Etherfields (Michał Oracz)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3354
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1033 times
Been thanked: 2010 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Ardel12 »

grymir pisze: 13 sty 2024, 01:12 Zakupiłem używaną grę i są tam cztery talie sekretnego trybu dwie w opakowaniach oryginalnych z numerkami 1, 3 a dwie talie mam w woreczkach strunowych bez numerków. Czy ta numeracja jest ważna ?
Jak to są talie per bohater(grafiki na tyle kart) to się je tasuje przez użyciem, więc nie.

Nie kojarzę nic innego co byłoby tam osobno.
Cypek83
Posty: 20
Rejestracja: 14 lis 2021, 16:52
Has thanked: 9 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Cypek83 »

grymir pisze: 13 sty 2024, 01:12 Zakupiłem używaną grę i są tam cztery talie sekretnego trybu dwie w opakowaniach oryginalnych z numerkami 1, 3 a dwie talie mam w woreczkach strunowych bez numerków. Czy ta numeracja jest ważna ?
Orginalnie są cztery talię ponumerowane od 1 do 4 (dla każdej postaci).
Otwierasz/używasz ich w dalszej części gry. Wychodzi na to że ktoś musiał grać na dwie postaci (dlatego woreczki strunowe), a dwie są najprawdopodobniej orginalnie zapakowane. Numeracja nie ma znaczenia, poprostu znajdziesz dopasowaną do swojego bohatera.
Welnek
Posty: 55
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:47
Has thanked: 26 times
Been thanked: 1 time

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Welnek »

Hej, takie pytanie do posiadaczy dodatku dla 5 gracza, miałam pledge po polsku, na folii pudełka naklejka EF-PL, natomiast samo pudełko na zewnątrz angielskie, kod produktu EF-ENG. Czy ten dodatek był niezależny językowo, czy dostałam zły, jak to u Was wygląda?
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

Welnek pisze: 16 lut 2024, 19:24 Hej, takie pytanie do posiadaczy dodatku dla 5 gracza, miałam pledge po polsku, na folii pudełka naklejka EF-PL, natomiast samo pudełko na zewnątrz angielskie, kod produktu EF-ENG. Czy ten dodatek był niezależny językowo, czy dostałam zły, jak to u Was wygląda?
Pudełka wszystkich wersji językowych są po ENG. Też mam kod EN na pudełku a karty zawartość w środku PL.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
ODPOWIEDZ