(Rumia, Reda) Szukam graczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Kakaj
Posty: 659
Rejestracja: 19 sie 2005, 16:58
Lokalizacja: Pogórze - Gdynia

(Rumia, Reda) Szukam graczy

Post autor: Kakaj »

Witam

Szukam maniakow gier planszowych w Rumi i okolicy ... Reda ... Gdynia Cisowa, ktorzy chca sie spotykac w celu ... wiadomym :mrgreen:
--> starszy inspektor do spraw homologizacji dyferencjałów w garażach <--
Moje kolekcja gier
Kontakt ze mną via FB : https://www.facebook.com/cezary.woolsome/ lub tel 604 941 378
bazyliszek10000
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:06
Has thanked: 58 times
Been thanked: 2 times

Re: [Rumia, Reda] Szukam graczy

Post autor: bazyliszek10000 »

Odświeżam temat 😊.
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: [Rumia, Reda] Szukam graczy

Post autor: karmazynowy »

Hej, jestem chętny. Mamy 2 lub 3 graczy. Tyle czy jest gdzieś w Redzie/Rumi miejsce gdzie można się spotkać aby pograć?
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
bazyliszek10000
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:06
Has thanked: 58 times
Been thanked: 2 times

Re: [Rumia, Reda] Szukam graczy

Post autor: bazyliszek10000 »

Jeszcze nie wiem, na razie luźno wrzuciłem i jestem otwarty na propozycję. Kiedyś coś było w MDK, może warto byłoby zapytać, czy chcieliby udostępnić salę w jakiś dzień, może jakiś klub/lokal. Może warto byłoby napisać coś tu https://www.facebook.com/events/3258621 ... _tab=about i do MDK bezpośrednio, ewentualnie może biblioteka (nie wiem czy to nie dziwne, ale) coś tam od czasu do czasu organizują, mają jakieś stoły, no i dzieciaki grają tam na komputerach, to może i nam dadzą pograć :) ?
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: (Rumia, Reda) Szukam graczy

Post autor: karmazynowy »

W redzkiej fabryce kultury są spotkania planszówkowe tyle, że nie wiem czy tak bez okazji udostępniają jakieś miejsce.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
bazyliszek10000
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:06
Has thanked: 58 times
Been thanked: 2 times

Re: (Rumia, Reda) Szukam graczy

Post autor: bazyliszek10000 »

Reda też może być, też coś słyszałem o tej fabryce kultury, tylko właśnie wygląda to na bardziej zorganizowaną akcję, sprawdzisz? Ja postaram się rozglądnąć za czymś w Rumii. Ewentualnie w Gdyni jest Igranie w Lochu? Jeszcze pytanie w co gracie, bo jeżeli chodzi o mnie to mi słabo kooperacje podchodzą, kooperacje tylko solo :P.
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: (Rumia, Reda) Szukam graczy

Post autor: karmazynowy »

Koopy odpadają. Gramy w gry z negatywną interakcją, głównie dudes on map:
Cyklady, Kemet, Inis, Imperial 2030, Pan Lodowego Ogrodu (nowe w kolekcji, do ogarnięcia dopiero), Shogun, Pięć Klanów i jeszcze kilka innych.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
ODPOWIEDZ