Dream Dice TV- Diora Recenzja/ autorska gra euro

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV-Ile godzin zajmuje mi jedno nagranie?

Post autor: BOLLO »

Takenoko to gra w której wcielamy się w ogrodników którzy pielęgnują ogrody Cesarza Japonii. Ale nie jest to takie proste bo głodna Panda grasuje po naszych ogrodach wyjadając pędy bambusów. Takenoko to bardzo ładnie wykonana gra kafelkowa z masą drewnianych komponentów. Gra łatwa do wytłumaczenia ale z ciekawymi mechanikami. Czy po latach gra nadal cieszy swoją prostotą?

Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV-Wiedzmin Stary Świat Unboxing

Post autor: BOLLO »

Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia unboxingu najnowszej gry Łukasza Woźniaka czyli Wiedzmin Stary Świat
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV-Wiedzmin Stary Świat Unboxing

Post autor: BOLLO »

Jeżeli kogoś z Was jakimś cudem ominęła gra Neuroshima Hex wydana przez Portal Games. To już spieszę aby Wam ją zaprezentować i co nieco opowiedzieć.
Opowiadam oczywiście okiem casuala, ale wiem że gra świetnie kręci się turniejowo.

A ponieważ niebawem będziemy obchodzić jej "18 urodziny" tak więc.....podchodzimy z szacunkiem bo już prawie pełnoletnia :mrgreen:

Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV-Neuroshima Hex 3.0 || Pojedynkowa poezja

Post autor: BOLLO »

Jeżeli ktoś z was ma ochotę poswietowac pierwszy rok istnienia kanału DreamDice to zapraszam na FB profil
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6403505083

Czeka tam na was masa konkursów z nagrodami. Dziś na rozgrzewkę obstawianie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV-Swietujemy rok kanału. Ponad 1200pln do rozdania w nagrodach

Post autor: BOLLO »

Takiego tematu a myślę, że dosyć istotnego jeszcze tutaj nie widziałem. Dlatego po wielu pozytywnych komentarzach pod jednym z moich postow wrzucam wywiad z Dyrektorka Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie

Rozmawiamy o przyszłości bibliotek w kontekście wychodzenia na przeciw wielu osobom. Myślę że wiele osób nadal nie wie, że w bibliotekach można całkowicie darmowo wypożyczać masę wspaniałych gier planszowych.

Zatem zachęcam do obejrzenia wywiadu gdzie poruszamy wiele ciekawych wątków z naszego planszowkowego świata.

Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: Dream Dice TV-Swietujemy rok kanału. Ponad 1200pln do rozdania w nagrodach

Post autor: Seraphic_Seal »

BOLLO pisze: 05 paź 2023, 08:15
Spoiler:
Jako (samozwańczy) naczelny propagator wypożyczania gier na tym forum będę musiał odsłuchać xdd

Być może jestem jedynym wariatem, który te wszystkie największe pudła w tle wypożyczał
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 860 times
Been thanked: 631 times

Re: Dream Dice TV-Swietujemy rok kanału. Ponad 1200pln do rozdania w nagrodach

Post autor: bajbaj »

BOLLO pisze: 05 paź 2023, 08:15 Takiego tematu a myślę, że dosyć istotnego jeszcze tutaj nie widziałem. Dlatego po wielu pozytywnych komentarzach pod jednym z moich postow wrzucam wywiad z Dyrektorka Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie
Spoiler:
Bardzo fajny materiał z profesjonalnym i pozytywnym prowadzeniem wywiadu. Może to dobry kierunek dla kanału, aby nie tylko mówić o planszówkach (tego w sieci już jest mnóstwo), ale także o różnych kontekstach, w których planszówki występują, czy też mogą występować.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Dream Dice TV- Darmowe gry planszowe z bibliotek.

Post autor: Miszon »

Mała refleksja/opinia z mojej strony po tym ponad roku istnienia kanału.
Przyznam, że o ile lubię czytać posty BOLLO na forum, szczególnie te z "minirecenzjami", są naprawdę przykuwające uwagę, to jednak w formie "filmowej" jakoś to... nie działa.
Zasubowałem kanał, ale po kilku filmach go odsubowałem, bo po prostu... nuda. Sam nie wiem, ciężko to określić - filmy są nieźle nagrane, merytorycznie sensowne, zasadniczo niby wszystko w porządku, ale... no po prostu nie chce mi się ich oglądać, przykro mi. Jeszcze jak był filmik na Gramy w Chmurach w ramach "Gry Miesiąca", to jeszcze obejrzałem i nie przewijałem, ale nawet wtedy nie było to dla mnie ciekawe. Sam nie wiem - za mało szaleństwa? Za poważnie? Może potrzebujesz jakiejś osoby do pary, z którą mógłbyś wejść w interakcję, powstałoby jakieś "napięcie"? Jest jakoś "sterylnie"?
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV-Swietujemy rok kanału. Ponad 1200pln do rozdania w nagrodach

Post autor: BOLLO »

Seraphic_Seal pisze: 05 paź 2023, 08:47
BOLLO pisze: 05 paź 2023, 08:15
Spoiler:
Jako (samozwańczy) naczelny propagator wypożyczania gier na tym forum będę musiał odsłuchać xdd

Być może jestem jedynym wariatem, który te wszystkie największe pudła w tle wypożyczał
I ja tak robie tak wiec spokojna głowa. Swoja drogą to macie rownie dobrze zaopatrzona biblioteke co my.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV-Swietujemy rok kanału. Ponad 1200pln do rozdania w nagrodach

Post autor: BOLLO »

bajbaj pisze: 05 paź 2023, 09:35
BOLLO pisze: 05 paź 2023, 08:15 Takiego tematu a myślę, że dosyć istotnego jeszcze tutaj nie widziałem. Dlatego po wielu pozytywnych komentarzach pod jednym z moich postow wrzucam wywiad z Dyrektorka Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie
Spoiler:
Bardzo fajny materiał z profesjonalnym i pozytywnym prowadzeniem wywiadu. Może to dobry kierunek dla kanału, aby nie tylko mówić o planszówkach (tego w sieci już jest mnóstwo), ale także o różnych kontekstach, w których planszówki występują, czy też mogą występować.
Byl to chyba jeden z nielicznych odcinków który tak naprawdę i mi sie podobał w odsłuchu.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Darmowe gry planszowe z bibliotek.

Post autor: BOLLO »

Miszon pisze: 05 paź 2023, 11:04 Mała refleksja/opinia z mojej strony po tym ponad roku istnienia kanału.
Przyznam, że o ile lubię czytać posty BOLLO na forum, szczególnie te z "minirecenzjami", są naprawdę przykuwające uwagę, to jednak w formie "filmowej" jakoś to... nie działa.
Zasubowałem kanał, ale po kilku filmach go odsubowałem, bo po prostu... nuda. Sam nie wiem, ciężko to określić - filmy są nieźle nagrane, merytorycznie sensowne, zasadniczo niby wszystko w porządku, ale... no po prostu nie chce mi się ich oglądać, przykro mi. Jeszcze jak był filmik na Gramy w Chmurach w ramach "Gry Miesiąca", to jeszcze obejrzałem i nie przewijałem, ale nawet wtedy nie było to dla mnie ciekawe. Sam nie wiem - za mało szaleństwa? Za poważnie? Może potrzebujesz jakiejś osoby do pary, z którą mógłbyś wejść w interakcję, powstałoby jakieś "napięcie"? Jest jakoś "sterylnie"?
Dotknąłeś bardzo aktualnego zagadnienia z którym od września co film się zmagam. Po co nagrywać?

Zakładając kanał liczyłem się z tym że nie będzie łatwo bo znalem swoje możliwości ale i wiedzialem że ciężko sie wybić na tle innych już dobrze znanych recenzentów.

Motywacji jednak mi nie zabrakło i chcialem przynajmniej spróbować. Nie sądziłem jednak że polubie to na tyle ze bede w stanie wybierać pomiedzy zagram w gre która lubie- nagram film o kolejnej grze z kolekcji.

Nawet z żoną czesto rozmawiamy ( fajnie że można na wiele tematow z żoną porozmawiać, niestety obecnie dochodzą mnie zewsząd informacje ze to rzadkość) czy jest sens nagrywac dalej w takiej formie jak dotychczas?

Gdyby spojrzeć na to wszystko z puktu materialnego to oczywiscie ze nie ma najmniejszego nawet sensu aby w takiej formie się produkować. Nawet jeżeli miałbym mieć wszystkie gry od wydawnictw to jest to nieoplacalne. Ale ok pomijam aspekt opłacalności bo nie wszystko przecież można przeliczać na monetyzacje.

Zatem uznaję to za "marnowanie" czasu dla własnych pasji. Tyle tylko że ten czas mógłbym poświęcić na granie z grupą, żoną czy nawet samemu. Wiec produkując sie jednak na YT warto wiedzieć ze komuś sie to przydaje. Patrzac na własne statystyki widzę że to nie idzie w dobrą stronę. Wine za moje niepowodzenie oczywiście biore na samego siebie. Na btak pomysłu i czasu aby regularnie i z coraz lepszym warsztatem wrzucac filmy.

Być może od początku byłem spisany na straty bo wiedziałem doskonale ze ciezko mi bedzie to wszystko pogodzic czasowo. Piszac wszystko mam na mysli rodzine prace i hobby. A tak naprawde to mam tego wszystkiego strasznie dużo. Fakt nie obrałem jeszcze swojej drogi ale widzę ze w tej gałęzi to sie nie uda. Nie dawno robilem reserch o co kaman czemu mi sie nie udaje wybic i doszedlem do pewnych myślę sprawdzonych wniosków

Gry planszowe to nadal mega nisza...najwieksze kanaly na swiecie maja ogladalnosc po kilka tys wyswietlen na miesiac gdzie subuje ich 200-300k subskrybentow. Taki no Rahdo ( naprawde sie zdziwilem) po miesiacy od wrzucenia materialu inkasuje ze 100k subow raptem 2-5k wyswietlen. DiceTower to samo....dno jezeli chodzi o zasiegi.

I tu dochodzimy ze skoro najwieksze kanaly to nisza to taki BOLLO to nisza w niszy i jeszcze głębiej. Ignacy to dobrze kiedys opisał "Polscy recenzenci to YT dno". I ja sie z tum zgadzam.

Spadajace kulki ktore sie przesciguja maja prawie 2mln subow. Pierdzacy gosc robiacy pranki 1,5mln a piosenki dla dzieci ktore sa niejadkami i trzeba je stymulowac komorka to juz kosmos po 20-40mln. I ja to rozumiem naprawde. Tylko troche szkoda ze jakies ROZRYWKOWE kanaly o niczym maja tak wiele a robia tak malo.

Jezeli chodzino nasze podwórko to najblizej mi z formatem do Gambita ( nie kserowalem samo tak wyszlo). Lubie recki w postaci wstepu rozwiniecia i zakonczenia. Ale zdaje sobie sprawe z tego ze jest to nudna forma. Tyle tylko ze patrzac na Gambita gdzie chlop ma wiedze i ograne tysiace gier plus ludzie go bardzo lubia ( ja tez) i po tylu latach i wyrzeczeń ma raptem 14k. Idac dalej GeekFactor chyba Kaczmar postawil na monetyzacje i chyba sie brzytwy ale wciaz widac próbuje. Ja mu zawsze kibicowalem bo doceniam go jako osobe od zasad. Ale tez stoi w miejscu. OnTable.....dla mnie kapitalne sa odcinki prezentacji Asi na BoardNews. Mamy wschodzaca gwiazde Zaku. Widac ze to juz nie pasja a sposob na zycie ale widac ze sie bardzo stara ( serio ja nie wiem jak on przy 2ce dzieci jest w stanie ograc tyle gier). Slucha sie ich fajnie i oglada rownie dobrze. Teoche mnie przebitki niewykadrowanych zdjec drażnią. Mamy tez GTTV ktorego ongis bardzo lubilem ale poznawszy sie na Piotrku zmienilem zdanie nie tylko o kanale ale i o nim samym. Co nie zmienia faktu ze Piotek ma z "nas" wszystkich najlepsza pozytywna energie. Sa inne kanaly ale no wlasnie poza Planszowkami Online to robie to samo co kazdy. Ja również. Nie mialem jednak wiedzy że postalo tak wiele nowych kanałów. Czasem to nawet sie zastanawiam że tych kanalow to jest więcej niz wszystkich subskrybentow. Moja motywacja bylo krzewienie tego hobby i wypromowanie marki DreamDice na ktora jeszcze nie mam pomyslu. Podobnie zrobil Wookie jak widze ze swoim kanałem. Jakie były i sa pobudki innych osob tego nie wiem ale mam nadzieje ze nie kieruja sie "ej daj gre" bo to jednak słaba droga.

Zatem widze doskonale i jestem tego swiadom ze mój kanał jest mdły i nikomu niepotrzebny w takiej formie. Pomysłu na zmiane nie mam a i ogranicza mnie po prostu zwykłe szare życie ( nie mogę się poświęcić). Tak wiec moze Miszonie masz racje i czas stanac w prawdzie i zejsc ze sceny po tym roku przygody?
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Dream Dice TV- Darmowe gry planszowe z bibliotek.

Post autor: Miszon »

No właśnie - znowu tego posta czytało mi się ciekawiej niż oglądało twoje filmiki.

Może forma pisana, narzucająca niejako "poważniejszą" treść, bardziej ci odpowiada? A youtube to jednak filmy jak siać zboże, czy skrobać kopyta krowom (przepraszam za dziwne przykłady, ale kiedyś yt mi narzuciło to drugie i ku mojemu zdumieniu... wciągnęło mnie to :mrgreen: ), albo już kompletne głupoty o których wspomniałeś. Na polskim yt "show" próbowali robić Wyjdzie w Graniu, idąc tropem Shut Up'n Sit Down. Jak się okazało - im też nie wyszło (istnieją w ogóle?).
Ogólnie - widać, że się starasz, ale w tych filmach rzeczywiście nie ma nic charakterystycznego. A kanałów jest na rynku od groma, żeby odnieść sukces trzeba było startować wiele lat temu, albo mieć jakiś konkretny pomysł na kanał (z opóźnieniem startujący OnTable albo Zaku mają niewątpliwie coś, co ich wyróżnia). No i - jak to powiedział Trzewik i co powtórzyłeś - planszówki na yt to nisza w niszy i polski yt planszowy i tak świetnie się plasuje w skali światowej. Nie będzie z tego kasy, ani wielu widzów. Musiałbyś mieć jakiś naprawdę PRZEŁOMOWY (nie mam pojęcia jaki, gdybym wiedział, sam bym coś kręcił na yt częściej niż instrukcje telefonem dla znajomych raz na pół roku ;-) ) pomysł. Pożenić planszówki z... nie wiem.
Zwróć uwagę, że nawet weterani polskiego planszowego yt z niego "uciekli": Wookie, Piotrek z Grania w Chmurach - te kanały istnieją chyba "siłą rozpędu" - ostatnie miesiące w ogóle prawie nic nie wrzucają, ich twórcy zajęli się czym innym w branży.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Darmowe gry planszowe z bibliotek.

Post autor: BOLLO »

Wiem o czym piszes....dokladnie to samo czuje w kosciach. Albo Wojennik ktorego bardzo lubie słuchać i oglądać 1000 odcinkow niesamowita ilosc i wiedza i zaledwie 4k sobow. Ja wiem ze wiele z tych osob nagrywa naprawde z pasji i nie patrzy na monetyzacje ale nie oszukujmy sie czas nie jest z gumy i trzeba wybierac priorytety.

Wiesz najgorsze w tym wszystkim jest to że ja to naprawdę lubie robić i nie patrzę na zyski i straty.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Dream Dice TV- Darmowe gry planszowe z bibliotek.

Post autor: Irka »

BOLLO, pasuje Ci ta forma :) Przeprowadzić płynny wywiad to w ogóle jest sztuka, bo nie można sobie pozwolić na dowolne przerwy i dużo edycji. Liczy się też przyjazna atmosfera, żeby rozmówca się czuł swobodnie, tak jak tutaj.
No i właśnie jakiś "nieograny" temat :D
Można też spróbować krótszej formy wideo, albo podcastów, które rosną w siłę.

Rzeczywiście mało osób wie, że w bibliotekach można wypożyczać planszówki. Oraz że bibliotekarze zbierają sugestie czytelników (to im się opłaca, bo wzrastają statystyki wypożyczeń). Więc warto pytać i sugerować.
W moim rodzinnym mieście biblioteka ma sporo gier, ale niestety tylko lekkich.
W Warszawie pytałam w dwóch bibliotekach na Pradze i w ogóle nic nie mają. Może w innych dzielnicach jest lepiej.
A w czeskiej Pradze jest z kolei bardzo duża oferta, w tym ciężkie tytuły, choć do wielu trzeba się zapisać w kolejce. Można przy tym za symboliczną opłatą zamówić dostawę do swojej filii. Wypożycza się chyba standardowo na 4 tygodnie, w wakacje nawet dłużej. Czyli też się da :)
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Dream Dice TV- Darmowe gry planszowe z bibliotek.

Post autor: Miszon »

W Warszawie na Bemowie można nawet Robinsona wypożyczyć :-) . Albo Horror w Arkham.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Darmowe gry planszowe z bibliotek.

Post autor: BOLLO »

Spoiler:
O fajnie że można sobie do filii zamówić. Dobrze wiedziec że i inne biblioteki wychodza na przeciw.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Brzdęk Katakumby||Recenzja i Unboxing

Post autor: BOLLO »

Kto się waha jeszcze przed zakupem Brzdęka Katakumby może zajrzeć do materiału gdzie opowiadam o grze.




Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Printing Press Recenzja i Unboxing

Post autor: BOLLO »



Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Printing Press Recenzja i Unboxing

Post autor: BOLLO »

Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Kroniki zamku Avel- recenzja

Post autor: BOLLO »

Zabieram Was dziś na przygodę do krainy gdzie bohater znaczy coś więcej.
Zamek Avel jest zagrożony a my, dzielni wojownicy musimy bronić go przed wielkim Monstrum.
Czy podejmiesz się tego wyzwania i staniesz u boku swoich kompanów?

Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Dream Dice TV- Kroniki zamku Avel- Recenzja

Post autor: Miszon »

Przed chwilą w Radio357 zabrzmiał głos jakiegoś pana Karola, brzmiącego jak pan BOLLO :-) .
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Kroniki zamku Avel- Recenzja

Post autor: BOLLO »

Miszon pisze: 30 gru 2023, 10:34 Przed chwilą w Radio357 zabrzmiał głos jakiegoś pana Karola, brzmiącego jak pan BOLLO :-) .
Hmmm.... Nic mi o tym nie wiadomo ale panów Karolów jest wszakże cała masa :mrgreen:
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Dream Dice TV- Kroniki zamku Avel- Recenzja

Post autor: Miszon »

Zatem masz jakiegoś głosowego sobowtóra ;) .
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Diora Recenzja/ autorska gra euro

Post autor: BOLLO »

Jeżeli kogoś jeszcze ominęła zapowiedź mojej gry Diora to serdecznie zapraszam do recenzji na kanale.

ODPOWIEDZ