Dungeons & Dragons Castle Ravenloft. Szukam Tłumaczenia!!!

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
ToMoBonBon
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2013, 11:19

Dungeons & Dragons Castle Ravenloft. Szukam Tłumaczenia!!!

Post autor: ToMoBonBon »

Witam.

Poszukuję tłumaczenia do gry Dungeons & Dragons Castle Ravenloft. Szukałem już na forum, ale nie mogłem znaleźć. Głównie zależy mi na spolszczeniu "Rulebook" i "Adventure book", ale nie mam nic przeciwko reszcie :D. Jeżeli ktoś posiada tłumaczenie to prosiłbym o pomoc :) .

Pozdrawiam Tomek
Awatar użytkownika
Shodo
Posty: 28
Rejestracja: 04 cze 2011, 11:49

Re: Dungeons & Dragons Castle Ravenloft. Szukam Tłumaczenia!

Post autor: Shodo »

Hej,
jeśli chodzi o zasady to są one doskonale wytłumaczone w serii filmików na yt pt. "Watch it played"
Co prawda po angielsku i nie Castle Ravenloft a Wrath of Ashardalon. Ja dzięki tym filmikom nauczyłem się grać w swoje Legend of Drizzt(3 część). Wszystkie trzy gry są w jednym systemie więc jeśli choć troszeczkę jarzysz po angielsku to na pewno nie będzie Ci potrzebne Polskie tłumaczenie.
Osobiście nie spotkałem się z Polskimi tłumaczeniami czegokolwiek do tych gier.

Pozdrawiam
Marvin
Posty: 113
Rejestracja: 11 gru 2008, 08:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time

Re: Dungeons & Dragons Castle Ravenloft. Szukam Tłumaczenia!

Post autor: Marvin »

Czesc,

Samej instrukcji niestety nie mam przetlumaczonej, ale cala reszte juz tak (karty, karty postaci/potworow, zetony pulapek). Zrobilem sobie kiedys do grania z dziecmi. Jakosc tlumaczenia moze nie jest najwyzsza i nigdy nie udalo mi sie sklonic nikogo do zrobienia korekty, ale gdybys byl zainteresowany, to daj znac na pw. Uprzedzam, ze pliki sa spore.

Piotrek
Hubert16w4
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, 16:44

Re: Dungeons & Dragons Castle Ravenloft. Szukam Tłumaczenia!!!

Post autor: Hubert16w4 »

Nadal masz te tłumaczenia?
ODPOWIEDZ