Boonlake (Alexander Pfister)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
K@mil
Posty: 291
Rejestracja: 03 cze 2020, 09:03
Been thanked: 69 times

Re: Boonlake (Alexander Pfister)

Post autor: K@mil »

Gra doczekała się dodatku - grał ktoś może z nim?
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 624
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Boonlake (Alexander Pfister)

Post autor: Michito »

Na pewno @KubaP w ostatnim odcinku Ćwierć Tony Planszówek, polecam przesłuchać.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5830
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 404 times

Re: Boonlake (Alexander Pfister)

Post autor: KubaP »

Mnie i mojej Ani bardzo się podobało. Fajnie rozszerza grę, nie pogłębiając jej za bardzo, dodaje jeden ciekawy wybór i bardzo przyjemnie odgrzewa grę.
K@mil
Posty: 291
Rejestracja: 03 cze 2020, 09:03
Been thanked: 69 times

Re: Boonlake (Alexander Pfister)

Post autor: K@mil »

Rozszerza, ale czy dodaje klimatu?
Z tą grą mam taki problem, że o ile podoba mi się mechanicznie (szczególnie to, że tam się ciągle coś robi w turach innych graczy, podobnie jak w Puerto Rico), to klimatycznie mi się zupełnie nie spina, ciężko się wczuć w tematykę i - sądząc po tym, że trafił na srogie przeceny - nie tylko ja tak mam :wink:
Lailonn
Posty: 168
Rejestracja: 23 lip 2012, 15:09
Has thanked: 7 times
Been thanked: 63 times

Re: Boonlake (Alexander Pfister)

Post autor: Lailonn »

JollyRoger90 pisze: 11 mar 2024, 11:06 i jak sytuacja wygląda po dłuższym graniu? :)
Gra została w kolekcji i po pograniu w większym gronie nie trafiła na krytykę. Do grania w 2 osoby ciut za łatwo - ale i tak przyjemnie - za to w więcej osób zyskuje pikanterii ;)
1. Zamki Burgundii 2. Clash of Cultures 3. Barrage 4. Food Chain Magnate 5. Terraformacja Marsa 6. Keyflower 7. Boonlake 8. Wyspa Skye 9. Podwodne Miasta 10. Great Western Trail: Argentyna - kolejność losowa
ODPOWIEDZ