[Wrocław]Inne Sfery 2010 - planszówkowa współpraca

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Fingrin
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2008, 10:34

[Wrocław]Inne Sfery 2010 - planszówkowa współpraca

Post autor: Fingrin »

Cześć!

Zakładam ten temat by uzgodnić w jaki sposób wrocławscy planszówkowcy mogliby włączyć się w pomoc we wrocławskim festiwalu. Rozmawiałem już na ten temat z Magmą, Rafałem i Browarionem - byli wstępnie chętni, ale prosili bym założył ten temat na forum.

O co dokładnie chodzi?

Inne sfery to trzydniowy festiwal (od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia) z wieloma atrakcjami. Jedną z nich jest planszówkowy gamesroom 24h na dobę. Na poprzednich dwóch edycjach był to hicior i teraz chcemy żeby było jeszcze lepiej. A jako że wrocławskie Koloseum to spece od planszówek, chcielibyśmy żebyście nam pomogli.

Macie dużo gier i ludzi znających zasady. Potrzebujemy was :) Ale to nie wszystko. Bo jesteśmy otwarci na wszelkie planszówkowe i szalone pomysły. Choćby pędzące żółwie na żywo, albo premiera jakiejś gry? Cokolwiek co przyjdzie wam i nam do głowy :)

W ten sposób można też rozreklamować wasze spotkania i działalność. W końcu o to chodzi w naszym festiwalu.

Nasza strona : www.is.wielosfer.pl

Z góry dzięki!
Fingrin
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2008, 10:34

Re: [Wrocław]Inne Sfery 2010 - planszówkowa współpraca

Post autor: Fingrin »

16 lipca o godzinie 19.00 organizujemy ognisko we Wrocławiu. Chcemy przy wspólnej zabawie poznać ludzi z forum planszówkowego i klubu Koloseum. Dlatego zapraszam wszystkich chętnych! Może nawet pogramy w coś fajnego w czasie ogniska ;)

Szczegóły miejsca i dojazdu już wkrótce!
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Wrocław]Inne Sfery 2010 - planszówkowa współpraca

Post autor: Browarion »

Rafał - dzięki za wzięcie tego w swoje ręce.

Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie... a jak nie wyjdzie (bo cósik nie idzie :() to że jak poprzednio parę osób od nas które się wybierze będzie się starało i tak wspomagać w tłumaczeniu gier.

Ech...
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Wrocław]Inne Sfery 2010 - planszówkowa współpraca

Post autor: Browarion »

MisterC pisze:A ja Ci Browarionie kawę wiszę, tak szybko uciekałeś ;)
Wiem wiem - nie dopominałem się :P bo liczę że potem Cię naciągnę na Starbucksa, nie jakieś tam Coffee Heaven :twisted:
W ogóle no problemo i dobrze że będziesz miał dodatkową motywację by się ze mną spotkać
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
ODPOWIEDZ