(Wrocław) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
charemski
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012, 19:49

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: charemski »

Witam wszystkich,

szukam chętnych do gry w "Gra o Tron: Druga Edycja"

Moi znajomi zaczynają mnie trochę unikać, gdy za każdym razem pytam ich czy nie chcą znowu zagrać :D

Dlatego postanowiłem tutaj poszukać :)

jakby co to proszę o odpowiedzi tutaj lub na charem@gmail.com

Pozdrawiam
Loriel
Posty: 24
Rejestracja: 05 gru 2010, 20:24

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Loriel »

Hejak
O której w Miodosytni jest planszówkowy start tak mniej więcej :D, będę po raz pierwszy więc nie nie chciałbym się spóźnić na jakieś granie??:D
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: macike »

Loriel pisze:Hejak
O której w Miodosytni jest planszówkowy start tak mniej więcej :D, będę po raz pierwszy więc nie nie chciałbym się spóźnić na jakieś granie??:D
18:00
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
tomoe
Posty: 100
Rejestracja: 15 lis 2009, 21:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: tomoe »

charemski pisze:Witam wszystkich,

szukam chętnych do gry w "Gra o Tron: Druga Edycja"

Moi znajomi zaczynają mnie trochę unikać, gdy za każdym razem pytam ich czy nie chcą znowu zagrać :D

Dlatego postanowiłem tutaj poszukać :)

jakby co to proszę o odpowiedzi tutaj lub na charem@gmail.com

Pozdrawiam
Proponuję abyś w następną niedzielę wybrał się do KluboKawiarni "Wydawnictwo". ul. Włodkowica 11 Ludzie z Wielosferu praktycznie co tydzień namawiają by zagrać w GOT'a
charemski
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2012, 19:49

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: charemski »

tomoe pisze:
charemski pisze:Witam wszystkich,

szukam chętnych do gry w "Gra o Tron: Druga Edycja"

Moi znajomi zaczynają mnie trochę unikać, gdy za każdym razem pytam ich czy nie chcą znowu zagrać :D

Dlatego postanowiłem tutaj poszukać :)

jakby co to proszę o odpowiedzi tutaj lub na charem@gmail.com

Pozdrawiam
Proponuję abyś w następną niedzielę wybrał się do KluboKawiarni "Wydawnictwo". ul. Włodkowica 11 Ludzie z Wielosferu praktycznie co tydzień namawiają by zagrać w GOT'a

Dzięki. O której godzinie można sie tam wybrać?
Awatar użytkownika
tomoe
Posty: 100
Rejestracja: 15 lis 2009, 21:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: tomoe »

charemski pisze:
tomoe pisze:
charemski pisze:Witam wszystkich,

szukam chętnych do gry w "Gra o Tron: Druga Edycja"

Moi znajomi zaczynają mnie trochę unikać, gdy za każdym razem pytam ich czy nie chcą znowu zagrać :D

Dlatego postanowiłem tutaj poszukać :)

jakby co to proszę o odpowiedzi tutaj lub na charem@gmail.com

Pozdrawiam
Proponuję abyś w następną niedzielę wybrał się do KluboKawiarni "Wydawnictwo". ul. Włodkowica 11 Ludzie z Wielosferu praktycznie co tydzień namawiają by zagrać w GOT'a

Dzięki. O której godzinie można sie tam wybrać?
Zwykle jest tak, że oficjalnie od 16, ale bywa różnie, casem są już wcześniej a czasem póxniej. Tu są wszystkie spotkania o jakich wiem: http://boardgamegeek.com/guild/851
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6535
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 28 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: abadura »

Jak jest z "oficjalnymi" spotkaniami w ciągu tygodnia "długiego weekendu"?

Domyślam się, że Miodosytnia w poniedziałek jest otwarta. Za to (jak napisał MisterC) UWr we wtorek (1 maja) jest odwołany. Co z innymi imprezami?
Awatar użytkownika
Dabliu
Posty: 394
Rejestracja: 21 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Dabliu »

Czy osoba nie znająca miodosytniego towarzystwa, w planszówkowym hobby relatywnie świeża (grywało się w starocie sfery i encore'a na początku lat '90, a w ostatnim czasie z żoną i córką w kilka nowszych tytułów), raczej otwarta, do gry chętna, w wieku posunięta nieco ponad trzydziestkę, płci męskiej etc. etc. :wink: może tak po prostu wbić się w najbliższy poniedziałek do Miodosytni i "dokleić" do planszówkowej gromady, a być może nawet liczyć na jakąś wspólną rozgrywkę?
Moje grafomańskie wybryki / W czym jeszcze maczam paluchy / Rodzinna kolekcja
Pamiętaj, aby zawsze być sobą. Chyba, że możesz być Batmanem. Wtedy lepiej bądź Batmanem.
Awatar użytkownika
Dabliu
Posty: 394
Rejestracja: 21 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Dabliu »

O, to ciekawe :)
Chodzi jednak o to, że najprawdopodobniej przybędę samojeden i nie wiem, czy będzie dobrze widziane, jeśli ot tak się do kogoś przysiądę.
Prawdę mówiąc, skoro grają tam również osoby "zaskoczone", będę miał tym większą zagwozdkę - podejść? Zagadać? Hmm...

Szczerze powiedziawszy, zależy mi na wejściu, lub przynajmniej otarciu się o jakąś planszówkową społeczność, co by poszerzyć odrobinę perspektywę (innymi słowy - wyjść poza zamknięty krąg: "żona i córka").
Moje grafomańskie wybryki / W czym jeszcze maczam paluchy / Rodzinna kolekcja
Pamiętaj, aby zawsze być sobą. Chyba, że możesz być Batmanem. Wtedy lepiej bądź Batmanem.
Awatar użytkownika
Dabliu
Posty: 394
Rejestracja: 21 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Dabliu »

W takim razie spróbuję :mrgreen:
Moje grafomańskie wybryki / W czym jeszcze maczam paluchy / Rodzinna kolekcja
Pamiętaj, aby zawsze być sobą. Chyba, że możesz być Batmanem. Wtedy lepiej bądź Batmanem.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Browarion »

Dabliu pisze:W takim razie spróbuję :mrgreen:
+1 :mrgreen:
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
kayakasch
Posty: 10
Rejestracja: 14 kwie 2012, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: kayakasch »

Browarion pisze: +1 :mrgreen:
Googler?

Chciałem zapytać czy ktos ma może ochotę pograć w Docenta (Descent:JitD)? Od kilku tygodni Jestem "szczęśliwym" posiadaczem podstawki. Pseudo-szczęśliwym, gdyż mam poważne problemy ze znalezieniem wśród swoich znajomych grupy osób chętnych do gry w przygodówkę, tymbardziej taką, która potrafi trwać do 5h.

Gdyby ktoś był chętny to proszę o PM.
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6535
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 28 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: abadura »

kayakasch pisze:
Browarion pisze: +1 :mrgreen:
Googler?

Chciałem zapytać czy ktos ma może ochotę pograć w Docenta (Descent:JitD)? Od kilku tygodni Jestem "szczęśliwym" posiadaczem podstawki. Pseudo-szczęśliwym, gdyż mam poważne problemy ze znalezieniem wśród swoich znajomych grupy osób chętnych do gry w przygodówkę, tymbardziej taką, która potrafi trwać do 5h.

Gdyby ktoś był chętny to proszę o PM.
Jest małą szansa, że będę jutro w Miodosytni, ale byłbym kłonny spróbować. Z tego typu gier grałem tylko Magię i Miecz i niedawno Talizman, więc jestem ciekaw. Można też się gdzieś "ustawić" na jakiś inny dzień - wszak mamy długi weekend... ;)
Awatar użytkownika
Aagnieszka
Posty: 155
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Aagnieszka »

Kto się jutro wybiera do IM? Jak zwykle przyniosę Metropolys i Glory to Rome, licząc że i tym razem znajdą się chętni.
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Ja bym wpadł najpewniej i wziął ze sobą Rune Age.

p.s.

Był ktoś w ogóle? Pojawiłem się jakoś 17:30 i nikogo nie zastałem :/
Awatar użytkownika
Aagnieszka
Posty: 155
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Aagnieszka »

Był ktoś w ogóle? Pojawiłem się jakoś 17:30 i nikogo nie zastałem :/
To nie wiem, gdzie byłeś, bo siedzieliśmy z Jackiem w 606 do 19. A o 17.30 mieliśmy na stole rozłożonego Tikala, więc na pewno wyglądliśmy na planszówkowiczów. ;)


Jutro też będę od 17 ze stałym zestawem gier.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: monga »

Patrząc na datę wysłania wiadomości chyba był w poniedziałek, więc jeszcze Was nie było ;)
Awatar użytkownika
Aagnieszka
Posty: 155
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Aagnieszka »

monga pisze:Patrząc na datę wysłania wiadomości chyba był w poniedziałek, więc jeszcze Was nie było ;)
Dziękuję, nie patrzyłam na datę, a wcześniej widziałam tę wiadomość bez postscriptum i wydawało mi się, że to było we wtorek rano.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: monga »

Aagnieszka pisze:
monga pisze:Patrząc na datę wysłania wiadomości chyba był w poniedziałek, więc jeszcze Was nie było ;)
Dziękuję, nie patrzyłam na datę, a wcześniej widziałam tę wiadomość bez postscriptum i wydawało mi się, że to było we wtorek rano.
Hmm... w sumie nie wiem jak się forum zachowuje, jak się edytuje posta, który jest ostatnim postem w wątku, czy dodaje informacje o modyfikacji/ zmienia jakoś datę czy nie. Ja na odmianę weszłam, spojrzałam na datę i doszłam do wniosku, że
Sandking musiał być w poniedziałek, szczególnie po tym jak napisałaś, że byliście we wtorek w IM.
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Sandking »

Hm. No to rzeczywiście coś mi się pochrzaniło się zagubiłem w czasie i przestrzeni. :)

p.s.

Sprawdziłem z ciekawości w telefonie kiedy dzwoniłem do Patryka co by się upewnić, czy sala nie zmieniona i wychodzi na to, że to jednak był wtorek :shock: To ja nie wiem gdzie wy byliście. Zakładam, że miejsce na IM jest zawsze to samo (znaczy pięterko i ostatnia sala po prawej?). Dziwne.
mejson
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2012, 17:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: mejson »

heja!
Wybieram się dziś po raz pierwszy do IM żeby pograć.
Łatwo Was znajdę?
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: donmakaron »

Sandking pisze:To ja nie wiem gdzie wy byliście. Zakładam, że miejsce na IM jest zawsze to samo (znaczy pięterko i ostatnia sala po prawej?). Dziwne.
To samo piętro ale inna sala. Była 601 teraz jest chyba 606 jeśli nie mylę cyferek. Zaraz pewno mnie ktoś poprawi.
Awatar użytkownika
Aagnieszka
Posty: 155
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Aagnieszka »

donmakaron pisze:
Sandking pisze:To ja nie wiem gdzie wy byliście. Zakładam, że miejsce na IM jest zawsze to samo (znaczy pięterko i ostatnia sala po prawej?). Dziwne.
To samo piętro ale inna sala. Była 601 teraz jest chyba 606 jeśli nie mylę cyferek. Zaraz pewno mnie ktoś poprawi.
Nie trzeba Cię poprawiać – teraz gramy w 606, czyli na tym samym piętrze, drzwi też po prawej, tyle że nie ostatnie, a drugie (licząc od tej samej strony).

W razie wątpliwości co do godziny i miejsca, warto zerknąć na pierwszy post w temacie, który zazwyczaj jest aktualny.
loonatic
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2012, 09:03

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: loonatic »

Chciałbym nauczyć się zasad i zagrać w Smallworld - najlepiej w IM lub UP w tygodniu 28.05-03.06. Raczej będę miał też kolegę ze sobą, więc będzie nas dwóch. Czy jest ktoś, kto posiada tę planszówkę i miałby ochotę z nami zagrać (może w 4 osoby, albo więcej)? O grze dowiedziałem się z 1. odcinka Tabletop, więc ogólnie wiem o co chodzi, myślę, że nie potrzeba będzie dużo tłumaczenia ;). Jeśli się uda (i wystarczy czasu), to z chęcią zagrałbym też wtedy w Ticket to Ride (obojętnie, która wersja).
Awatar użytkownika
Aagnieszka
Posty: 155
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Spotkania planszówkowe

Post autor: Aagnieszka »

loonatic pisze:Chciałbym nauczyć się zasad i zagrać w Smallworld - najlepiej w IM lub UP w tygodniu 28.05-03.06. Raczej będę miał też kolegę ze sobą, więc będzie nas dwóch. Czy jest ktoś, kto posiada tę planszówkę i miałby ochotę z nami zagrać (może w 4 osoby, albo więcej)? O grze dowiedziałem się z 1. odcinka Tabletop, więc ogólnie wiem o co chodzi, myślę, że nie potrzeba będzie dużo tłumaczenia ;). Jeśli się uda (i wystarczy czasu), to z chęcią zagrałbym też wtedy w Ticket to Ride (obojętnie, która wersja).
Od 28 maja na UWr jest sesja, więc i my zaczynamy przerwę wakacyjną w graniu w IM.

W Smallworld można za to zagrać w poniedziałek (również 28.05) Miodosytni. Gra powinna być (o ile klienci planszóweczki jej wcześniej nie wypożyczą), a i gracze powinni się znaleźć bez problemu. Wsiąść do pociągu też powinno się znaleźć.
ODPOWIEDZ