
Been thanked: 8 times

Re: 1944: Race to the Rhine / Wyścig do Renu (Jaro Andruszkiewicz, Waldek Gumienny)

Post autor: Sapieha »

Jak to jest z tą grą? Jest normalnie dostępna w sklepach? Czy już nakład zszedł?
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: 1944: Race to the Rhine / Wyścig do Renu (Jaro Andruszkiewicz, Waldek Gumienny)

Post autor: mauserem »

Jestem ciekaw tych zmian - miał ktoś już okazję zagrać w nowe wydanie i zechce podzielić się tutaj wrażeniami ze zmian, różnic?
Ostatnio Phalanxy mają pecha do fakapów - czy tutaj wszystko jest ok?
Sapieha
Posty: 54
Rejestracja: 01 wrz 2021, 11:38
Has thanked: 37 times
Been thanked: 8 times

Re: 1944: Race to the Rhine / Wyścig do Renu (Jaro Andruszkiewicz, Waldek Gumienny)

Post autor: Sapieha »

mauserem pisze: 16 lut 2024, 12:03 Jestem ciekaw tych zmian - miał ktoś już okazję zagrać w nowe wydanie i zechce podzielić się tutaj wrażeniami ze zmian, różnic?
Ostatnio Phalanxy mają pecha do fakapów - czy tutaj wszystko jest ok?
Z tego co wiem, to Keepem rolling są dodane mini-dodatki od Wyścigu do Renu (już jako element podstawki), jest nowy tryb solo, możliwość rozgrywki w 4,poprawki graficzne na mapie...
ODPOWIEDZ