[POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Kółko Nowoczesnych Gier Planszowych przy SP34 w Poznaniu

Post autor: Banan2 »

Witam !
No to jest trochę konkretów.
Dzisiaj zawisną :wink: plakaciki reklamowe. Start jest przewidziany na 21.09. godz. 15.30, sala 12C. Do dyspozycji będą dwie klasy plus ewentualnie jedno mniejsze pomieszczenie. Czyli nawet gdyby przyszło 50 osób (raczej mało prawdopodobne) to zmieszczą się bez problemu.
Ta godzina zegarowa to minimum. Pani prowadząca (wychowawczyni starszego syna) zdaje sobie sprawę z tego, że to może być trochę krótko. Także jeśli będzie potrzeba to jest możliwość przedłużenia o 15-30 minut.
To spotkanie 21.09. będzie miało charakter informacyjno-rozpoznawczo-organizacyjny :wink: Może w coś zagramy, ale jeśli, to raczej niewiele tego będzie. Nie jesteśmy w stanie oszacować frekwencji i w jakim kierunku to się potoczy, także jeśli będzie ktoś chętny do pomocy do zapraszam tydzień później tzn. 28.09. Wtedy powinny odbyć się pełne zajęcia. Aczkolwiek, według pani prowadzącej, frekwencja powinna się ustabilizować po mniej więcej miesiącu.
I to narazie tyle.
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
woj_settlers
Posty: 146
Rejestracja: 08 kwie 2008, 14:27
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: woj_settlers »

Dla pracujących godzina trochę nieszczęśliwa. Ale postaram sie zawitać na któreś spotkanie.
I gratulacje za chęci i organizację. Trzymam kciuki :lol:
http://ciekawegry.wordpress.com/ - blog o planszówkach i nie tylko
mam
kupię
Awatar użytkownika
woj_settlers
Posty: 146
Rejestracja: 08 kwie 2008, 14:27
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: woj_settlers »

I jeszcze kilka słów o wczorajszym spotkaniu w Alibi.
Zagrałem w Small World (drugi raz) i doprawdy dziwna to gra. Udało mi się wygrać mimo typowanego do zwycięstwa w trakcie gry Tomka. Mój wybór ras był raczej przypadkowy, a znajomość wszystkich kombinacji przez trzech moich współgraczy trochę mnie przytłaczała. Zwłaszcza gdy postanowiłem pójść trochę na opak i zagrać od początku Krasnoludami, których nikt nie chciał. Potem nikt nie chciał elfów (chyba) i na koniec jeszcze jedna rasa (nie pamietam nazwy) której tak bardzo nikt nie chciał że w gratisie były 4 monety. No i wygrałem. Dziwna to gra, choć kolejny raz zagram znowu z przyjemnością.
Druga grą był Monastery. Dla wszystkich był to pierwszy raz i dość mocno zniekształciliśmy zasady, których jest w tej grze sporo. Mimo tego gra daje kilka ciekawych możliwości taktycznych i za tydzień znowu ją przyniosę. Zagramy z dobrymi zasadami :lol:
Trzecia gra to Gemblo - taki to przekombinowany Blokus. I tak jak Blokusa lubie, to z Gemblo raczej się nie zaprzyjaźnię.
http://ciekawegry.wordpress.com/ - blog o planszówkach i nie tylko
mam
kupię
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 264
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Longinus997 »

Mikołaj się obija więc trzeba wziąć sprawy we własne ręce.

Kto jest chętny na "Bękarty wojny", nowy film Quentina Tarantino, recenzje dość przychylne, znajomi świetnie się bawili.

Jeśli zbierze się nas 10 osób to zdaje się mamy szansę na bilety grupowe ;)

Proponuję czwartek 24.09, godzina i Multikino do ustalenia.
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

Nie obijam sie tylko czekam na "district 9" ale na bekarty wojny bym poszedl wiec sie pisze, szczególnie kiedy tak naprawdę mi czwartek tylko pasuje :D

ps jutro gramy w siatke na malcie o 18:00, "ostatnie letnie slonce" wiec zapraszam tych grajacych i tych pogrywajacych

proponuje tez zabrac prawo dzungli coby moze sie dalo zagrac wariant druzynowy na plazy :D
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
nixnicky
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: nixnicky »

W skrócie:
Tempus - mimo prostoty gra strasznie się dłuży, no i że dzieci można tylko na równinach...
Dixit - za dużo różnych dziwnych skojarzeń, ale dzięki temu gra jest zawsze wesoła.
Small World - fajna, jak to się określa, party war game. Prosta, przyjemna, no i byłem przedostatni ^^

Do ekipy Descentowej - czy w tę niedzielę możemy się zebrać? Mi ten termin odpowiada jak najbardziej, nawet dużo bardziej niż sobota.
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

POSZUKIWANY/POSZUKIWANA !!!

Zauważyłam w domu brak Ryhtme&Boulet - prawdopodobnie przyniosłam je na spotkanie 7 września - ktoś przygarnął? To chyba jedyne R&B w Poznaniu, no i ma z tyłu nalepkę z napisem Squirrel...

Nadal nie mam też przytarganej kiedyś na spotkanie przez Zo Cytadeli... W sumie nie ma w niej nic charakterystycznego oprócz faktu dość dużego zużycia i kart w koszulkach.

Proszę się przyznać kto ma, bo płaczę za nimi po nocach. Dziękuję!
cannehal
Posty: 323
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: cannehal »

Może takie przedwczesne pytanie, ale czy ktoś z szanownych poznaniaków jedzie na najbliższe Essen? Chętnie zamówię 2-3 pozycje, jeśli można.
DJCrovley
Posty: 147
Rejestracja: 26 maja 2009, 00:26
Lokalizacja: Poland, Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: DJCrovley »

Jutro o 11.00 organizuję partyjkę w Battlestar Galactica, tak dzis na szybko wyszło. mam dwa wolne miejsca chetnych prosze o kontakt: Profil na gramajdzie z danymi kontaktowymi cobym przekazal informacje jak do mnie trafic :)
'..You the mothers who sent their sons from far away countries, wipe away your tears. Your sons are now lying in our bosom and are in peace. Having lost their lives on this land they have become our sons as well.'
—Atatürk 1934
Kolekcja
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

Banan2 pisze:Witam !
No to jest trochę konkretów.
Dzisiaj zawisną :wink: plakaciki reklamowe. Start jest przewidziany na 21.09. godz. 15.30, sala 12C. Do dyspozycji będą dwie klasy plus ewentualnie jedno mniejsze pomieszczenie. Czyli nawet gdyby przyszło 50 osób (raczej mało prawdopodobne) to zmieszczą się bez problemu.
Ta godzina zegarowa to minimum. Pani prowadząca (wychowawczyni starszego syna) zdaje sobie sprawę z tego, że to może być trochę krótko. Także jeśli będzie potrzeba to jest możliwość przedłużenia o 15-30 minut.
To spotkanie 21.09. będzie miało charakter informacyjno-rozpoznawczo-organizacyjny :wink: Może w coś zagramy, ale jeśli, to raczej niewiele tego będzie. Nie jesteśmy w stanie oszacować frekwencji i w jakim kierunku to się potoczy, także jeśli będzie ktoś chętny do pomocy do zapraszam tydzień później tzn. 28.09. Wtedy powinny odbyć się pełne zajęcia. Aczkolwiek, według pani prowadzącej, frekwencja powinna się ustabilizować po mniej więcej miesiącu.
I to narazie tyle.
Pozdrawiam
Jarku, prawdopodobnie nie będzie mnie 28.09! Wyjeżdżam, odezwę się jak wrócę :) Powodzenia!
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

cannehal pisze:Może takie przedwczesne pytanie, ale czy ktoś z szanownych poznaniaków jedzie na najbliższe Essen? Chętnie zamówię 2-3 pozycje, jeśli można.
Nawet już hotel zabukowałem, ale niestety z przyczyn obiektywnych w tym roku będę musiał sobie podarować. Dlatego też przyłączam się do zapytania Tomka, bo i ja liczyłbym na jakieś nowości prosto z targów.
rzabcio
Posty: 240
Rejestracja: 26 maja 2009, 09:40
Lokalizacja: Poznań, Winiary
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rzabcio »

Wczoraj udało się zagrać półtora raza w Battlestar Galactica. Druga rozgrywka zakończyła się niestety "sabotażem". Mam nadzieję, że nie było dużych strat...
Natomiast pierwsza rozgrywka w rewelacyjnym towarzystwie Sawiry, Aweka, BadWolfa i Tiviego. Muszę powiedzieć, że LEWERACJA! Klimat totalnej paranoi, nikt nikomu nie wierzył, gracze nawzajem chcieli siebie pakować do więzenia, innych natomiast nie chcieli wypuszczać. ;) Już wiem jak można grać w to cztery godziny. :D

Na koniec zagrałem jeszcze testową partię Nexusa. Testowa bo niedokończona. Ale cieszę się, że wreszcie się jej nauczyłem.
Melduję także, że zabrałem Nexusa ze sobą. Z tego co się dowiedziałem to egzemplarz Roktera. Przyniosę oczywiście w następny poniedziałek, ale jeśli będzie potrzeba mogę dostarczyć gdzieś wcześniej. Chociaż szczerze mówiąc chętnie bym pograł w weekend. :)

Dzięki za spotkanie! :)
Blog CiekaweGry - gry planszowe i nie tylko
Gramajda - zagraj w najlepsze gry planszowe w Poznaniu
Awatar użytkownika
PanPoeta
Posty: 14
Rejestracja: 16 sie 2009, 13:14
Lokalizacja: Luboń k/Poznania
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: PanPoeta »

Powoli zaliczam kolejne elementy klasyki planszówkowej. W zeszłym tygodniu przegrałem, na szczęście nie nazbyt sromotnie, podczas rozwijania Alhambry, wczoraj zaś: karmiąc owce warzywami w Agricoli. Obie gry przywróciły mi wiarę w to, że nie trzeba uciekać od gier, które "wszyscy znają i lubią", a którą to straciłem już parukrotnie. Mam nadzieję, że uda mi się w przyszłym tygodniu przyssać do

Dzień jednak zainicjował Metropolis, który to już pierwszą partyjką zdobył me prywatne 7/10. Zajęcie jednocześnie 3 i 4 miejsca w grze na czterech graczy było nowym dość przeżyciem, niemniej banalne wręcz zasady, do wyjaśnienia w pięć minut, a także nieznaczny element losowy (zawarty raczej w fakcie, że nasze działania są w dużej mierze uzależnione od posunięć innych graczy) nakażą mi z pewnością do tytułu jeszcze powrócić.

Jedna, absolutnie niespektakularna wygrana w szachy (tym razem nie ja pierwszy popełniłem katastrofalny w skutkach błąd), przypieczętowana Quoridorem: dwukrotną przegraną i czterokrotną, żenującą porażką (a dostać po tyłku 6 razy pod rząd w pół godziny jest samo w sobie wyczynem) niezbyt podniosła mnie na duchu, zrobiło to za to pyszne ciasto Malwiny, której gratulujemy zaliczonego egzaminu!

Przykre incydenty na stole obok przypomniały mi o tym, że każda gra staje się beznadziejna, gdy do głosu dochodzą spory i niesnaski. Czasem lepiej po prostu sobie odpuścić.
"Bądź wytrwały."
"Będąc wytrwałym, wzrastaj w siłę."
Dak'kon, za listem Jakuba (1:3-4).
rzabcio
Posty: 240
Rejestracja: 26 maja 2009, 09:40
Lokalizacja: Poznań, Winiary
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rzabcio »

PanPoeta pisze:pyszne ciasto Malwiny, której gratulujemy zaliczonego egzaminu!
Oczywiście przyłączam się do gratulacji! :) I do podziękowań za ciasto, które było tak dobre, że przytłumiło wyrzuty sumienia, spowodowane przez zjedzenie osiemdziesięciu dwóch kawałków. :P
Blog CiekaweGry - gry planszowe i nie tylko
Gramajda - zagraj w najlepsze gry planszowe w Poznaniu
Awatar użytkownika
nixnicky
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: nixnicky »

PanPoeta pisze:a dostać po tyłku 6 razy pod rząd w pół godziny jest samo w sobie wyczynem
Twój podpis Githzerai się nadaje na podsumowanie tego ;P

Agricola - oddawanie drewna Yogowi już na początku gry niestety ułożyło ją do końca.
China - szy-szy i niemal sromotna porażka znowu z Yogiem.
Szachy - udał się odwet za poprzednią partię Poecie, chociaż chwilami czułem, że byłem blisko macha-szata.
Quorridor - wystarczy przeczytać opis dwa posty wyżej :D
Awatar użytkownika
awek
Posty: 67
Rejestracja: 13 cze 2009, 18:25
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: awek »

Ja w sumie mało sobie wczoraj pograłem.
Na początek Battlestar Galatica...i jakoś mnie nie przekonało (rada na przyszłość, jak chcecie kogoś przekonać do jakiejś gry, to nie wsadzajcie go do więzienia na 2/3 rozgrywki ;P ).
Później zagrałem w glory to rome. Jak zaczęliśmy rozgrywkę w 3 osoby to wydawało się całkiem spoko, jak dosiadły się kolejne dwie osoby, to już zbyt dużo chaosu. Tak więc niestety kolejna gra na minus.
Następnie przyszła pora na China, i tutaj już było lepiej. Przetestowałem jak duża rolę odgrywają emisariusze i faktycznie mają spory wpływ na końcową ilość punktów jednak sami w sobie nie dają wygranej ;).
Na ostatni ogień jungle speed oridżinal...nie znam tych kart i nie ma wrobionego nawyku łapania;).

EDIT: Byłbym zapomniał. Malwina- gratulacje :). No i ciacho palce lizać ;) .
"The only way to get smarter is by playing a smarter opponent"
Kolekcja
Awatar użytkownika
Kmet
Posty: 167
Rejestracja: 12 wrz 2006, 11:04
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Kmet »

Wczoraj:

Der Name der Rose - sam się dziwię, ale normalnie takie bardziej rozbudowane "pędzące żółwie" :).
Klimatu zabójstwa, klasztoru nie ma za grosz. Pozostaje próba dedukcji kto ma jaki kolor i wyścig na torze poszlak.
Nie za bardzo.


Chaos in the Old World
- tak, tego było mi potrzeba. Bezpośrednia konfrontacja, walka, element gier na przewagi i mnóstwo klimatu. Łezka się kręci na wspomnienie sesji RPGowych w Warhammera - krasnoludy, kultyści, skaveni, spaczeń, stary świat, klimat nieuniknionej klęski ... achhh.
Przegrałem z kretesem. Pierwsza rozgrywka skazana na straty, trzeba poznać moce bogów, ich cele i możliwości. Choć Zbyszek grając pierwszy raz (Khorn) wygrał, ale on już tak ma :) - trochę się do tego przyczyniłem dając mu się bić na początku. Gra bardzo mi się podoba.
Różnorodność stron (bogów) jest rewelacyjna - być może doświadczeni gracze odczuwają niezbalansowanie stron, ale na pierwszy rzut oka jest OK, każdy może sobie dobrać strategię do swojego boga i odpowiednią do współgraczy.
Pewna losowość jest (rzuty kostką przy walkach) ale w tym wypadku "dodaje tego czegoś" i zupełnie nie przeszkadza w dobrej zabawie (lub jak kto woli rzezi).
Piszę się na pewno na kolejne rozgrywki !
Jestem ciekaw jak "Chaos in the Old World" odbierają osoby, które nie miały styczności z Warhammerem ?

oczywiście przyłączam się do gratulacji z okazji zdanego egzaminu na aplikację. ciacho git :)
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

Wczoraj miałem okazję zasiąść do nowiuśkiego tytułu Warhammer: Chaos in the Old World i cóż może nie będę obiektywny, ale moje zdanie też się może liczyć raz na rok :)
Plusy:
-klimat świata Warhammera, który odczuwają pewnie znawcy tego wszechświata
Minusy:
-plansza (mimo wszystko dla mnie nie wyraźna, ale fajnie przedstawiona)
-plastiki - za 194,95 zł wymagałbym lepszej jakości elementów których w sumie różnych jest 12
-rozgrywka - wybór boga klaruje cele w grze (mimo wszystko)
-schematy, schematy

Uważam, że gra była zrobiona na siłę, graficznie też uboga. Żadnych ohów i achów nad planszą nie słyszałem :)

Zagrałem w Glory to Rome - ale z recenzją wstrzymam się do czasu, aż zagram w troszkę mniejszym gronie, coś w tym tytule jest !

I porażka w moją grę pt. China. Dałem ciała jednym słowem, przy większej ilości graczy się gubię dlatego odganiałem Grześka od gry :) (Idealnie dla 4, nie lubię tłoku, zwłaszcza, że same niemiłe męskie gęby obok :)
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
Awatar użytkownika
woj_settlers
Posty: 146
Rejestracja: 08 kwie 2008, 14:27
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: woj_settlers »

Wczoraj siedziałem przy stołach z:
- W imię róży - przyjemna gra, nie wymagająca, ale dużo zależy od ekipy z którą się gra. Jeśli jest zaangażowana to i klimat sie znajdzie. A porównanie do Pędzących żółwi jest bardzo krzywdzące.
- Bausack - wygląda fajnie. Zagraliśmy w wersje budowania wspólnej wieży i to chyba nie jest to co ta gra ma najlepszego do pokazania. Dlatego dam jej szansę w innej opcji.
- Lascaux - takie nawet ciekawsze Coloretto. Ładnie zrobione, fajne kamienie. Szybka licytacja i zbieranie zestawów. Wpada na moją listę życzeń.
- China - bardzo lubie Schachta, a China stawiam na równi z Hansa. Nie odmówie kolejnej partyjki.
http://ciekawegry.wordpress.com/ - blog o planszówkach i nie tylko
mam
kupię
Awatar użytkownika
Kmet
Posty: 167
Rejestracja: 12 wrz 2006, 11:04
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Kmet »

woj_settlers pisze:Wczoraj siedziałem przy stołach z:
- W imię róży - przyjemna gra, nie wymagająca, ale dużo zależy od ekipy z którą się gra. Jeśli jest zaangażowana to i klimat sie znajdzie. A porównanie do Pędzących żółwi jest bardzo krzywdzące.
No dobra, przesadziłem :) Znajduję po prostu wspólne elementy. A "imię róży" jest oczywiście totalnie inną grą, dedukcyjną z dużą ilością blefu, która po prostu nie do końca mi podeszła.
Ale nie powiedziałbym, że nie jest wymagająca. Żeby dobrze odgadnąć kto jest kim to trzeba trochę analizować, pamiętać co kto robił i zgadywać czy blefował czy nie. Przyznam, że mnie się to średnio udało (w końcówce raczej strzelałem).

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Longinus997
Posty: 264
Rejestracja: 14 gru 2007, 03:14
Lokalizacja: Poznaniec
Has thanked: 1 time

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Longinus997 »

- W imię róży - taka sucha eurogra, z książką i filmem ma niewiele wspólnego ale jako gra OK
- Chaos in the Old World - fajnie, zwłaszcza dla starego fana WFRP, "Krew dla boga krwi" i te klimaty ;) Chętnie zagram jeszcze raz, mam wrażenie że mi się trochę z chłopkami sfarciło, z drugiej strony dobrze zidentyfikowałem zagrożenia w postaci Marka i Przemka i starałem się bić Przemka i skutecznie powstrzymywać rozwój zarazy Nurgla (do czego jedna z kart Khorne'a wydaje się być stworzona)
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

A wogóle co to za Warhammer bez Dwarfów :)
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
Awatar użytkownika
idha
Posty: 404
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 36 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: idha »

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe słowa :) Ech... jak dobrze było po długiej przerwie znowu zawitać do Alibi, żeby w coś zagrać :D I trochę dłużej pogadać ze znajomymi :) Cudowne uczucie... Niestety jedyna rozgrywka - w BSG oczywiście - do jakiej udało mi się zasiąść skończyła się piwnym wypadkiem, a zapowiadało się naprawdę emocjonująco. 2 Cylonów od początku gry, jeden z nich - admirałem z możliwością eliminacji postaci. Kurcze, dodatek do BSG naprawdę urozmaica grę :) Z niecierpliwością czekam na kolejną możliwość zagrania.
Awatar użytkownika
memnos
Posty: 83
Rejestracja: 24 paź 2007, 20:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: memnos »

Odwiedzę Was w poniedziałek :).
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

memnos pisze:Odwiedzę Was w poniedziałek :).
HURRAAA!

A w co masz ochote pograc?
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
ODPOWIEDZ