Atak Zombie- Fox Games.

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
JAskier
Posty: 728
Rejestracja: 16 kwie 2006, 15:31
Lokalizacja: Toruń
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: JAskier »

Rahu pisze:Już na BGG jest Atak Zombie :)
Faktycznie jest już na BGG, tyle, że wydawca błędnie przypisany.
Rahu
Posty: 313
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:39
Has thanked: 289 times
Been thanked: 27 times

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Rahu »

JAskier pisze:
Rahu pisze:Już na BGG jest Atak Zombie :)
Faktycznie jest już na BGG, tyle, że wydawca błędnie przypisany.
Dlaczego ?
W sensie, że to nie te FOX GAMES ? :D
Awatar użytkownika
baldar
Posty: 578
Rejestracja: 13 lip 2014, 13:26
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: baldar »

Mamy za sobą specyficzną rozgrywkę. Każdy z dwóch graczy przeżył pierwszą hordę z jednym człowiekiem. Próbowałem potem z jednym człowiekiem bujać się do następnej hordy:) Doczołgałem się, ale przesądził oczywiście wynik rzutu kostką. Ta gra daje popalić. Z każdą kolejną grą chce się grać więcej.
Awatar użytkownika
JAskier
Posty: 728
Rejestracja: 16 kwie 2006, 15:31
Lokalizacja: Toruń
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: JAskier »

Rahu pisze:
JAskier pisze:
Rahu pisze:Już na BGG jest Atak Zombie :)
Faktycznie jest już na BGG, tyle, że wydawca błędnie przypisany.
Dlaczego ?
W sensie, że to nie te FOX GAMES ? :D
W bazie BGG jest taka subtelna różnica między Fox Games a Foxgames :)
Rahu
Posty: 313
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:39
Has thanked: 289 times
Been thanked: 27 times

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Rahu »

Aha kumam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Yavi »

Zgłosiłem poprawkę na BGG i wrzuciłem kilka fotek :)

Panie Piotrze, czekamy na Pana profil jeszcze, bo brakuje zakładki "designer" :)
Piotrek P.
Posty: 56
Rejestracja: 30 lis 2014, 19:32

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Piotrek P. »

walkingdead pisze: Sama jestem ciekawa jak wygląda zainteresowanie grą poza forum. Na ile temat zombie jest atrakcyjny dla "nie-geeków".
Mam nadzieję, że gra okaże się sukcesem!
Oj, ja też. Zwłaszcza, że gra jest nie tylko ukłonem w stronę miłośników planszówek, ale i fanów serialu TWD i w ogóle klimatów zombie-apokalipsy. Ciekaw jestem, czy choć w części plan ten mi się udał i czy poprzez grę znalazłem z tymi ostatnimi wspólny język (no i przysporzyłem nam, planszówkowiczom, kolejnych wyznawców ;-)).
alukard88 pisze:A jak z grą na 4 osoby? Nie nudzi/dłuży się oczekiwanie na swoją kolejkę?
Baldar i nanautzin już ci odpowiedzieli, więc nie będę ich dublował. Ale tak właśnie jest i kiedy już gracze opanują zasady, tak właśnie grają.
Wothan pisze:...Instrukcję poznałem już wcześniej, więc od razu mogę stwierdzić, że mechanika aż się prosi o tryb solo i myślę, że to kwestia czasu aż autor to odpowiednio obmyśli ;) Także kwestia dodatków jest chyba otwarta: różne rodzaje zombie, dodatkowa interakcja, dodatkowi gracze (5-iu, 6-iu?). Autor ma tu duże pole do popisu.
Kurcze, wy mi czytacie w myślach??!! Zaczynam się bać tego forum! ;-)
Wothan pisze:Też o tym pomyślałem gdy zobaczyłem żetony granatu. Przemyślałem sprawę i wyszło, że fajnie by było jakby każdy żeton był dwustronny, oto moje propozycje:
1. Czerwony krzyż (lekarstwo) / zielona czaszka (pułapka kwasowa)
2. Amunicja (na wieże) / granat (pułapka wybuchowa)
3. Żółta kropla (paliwo) / płomień (zasłona ogniowa)
4. Chleb (żywność długotrwała) / mięso (żywność krótkotrwała) - można położyć od razu nad pionkami, które należy wyżywić
Fajny pomysł. Nawet baaardzo fajny. Aż żałuję, że na to nie wpadłem wcześniej. Może w następnej edycji (jeśli taka w ogóle będzie).
kwiatech pisze:Witam,
U mnie gra dotarła wczoraj, jeszcze nie graliśmy. Plansze siedzib, miasta, żetonów super wykonanie :D
A teraz pokażę Wam jak może wyglądać AZ w wersji z małym upgrade`m. :D
Poproszę o dodatek z figurkami postaci i zombiszczaków - biorę z miejsca.
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

Powiem krotko - genialne! Notabene, takie było moje marzenie, ale wtedy gra kosztowałaby powyżej 200 zł, a chodziło o to, żeby AZ trafił pod przysłowiowe strzechy. Liczę zresztą na inwencję graczy, którzy przemienią grę w wersje fanowską. Np. zamiast 1 żetonu zombie zrobią 1 stojący żeton z grupą 3-5 zombiaków. Kurcze, sam muszę coś takiego zrobić, żeby pokazać o co mi chodzi. ;-) No i wyobraźnia mi się podpaliła, ech... ;-)
WolekMKB pisze:...czy jak mam lekko chorego i normalnego, to kogo zombie jedzą?
Yavi i Rahu ci odpowiedzieli - i jest tak, jak piszą. Ja zresztą nieustannie, kiedy już zombie się przebiją, poświęcam chorego. Przykre to, ale sorry - życie jest okrutne, a na końcu się umiera. ;-)
Rahu pisze:Już na BGG jest Atak Zombie :)
No wreszcie. ;-)
Yavi pisze:Zgłosiłem poprawkę na BGG i wrzuciłem kilka fotek :)

Panie Piotrze, czekamy na Pana profil jeszcze, bo brakuje zakładki "designer" :)
Dzięki, Yavi. A co do mojego profilu, to właściwie kim ja jestem ,żeby się tam wpisywać. Dla mnie BGG to jak biblia. Się miałbym do Starego Testamentu dopisywać! ;-) Są lepsi ode mnie, więc niech się wpisują. ;-) Ja poczekam na 2, 3 grę, jeśli takie będą - i może wtedy. ;-)
baldar pisze:Mamy za sobą specyficzną rozgrywkę. Każdy z dwóch graczy przeżył pierwszą hordę z jednym człowiekiem. Próbowałem potem z jednym człowiekiem bujać się do następnej hordy:) Doczołgałem się, ale przesądził oczywiście wynik rzutu kostką. Ta gra daje popalić. Z każdą kolejną grą chce się grać więcej.
Uwielbiam takie opowieści. Kiedy ja ostatnio prowadziłem grę, gracze doszli w ostatniej turze do sytuacji, kiedy nie mieli już żadnych barykad ani uzbrojonych wieżyczek i musieli wyjść zombie naprzeciw, uzbrojeni jedynie w broń białą. Oj, to była rzeźnia. Opowiadaliśmy sobie, że kiedy na większości barykad wyszło po dwóch ludzi, na tej jednej wyszedł pojedynczy, napakowany gość i walczył do ostatniego tchu, aby uratować resztę towarzyszy (co mu się zresztą udało). Długo będę pamiętał tę partię. ;-) Dlatego zresztą doradzam w trakcie gry uruchomić wyobraźnię i opowiadać, opowiadać, opowiadać... ;-)
Awatar użytkownika
Bardias
Posty: 303
Rejestracja: 19 sty 2014, 04:07
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Bardias »

Już miałem nie kupować, ale w Empiku weszła promocyjna cena 89 zł... Gorąco liczę na warianty opcjonalne, o których Piotrze wspominałeś. Nawet, jeżeli miałbyś tylko pokrótce opisać je na forum bez wchodzenia w szczegóły. Lubię home-rules komplikujące/utrudniające rozgrywkę, a dla wielu tutejszych użytkowników Atak Zombie nie jest wystarczająco rozbudowany i mógłby posiadać więcej zasad :)

I podbijam pytanie o koszulki, czyli rozmiar kart. Strzelałbym w fioletowe albo chimery maydaya.

PS. Dlaczego zamiast w standardowym zestawieniu kolorystycznym zielone pionki zostały zastąpione przez czarne? :)
Rahu
Posty: 313
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:39
Has thanked: 289 times
Been thanked: 27 times

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Rahu »

Bardias pisze:Już miałem nie kupować, ale w Empiku weszła promocyjna cena 89 zł... Gorąco liczę na warianty opcjonalne, o których Piotrze wspominałeś. Nawet, jeżeli miałbyś tylko pokrótce opisać je na forum bez wchodzenia w szczegóły. Lubię home-rules komplikujące/utrudniające rozgrywkę, a dla wielu tutejszych użytkowników Atak Zombie nie jest wystarczająco rozbudowany i mógłby posiadać więcej zasad :)

I podbijam pytanie o koszulki, czyli rozmiar kart. Strzelałbym w fioletowe albo chimery maydaya.

PS. Dlaczego zamiast w standardowym zestawieniu kolorystycznym zielone pionki zostały zastąpione przez czarne? :)
Jeśli chodzi o koszulki to pasują Standard European :)
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014, 14:12 przez Rahu, łącznie zmieniany 2 razy.
kwiatech
Posty: 540
Rejestracja: 03 gru 2014, 14:49
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: kwiatech »

Bardias pisze:
I podbijam pytanie o koszulki, czyli rozmiar kart. Strzelałbym w fioletowe albo chimery maydaya.
Ja posiadam z mayday 59x92 euro size. Niestety karty maja trochę luzu...
Rahu
Posty: 313
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:39
Has thanked: 289 times
Been thanked: 27 times

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Rahu »

EDIT: wprowadzony w błąd :wink:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014, 14:12 przez Rahu, łącznie zmieniany 1 raz.
Rahu
Posty: 313
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:39
Has thanked: 289 times
Been thanked: 27 times

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Rahu »

kwiatech pisze:
Bardias pisze:
I podbijam pytanie o koszulki, czyli rozmiar kart. Strzelałbym w fioletowe albo chimery maydaya.
Ja posiadam z mayday 59x92 euro size. Niestety karty maja trochę luzu...
Jednak miałem rację, tylko mnie w błąd wprowadziłeś...
Karty od Robinsona Crusoe (oprócz tych mini) są identycznej wielkości jak karty z Atak Zombie, a na stronie Rebel jest napisane, że do Robinsona pasują koszulki standard european.
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Maxxx76 »

Ja używam standard european
kwiatech
Posty: 540
Rejestracja: 03 gru 2014, 14:49
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: kwiatech »

Rahu pisze:
kwiatech pisze:
Bardias pisze:
I podbijam pytanie o koszulki, czyli rozmiar kart. Strzelałbym w fioletowe albo chimery maydaya.
Ja posiadam z mayday 59x92 euro size. Niestety karty maja trochę luzu...
Jednak miałem rację, tylko mnie w błąd wprowadziłeś...
Nie rozumiem?
KaroMDM
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2014, 15:08

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: KaroMDM »

Witam! Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, więc wolę poddać je fachowej opinii :) Chodzi mi o karty wydarzeń, które powodują, że każda produkcja przyciąga o 1 zombiaka więcej. Wiadomym jest, że wtedy produkcja beczek, broni i leków przyciąga 2 zombie, ale co z produkcją jedzenia? Czy wtedy przychodzi do nas 1 zombie? Na niektórych kartach jest wyszczególnione, że np. produkcja beczek, leków i amunicji jest podwojona, czyli jedzenia do tego nie liczymy. Ale co z kartą, która ma zastosowanie do każdej produkcji?
Pozdrawiam!
Karo :)
janekb
Posty: 586
Rejestracja: 14 sty 2012, 14:28
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Kontakt:

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: janekb »

KaroMDM pisze:Witam! Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, więc wolę poddać je fachowej opinii :) Chodzi mi o karty wydarzeń, które powodują, że każda produkcja przyciąga o 1 zombiaka więcej. Wiadomym jest, że wtedy produkcja beczek, broni i leków przyciąga 2 zombie, ale co z produkcją jedzenia? Czy wtedy przychodzi do nas 1 zombie? Na niektórych kartach jest wyszczególnione, że np. produkcja beczek, leków i amunicji jest podwojona, czyli jedzenia do tego nie liczymy. Ale co z kartą, która ma zastosowanie do każdej produkcji?
Pozdrawiam!
Karo :)
viewtopic.php?f=42&t=32727
Piotrek P.
Posty: 56
Rejestracja: 30 lis 2014, 19:32

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Piotrek P. »

Bardias pisze: I podbijam pytanie o koszulki, czyli rozmiar kart. Strzelałbym w fioletowe albo chimery maydaya.

Rozmiar kart to 58x88 mm. Jest ich łącznie 40+36. Co do konkretnych producentów, to podpowiedzą ci pewnie inni (ja, szczerze mówiąc, nie za bardzo na tym się znam i nie będę ci tu ściemniał i se wymądrzał ;-)).
Bardias pisze:PS. Dlaczego zamiast w standardowym zestawieniu kolorystycznym zielone pionki zostały zastąpione przez czarne? :)
???

Nie wiem, o czym piszesz. To były zielone pionki zamiast czarnych? Nic o tym nie wiem. To pewnie pytanie do wydawcy. Mnie w każdym razie to nie przeszkadza, że są czarne. I na pewno nie chodziło o rasy, bo są też przecież pionki niebieskie. ;-)
KaroMDM pisze:Chodzi mi o karty wydarzeń, które powodują, że każda produkcja przyciąga o 1 zombiaka więcej. Wiadomym jest, że wtedy produkcja beczek, broni i leków przyciąga 2 zombie, ale co z produkcją jedzenia? Czy wtedy przychodzi do nas 1 zombie? Na niektórych kartach jest wyszczególnione, że np. produkcja beczek, leków i amunicji jest podwojona, czyli jedzenia do tego nie liczymy. Ale co z kartą, która ma zastosowanie do każdej produkcji?
Zawarłeś tu kilka kwestii, więc po kolei:

1. Produkcja odnosi się tylko i wyłącznie do prac w trzech budynkach - czyli w warsztacie, laboratorium i izolatce. A zatem tylko przy pracach w tych trzech obiektach przyciągasz zombie. Podczas wytwarzania żywności w zagrodzie lub na grządce bądź pomnażania jej w kuchni żadnych zombie nie przyciągasz.

2. Co wynika z powyższego, podwojenie produkcji dotyczy tylko wspomnianych trzech budynków, a nie prac w zagrodzie/grządce (wytwarzanie żywności) czy w kuchni (podwajanie żywności).

3. Co wynika z powyższego, przyciąganie 1 zombiaka więcej z produkcji także dotyczy tylko wspomnianych trzech budynków, a nie prac w zagrodzie/grządce (wytwarzanie żywności) czy w kuchni (podwajanie żywności).

Zasady te podane są w instrukcji oraz na karcie pomocy (ona naprawdę jest pomocna i dzięki niej często łatwo wyjaśnić wszelkie nieścisłości), choć przyznaję, że mogłoby to być opisane dokładniej i wyraźniej. Największe zamieszanie, czego już jesteśmy świadomi, zrobiło nazwanie wytwarzania żywności i pracy w kuchni - produkcją; w poprawionej instrukcji zostanie to zmienione.

Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne!
Awatar użytkownika
piwoslaw
Posty: 194
Rejestracja: 16 sty 2013, 10:04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Been thanked: 1 time

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: piwoslaw »

Czy wy też macie rozjechany nadruk na żetonach ??? Chodzi że nadruk nie jest na środku tylko bliżej prawej strony?
Awatar użytkownika
baldar
Posty: 578
Rejestracja: 13 lip 2014, 13:26
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: baldar »

Tak jak już wyżej wspomniano powyżej, Atak Zombie to gra m.in. dla fanów serialu Walking Dead.
Urozmaiciliśmy sobie nieco rozgrywkę dodając postaci z serialu. Kiedy idziesz na zwiad i otrzymujesz dodatkowego „drewniaka” ciągniesz kartę postaci, np:
- Rick: (wysyłając go do obejścia innego gracza) zabija (1-2)/rekrutuje(3-4) członków innej grupy - rzut kością (nie może być w tej samej grupie co Gubernator. Zdejmujemy jednego z nich z naszego obozowiska)
- Norman: kiedy idziesz na zwiad ściągasz ze swoich barykad dwóch zombie
- Melissa: kiedy jest w drużynie ciężko chory w izolatce może być wyleczony chlebem
- Steven: podczas wyprawy do miasta zawsze bierze dodatkowo jedną apteczkę
- Hershel: podczas prac w zagrodzie wytwarza dodatkowo jeden chleb
- Michonne: stojąc na barykadach i podczas wyprawy do miasta zabija odpowiednio dwóch zombie
- Andrea: jako ciężko chora może zostać oddana innemu graczowi w zamian za zdrowego
- Gubernator: (nie może być jednocześnie z Rickiem. Zdejmujemy jednego z nich z naszego obozowiska).
- Shane: (po trzech kolejkach odchodzi do innego obozowiska, gracz wybiera którego). Wchodzi do twojego obozowiska z granatem. Ma go przy sobie. Gracz w dowolnej chwili może z niego skorzystać.
- Beth: aby przeżyć musi zjeść dodatkowa porcję chleba
- Carl: nie można go wysłać na barykady

Każdy z drewniaków ma przyporządkowaną (naklejoną niewielką) liczbę. Na planszy swojego miasta stawiacie już nie tylko drewniaka, ale Ricka, Andree... Postaci mają bonusy i ograniczenia. Postaci w trakcie gry wymuszają większą interakcję.
Oczywiście to tylko propozycja:) Nie wiem też, jak z balansem:) W ten sposób grałem dopiero dwa razy. Ale bawiliśmy się świetnie! Jak ktoś nie zna klimatów TWD, drewniaków może nazwać nawet Tomcio paluch:), ale powiem szczerze, z cechami i imionami postaci ta gra zyskała jeszcze więcej na klimacie, choć i tak jest klimatyczna! Na razie każdy z graczy ma tę samą talię postaci, ale już to zmieniamy. Pracujemy nad: grupą Ricka, grupą ludożerców z przedostatniego sezonu i grupą policyjną z sezonu ostatniego.
Awatar użytkownika
Jarek B.
Posty: 148
Rejestracja: 17 wrz 2007, 08:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 10 times

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Jarek B. »

Piotrek P. pisze:
Bardias pisze:PS. Dlaczego zamiast w standardowym zestawieniu kolorystycznym zielone pionki zostały zastąpione przez czarne? :)
[...] To pewnie pytanie do wydawcy.
Powód obecności czarnych pionków jest banalny: jeden z kolegów pracujących nad tą grą zawsze gra czarnymi.
Awatar użytkownika
Bardias
Posty: 303
Rejestracja: 19 sty 2014, 04:07
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Bardias »

Piotrek P. pisze:Rozmiar kart to 58x88 mm
Czyli mayday chimera powinno pasować bardzo dobrze, dobry strzał z mojej strony :)
Piotrek P. pisze:
Nie wiem, o czym piszesz. To były zielone pionki zamiast czarnych? Nic o tym nie wiem. To pewnie pytanie do wydawcy. Mnie w każdym razie to nie przeszkadza, że są czarne. I na pewno nie chodziło o rasy, bo są też przecież pionki niebieskie. ;-)
Zastanawiało mnie po prostu, dlaczego zamiast zestawu czerwony-niebieski-żółty-zielony jest czerwony-niebieski-żółty-czarny. Zwłaszcza, że czarny wydaje się trochę zlewać z resztą komponentów. Po prostu preferowałbym zielony zamiast czarnego, albo chociaż zamiast żółtego. Myślałem, że może jest jakiś konkretny powód zastosowania takiego koloru :P Ale myślę, że post wyżej odpowiedź została mi w pełni udzielona.
KaroMDM
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2014, 15:08

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: KaroMDM »

Piotrek P. pisze:
Zawarłeś tu kilka kwestii, więc po kolei:

1. Produkcja odnosi się tylko i wyłącznie do prac w trzech budynkach - czyli w warsztacie, laboratorium i izolatce. A zatem tylko przy pracach w tych trzech obiektach przyciągasz zombie. Podczas wytwarzania żywności w zagrodzie lub na grządce bądź pomnażania jej w kuchni żadnych zombie nie przyciągasz.

2. Co wynika z powyższego, podwojenie produkcji dotyczy tylko wspomnianych trzech budynków, a nie prac w zagrodzie/grządce (wytwarzanie żywności) czy w kuchni (podwajanie żywności).

3. Co wynika z powyższego, przyciąganie 1 zombiaka więcej z produkcji także dotyczy tylko wspomnianych trzech budynków, a nie prac w zagrodzie/grządce (wytwarzanie żywności) czy w kuchni (podwajanie żywności).

Zasady te podane są w instrukcji oraz na karcie pomocy (ona naprawdę jest pomocna i dzięki niej często łatwo wyjaśnić wszelkie nieścisłości), choć przyznaję, że mogłoby to być opisane dokładniej i wyraźniej. Największe zamieszanie, czego już jesteśmy świadomi, zrobiło nazwanie wytwarzania żywności i pracy w kuchni - produkcją; w poprawionej instrukcji zostanie to zmienione.

Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne!
Dziękuję ślicznie! Teraz już wszystko się wyjaśniło :) Faktycznie, ta nazwa "produkcja" robi trochę zamieszania, ale dobrze, że autor czuwa nad swoim projektem i wyjaśnia wszelkie nieścisłości :)
Pozdrawiam!
Karo

Ps. Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie, z trochę innej beczki :) Podczas wczorajszej gry towarzyszył nam (jak zwykle) pies. Jest niemałym żarłokiem i najprawdopodobniej pomylił chrupka z żółtym ludzikiem, bo po skończonej rozgrywce brakowało jednego.. Czy istnieje jakaś możliwość, by dokupić takowego ludka? W razie czego możemy go sobie "dorobić" z czegoś innego, ale lubimy mieć pełny komplet, jeśli się da :)
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Maxxx76 »

Pies-zombie :-)
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: Yavi »

Ps. Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie, z trochę innej beczki :) Podczas wczorajszej gry towarzyszył nam (jak zwykle) pies. Jest niemałym żarłokiem i najprawdopodobniej pomylił chrupka z żółtym ludzikiem, bo po skończonej rozgrywce brakowało jednego.. Czy istnieje jakaś możliwość, by dokupić takowego ludka? W razie czego możemy go sobie "dorobić" z czegoś innego, ale lubimy mieć pełny komplet, jeśli się da :)
Zawsze możecie poszukać :D :D
Z doświadczenia powiem, że radzę mailować do wydawnictwa, nie wiem jak działa to w Foxgames, ale na ogół inni bez problemów dosyłają ;)
KaroMDM
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2014, 15:08

Re: Atak Zombie- Fox Games.

Post autor: KaroMDM »

Yavi pisze: Zawsze możecie poszukać :D :D
Z doświadczenia powiem, że radzę mailować do wydawnictwa, nie wiem jak działa to w Foxgames, ale na ogół inni bez problemów dosyłają ;)
Hehe, jeśli uda nam się go znaleźć, to nie wiem, czy ktokolwiek będzie chciał jeszcze grać żółtymi :D Spróbujemy napisać do wydawnictwa, może pomogą :) Dzięki za odpowiedzi! :)
ODPOWIEDZ