Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Argue
Posty: 436
Rejestracja: 06 lis 2017, 18:07
Lokalizacja: Orzesze
Has thanked: 7 times
Been thanked: 85 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Argue »

Rience pisze: 26 lut 2024, 23:52
The Edge: Dawnfall all in - bo za 1090 można spróbować :P
Też nad tym myślałem, ale z żoną w to nie zagram :D
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

Rience pisze: 26 lut 2024, 23:52
Argue pisze: 26 lut 2024, 21:18 Brazil: Świt Imperium - za 100 zł można spróbować :)
The Edge: Dawnfall all in - bo za 1090 można spróbować :P
Władca Pierścieni LCG
Kolekcja PL z 6 czesciami Sagi, 2 Hobbitami i 5 pelnymi cyklami. W drewnianej skrzyni, z 5 segregatorami i w pelni zakoszulkowana (~4000kart)
bo brakowalo mi jednego zestawu przygodowego (60kart) :mrgreen:

Juz mi nic nie brakuje 8)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 560
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 244 times
Been thanked: 293 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: andrzejstrzelba »

Właśnie zakupiłem 2 dodatki do Hegemony, bo gra w naszej grupie świetnie się przyjęła. Dwa dni grania do 3-4 w nocy (łącznie 27 godzin) i wciąż nam było mało. Wciąż każdy chciał szukać swojej drogi do zwycięstwa. Bałem się że mój 14-letni nie będzie chciał grać ale wszedł ostro w ten tytuł więc uznałem że warto zakupić tym bardziej że ...

psia.kostka pomógł w zakupie z rabatem w 3trollach za co bardzo dziękuję.
Awatar użytkownika
Lart
Posty: 50
Rejestracja: 11 kwie 2023, 12:27
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Lart »

No gdzieś muszę o tym napisać bo nie wytrzymam - otwieram sobie dwa zakupione dodatki, tym razem do lżejszych tytułów - jeden do Arnaka , a drugi do Zatoki Kupców... a konkretniej dodatek Sekretna Skrytka.

Kupiłem dodatek bo Zatoka Kupców to gra lekka, a mimo wszystko dająca sporą regrywalność i pasująca niemal w każdym gronie bez względu na wiek czy ilość graczy. Taki eurasek z mini gierkami w środku. Dodatek kupiłem ze względu na karty "scenariuszy", nowe łodzie i nowe karty złodziei. I tu cała na biało wchodzi moja ignorancja bo nie widziałem, że dodatek daje też nową klasę - złodzieja właśnie.

Z jednej strony głupio mi bo o tym nie wiedziałem... ale taka pierdoła zrobiła mi dziś cały dzień :D

P.S - może ktoś podobnie jak ja nie wie co czai się pod kartonową wypraską dodatku ;)
Aleplanszówki: 3% / Planszostrefa: 10% / 3trolle: 6% | Moja półka
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

W lutym weszły następujące tytuły:

EXIT puzzle 500 Atlantyda i Ukryte Studio - kumpel odsprzedał mi po przejściu. Byłem ciekaw jak wypadają puzzle z łamigłówkami a i sama układanka była dość przyjemna na weekendowe popołudnie. Sam za puzzlami nie szaleję, ale żona lubi, więc zaryzykowałem. Obie już zaliczyłem i sprzedałem. Układanie przyjemne. 500 elementów akurat na te 2-3h spokojnego układania. Zagadki dodają do tego około godzinki. Grałem w wersje niemieckie z DeepL i dawało radę, acz czasem poziom trudności śróbowało bardziej tłumaczenie niż zagadka. Same zagadki w Atlantydzie prościutkie. W Studio minimalnie trudniejsze, ale ogólnie widać skierowany produkt dla układaczy puzzli(czy jak ich zwał) niż dla uciekinierów serii EXIT. Puzzle już sprzedane xD

Star Wars: Rebelia - widząc, że gra wychodzi ze sklepów, cena rośnie a zapowiedzi dodruku brak to rzuciłem się na jeszcze przystępny zestaw z OLX. Obecnie mój problem to zakup insertu. Wiele nie umożliwia postawienia pudełka w pionie, a dla mnie to jest wymagane. Ździwił mnie pomysł wykorzystania pudeła od dodatku jako wypełniacza. W sumie są dwa inserty spełniające mój wymóg. Jeden z FoldedSpace. Drugi z druku 3D, ale niestety nikt tam nie odpowiada, więc chyba firma się zawinęła... A co do samej gry, to w sumie od 2 lat nosiłem się z zakupem. Grałem raz w samą podstawkę i mi się wybitnie podobała. Problemem był brak współgracza do tego. Obecnie obrodziło chętnymi, więc zaryzykowałem. Sama gra moim zdaniem nie ma sobie równych jak chodzi o klimat SW. Może wielkim fanem uniwersum nie jestem, ale na dobrą sprawę co było do obejrzenia to widziałem z tego, a w domu zero tytułów...należało to zmienić!

Pax Pamir - Zestaw metalowych monet w woreczku (40szt) i Pax Renaissance (2nd edition) - metal coins (37szt) - wróciło do polskich sklepów zanim zakupiłem z Czech. Mam monety z nominałami, ale brakuje mi właśnie bez, więc jak tu nie zakupić monetek z dwóch genialnych tytułów, które zagościły w moim serduszku :D

High Frontier 4 All - Spectral Factories i High Frontier 4 All - Tools 1 - ulepszajki ostatnio topowego u mnie tytułu. W sumie opinie mieszane krążą wokół Spectral Factories, więc się zobaczy ile w tym prawdy.

Interstellar + Mata - myślałem o tym tytule od zeszłego roku, ale strasznie mało było o niej w sieci. Pogadałem prywatnie z jednym z testerów(@drzewko ) i mnie przekonał do tego tytułu. HF był strzałem w dziesiątkę, więc liczę, że i to mnie nie zawiedzie. W sumie od Euklunda odbiłem się przez BIOS Genesis, które przez straszną instrukcję, tonę bełkotu biologicznego i wysoką losowość(ech te k6 i rzuty jak bardzo nie żyję). A teraz. Pamir, Ren i HF pokazały mi jego geniusz. Tak bardzo, że chcę wrócić do serio BIOS i sprawdzić czy może jednak wina nie leżała po mojej stronie :) A co do Interstellara, to coop u mnie zawsze na plus, jestem ciekaw też połączenia z HF(kampania) oraz opcji odpalenia post humana i wygrania jako jedyny gracz. Opisy od drzewko tylko mnie nakręciły. Wciąż jednak czekam na swój egzemplarz...

Widmo nad Arkham - paragrafówki w grach planszowych bardzo lubię, więc skusiłem się na grę, która składa się wyłącznie z tego elementu. Udało mi się już dojść do jednego finału i bardzo mi się spodobało. Wybory czuć w kolejnych paragrafach. Jest mnogość wyborów i świetnie, że gra oferuje opcję, mam wszystko w dupie idę robić swoje. Nie jesteśmy pchani w daną ścieżkę fabularną i to jest genialne. Do gry w sumie potrzebne jest cokolwiek do zapisywania zdobywanych numerków i...tyle. Bardzo dobry zakup.

Unlock: Extraordinary Adventure - jak z innymi grami typu Escape Room, muszę ograć je wszystkie, więc i ten zakupiłem. Bazuje na grach komputerowych i muszę przyznać, że żadnej nie kojarzę nawet xD W sumie w wersji z grami planoszywymi znajomość wymagana nie była, acz dodawała pewien przyjemny akcent. Tutaj może poszukam jakiś krótkich filmików by się lepiej wkręcić w klimat.

Chyba tyle. Dobrze, że się luty kończy jak i mój limit na podstawki xD Ciekaw jestem jak to przeżyję w kolejnych miesiącach. Wychodzi, że najlepiej by było załapać bana na wszystkich grupach planszowych jak i OLX xD
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 248
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Poochacz »

Cichociemni - bo cena niewielka a gra wbrew pozorom przyjemna no i akcja dzieje się w Polsce.

Agemonia z minisami - bo wpadła mi w oko po poleceniu na FB a okazało się że po dobraniu figsów cena wyjdzie raptem 40 euro wyższa. A skorzystam też w innych grach.

I trzeba się już skupić na tym co mam. Zostały mi dodatki do TG, 2 dodatki do Folklore'a, Oathsworn... Trzeba się ruszyć 🤣
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: JollyRoger90 »

Poochacz pisze: 27 lut 2024, 19:37 Cichociemni - bo cena niewielka a gra wbrew pozorom przyjemna no i akcja dzieje się w Polsce.
daj znać jak rozgrywka, jak już do tego tytułu zasiądziesz :)
Argue
Posty: 436
Rejestracja: 06 lis 2017, 18:07
Lokalizacja: Orzesze
Has thanked: 7 times
Been thanked: 85 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Argue »

Bliżej i Dalej - Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad kupnem Uśpionych Bogów, ale to dość duża i droga inwestycja w wariancie all-in. Toteż najpierw postanowiłem sprawdzić starszego brata czyli właśnie wymieniony tytuł, co by przekonać się na własnej skórze, jak się w gra "książkowe" gry Ryana Laukata, ponieważ nie mieliśmy okazji nigdy w żaden tytuł tego autora zagrać, a nadarzyła się okazja do kupienia w dobrej cenie (100) to żal nie skorzystać, przy relatywnie starym tytule jakim jest BiD i ryzykiem, że coraz trudniej będzie go dostać.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

Mam pomysł na nowy wątek "Ostatnio odkupiliśmy" :D

U mnie wróciło Dice throne sezon 1 - wydawało mi się, że gra nam nie siadła a po sprzedaży nie raz była chęć żeby zagrać patryjkę.

Z nowości wskoczyły monety do Gloomhaven, pięknie wykonane więc miłośnikom gry/monet polecam polować. W sklepie Mepel udało mi sie kupić w cenie bodajże 102 zl z wysyłka (po 3% rabatu).
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

Earthborne Rangers

bo byla w rebelu, do tego najpierw ucialem 10% ceny, a potem kolejne -8% kodem wycyganilem :mrgreen: <gr8 success>

Cena drugiego printu na wspieraczce + shipping + vat jednak mnie nie skusila, choc wlasnie late pledge otworzyli FYI

Ale dla ostudzenia "zazdrosnikow", to dwa male wgniotki, pudlo nie ofoliowane, niby sa plomby, ale widac ze ponownie zaplombowane kolejnymi naklejkami, wiec jakis refurbished :?

PS nie, mimo to nie sprzedaje :P
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: khuba »

psia.kostka pisze: 03 mar 2024, 23:39 Ale dla ostudzenia "zazdrosnikow", to dwa male wgniotki, pudlo nie ofoliowane, niby sa plomby, ale widac ze ponownie zaplombowane kolejnymi naklejkami, wiec jakis refurbished :?
To "ekologiczna" gra, tam nigdy nie było folii.


W temacie:
Terakotowa Armia - uzywka względnie tanio - do przetestowania i ewentualnej odsprzedaży.
Biały Zamek - Czerwona Katedra się spodobała więc i to przetestuje.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
nimsarn
Posty: 306
Rejestracja: 04 lis 2005, 16:54
Lokalizacja: Z buszu! W centrum Zielonej Góry
Has thanked: 502 times
Been thanked: 174 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: nimsarn »

Sid Meier's Civilization: Nowy początek – Terra Incognita - bo miałem imieniny i ostatnio fazę na civilizację. Sam byłem, i trochę nadal jestem, sceptyczny do tego dodatku - po jednej partii u znajomego miałem wrażenie że dodatek więcej psuje niż poprawia. Ale "piąty gracz" i wizja rozwoju planszy (dodawanie nowych kafli terenu) w końcu mnie przemogły;

Szlaki - od razu mówię że Parki mi się nie podobają, ale Szlaki to coś zupełnie innego (ot wizualny paradoks :roll: ). Długo się nosiłem z zakupem, a na przeszkodzie stała mi zawsze: miska cena - no bo jak kupować coś, za jedną-drugą prezentu?! :?
ElHarnas
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2020, 19:37
Has thanked: 15 times
Been thanked: 26 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: ElHarnas »

City Of The Great Machine - grę miałem na radarze od czasu rozgrywki Barolka i Gandalfa. W zasadzie po obejrzeniu materiału i sprawdzeniu kilku innych recenzji byłem pewien, że tę grę zakupię. Niestety zawiodła mnie cena polskiego wydania. 270 zł u wydawcy, 210 zł w moim ulubionym (zazwyczaj najtańszym) sklepie. Postanowiłem obejść się smakiem. Na szczęście Czacha Games obchodziła swoje 9 urodziny i wypuściła tę grę za 149 zł. Z jednej strony trudno się oprzeć takiej ofercie, z drugiej czuję, że tak znaczna obniżka oznacza brak sukcesu na rynku. Niemniej jednak to już sprawdzę na własnej skórze :D Nastawiam się głównie na rozgrywki dwuosobowe i pojedynek umysłów.
Satino4
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2022, 12:55
Has thanked: 23 times
Been thanked: 6 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Satino4 »

W ostatnim czasie wpadło kilka pozycji:
Aeon's end -> jestem zachwycony mnogością możliwości rozgrywek. Czasami korzystam z losowego generatora setup, dzięki czemu za każdym razem partia wygląda inaczej.
Brzdęk! Katakumby -> sentyment do serii Brzdęk. Wersja "w kosmosie" była tak naprawdę pierwszą grą, która zagościła na półce na dłużej.
Call to Adventure: Epic Origins -> czekam na dostawę :D
The City of Kings -> na ten moment tegoroczne odkrycie, numer 1 :)
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 404
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 590 times
Been thanked: 384 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: kuleczka91 »

3 dodatki do Destinies: Wiedźmi Las, Morze Piasku, Mity i Folklor. Do tego dobraliśmy Cechy postaci i Przeciwności, bo chciałam poznać kolejne scenariusze ;)
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Dhel »

Pax Pamir druga edycja - bo było w końcu dostępne
Terraformacja Marsa ares + kryzys
Astro knights eternity - w tez w końcu się pojawiło
Lord angmar awakened campaign - bo uwielbiam tą grę
Awatar użytkownika
Leinadus
Posty: 980
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 84 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Leinadus »

Tsukuyumi, bo miałem ofertę wymiany na tą grę, naoglądałem się materiałów czy warto, czy nie i dupa. Gość za wysoko wycenił ją w ostatecznym rozrachunku, więc trzeba było sobie kupić.
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 624
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Michito »

Ankh - bo dostałem pomoc od psia.kostka a Portal wrzucił super cenę na outlet. Gra przyszła jak nowa. I dużo czytałem pochelbnych rzeczy o rozgrywce 2-osobowej.

Pandemic Iberia - bo złoty człowiek rodan77 zrobił zbiorówkę pachnącą słońcem Toskanii, a to ponoć najlepszy Pandemic
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

Michito pisze: 08 mar 2024, 13:23 Portal wrzucił super cenę na outlet. Gra przyszła jak nowa.
Fajnie ze piszesz, bo nawet bylem ciekaw, czy dostales znosny egzemplarz, ale balem sie poruszac temat, bo moze sie zawiodles ;) Ja dostalem kilka pudelek jakby rozjechanych wozkiem widlowym, a kilka dosc eleganckich. Ale nie narzekam, traktuje to jak odmiane MysteryBox :mrgreen:

PS do Ankh (itp CMON) mozesz jeszcze pozyskac figsy Iron Maiden od tego samego sympatycznego czlowieka :lol:
złoty człowiek rodan77 zrobił zbiorówkę pachnącą słońcem Toskanii
Widze, ze jestesmy w tym samym zacnym klubie 8) Ukłony!
Pandemic Iberia [...] a to ponoć najlepszy Pandemic
Mozna by go jakos polonizowac wspolnym forumowym wysilkiem.
Tyle ze ja bardziej bym angielskie pliki zrodlowe preferowal nad wloskie ;)
khuba pisze: 04 mar 2024, 01:23 To "ekologiczna" gra, tam nigdy nie było folii.
Tak, to fakt. Potem w yt recenzjach sie o tym przekonalem, m in tej SUSD. Nakrecaja ostry hajp na te gre, nie wiem czy nie bedzie afery jak z BotCT :P troche tez "przypadkowo" w trakcielate pledge. Mysle ze wpadnie grube dofinansowanie kampanii po tej polecajce. A gra z fajnej niszowej zrobila sie modna i influenserska :roll: slabo :P (dotyczy Earthborne Rangers)

Co do "refurbished", to tak plomby wygladaly, ale zaplacilem dosc fajna cene(ktora obecnie jest duzo wyzsza, mimo braku towaru :P) wiec nie narzekam. Moze tylko oczekiwalem splendoru KSa, a to bardziej gra wydana w stylu eko i moze debiut? Np insercik dosc oldschoolowy ;)
Spoiler:
A na koniec w temacie zakupow, to wplacilem troche sianka obcemu czlowiekowi w Holandii (ryzyk-fizyk), ale juz mam powiadomienia od DPD o nadaniu paczek, wiec zdaje sie, ze zakupilem 30kg Heroes of Normandie :twisted:
Ostatnio zmieniony 08 mar 2024, 13:59 przez psia.kostka, łącznie zmieniany 2 razy.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Seraphic_Seal »

psia.kostka pisze: 08 mar 2024, 13:33
Pandemic Iberia [...] a to ponoć najlepszy Pandemic
Mozna by go jakos polonizowac wspolnym forumowym wysilkiem.
[/quote]

Serio podobno najlepszy :o? Grałem w to kiedyś raz, przez te tory kolejowe wydał mi się niesamowice prosty do wygrania. Chociaż dalej w instrukcji były chyba jakieś specjalne scenariusze, hmmm
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: psia.kostka »

Seraphic_Seal pisze: 08 mar 2024, 13:52
psia.kostka pisze: 08 mar 2024, 13:33
Pandemic Iberia [...] a to ponoć najlepszy Pandemic
Mozna by go jakos polonizowac wspolnym forumowym wysilkiem.
Serio podobno najlepszy :o? .
No to cytat z kolegi, ktory tylko przywolalem. Ale zdaje sie, ze Zee z DT uwaza te edycje za najciekawsza/najswiezsza. A ogral on wszystko na wylot. Ja gralem tylko w klasyka jak dotad.
Grałem w to kiedyś raz, przez te tory kolejowe wydał mi się niesamowice prosty do wygrania
Pewnie "zle graliscie" ;) :mrgreen:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Atk »

Pax Ren wiadomo bo Pax

Dodatki do Barrage! Bo wiadomo Barrage to król królów, a teraz będzie można spokojnie grać na 2 osoby i nie tylko
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 864
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 298 times
Been thanked: 285 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: KOSHI »

Iron Maiden pack 1 i 2. Nowe postacie albo abo. Z fajnymi umiejętnościami. Miałem już nie rozwijać 2 ed i fantasy, ale poszedł dziki zachód to przybyło dudków. Stosunek cena / ilość słaba ale olać to.
Muszczu
Posty: 78
Rejestracja: 13 wrz 2022, 16:03
Has thanked: 11 times
Been thanked: 10 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Muszczu »

Machina arcana
od dawna miałem te grę ma radarze udało się kupić w dobrej cenie podstawkę z jednym dodatkiem. Jestem po kilku partiach i naprawdę jest ok może po za instrukcja która nie jest jakaś tragiczna ale tłumaczy kilka kwestii trochę okrężna droga.

Bloodborne gra planszowa

Długo się zastanawiałem nad tym tytułem nigdy nie grałem w wersje konsolowa. Lubię gry z gatunku DC ale jakoś mi tak nie pasowało, że nie ma tu kostek tylko karty. Zagrałem kilka razy i jestem pod dużym wrażeniem na tyle, że już myśle nad zakupem jakiegoś dodatku😉 Na duży plus dla mnie jest fakt, że fajnie chodzi true solo
mordajeza
Posty: 361
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 246 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: mordajeza »

Palec Boży - zagraliśmy dzisiaj rodzinnie ma Gratislavii i od razu kupiliśmy (cena była okej, a jeszcze można było zgarnąć karty promocyjne). Nie jestem jakimś wielkim fanem tego typu gier, ale to chyba najfajniejsza pstrykanka, w jaką grałem. Liczą się nie tylko zdolności manualne, ale też jakaś tam strategia/taktyka (area control). Dodatkowo jest bardzo fajnie wydana (mata w standardzie!), rozkłada się w minutę, a tłumaczy w trzy.
ODPOWIEDZ