[???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Sasannka
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2004, 23:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: Sasannka »

Ośrodek Kormoran leży faktycznie nad ślicznym jeziorem, jest duży i ma super jedzenie. Ma korty tenisowe, boiska itd, śliczny las dookoła, daleko od drogi, ogrodzony, sprzęt do wypożyczenia wodny, ładnie zrobiona mała architektura. Mają nawet regularny zadaszony basen! Są kaczki i łabędzie :D Niestety:
- kąpieliska brak. Wszędzie są znaki "zakaz kąpieli". Natomiast jest pełno pomostów i nawet są zrobione między nimi dwa baseny do kąpieli - dla dzieci i dla dorosłych, ale stosunkowo małe i to "dla dzieci" nie ma plaży i chyba zaczyna się od metra.
- plaża ma długość 20m, szerokość 1m (dosłownie). Oczywiście stoi w wodzie wielki znak zakazu kąpieli.
- plac zabaw dla dzieci składa się z piaskownicy, zardzewiałej zjeżdżalni i zardzewiałej huśtawki - wahadła.
- na dworzu nie ma gdzie grać

Odpada :(
Pozdrawiam!

Sasannka :]
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: Nataniel »

Znalazlbym jeszcze milion powodow, dla ktorych odpada - dopiero odwiedzenie dwoch osrodkow w ten weekend uzmyslowilo mi tak dobitnie ile drobnych rzeczy jest fajnych w Debrzynie, a brakuje w wiekszosci osrodkow.
- plac zabaw nie jest w zasiegu wzroku z miejsca, gdzie mozna grac
- brak piaszczystego boiska do siatkowki - jest tylko asfaltowe
- rozwalenie wszystkiego na sporym obszarze - trzeba sie niezle nachodzic, niania na pewno nie siega
- standard pokoi - w Kormoranie sprawdzalem tylko apartamenty - boazeria+3, ogolnie Gierek rzadzi
- nie wiem jak w sezonie - poza sezonem nie mozna dostac niczego w restauracji, jezeli nie zamowi sie tego pare godzin wczesniej
- schody schody - w pawilonie jest winda, ale nie widzialem jak do niej wejsc inaczej jak po schodach, w apartamentach tylko schody
- brak atrakcji w poblizu (a'la szymbark, muzeum lokomotyw, etc.)
- brak koni (dla niektorych dzieciakow - co najmniej tragedia)
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
marioosh
Posty: 150
Rejestracja: 21 mar 2009, 10:53
Lokalizacja: Kościerzyna
Kontakt:

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: marioosh »

Rozmawiałem z moją kumpelą, która co prawda nie pracuje już w Dębrzynie na pełnym etacie, ale jeszcze przyjeżdża czasem w weekendy, gdy są problemy kadrowo-urlopowe. Dyrektor, na którego psioczyliście wyleciał z ośrodka z wielkim hukiem. Nie wiadomo czy to zła, czy dobra wiadomość bo nie ma na razie nowego kierownika ;)

Pozdrawiam.
Teraz mam podpis zgodny z regulaminem, krótszy niż 4 linijki i bez linku do mojego prywatnego bloga...
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: Pancho »

marioosh pisze:Rozmawiałem z moją kumpelą, która co prawda nie pracuje już w Dębrzynie na pełnym etacie, ale jeszcze przyjeżdża czasem w weekendy, gdy są problemy kadrowo-urlopowe. Dyrektor, na którego psioczyliście wyleciał z ośrodka z wielkim hukiem. Nie wiadomo czy to zła, czy dobra wiadomość bo nie ma na razie nowego kierownika ;)
A więc Bóg istnieje :)
Merry
Posty: 511
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:02
Lokalizacja: Gliwice

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: Merry »

ja poprosze nad jeziorem z fajnym zejsciem do wody, i zeby mogly psy sobie biegac luzem,czyli bez agresywnych ludzi poprosze;-)
osobiscie znam jezioro Mokre, teren scislego rezerwatu, nic na silniku tam nie plywa, obok wies Krutyn. Przepieknie, osrodki sa,ale nie wiem,jakie,moze ktos zna i sprawdzil? ja tam zawsze bylam tylko na splywach...
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: ragozd »

Merry pisze:ja poprosze nad jeziorem z fajnym zejsciem do wody, i zeby mogly psy sobie biegac luzem,czyli bez agresywnych ludzi poprosze;-)
Czyli Debrzyno :) Najwieksza wada odeszla, mamy czlowieka tuz obok - aktualnie konkurencji nie widze :)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: skanna »

ragozd pisze:
Merry pisze:ja poprosze nad jeziorem z fajnym zejsciem do wody, i zeby mogly psy sobie biegac luzem,czyli bez agresywnych ludzi poprosze;-)
Czyli Debrzyno :)
Ragozd, krótką masz pamięć - nie pamiętasz już ataku "ośrodkowych gwiazd" na Gandalfa? :) Jazgotały na równi ze swoimi psami :twisted:
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [???] Kaszubkon (?) 2010 - plany / pomysly

Post autor: ragozd »

Trzeba by miec osrodek na wylacznosc, by miec pewnosc ze takie gwiazdy sie nie pojawia :)
No i ja bede gdzie by nie bylo, wiec co najmniej jeden agresywny bedzie ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
ODPOWIEDZ