Gra dla dwójki. Świat magiczny ale nie przekolorowany.

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Vortavor
Posty: 44
Rejestracja: 04 sty 2013, 22:59
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gra dla dwójki. Świat magiczny ale nie przekolorowany.

Post autor: Vortavor »

Ja jeszcze wielu gier nie poznałem i wiele tu wymienioncy znam tylko ze słyszenia, ale pozwolę sobie wspomnieć coś o jednym tytule.
Robinson, który został już tutaj wymieniony pojawił się u mnie 2 tyg temu.
Szukałem gry kooperacyjnej, aby po walkach w Claustrophobie w żoną pograć coś razem.

Tytuł się sprawdził w 100%, gramy niemal codziennie, a wielkim plusem jest to, że można samemu usiąść do rozgrywki i gra się również wspaniale.
Zasad jest sporo, ale to jest tylko wrażenie na początku. 1-2 partie i już gra się płynnie i szybko.
A klimat gry wypływa z planszy z każdego jej elementu.

Także ja gorąco polecam, bo uważam, że nie będziecie żałować, a używaną można mieć już za około 120 zł. Tylko trzeba pamiętać aby starać się kupić drugie wydanie.
For as long as single one of Us stands,
We are Legion.
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Gra dla dwójki. Świat magiczny ale nie przekolorowany.

Post autor: mckil »

A może Cyklady? Całkiem nieźle działają na dwie osoby (moim zdaniem) i jest ładnie wydana. Jedyne co to nie za bardzo jest to klimat fantasy...
Ale może podpasuje :wink:
Awatar użytkownika
Karh
Posty: 166
Rejestracja: 13 lis 2011, 13:01
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time

Re: Gra dla dwójki. Świat magiczny ale nie przekolorowany.

Post autor: Karh »

@Vortavor:


Nowego Robinsona można mieć za 130zł, więcej niż 100zł za używkę to dla mnie fantazja ale to nie ten temat.
I was born too late
And I'll never be like you
ODPOWIEDZ