[POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Dzisiaj to była bomba. I to taka z Ą na końcu. Spotkanie perełka.
Nie umiem określić na oko ale było z 50 osób z planszówek i jeszcze więcej obcokrajowców. Katering.
Wszystkie stoły zajęte. Pełen lokal. Klimat. Klimat. I żadnego Jungle Speeda! O nieszczęsna drużyno, w takiej chwili.
Taka frekwencja że na coś poważnego trzeba się było przenieść do Lilu. Tta + DS <- Oby więcej takich spotkań.
Szkoda że polish easter jest tylko raz w roku :P
Szwajcar fajny szkoda że trzeba było wybierać pomiędzy El Grande w takim towarzystwie a DS - Ale ds był umówiony.
Wynik też mi odpowiada. :twisted: Dzięki - Świetna partia! Porażka nie wchodzi w grę!
[ W ramach walki ze stereotypami dodam że 5 os (3nowe) 2,5h wyniki w okolicy 120. Nice ]
Wingmakers
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

Jak na stronie gramajdy:

Zabierze ktoś na poniedziałek Merchants & Maruders ?!?!? plzzzzzz
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Musiałeś być zdesperowany :lol:
Wingmakers
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

W tym tygodniu w Alibi jest Strefa Kibica, więc spotykamy się nieopodal. Szczegóy patrz www.gramajda.pl .

A co do M&M to nikt chyba nie ma w poznaniu ;/
Ja chyba poczekam z kupnem do polskiej wersji jezykowej.

Acha, i wezme chyba Robbo Rally, dawno nie grałem.
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
DJCrovley
Posty: 147
Rejestracja: 26 maja 2009, 00:26
Lokalizacja: Poland, Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: DJCrovley »

Co do M&M to ja mam kopie juz od lutego tego roku, była nawet na spotkaniach :)
'..You the mothers who sent their sons from far away countries, wipe away your tears. Your sons are now lying in our bosom and are in peace. Having lost their lives on this land they have become our sons as well.'
—Atatürk 1934
Kolekcja
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Zapraszam wszystkie j-dziewczynki ktore chcą poprzymierzać kiecki przed polconem na tanto cuore w poniedziałek do Alibi :)

A tak realnie, bo az tak dobrze nie ma xD Jedynie Yoga kojarze jako fana Deckbuildingu.
Ta gra jest tak hamska i ma takie grafiki jakie ma ze grono graczy mi sie zawężyło do 2 osób... a konam żeby w to pograć... negatywna interakcja gwarantowana 8)
Wingmakers
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

marek, a bedziesz w poniedzialek z tym ? ja bym z checia sprobowal zagrac
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Mam nadzieję że się wreszcie pojawisz! Z "moim" dzieckiem :P

W poniedzialek, o ile Konrad nie nawali będziemy grali jako pierwsza gre w Age of Steam. A w obwodach stoi jeszcze Innovation... :D Ale na dobre gry w doskonalym towarzystwie zawsze sie znajdzie czas 8)
Wingmakers
DJCrovley
Posty: 147
Rejestracja: 26 maja 2009, 00:26
Lokalizacja: Poland, Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: DJCrovley »

Podbijam temat, spotykamy sie jak co poniedzialek o 18 w pubie Alibii.
Bo a noz znajdzie sie jakas nowa zblakana dusza :)
'..You the mothers who sent their sons from far away countries, wipe away your tears. Your sons are now lying in our bosom and are in peace. Having lost their lives on this land they have become our sons as well.'
—Atatürk 1934
Kolekcja
Awatar użytkownika
wilku5
Posty: 161
Rejestracja: 15 wrz 2011, 13:35
Lokalizacja: juz Wrocław / czasem okolice Poznania

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: wilku5 »

Cześć :)
Nie znam zwyczajów waszego wątku, więc na wszelki się przedstawię - jestem Martina ;)
Zaczynam swoją przygodę z planszówkami, nie mam na razie wyrobionych gustów, gier które lubię, choć chyba wolę pograć w gry przygodowe, przygodowo-strategiczne.
Wpadłabym chętnie kiedyś do Was popatrzeć/ pograć, ale niestety - poniedziałki odpadają... :(

Czy spotykacie się także w jakieś inne dni? :)

Pozdrawiam
Jestem kobietą!
----------------------------------------------------
mail: wilkruk5@gmail.com
Awatar użytkownika
idha
Posty: 402
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 31 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: idha »

Witaj :) Wątek poznański na tym forum jest już troszeczkę martwy, bo - gdy chodzi o umawianie się na spotkania - przenieśliśmy się na stronę www.gramajda.pl Jeśli tylko organizowane jest jakieś spotkanie otwarte poza poniedziałkiem, na pewno znajdziesz tam informacje, trzeba tylko regularnie zaglądać.
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Ostatnio widuje na tym forum dużo osób z okolic Poznania. Sam sobie doklejam tę metkę Ale nie tylko w samym Poznaniu się grywa! W naszych okolicach - Murowana Goślina - gramy regularnie i dużo. Jeżeli chciałby ktoś wpaść to zapraszamy. Jest mi wiadomo o grupie nauczycieli z lokalnych szkół którzy grają, nie mamy z nimi żadnych interakcji, może dlatego że jesteśmy ich wychowankami? :oops: :twisted: Swego czasu grywaliśmy w ratuszu na zielonym oraz pizzerii Italia, teraz po domach. Latem na działkach. Czasami byliśmy pytani o to co robimy ale dużo częściej o to w co gramy kiedy spotykalismy osoby które grywają a akurat zwiedzające wlkp ( mam na myśli pewną sympatyczną grupe z Krakowa : )
Wingmakers
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

@KIEROWNICTWO: Robię gamesroom w nastepny weekend w szkole podstawowej, nakradł bym na ten czas trochę gier dostosowanych do wieku ( niezależnych językowo lub po polsku )

@KAŻDY OPIEKUN GIER które wpasowują się w te kryteria PROSZONY jest o PRZYNIESIENIE Ich na spotkanie w TEN poniedziałek.

Nie zrobiłem jeszcze żadnej listy ale chodzą mi po głowie JUNGLE SPEED, Pędzące Zółwie, Kameleon, Hej To Moja Ryba!, Totem, Magia i Miecz, Neuroshime HEX, Rój/Hive, Zombiaki i w sumie nie wiem co jeszcze :) Wszystkie propozycje wcielajcie od razu w czyn!
Wingmakers
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

Dam ci Talisman , Niagare i Dobble ;>

Bede w alibi o 20:00
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Kto chciał kupić Innovation ma teraz okazje:
sama podstawka
(Podstawka jest sama w sobie przekozak, dodatek wydłuza setup i dodaje drugie tyle kart.)
Wingmakers
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

Następne spotkanie w Alibi odbędzie się 23.04.2012.

Wcześniej niestety jest zorganizowane tam jakieś spotkanie kibiców czy coś.

Oczywiście mówię o oficjalnym regularnym spotkaniu. Ludzie nadal kombinują gdzie się spotkać w poniedziałek.

A ja muszę podbić trochę temat.

I jak zwykle zapraszamy świeżych planszówkowiczów jak i geeków.
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
ODPOWIEDZ