Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6535
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 28 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: abadura »

Dwa wolne miejsca w grze 1889 (witek musiał się wycofać). Może też być inne 18xx jeśli będziecie chcieli (choć początkującym polecam 1889).

Na razie jesteśmy umówieni na sobotę na 11:00.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: Browarion »

No i po festiwalu.
Było super, dziękuję wszystkim za chęć poznania i gry w Ankh-Morpork, szczególnie dziękuję uczestnikom turnieju.
Był wyjątkowo zacięty, dziękuję, że poświęciliście ponad 5 godzin by się bawić w klimatach Pratchetta :)

I dziękuję wszystkim za spotkanie, za śmiech i anegdotki, za bycie razem.

Do zobaczenia kolejny, razem, przy kolejnej okazji... albo i bez.
Pozdrawiam
8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
nowDeeS
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:41

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: nowDeeS »

Byłem też na festiwalu i przez dwa dni zawyżałem średnią wieku :)
Nic to, bardzo mi się podobało i dziękuję prowadzącym festiwal za pracę i cierpliwość.
Dziękuję uczestnikom, którzy pozwalali poobserwować swoje gry, jak i tym z którymi zagrałem.
Do zobaczenia następnym razem.
Awatar użytkownika
vaski
Posty: 670
Rejestracja: 13 kwie 2009, 13:34
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: vaski »

Było przednio, pomimo iż byłem tylko pół dnia. Podobało mi się, iż nie było jakichś szalonych tłumów i spokojnie można było poznać nowe gry. Moim odkryciem tego festiwalu stała się Junta, oraz Ora et Labora. Czasu natomiast zabrakło na Arkh Morpork, może następnym razem.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: Browarion »

vaski pisze:Czasu natomiast zabrakło na Ankh-Morpork, może następnym razem.
Przepraszam, że brakło egzemplarzy gry, ale wszystkie poszły na naprawdę zacięty turniej :)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: Sandking »

Ludzi było dla mnie w sam raz - można było znaleźć wolne stoliki, a jednocześnie na tyle dużo by się do czegoś podłączyć czy znaleźć kogoś do gry. No i nie wiem czy klimę uruchomili czy po prostu od tego, że mniej wiary jakoś można było oddychać, bo poprzednie imprezy w tym miejscu kojarzą mi się z zupełnym zaduchem :] Czekam na kolejne edycje. I może mała sugestia - przesuńcie może terminy tak, by nie zazębiały się z Gratislavią i byśmy przez cały rok mieli równomiernie rozłożone imprezy? Wtedy co 3 miesiące mniej więcej byłby jakiś konwent,a nie co pół roku.

p.s.

I czy kolega co tłumaczył nam (i jest właścicielem) KGB vs CIA jest tu obecny? Z tego, co zrozumiałem, to uzupełni potencjalną ekipę do pełnego składu Androida :]
freejoker
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2010, 10:51

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: freejoker »

Pozytywna impreza, dużo miejsca, świetnie oznaczona wypożyczalnia. Dobrym pomysłem było kilka kartek z polecanymi grami i ich zdjęciami. Na wielki plus szatnia, której zabrakło na ostatniej Gratislavii. Byłem tylko jeden dzień i żałuję,że nie udało mi się więcej pograć, bo było w co:)
Awatar użytkownika
vaski
Posty: 670
Rejestracja: 13 kwie 2009, 13:34
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: vaski »

Mnie zaskoczył tylko fakt iż podczas wypożyczania gier należało zdeponować dokument ze zdjęciem np. dowód osobisty, paszport ect...
Zostawiłem dowód, teraz czekam czy nie przyjdzie mi ekstra do płacenia jakiś kredyt, raty ;)
Awatar użytkownika
boskiolo
Posty: 321
Rejestracja: 16 sty 2008, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: boskiolo »

Wielkie dzięki za imprezę wszystkim gościom i organizatorom. Było kapitalnie, i bardzo cieszą nas pozytywne głosy od Was, bo to właśnie dla Was był ten festiwal. O terminie przyszłorocznej edycji poinformujemy mam nadzieję niebawem, chcę tylko powiedzieć, że sprawiliście, że mimo zmęczenia mamy ogromne pokłady energii do pracy.
vaski pisze:Mnie zaskoczył tylko fakt iż podczas wypożyczania gier należało zdeponować dokument ze zdjęciem np. dowód osobisty, paszport ect...
Zostawiłem dowód, teraz czekam czy nie przyjdzie mi ekstra do płacenia jakiś kredyt, raty
Wszystkie kartki, które podpisywaliście zostały dzisiaj zniszczone w sposób, który wyklucza uzyskanie z nich danych osobowych (tak, jak się je niszczy w związku z wymogami polskiego prawa bankowego). Wiemy, że zostawianie dowodów do depozytu to niedogodność, ale wynika ona z faktu, że udostępniamy gry będące prywatną własnością wolontariuszy i organizatorów, więc chcemy zadbać maksymalnie o ich bezpieczeństwo - także z tego względu, aby mogły Wam służyć przez jeszcze co najmniej kilka kolejnych edycji, a organizatorzy i wolontariusze dzięki temu są gotowi udostępnić więcej fajnych gier ze swoich zasobów.
"Who am I determined to be? Is that the Question? And if so, who answers?"
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: Sandking »

Jak kolega zapomniał dowodu, to chyba znaczy, że jakiejś gry ne oddał, nie? :D Spisanie danych by nie wystarczyło w tym przypadku? Na Gratislavii w UP to wystarczało. Chyba natrętnych przypadków złodziejstwa nie było?
Awatar użytkownika
boskiolo
Posty: 321
Rejestracja: 16 sty 2008, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: boskiolo »

Dziękujemy za sugestie i wnioski na przyszłość - będziemy o tym pamiętać przy organizowaniu kolejnych edycji, żeby przeprowadzić wszystko w sposób mniej przeszkadzający uczestnikom.
"Who am I determined to be? Is that the Question? And if so, who answers?"
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław Games Fest - 10/11 grudnia 2011

Post autor: monga »

Ja również tam byłam, miód i wino piłam ;)

Było miło i sympatycznie, duże podziękowania dla organizatorów. Jak zawsze gorące podziękowania dla wszystkich współgraczy, ale specjalne podziękowania dla wc za to, że przyjechał i tyle czasu ze mną spędził przy planszy i przy kostkach i przy płytkach :) I że mnie w Qwirkle'a nauczył grać tuż przed samym turniejem :)

Moje dzieci również świetnie się bawiły, były zachwycone rolą etatowych sierotek a Krzyś dodatkowo zajęciem 2 miejsca w turnieju Loch Ness. Kasia za to jak wracaliśmy podsumowała, że na planszówkach jest lepiej niż w domu i w samochodzie. A czemu ? Nie zgadniecie - bo na planszówkach są schody i można na nie wchodzić i pod nimi się chować !
ODPOWIEDZ